27.06.20, 09:57Zdjęcie ilustracyjne/pxhere.com

IMGW ostrzega. Nadciągają kolejne burze

W dniu dzisiejszym IMGW wydał kolejne ostrzeżenia drugiego stopnia przed burzami z gradem dla województwa podkarpackiego. Ostrzeżenia pierwszego stopnia natomiast dotyczą województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego.

Dzisiaj w całym woj. podkarpackim, zgodnie z zapowiedziami IMGW, spodziewane jest wystąpienie burz z opadami od 30 mm do 50 mm, a lokalnie nawet do 60 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Może padać grad. Wystąpienie burz jest prawdopodobne w 80 proc.

Ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami z gradem zostały wydane dla województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 30 mm, którym ma towarzyszyć wiatr sięgający w porywach do 90 km/h. Może także spaść grad.mp/pap

Komentarze

Jan Radziszewski2020.07.5 16:06
Ot wiadomo kto wygra Andrzej Duda bo muszą się spełnić słowa "Co ma wisieć nie utonie " a właśnie taka kara jest zapowiadana Obecnemu Prezydentowi z jakiego powodu zlekceważył Pana Boga podobnie jak ABp krakowski Jędraszewski któremu już 2019 roku Pan zapowiedział karę z podobnych względów , że zostanie zamordowany Pan zaś Andrzejowi Dudzie zapowiedział 13.03.2020 r w słowach " Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne." co zostało potwierdzone w dniu 26.06.2020r w słowach 26 VI 2020 Klątwa rzucona na prezydenta Polski Andrzeja Dudę Piątek, 26 czerwca 21.40 Zapisz dziecko - Tak, dojrzał owoc. Prezydent Duda dostawał długo szansę. Nie korzysta z niczego co chce dać Bóg, co może pomóc Polsce. Teraz Polskę sprzedał w USA. Zatem rzuć na niego klątwę Bożą. Ja, nieudany i marny sługa Boży Krzysztof Michałowski ( Cyprian Polak) rzucam na prezydenta Polski Andrzeja Dudę klątwę Bożą. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg Andrzeju Dudo. Amen ! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Tak mówi Jezus, tak mówi Trójca Przenajświętsza, Amen, Amen, Amen. Zbawię Cię Andrzeju Dudo i unikniesz potępienia, lecz Twój czyściec będzie bardzo ciężki. Klątwa zaś sprawi, że nie zdołasz się oczyścić przed śmiercią z grzechów w należyty sposób. Śmierć Twoja będzie przestrogą. Amen. Otrzymał Cyprian Polak
Katastrofy klimatycznej "nie ma"2020.06.27 16:46
Modliliście się o deszcz - to macie!
Jan Radziszewski2020.07.5 15:42
Co myślisz że może Karol Darwin stworzył świat. - to bujda! - Bóg też karze grzeszników
Wygląda prawie jak dziwka choć nienawidzi tego2020.06.27 14:54
Witajcie Żołnierze pierwszej prawdy czyli prawdy. Ostatnimi czasy widziałem w parlamencie UE kobietę - posłankę, ubraną w czarną koszulkę na ramiączkach z dziarami na wierzchu, Mężczyznę by pewnie wywalono za taki wygląd. Feminizm się szerzy, Czarownice pracujące w służbach i masonerii są gotowe wyzwolić jeszcze bardziej wasze córki i żony, czyli lżejszy konkubinat. Są gotowe obcować ze zwierz ludami jak np. król Minos i gadającymi zwierzętami - One istnieją naprawdę!! Te czarownice poświęcają codziennie wiele dzieci na krwawe ofiary dla szatana z ich dziwko - marzenia czyli serialu "Lucyfer" Część dzieci idzie pod nóż a część na gwałt jako przyszli żołnierze feminizmu. Nieważne czy jesteś z prawa czy z lewa, jeśli jesteś za karaniem mężczyzny za zabicie żony jesteś feministą. O to co musicie zrobić Żołnierze prawdy; Zabić wszystkie czarownice, zabić nieświętą Madonnę a w tym kraju nic dodać nic ująć. Pamiętajcie że wszyscy mężczyźni rodzą się z feminizmem. Watykan twierdzi że grzech pierworodny to męskie pożądanie kobiet na własność, narkotyki i sztuka wojny, A właściwa miłość to kobiece pożądanie wspólnoty, hierarchii wspólnotowej i potomstwa. Jest dokładnie na odwrót, dla tego mężczyźnie najlepiej smakuje współżycie gdy sam wygląda jak kobieta - ok 14 lat. Ale głód miłości każe myśleć że jak będzie stary i brzydki to wtedy dziwki będą go kochać - WCALE NI KOCHAJĄ!!!
Seks kamerki2020.06.27 13:25
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.frircikvip.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.