16.10.19, 11:30Korwin i Jachira - YT; Senyszyn - fot. Jarosław Roland Kruk, CC BY SA 3.0 via Wikipedia, zdj. edyt.

Ich wybrał suweren- niech mówią, niech działają!

Pomimo uzyskania historycznego poparcia na poziomie niemal 44% i ponad 8 milionów głosów, zwiększenia liczby wyborców o 2.3 miliona w stosunku do 2015 r., uzyskania samodzielnej większości w Sejmie z 235 mandatami poselskimi, przy najwyższej od 30 lat wynoszącej 62% frekwencji, Zjednoczonej Prawicy, póki co, nie udało się utrzymać większości w Senacie.

Losy izby wyższej parlamentu nadal się ważą. Zamiast oczekiwanych 4, do Sejmu weszło 5 ugrupowań, przejmując przy tym część prawicowego elektoratu i kilkanaście foteli poselskich. Po krótkiej analizie można jednak dojść do wniosku, że z punktu widzenia partii rządzącej nic złego się nie stało! Wręcz przeciwnie!

Czego możemy się spodziewać po posłankach Gajewskiej, Nowackiej, Hartwig, Senyszyn, Krzywonos- Strychalskiej, czy Jachirze? W jakie tony uderzą posłowie Czarzasty, Zandberg, Śmiszek, Braun, Bosak, Winnicki, Kukiz, Korwin-Mikke czy Dyduch? W bieżącym sezonie politycznym w salach plenarnych i w kuluarach spotkamy mistrzów mowy polskiej i szermierzy słowa, u których Stefan Niesiołowski, Janusz Palikot i Ryszard Petru mogliby pobierać lekcje.

Przedsmak tego co czeka nas w nadchodzącej kadencji dała już Konfederacja, której liderzy zapowiedzieli złożenie wniosku do Sądu Najwyższego o unieważnienie wyborów. Senator elekt (nomen omen) Wadim Tyszkiewicz żałuje, że „głosy oddane na PiS nie są jawne”, zaś poseł Mieszkowski chce rozliczać wyborców za oddanie władzy Zjednoczonej Prawicy.

Co robić z takimi przypadkami? Odpowiedź jest bardzo prosta: pozwólcie im wszystkim mówić i działać! Niech się „pozabijają” o własne nogi (werbalnie, oczywiście)!

Może nawet dla dobra kraju należy im oddać stanowisko marszałka Senatu! Niech pokażą Polakom w jaki cyrk potrafią zamienić polski parlament, żeby zmanipulowany elektorat miał okazję się dowiedzieć z czym musi się liczyć, jeśli kiedykolwiek przyjdzie mu do głowy przekazać tym indywiduom więcej władzy. Większości z wyżej wymienionych nie trzeba wcale szczególnie zachęcać. Nie trzeba też podpuszczać jednych na drugich. Wystarczy zrobić im miejsce a dyskurs potoczy się sam!

Schodzenie z linii ciosów i wykorzystywanie agresji przeciwnika to podstawy politycznego aikido.

Czego możemy się dowiedzieć?

Od Korwina-Mikke już usłyszeliśmy, że wszyscy politycy to „banda pijawek” (poza nim samym, oczywiście), że „przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest”, „nazywanie idiotów idiotami jest rzeczą głęboko słuszną”, a jego ugrupowanie nie planuje przygotowywania żadnych projektów ustaw, bo to „nie ma sensu”. Od posła Zandberga usłyszymy zapewne o 70% podatku dla najbogatszych; o „starych komuchach” i pierwszych sekretarzach PZPR którzy „powinni z grobu straszyć sierpem i młotem” od posła Czarzastego; o tym, że eutanazja to „dobra śmierć na życzenie lub z litości” od posłanki Senyszyn; o tym, że każdy homofob którzy „zagraża bezpieczeństwu osób LGBT zostanie ukarany, z więzieniem włącznie” od posła Śmiszka; i że wielu ludzi „chciałoby sobie w Polsce porządzić” od posła Dyducha.

Do czego zdolna jest posłanka Jachira przewidzieć nie sposób. Jednak można mieć przeczucie graniczące z pewnością, że poseł Braun nie pozwoli nam zapomnieć, że wszyscy żyjemy w „kondominium rosyjsko-niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym”.

Pamiętajmy, że formacje opozycyjne to w większości zlepki, konglomeraty ugrupowań mających wewnętrznie sprzeczne interesy- tak ideologiczne, jak i personalne. Dotyczy to i Lewicy złożonej z SLD, Wiosny i Razem, i PSL’u z nieprzewidywalnym Kukizem, i Konfederacji, której rozpad już zapowiedział Korwin-Mikke. Przewodniczącemu Schetynie do gardła skoczyli partyjni koledzy i polityczni celebryci- Julia Pitera zapowiedziała, że jeśli przewodniczący PO nie odda władzy, to w klubie parlamentarnym będzie rozłam. A to dopiero przedsmak walki o przywództwo w tym ugrupowaniu.

Czy szybciej pokłócą się o podział stanowisk czy raczej pójdzie im o kasę?

Za liderami tych partii krok w krok powinni chodzić ludzie ministra Kamińskiego, żeby przyglądać się podziałom łupów, transferom i przelewom środków płynących z subwencji państwowych. Tu, zgodnie z przedwyborczymi uzgodnieniami, może dojść do aktów kreatywnej księgowości na pograniczu przekrętu.

„Nas wybrał suweren!” – krzyczała z mównicy sejmowej „myszka agresorka”, posłanka znikającej partii Nowoczesna, Kamila Gasiuk-Pichowicz. Tak, „Was wybrał suweren”! I teraz niech ten suweren, często kilkunastoletni, albo dwudziestoparoletni ma szansę się przekonać, jakich pajaców, idiotów i ludzi skrajnie nieodpowiedzialnych wytypował jako swoich reprezentantów w Sejmie i Senacie.

Wyborcy Konfederacji, Wiosny, Razem czy Platformy, bezkrytycznie wsłuchujący się w narracje youtuberowych guru, ślepo naśladujący aktorów i celebrytów, bezmyślnie powtarzający paski z TVN’u i przekazy z Czerskiej, w większości młodzi ludzie, powinni się przekonać, że kierowanie państwem to nie jest zabawa na Woodstocku czy Openerze. Dla Polski i ich samych ten karnawał hucpy i głupoty może skończyć się fatalnie.

SAD

Komentarze

Terlasz Tomlikowski2019.10.19 12:16
Wiem ,że dziennikarze "Frondy" (judeochrześcijanie) najbardziej byliby zadowolenie gdyby w Polskim sejmie znalazł się Binjamin Netanjahu... ale my Polacy wolimy JKM !
Dawid2019.10.18 15:52
Bosaka, Winnickiego, Kukiza i Korwina zestawicie razem z komuchami i idiotami? Brawo. Zsuwacie się na poziom gdzieś pomiędzy "Na temat" a "Sokiem z buraka" z pogardą dla ludzi ideowych "godną" "oko.pres"
Dana2019.10.19 1:40
Widać, że Frondzie Konfederacja nie pasi, a to jedyni antysystemowcy i prawdziwie Polacy.
Konrad2019.10.18 9:51
Kwik Frondy jest śmieszny. Wrzucić katolików z Konfederacji do jednego wora z satanistami mogli tylko chazarscy pisowcy :( Hańba i wstyd, pseudo chrześcijański portal jak Tygodnik Powszechny albo De(m)on
Piotr2019.10.17 13:04
Autor o kimś zapomniał https://www.youtube.com/watch?v=al8DqoOIYLY
orzech2019.10.17 8:43
2 mln z tych co głosowali na PIS to patole i nieroby bojące się że im 500+ zabiorą i tyle w temacie
Tom Bombadil.2019.10.17 8:12
Kasa, kasa, kasa! I kasta!
Weteran Prawdziwy2019.10.17 1:27
Zastanawiam się skąd taka wielka ilość IDIOTÓW jest na Polskiej ziemi. Taki pojedynczy IDIOTA, kandydat do władz to jest normalne, ale Ci, co IDIOTĘ WYBRALI, to już musi być cała masa IDIOTÓW. Normalny, NIEIDIOTA nigdy IDIOTY nie wybierze. Był taki jeden DUREŃ, który rzucił na stół ŚWIŃSKI RYJ, pomachał GUMOWYM WIBRATOREM i w wyborach dostał na Polskiej ziemi 12 % głosów. Przecież NORMALNY, nie CHORY wyborca nigdy na takiego DURNIA nie zagłosuje. Na takich głosują CHORZY na umyśle wyborcy. HMMMM!!!! Jestem w stanie zrozumieć, że Ci ZWYCIĘŻAJĄ w KRYMINAŁACH i WIĘZIENIACH zapełnionych MORDERCAMI, BANDYTAMI, ZŁODZIEJAMI, GWAŁCICIELAMI i ZBOCZEŃCAMI, jakich są pełne WSZYSTKIE WIĘZIENIA w POLSCE ( jak wiadomo każdy w więzieniu jest NIEWINNY jak NOWORODEK)???, Ci KRYMINALIŚCI skoro glosują w 90% na NOWOCZESNĄ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ, to DOBRZE WIEDZĄ NA, KOGO GLOSUJĄ. Dla takich CWANYCH wyjadaczy, jakich mamy osadzonych w KRYMINAŁACH, tylko tacy, którzy są u władzy, są dobrzy, z którymi jest KRYMINALISTOM po drodze. Takich wybierają, którzy umożliwią im dalsze bezkarne RABOWANIE i ZABIJANIE, z którymi jest KRYMINALISTOM "po drodze". Gdzie zwyciężają wśród RÓŻNEJ MAŚCI NACHODŹCÓW na CZOŁGACH RADZIECKICH, wśród LIPNYCH POLAKÓW Polskojęzycznych z POZAMIENIANYMI NAZWISKAMI na POLSKO-BRZMIĄCE? Ale CZY wśród PRAWDZIWYCH POLAKÓW możliwe jest zwycięstwo tych???, co to są za nauką MASTURBACJI dzieci w PRZEDSZKOLACH, co walczą z KOŚCIOŁEM i UCZESTNICZĄ w marszach z umieszczoną na transparencie WAGINĄ zamiast MATKI BOSKIEJ???, co nie widzą problemu, gdy MAFIA PRZYTULIŁA, jak liczą znawcy, nawet 400 MILIARDÓW należnego Polakom VAT-u, które to POOLAKÓW PIENIADZE można było przekazać na PODWYZKI EMERYTUR (jak wiemy były podwyżki 3 zł rocznie zamiast choćby 70 złotych rocznie przez 8 lat rządów PO), na DODATEK dla GŁODNYCH DZIECI (500+), na DODATEK dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH czy budowę mieszkań dla MŁODYCH MAŁŻEŃSTW, tych, co donoszą na POLSKĘ LEWACTWU ZACHODNIOEUROPEJSKIEMU, tych, co głosują przeciw POLSCE w UE??. Gdzie umieszcza się LEWAKA, który na przejściu dla pieszych przejechał staruszkę?? Chociaż jak pamiętamy, w GALICJI był nijaki Jakub SZELA ze swoją ANTYPOLSKĄ BANDĄ, która MORDOWAŁA POLAKÓW, rżnęła PIŁAMI POLAKÓW, zabijała DZIECI, KOBIETY i STARUSZKÓW, któremu nic się nie stało ze strony ÓWCZESNYCH SĄDÓW?? Jak wiemy NOWOCZESNA PLATFORMA OBYWATELSKA wygrała wybory do UE w środowiskach LEWACKICH, szczególnie w CISNEJ. CZY CISNA to takie LEWACKIE ŚRODOWISKO??? A tak ładnie o CISNEJ śpiewała KRYSTYNA PROŃKO "Deszcz w Cisnej".
zmiecz2019.10.17 6:18
Trzon, a wiec wiekszosc kazdego narodu stanowia glupcy. Glupcami mozna manipulowac i ich usypiac. Kto to opanuje ma wygrane. Jak manipulacja sie uda ........glupiec wygra, jak uda sie uspic........madry wygra.
www2019.10.16 21:35
K ------> kremlowska O ------> onuca R ------> ruskie W ------> walonki I --------> inaczej-mówiąc N ------> nasz-dom-rossija
zapodawajcie to na TT i Fb 2019.10.16 20:29
mała dygresja - o Grecie i jej znajomych słów kilka https://www.youtube.com/watch?v=5HjiFuHI_X8
jan piatek2019.10.16 18:47
W tym anonimie tylko to zdanie jest prawdziwe i pokazuje nie tylko ból doopy ale i kto jest wrogiem pozostałych socjalistów-etatystów z układu oraz fanów Dziczki Terlika i Jojnie Danielsa "Zamiast oczekiwanych 4, do Sejmu weszło 5 ugrupowań, przejmując przy tym część prawicowego elektoratu i kilkanaście foteli poselskich."
anonim2019.10.16 17:50
KOCHANI MAMY TO następne 4 lata super rządów PiS - BRAWO POLACY TAK TRZYMAĆ !!
Zorro2019.10.16 16:58
Oj, trolle się gotują! Oj się gotują! Prawdy trudno słuchać! Ale jak się głosowało na pajaców, to co zrobić?
bob2019.10.16 15:53
Brawo Konfederacja. Dla Frondy to chyba trudny czas. I bardzo dobrze
Lasso2019.10.16 17:14
na budowe won bob budowniczy
Dana2019.10.19 1:36
Konfederacja - jedyna propolska i prawdziwa prawica! Socjaliści pobożni, którzy chcą uchodzić za prawicę, czyli PiS, próbowali Konfederację zamilczeć. Teraz Polacy wreszcie dowiedzą się o tej formacji. Socjalistom bezbożnym też Konfederacja nie pasuje, czego dowodem jest ten artykuł.
Konfederacja2019.10.16 15:42
Fircyk który wysmażył tego gniota wstydził się podpisać pod artykułem. To dobry znak, wstydzi się chociaż.
mendy blogowe jak goowna dworcowe ...2019.10.16 15:11
Mendy blogowe, teolodzy z PRL-u, pedalstwo z Riazania wyłazi z nor powyborczych. Menda dumnie rżnieta w doope; GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Nie ma tej mendy w Polsce jest tutaj; 𝐈𝐏𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Każdy może to sprawdzić. Mendy maja jedną wspólną cechę, są jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalne.
Formularz zawiera madrosc.2019.10.16 22:42
правда
kumaty2019.10.16 15:11
"Niech pokarzą" - niech pokażą.
Zorro2019.10.16 18:10
Niewłaściwe użycie słowa niestety!
katolik2019.10.16 15:02
Niestety ludzie ,którzy wybrali dno mor-społ-polit popslsldwiosnanowoczesnaobrp--nie ma co ukrywać,ale trzeba stwierdzić fakt -mają takie poglądy i taki sposób bycia jak dno na które głosowali.Nie jest to złośliwośc ,lecz stwierdzenie faktu,bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie w poważnej sprawie,dotyczacej jego Ojczyzny, robił z siebie idioty,ale to jest właśnie ta druga rzeczywistośc Polski i nieważne czy on nazywa się suweren ,czy ma prawo ,czy nie,CI co głosowali na dno ,to po prostu ludzie skrajnie nieodpowiedzialni,nie mający zdrowego oglądu rzeczywistości,.Cyrk to niech sobie urządzają ze swojego życia,brak dojrzałości człowieka i obywatela
zych z kobióra2019.10.16 14:48
Panie redaktorze, gratulacje, ten artykuł to szambo najwyższego sortu, Urban w stanie wojennym znalazł godnego naśladowcę.
Konik Polny2019.10.16 14:56
Zychu zychu na tefałenie i wyborczej wychodowany... przecież tam są w dużej mierze cytaty z tych pajaców politycznych. I fakty. Myśl i nie zachowuj się jak michnikoid.
2019.10.16 15:08
A weź może «niepier­dol».
Arek2019.10.16 14:32
Tak się mści ograniczenie historii w szkole, przyzwolenie Komorowskiemu ta stawianie pomnika sowieckim bandziorom w Ossowie, a czekamy ciągle na pomnik bitwy warszawskiej, gdybyśmy przegrali , pewnie mówilibyśmy po rosyjsku. Ludzie opamiętajcie się , sejm to nie zabawa. Schetyna dał się ograć jak dziecko i mamy komuchów w UE. Teraz poparł pajaców jak Jachira i inni. To nie do śmiechu. A przy okazji : jak dużo komunistycznego „ pomiotu” u nas ,że12% głosuje na postkomuchow.
2019.10.16 14:09
Popracuj, Alojz, nad edycją tekstu, bo to co prezentujesz, jest poniżej krytyki.
bzik2019.10.16 15:20
Piszę co mi serce i rozum dyktuje gnoju trolowski
avanturnik2019.10.16 16:54
A PiSże bziku według wyników.
bzik2019.10.16 14:07
Czyli???znowu najgorsze kretyńskie szumowiny w Sejmie??a Poloczki za dobrze mieli???zapomnieli o złodziejskich rzadach Tuska marionetki niemiaszków i ruskich??No to Poloczki bedziecie mieli za swoje i dobrze wam za to.Nie dostrzegacie patriotów którzy rzadzili przez ostatnie 4 lata i zamiast" piniadze" dla swoich dali ludziom przede wszystkim na dzieci 500 plus zadbali ł tez o emerytów a wy kretyni nie doceniliście tego??nie doceniliście i za to przyjdzie wam zapłacic
dongiacomo2019.10.16 15:15
błuahahaha. ci twoi patrioci nakładają kolejne podatki na polskie przedsiębiorstwa dofinansowując zagraniczne (18 milionów dla mercedesa), sprowadzają podejrzane instytucje (jp morgan), układają się z eskimosami (447). ostatni pomysł pisowskich komuchów to nałożenie obowiązku split paymantu (pewnie nawet w życiu o tym nie słyszałeś) na przedsiębiorców, mimo, że kłamali, że będzie to dobrowolne. no i oczywiście polskie firmy mają pokrywać koszta z własnej kasy, a zagraniczne dostaną zwrot kosztów (zapłacą za to takie tuzy ekonomii, jak ty).
Lasso2019.10.16 17:10
O ty debilu!!!Wymień te dodatkowe podatki dla polskich firm???a split payment zawsze płace splitem jest to zabójcza broń dla oszustów watowskich takich jak ty trolu pełowski
Tadeusz2019.10.16 14:06
"pokarzą" czy może jednak "pokażą" Polakom? Różnica między tymi słowami spora, choć "na ucho" brzmią identycznie. Poprawcie prędko, bo wstyd!
bzik2019.10.16 14:09
nie o bzdety tu chodzi jełopie ale o meritum kogo Poloczki znowu wybrali do parlamentu a wybrali tak ze niech ich wszystkich szlag trafi mówie o Kurwinie Jachirze i innych tego typu chamów
Konik Polny2019.10.16 14:17
Jachiry się czep, Korwina ;-)
Olej2019.10.16 14:02
Józef w Egipcie i Zandberg w Polsce - na chude lata. Oto panaceum ekonomiczno jakieś tam na świetlaną przyszłość, gdy wszystko znowu będzie nasze. Jak przed 1989 r. A na marginesie przepis na karierę; Z międzyczasem i przelotem w Polsce. Wystarczy przybyć z zagranicy, ogłosić swój manifest ideowy i w niego dmuchać czym się da i ile się da. Po jakimś czasie efekty przerastają najśmielsze oczekiwania i nie wiadomo kiedy z nieznanego nikomu pana X zostaje się posłem. Gdy się nim zostaje uruchomia się następna maszyneria stałego dochodu tj. otrzymywanie propozycji tzw. lobbowania ustawowego na rzecz określonych środowisk, które gotowe za to dobrze płacić. I tak po niedługim czasie z gołodupca zostaje się szacownym i majętnym obywatelem państwa ze sposobem na sukces, karierę i byt określający coraz bardziej panoramiczną świadomość.
jeju 2019.10.16 13:59
Też jestem zdania, żeby im zbytnio nie przeszkadzać. To celebrycko, tęczowo, ubecko, peeselowskim szambo niedługo eksploduje a smród będzie od Berlina po Moskwe. Konfederacja też się rozleci, bo dopiero teraz wyjdzie co za jedni, a z ci co przyzwoitszy zasilą pewnie PiS., nie zdziwiłbym się gdyby do PiS przeszło też parę osób od "antysystemowca" z gumofilcowej grupy przestępczej
k362019.10.16 15:10
bez obcych wojsk to scierwo polinskie nie utrzymacie sie ,potem trzeba bedzie zastosowac rozwiazanie talibow bedzie bolec ale jest skuteczne ,
.2019.10.16 22:03
K36 to ruska łódź podwodna? nie musisz odpisywać mongole za Uralu
ryyr2019.10.16 13:52
K ---- kremlowskie O ---- onuce N ---- nasz-dom-rossija FEDERACJA ROSYJSKA
Olej2019.10.16 13:49
A państwo to kto ??? Kamil 16.10.19 13:22 …Durni, to muszą być ci co nie widzą, że kryzys finansowy wielkimi krokami wchodzi Polski…. Doprawdy ? A przed 2016 nie wchodził ? Wystarczy przeanalizować statystyki ekonomiczne by przestać snuć tendencyjne bzdury Rozbuchana machina urzędnicza przeżerająca pieniądze nas wszystkich, nie jest wynalazkiem ostatnich 4 lat, w których jakoby świat miał się zawalić. To dorobek całego systemu złodziejstwa funkcjonującego na naszych plecach. Wreszcie kto przez 30 lat powodował zadłużenie i deficyt budżetowy, skąd on się wziął, skąd się wzięły sumy na tzw. liczniku Balcerowicza – z sufitu ??? Nam rząd niczego nie daje tylko redystrybuuje to cośmy naszą krwawicą wpłacili w urzędach skarbowych. Różnica między tym co jest a tym co było przed 2016 polega na zmianie kierunku przepływu forsy, zamiast do kieszeni kolesi i spółek min. vatowskich. Trochę z tego skierowano do kieszeni ludzi. Jak to mówią mądrzy; nawet kraść trzeba umieć mając umiar. Durnie rządzący przez 30 lat nie mogli się opamiętać w złodziejstwie, wyprzedając wszystko za ile tylko ktoś chciał brać. Gdyby porządzili dłużej Polska poszłaby na licytację pod młotek. Zatrzymaliśmy głosem rozsądku ten nawarstwiający się syf i budowę kamiennego kopca z ch….. i d…….ą na szczycie.
Reytan2019.10.16 14:33
PANSTWO nalezy do Narodu,a nie do przedsiebiorcow z masonskich Klubow Rotary,jak mysli Kurwin...
Marcin2019.10.16 13:44
Dzięki formacji Korwina Mikke i Narodowcow w końcu pierwszy raz od 1989 mamy prawicę w sejmie!
Reytan2019.10.16 14:35
Liberalowie to zawsze od XVIII wieku byla LEWICA antykatolicka. I taki jest rowniez dzisiaj KURWIN.
facet co bije zyda2019.10.16 22:34
chyba prawice zydowska
artur2019.10.16 13:25
PIS ma krew na rekach bo nie zatrzymał aborcji .żaden prawdziwy Katolik nie oddał głosu na tych obłudników. Oczywiście pseudo katolicy głosowali, bo za 500 , trzynastą emeryturę i 30 srebrników zrobi się wszystko.
Otto2019.10.16 13:12
suTeren wybrał pseudopobożnych pseudopatriotów i socjalistów. Kilka milionów zagłosowało na PiS populizm i socjalizm PiS przedstawiciele interesów syjonistycznych PiS polin i syjonizm czyli sługusów żydokomuny 44-68 i lat następnych i lobby żydowskiego z usraela.
WWW2019.10.16 13:10
K ------> kremlowska O ------> onuca R ------> ruskie W ------> walonki I N ------> nasz-dom-rossija
Otto2019.10.16 12:56
Lud niepracujący małych miast i wsi wybrał socjalistów. PiS populizm i socjalizm PiS przedstawiciele interesów syjonistycznych PiS polin i syjonizm
Irena2019.10.16 13:10
Otto, czy ci się płyta zacięła? Moderatorowi radzę pilnować, czy ktoś tu nie wkleja identycznych komentarzy co kilka minut.
bogdanus2019.10.16 13:12
Nie socjalistów a socjal, to jest różnica. Zweryfikuj swoja wiedzę.
Otto2019.10.16 13:25
Chrzanisz. Nie pouczaj absolwenta nauk politycznych :) sam zweryfikuj wiedze wyznawco jezusa i pisu.
Reytan2019.10.16 14:28
Otto to kretyn genetyczny po Mamusi.
miki292019.10.16 19:08
Lud myślący panie Otto ich wybrał. Pan wypisuje hasła z rozmysłem, czy bezmyślnie? Wolałbym by to było nieco przemyślane , a nie papka z nowowiejskiej.
bogdanus2019.10.16 12:53
Mało to w poprzednich kadencjach mieliśmy krzykaczy, oni niech sobie krzyczą a karawana idzie dalej.
ygrek2019.10.16 12:50
FAJNY POKAZ POGARDY WOBEC WYBORCÓW PRZECIWNYCH pis.
T2019.10.16 13:05
A po frondzie czegoś więcej się spodziewasz? Kto nie z PIS ten przeciwko Nam.
Alojzy Cedzidło2019.10.16 22:33
Nauka w las nie poszłas . PiS -owcy szybko się uczą .Zgadnij ,,ygrek " od kogo. ?
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.16 12:40
Boska Jachira w tej kadencji da prawactwu do wiwatu. Jeszcze zatęsknicie za doktórzycą Pawłowicz :)
T2019.10.16 12:52
Mokry sen frędzla z obsranym drążkiem :) -niezrównoważona emocjonalnie idiotka. Warszawa to stan umysłu. Jak dziś pedałku?czy w tym zacofanym zakątku europy doświadczyłeś dziś homofobii?
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.16 12:56
Homofobiczne zbydlęcenie prezentujesz w swoim wpisie, lecz spływa to po mnie jak po kaczce (nomen omen). Nie wiem co twój obsrany drążek ma wspólnego z moją wypowiedzią. Nie powinieneś się chwalić takimi rzeczami na forum publicznym, zamiast tego pogoń swoją lafiryndę do łazienki i wytłumacz co to jest lewatywa. Wściekły kwik prawactwa to najlepszy dowód na to, że Jachira słusznie znalazła się w nowym Sejmie :)
T2019.10.16 13:03
Ojj pedałku, dziękuje za niezwykle miły komplement odnośnie mojej homofobii, która nie jest żadną fobią a normalnym zdrowym zachowaniem przeciwko dewiacjom. Mam pogonić swoja lafiryndę? to powiedz matce aby się umyła masz bliżej;) ja ją tylko r#cham :) Pedałku drążek obsrany to masz Ty rozumiem że czytanie ze zrozumieniem boli Twój niewykształcony orzeszek. BTW - nie interesuje mnie co po Tobie spływa :) zachowaj to dla siebie i swego chłopaka, i druga rzecz zaimki Twój Twoje Tobie Ci Ciebie itp piszemy z wielkiej litery :) Nawet ja tak pisze - homofobiczny bydlak- zwracając się do tak żałosnej formy ludzkiego odpadu jak pedałkowaty trolik internetowy ;)
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.16 13:16
ty sobie nawet czystego seksu nie jesteś w stanie wyobrazić, nic dziwnego, że cierpisz na homofobiczne zwyrodnienie zapamiętaj homofobku każdy homofob to brudas, poza tym, że przygłup miłego posuwania lafiryndy z gównem w doopie zarówno jej jak i twojej
T2019.10.16 13:31
Oj pedałku, no prosze Cie, przestań mnie komplementować z ta homofobią bo jeszcze sobie coś pomyśle. Jak możesz tak brzydko mówić o swojej matce - lafirynda. "Kazdy homofob to brudas przygłup" - Jasiu, Ty mi nie dorównujesz ani intelektualnie ani tym bardziej pod względem fizycznym:), Wiele razy Ci proponowałem przyjedź - Białystok, ul Antoniukowska 11 przekonasz się. Takie miękkie parówy jak ty w Astanie wykorzystywaliśmy jako worki z piaskiem albo mocowaliśmy na pojazdach jako dodatkową osłonę (gównianią:) ale zawsze). Jestem z wykształcenia nauczycielem i z największa przyjemnością swoja homofobia dzieliłem się na lekcjach :)
Alojzy Cedzidło2019.10.16 22:20
Maluki ten ,," Dumny " przy panu ,,T '. Czy On tego nie widzi.?
jeju 2019.10.16 14:17
Jachura jest boska? nie znasz sie pe d ale na kobietach. A druga sprawa, idiota, prostak i zboczeniec nie przynosi wstydu sąsiadom, tylko rodzinie której jest członkiem (ty pewnie coś o tym wiesz...). Tak samo będzie z tą idiotką, ściach i chamówa jaką odstawia będzie szedł na karby POKO-Lgbt, a gdy PiS będzie mieć na nią olewkę, to tylko wizerunkowo będzie zyskiwać, wagino-sceptyku
k362019.10.16 15:07
o ktorej piszec prawicy o tej z kurestwej strony ,to nie prawica tylko socjalisci chca zamykac poslow i senatorow tak robiono w sanacji
Otto2019.10.16 12:36
PiS populizm i socjalizm PiS przedstawiciele interesów syjonistycznych PiS polin i syjonizm
o, yenny2019.10.16 12:29
„suweren-” Jasne, że suweren minus to żaden suweren.
Otto2019.10.16 12:55
A SU T EREN wybrał PiS populizm i socjalizm PiS przedstawiciele interesów syjonistycznych PiS polin i syjonizm
Urszula2019.10.16 12:27
SAD z ortografią na bakier. Nie szanujesz, gościu, tych, którzy cię czytają: "Niech pokarzą Polakom w jaki cyrk potrafią zamienić polski..." Pokarzą od pokarać czy pokażą od pokazać?
Bogo2019.10.16 12:27
Kukiz WSIowy pomiocie, dzięki tobie do sejmu dostało się ZSL i ruskie trole i PIS nie ma większości konstytucyjnej, zadowolony? Wiesz co zrobił Judasz jak zdradził Jezusa?
anonim2019.10.16 12:20
Tylko proszę zawsze zaznaczać, że to marne przedstawienie to za nasze pieniądze jest, aby nikt nie miał wątpliwości, że to współfinansuje!
tgtg2019.10.16 12:13
K = = = korwin O = = = onuca R = = = rossija W = = = walonki I N = = = nasz-dom-rossija
Otto2019.10.16 12:37
PiS populizm i socjalizm PiS przedstawiciele interesów syjonistycznych PiS polin i syjonizm
Dawid2019.10.18 15:53
jesteś debilem
Albert2019.10.16 12:04
"I teraz niech ten suweren, często kilkunastoletni, albo dwudziestoparoletni ma szansę się przekonać, jakich pajaców, idiotów i ludzi skrajnie nieodpowiedzialnych wytypował jako swoich reprezentantów w Sejmie i Senacie. " Myślicie, że w Polsce jest aż tylu takich ludzi? W końcu ktoś na ten PIS zagłosował, nieprawdaż?
Alojzy Cedzidło2019.10.16 12:03
Dlaczego , patrząc na zdjęcie pani Jachiry , ciąglę ją ,,widzę" klęcząca przed kimś z PO . Co robi ? Nie prosi . Robi ......Feee paskudne myśli.....Tęczowe .
lll2019.10.16 15:17
Jachira to nie pani to q... menelica
Alojzy Cedzidło2019.10.16 16:16
No to mam towarzysza , który ,,widzi " to samo >Pozdro !
tgtg2019.10.16 11:55
K_____korwin O_____onuca R_____rossija W_____walonki I N_____natasza
Reytan2019.10.16 14:23
Podpisze petycje o przywrocenie kary smierci i skazanie na nia Kurwina za zdrade Polski !
Bizon2019.10.16 11:54
Większość Polaków, która głosowała na partie opozycyjne, głosowała de facto przeciwko własnym interesom !!! Oni nie chcą, aby pieniądze trafiały do ich dzieci i emerytów czyli ich rodziców, lecz do mafii watowskich i oszustów !
Lennon2019.10.16 11:54
Oddawać Antoniego! Tak strasznie brak mi smoleńskich podań ludowych...
Bizon2019.10.16 11:58
Ty Lennon, pochodzisz z dużego miasta ? Pytam, bo tylko tam żyją debile o poglądach tego typu !
observer19202019.10.16 12:53
Ty Bizon, pochodzisz z puszczy białowieszczańskiej?
Alojzy Cedzidło2019.10.16 16:12
Wolę ,,Bizona " bo uszanował tragedię smoleńską .,, Lennonek" zaś zaśpiewał ,,Sto lat " nad ich szczątkami. . Tak tak panie (i),, observer 1920 " ,Pan też uwielbia gen Anodinę , A tak poza sprawa . O czym tu mowa na tej stronie ? O Smoleńsku czy o nowostarych filarach amatorów do koryta .
franek2019.10.16 12:03
Ty tak z własnej głupoty, czy za 3,50zł ?
Alojzy Cedzidło2019.10.16 11:53
Brak komentarzy ? Co to bractwo inowrocławskie ze szczęścia zaniemówiło?Wiem wiem . Dopiero 15 minut wisi artykuł . No to się zacznie . Nowa wojna polsko polska . Bo przecież moje marzenia o opozycji tej prawdziwej chyba się nie spełnią Marzenia o takiej opozycji , która patrząc na ręce rządzącym , pilnuje naszego , Polaków interesu . Czarno to widzę Widzę ,,opozycję " do PiS -u i wszystkiego co PiS robi . Dobrze czy żle . ,,Wsio rawno. " Byle uwalić w PiS .Będzie się działo ...Oj będzie.... .
AB2019.10.16 11:53
Suweren musi być pełen ignorancji i złej woli, jeśli wybiera takie indywidua. Likwidacja polskich elit w czasie wojny i po wojnie zmieniła społeczeństwo zdecydowanie i ma konsekwencje do dziś. To są posłowie "nowych elit" postkomunistycznych.
Zosia2019.10.16 11:53
Polska to dziwna kraj, 45 lat komunizmu to jeszcze za mało pseudopolakom ?!! Ponad 3 mln ludzi głosowało na postkomunistów. To nieprawdopodobne !!!
Otto2019.10.16 12:52
Kilka milionów zagłosowało na PiS populizm i socjalizm PiS przedstawiciele interesów syjonistycznych PiS polin i syjonizm czyli sługusów żydokomuny 44-68 i lat następnych i lobby żydowskiego z usraela.
Reytan2019.10.16 14:19
I PONAD milion na PUTINA I Konfederacje
Bizon2019.10.16 20:51
Ponad 8 mln ludzi głosowało na PIS ! Te ponad 8 mln ludzi, to kwiat narodu polskiego, w przeciwieństwie do 4 mln śmierdzącej czerwonej zarazy.
T2019.10.16 11:51
Korwin w przeciwieństwie do posłów zmieniających co 4 lata poglądy i partie polityczne od 30 lat mówi ciągle to samo. Już za to go lubię.
Robert2019.10.16 12:17
Zestawianie Korwina razem z Jachirą. Brak słów. Zauważyłem, że w podobne ,,buty'' wsadza się Brauna. Głosowałem na PIS, ale czuje duży niesmak za sposób traktowania Konfederacji. Swoją drogą Korwin też mógły zmiękczyć nieco swoje wypowiedzi. Jest inteligentny, ale nie posiada sprytu, który pozwoliłby mu zaskarbić zaufanie szerszej rzeszy polaków.
bzik2019.10.16 13:59
Korwin za gadanie ze Polacy zesłani na Syberię mieli wczasy powinien za to dostac w ta swoja zgiłą morde!!
Reytan2019.10.16 14:17
Kurwin zdrajca Polski juz dawno zasluzyl na kare smierci. Zas Braun IDIOTA zaprosil do swojego Komitetu przedstwicieli nazistowskiej i antypolskiej partii niemieckiej,Alternatywa dla Niemiec. Jednym slowem Braun to alternatywa dla Niemiec. I ja tego czlowieka popieralem !
Dana2019.10.19 1:24
Korwin, to jeden z nielicznych polityków, którzy mają dużą wiedzę ogólną, wielką inteligencję i niebywale logiczne rozumowanie. większość wyborców nigdy do niego nie dorośnie. Nieprzychylne mu media, paskudnie wykorzystują jego wypowiedzi wyrwane z kontekstu. Świetnie, że Konfederacja weszła do Sejmu, będzie dyscyplinować absurdy.
gracz2019.10.16 11:50
Ich mowa i działanie jest tyle warte co psie gówno.
KKK2019.10.16 11:49
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Blogu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Reytan2019.10.16 14:13
Brak obrony to kapitulacja. Tak wlasnie padla zachodna Europa. UWAGA,komunistyczny prowokator !
Alojzy Cedzidło2019.10.16 16:00
A do kogo to pouczenie skierowane ? , Do kogo , panie ,,Reytanku . No i , jeśli chodzi o mnie , marzy mi się obszerniejsze uzasadnienie tych jakże mądrych tez.
k362019.10.16 14:52
ile daja za donosicielstwo , moze zatrudnie sie
Gumowy Żuk2019.10.16 21:02
Spytaj Bolka.
Pokonajmy patologie2019.10.16 11:47
https://www.youtube.com/watch?v=uUB-CHop43c
Miś Uszatek2019.10.16 11:46
Wyborcy Konfederacji, tęczowych ludowców, komunistów i złodziei muszą być dumni!
Kamil2019.10.16 13:22
Durni, to muszą być ci co nie widzą, że kryzys finansowy wielkimi krokami wchodzi Polski i niedługo braknie pieniędzy na 13, 14 emerytury. Durni, to ci co wierzą w rządowe statystyki i paski z wiadomości. Durni, a może nie durni tylko perfidni i chciwi. Tylko, że wg dawnego przysłowia chytry traci 2 razy, myślą, że jakiś rząd odbiera sobie, a im daje. Nie widzą, że pokłosiem tego jest inflacja, ta prawdziwa, a nie ogłaszana przez rząd, dla którego im wyższa imflacja, tym lepsza, bo nie musi zbyt wiele robić, żeby więcej pieniędzy było w budżecie. Czy te dodatkowe środki wzięły się z opodatkowania korporacji i dużych firm? Nie, żadna firma, która za Tuska nie płaciła podatków nie została obłożona żadnym dodatkowym podatkiem przez Kaczyńskiego. Dodatkowe podatki płacili konsumenci i małe firmy, z których ten "ludzki" pan doi. Dodatkowe pieniądze pochodzą z lepszej koniunktury i powinny zostać zainwestowane, albo odłożone na gorsze czasy, tak jak w tłustych latach przez Józefa w Egipcie.
Reytan2019.10.16 14:10
Kurwina jako zdrajce Polski i demoralizatora niewyksztalconej mlodziezy nalezy skazac na Kare Smierci.
gumowa kaczka2019.10.16 19:10
akurat Korwin jest za taką karą -dziwne
k362019.10.16 14:50
tepota tego nie widzi ,
Alojzy Cedzidło2019.10.16 22:05
Panie ,,Kamilu " .Ta reprymenda , to szkolenie dla ,,durnych ' wyborców , podejrzewam Pis-u, to wynik zawodu po przegranych wyborach ?.Widzę ,że ma Pan wiedzę która upoważnia mnie do zaproponowania Panu stanowisko Ministra Skarbu w Gabinecie Cieni. A jest szansa . Bo Szef Gabinetu pan Schetyn , prawdopodobnie pójdzie w odstawkę .
k362019.10.16 14:49
jak tam u mariana i kurestwie jego
gumowa kaczka2019.10.16 19:09
miś uszatek też był z PRLu :-) -a o wyborcach pisu akurat celnie wypowiedział się jak widać ,Korwin
PolakNieLeming2019.10.16 11:45
Obrzydliwe i niezmiernie szkodliwe dla Polski i Polaków indywidua. Putler na pewno jest szczęśliwy.
k362019.10.16 14:53
patrz na swoje prZezarte koryto ,
Olej2019.10.16 11:43
Gra w trzy karty ! Każdy dzisiaj wygrać może, Trzy facjaty dziś w kolorze !
Zosia2019.10.16 11:49
Typowy komentarz debila !