01.07.16, 12:07

Hanna Gronkiewicz-Waltz kompletnie oszalała: PiS zrobi z nami to, co z Blidą!

Hanna Gronkiewicz-Waltz w wywiadzie z Magdaleną Rigamonti roztacza mroczną wizję wydarzeń, do których dojdzie po zakończeniu dwóch ważnych dla Polski imprez: szczytu NATO w Warszawie i Światowych Dni Młodzieży.

"Po wyjeździe papieża Franciszka będa w światłach kamer wsadzać ludzi do więzień" - mówi Gronkiewicz-Walzt.

Kto wyląduje w rzeczonych więzieniach? Wszystko ma być powiązane z kontrolami prowadzonymi obecnie przez CBA, również w Urzędzie Miasta Warszawa. "CBA zabrało się do samorządów, weszło do szesnastu marszałków. Przywykłam. Mariusz Kamiński już raz był u władzy, już raz sprawdzał (...). Wtedy robił to bez rozgłosu. Teraz jest tak, że najpierw jest ogłoszone w mediach, że CBA zaczyna kontrolować, a później dopiero to następuje. To jest robione po to, by poinformować społeczeństwo, że skoro jakaś instytucja jest sprawdzana, to znaczy, że jest podejrzana, że ma coś na sumieniu" - mówi prezydent Warszawy.

W jej ocenie, jest to właśnie przygotowanie gruntu przed wsadzaniem do więzień. Jak przekonuje Gronkiewicz-Waltz, dojdzie to tego już po szczycie NATO i ŚDM. "Będą szukać paragrafów na każdego, kto nie jest z PiS" - stwierdza w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej". "Ja im przeszkadzam, najlepiej byłoby dla nich, żebym zniknęła tak jak Tusk. Jarosław Kaczyński powiedział otwarcie, że partia musi mieć Warszawę" - zauważa.

Przywołuje również sprawę Barbary Blidy. "Teraz to samo będą robić z innymi. Nie jestem ani histeryczką, ani panikarą, ale wiem, że rząd PiS doprowadzi do tego, że kolejnych wyborów za 3,5 roku nie będzie".

Jak stwierdza, kampania wyborcza i wybory są elementami przeszkadzającymi rewolucji. "Na razie panie i panowie z PiS są stosunkowo grzeczni, bo papież przyjeżdża i trzeba być cicho. O siebie się nie boję. Ale o przyszłość dzieci i wnuków. Mam o kogo. Jarosław Kaczyński jest sam, nie ma rodziny, nie ma nikogo. Jemu nie przeszkadza, jaką Polskę zostawi". 

Kompletne szaleństwo nieudolnego prezydenta stolicy. HGW jedynie co potrafi to publicznie skompromitować własną osobę.!!!

Philo