28.04.20, 13:55Fot. via: Flickr

Hasło wyborcze Kidawy: ‘Żeby nie było wyborów’

Prof. Mieczysław Ryba z KUL był gościem w Polskim Radiu 24, gdzie wypowiedział się na temat wyborów prezydenckich w Polsce. Stwierdził, że jeszcze nie widział takiego kandydata jak Małgorzata Kidawa-Błońska z KO, której hasłem wyborczym, jak mówił, jest dziś: „Żeby nie było wyborów”.

Politolog podkreślił, że opozycja tak bardzo domaga się dziś zmiany terminu wyborów prezydenckich, bo dobrze wie, że w tych wyborach odniesie druzgoczącą porażkę:

-„Opozycja nie współpracuje z rządem w bezpiecznym przeprowadzeniu wyborów w maju ponieważ obawia się kompletnej klęski, zwłaszcza PO”- powiedział.

Stwierdził również, że dzisiejsza wypowiedź byłego premiera Donalda Tuska to „pocałunek śmierci” dany Małgorzacie Kidawie-Błońskiej i Borysowi Budce:

-„[Donald Tusk - red.] Dał "pocałunek śmierci" Małgorzacie Kidawie-Błońskiej i Borysowi Budce. To jeszcze bardziej obniży wynik kandydatki PO, a podwyższy Władysława Kosiniaka-Kamysza i Roberta Biedronia”.

Odnosząc się do kampanii wyborczej prowadzonej przez kandydatkę KO stwierdził, że jej hasło wyborcze to: „Żeby nie było wyborów”:

-„Gdyby ktoś mnie zapytał jakie jest hasło wyborcze Małgorzaty Kidawy-Błońskiej to odpowiedziałbym "żeby nie było wyborów". Takiego kandydata to ja jeszcze nie widziałem” – mówił prof. Ryba.

Kak/ Twitter, Polskie Radio 24, tysol.pl  

Komentarze

Walter2020.04.29 10:31
Kawał dotyczący wyborów korespondencyjnych. Jacek Sasin po zakończeniu wyborów przyszedł do Andrzeja Dudy i powiedział mu "mam dla Pana dwie informację dobrą i zła, a od której mam zacząć? Andrzej Duda odpowiedział "zacznijmy od tej złej". Na co Jacek Sasin odpowiedział "pański kontrkandydat otrzymał więcej głosów od Pana". Andrzej Duda bardzo się zdenerwował i zapytał "a ta dobra informacja?" Na co Jacek Sasin odpowiedział "Pan panie Prezydencie wygrał wybory". Andrzej Duda pomyślał i powiedział "obsadziłem Sąd Najwyższy swoimi ludzi, a oni uznają ważność wyborów".
sjp2020.04.29 8:24
Małgosia powiedz konkretnie o co Tobie chodzi.Czy nie będziesz głosowała i przez to dostaniesz 1 głos mniej czy nie chcesz żeby na Ciebie głosować i wtedy dostaniesz 4% głosów mniej.Najwięcej stracisz jak jedno i drugie bo wtedy stracisz 4% plus 1 głos.
jawol2020.04.29 7:14
Super hasło Kidawy :żeby nie było wyborów:,gdyby pisowcy z Kaczyńskim mieli trochę oleju w głowie to by to podchwycili ,rozpropagowali,i przesunęli kadencje prezydenta o następne 5 lat właśnie bez żadnego wyboru.To są jednak cieniasy i nieudacznicy i wszystko zaprzepaszczą.
na co czekasz frajerze? 2020.04.28 18:41
Chcesz wylądowac w kiciu za NIELEGALNE - PIRACKIE FILMY? Wejdź na tą stronę: filmvod.pl Chcesz żeby ci WYCZYŚCILI KACAPY KONTO? Wejdź na tą stronę: filmvod.pl Nie wystarczy ci AIDS, chcesz podłapać VIRUSY - MALWARE? Wejdź na tą stronę:filmvod.pl Chcesz być takim idiotą jak Leszek Keller-Krawczyk? Kopiuj jego "reklamy".
Hity kinowe online 2020.04.28 18:07
Najlepsze hity i premiery kinowe dostępne w każdym domu. Wygodny sposób, aby oglądać tysiące filmów i seriali. Znajdują się też produkcje przedpremierowe, co oznacza, ze możesz legalnie oglądać filmy, które aktualnie dostępne są jeszcze w kinach! Wszystkie możliwe filmy oraz seriale z dożywotnim dostępem. https://filmvod.pl
anonim2020.04.28 17:41
Takie sympatyczne zdjęcie Kidawy dajecie na Frondzie, czy was porąbało, nie było jakiegoś z odrażającym grymasem. Weźcie się tam za siebie.
Grizzly2020.04.28 15:18
Już dawno mówiłem - pisałem, powinni brać Kononowicza gdyż miał lepszy program! Cienka Błonka tylko migała się od wyborów - będzie - nie będzie - ze dwa razy się już wycofywała a program ich znamy z praktyki - ChDiKK - podkreślam to jest jedyny znany i zrealizowany program PO. Kononowicz natomiast mówił jasno: "nie będzie niczego" - przynajmniej był zdecydowany i zdeterminowany!
anonim2020.04.28 15:00
Komuchy z PiS mają gdzieś prawo oraz zdrowie i dobrobyt obywateli... tylko koryto i nepotyzm ich interesuje.
Grizzly2020.04.28 15:19
Puknij się w pusty jak bęben swój łeb!
WEDLE PRAWDY2020.04.28 15:22
Te bzdety i straszenie slyszelismy juz 1000 razy zmien plyte, tylko na co
Dam2020.04.28 16:42
Prawdę należy powtarzać cały czas. Wasze próby zagłuszania jej nic nie dadzą. Czy tak samo wspierałbyś PO, gdyby to oni rządzili i odwalali takie rzeczy/
Konfederacja2020.04.28 14:55
Warto dodać, że te wybory nie są ani anonimowe, ani powszechne, ani organizowane przez PKW... takie "prawo" PiS.
Co za sens przedłużać to co jest już faktem. 2020.04.28 14:38
Czy wybory odbędą się "normalnie" połowa albo i więcej nie będzie głosowała. Jak wybory będą korespondencyjnie i tak więcej niż połowa nie będzie głosowała. Czy takie będą wybory czy śmakie opozycja jest już nawet nieśmieszna ale żałosna. Kogo oni wystawili? Panią Kidawe, towarzysza Bosaka z trądzikiem, o tym co lubi najpierw w rectum potem do buzi nic niesłychać. Kto pozostał? Aha Kosiniak ... i ten bezHołownia. Żebym nie wiem jak nienawidził PIS-u, prez. Dudy nie mogę inaczej głosować tylko na nich. Opóźnione wybory, za rok lub dwa i co? Kidawa dalej będzie w stanie "przekwitania", Bosak dalej będzie mial trądzik, ten co lubi najpierw w rectum potem do buzi zmieni fryzurę, Kosiniak i bezHołownia zrezygnują, zachorują, zesr*ją się, itp., itd. Tusk ratuj!
katolicka kretynizacja polski2020.04.28 14:09
Takiej farsy odnośnie wyborów to nawet w głębokiej komunie nie było. Kilkanaście dni do wyborów a tu dykta, tektura i prowizorka. Epidemia koronawirusa została przesunięta na dalszy plan bo walka o koryto jest priorytetem kurdupla!
WEDLE PRAWDY2020.04.28 15:24
Zmien kretynie plyte
anonim2020.04.28 14:08
Przecież ta Pani to ciągle chyba na jakimś raucie jest, ona i odpowiedzialność za cokolwiek?! Darujcie!