14.05.20, 12:25Fot. ilustracyjne via Pixabay - _freakwave_

Indyjski minister: To sztuczny wirus. Pochodzi z laboratorium

Musimy poznać sztukę życia z koroną. Sztuka życia (z wirusem) jest bardzo ważna, ponieważ to nie jest naturalny wirus” – powiedział minister transportu Indii Nitin Gadkari.

W rozmowie na antenie telewizji NDTV stwierdził dalej, że SARS-CoV-2 to „sztuczny wirus” i obecnie wiele krajów szuka na niego szczepionki.

Chiny wciąż zaprzeczają wszelkim tego typu doniesieniom, które pojawiły się także wśród przedstawicieli amerykańskiej administracji. Zdaniem indyjskiego ministra pochodzi on jednak z laboratorium.

dam/rp.pl,Fronda.pl

Komentarze

Jan Radziszewski2020.06.2 18:37
Kto go wytworzył ? ot Raabe tj. żydzi i podległa jej Masoneria przecież rozpylali go w strugach chemistrails to ile ton go było żeby zainfekowań nim Włochy Hiszpanię i inne kraje poniedziałek, 11 maja 2020 11 V 2020 - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. Poniedziałek, 11 maja Zapisz dziecko - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. - Opublikuj. Otrzymał Cyprian Polak ( Krzysztof Michałowski) obota, 28 marca 2020 23, 24, 25 III cz. I Na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails/ Biskupie Gądecki, opamiętaj się wreszcie. I Bogu świeczkę i diabłu ogarek w konsekwencji oznacza wszystko dla złego ducha/ Bóg zaś nie przyjmuje ochłapów bo Jest godzien wszelkiej chwały i tylko On Poniedziałek, 23 marca - Tak, na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails. Dlatego tak dużo go jest. 23. . - Dlaczego, Panie, na Włochów zrzucono i to na północ? - Raz, że na Włochy, to mój dopust. Dwa, z powodu ich współpracy z Chinami. USA, i Rosja także, nie pozwalają na swobodę w takiej sprawie nawet krajom takim jak Włochy. - A Twój przekaz [Panie] przeze mnie nic nie zmieni we Włoszech? - Teraz nie zmieni. Przyjdzie jednak czas iż odniesie skutek. - Dziękuję Ci Panie za wszystko dla Polski, za zatrzymanie chemtrails, a ściśle za zatrzymanie coronawirusa w nim i w ogóle wiele chemtrails w Polsce. Za niewielką ilość zgonów do końca maja, za przypomnienie o spowiedzi generalnej, za to przede wszystkim, że jesteś naszym Królem na nowych zasadach od 20 lutego i za wiele innych rzeczy
Mysterious2020.05.30 21:15
jedna z glow WHO myslala jak zaczac depopulacje na wieksza skale...no to w porozumieniu z chinolami, ktorzy de facto rzadza WHO wypuscili syf, a WHO swiadomie ukrywala ten fakt i opozniala informacje aby jak najwiecej bylo zakazen i ofiar... sczepionka istnieje na to lecz maja ja tylko Ci, ktorzy 'powinni' ja miec! Chinolom i wszelkim organizacjom mn. nie wierzylo sie i sie nie wierzy szczegolnie dzis! to wszystko zaklamane, aroganckie ludobojcze bydlo, m.in. lewactwo i temu pochodna swolocz padnie ofiara wlasnej polityki i ideologi to tylko kwestia czasu.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.15 7:35
swięta prawda ma rację
Jolanta2020.05.15 2:01
TO JEST OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ! NIE TRZEBA BYĆ LEKARZEM, ABY TO WIEDZIEĆ. NAWET NIE TRZEBA DŁUŻSZEGO CZASU NA JAKIEKOLWIEK ANALIZY!
Moshe Cvel2020.05.14 16:53
Lampami minister Rzadu Indii zapomniał dodać że zabójczy virus powodujący covid-19 pochodzi z tajnego LAB wojsk USA .CORONA VIRUS został przekazany do LAB w zwijam przez uzdolnionego biochemika który przekazał ok 20 paru fiołek z rożnego rodzaju substancjami wywiadowi Chin i swoim legalnym chońskim współpracownikom. Ten żydowski zdrajca narodu amerykańskiego siedzi obecnie w więzieniu na 5 lat a postępowania w tej sprawie objęte są klauzulą ściśle tajne.Sprawa została nagłośniona w mediach gdy w grudniu na covid-19 zmarł oficer sił specjalnych WOJSK USA ,który zaraził się tym wirusem w trakcie wykonywania czynności operacyjnych. W Israel dane na temat zakażonych i zmarłych objęte są cenzurą. Szacuje sie liczbę zmarłych na ponad 8 tyś.osob. Powstały getta pilnowane przez wojsko dla zakazkażonych i w stanie ciężkim NIE JEST TO TEORIA SPISKOWA ,!!Moshe
JanP2020.05.14 14:35
Ugandyjski minister: To sztuczny wirus. Pochodzi z amerykańskiego laboratorium
Atheisten sind dumm - A . Einstein 2020.05.16 17:13
To ten sam muzin, który wierzy że stosunek z dziewicą usuwa z organizmu wirusa HIV?
jork2020.05.14 14:20
o zgrozo odezwaly się niemal same ruskie onuce jork
Mark III2020.05.14 13:18
W Chinach jest jedno laboratorium o najwyższym poziomie ryzyka, w którym bada się wirusy. Znajduje się ono w mieście Wuhan. Dla przypomnienia opornym na wnioskowanie osobnikom będącym na pensji Rosji i Chin: jeśli coś wygląda jak banan i smakuje jak banan to najprawdopodobniej jest to banan. Jeśli nowy wirus pojawił się w pobliżu jedynego w miliardowym państwie ośrodka badania wirusów to prawdopodobieństwo tego, że nie pochodzi on z tego laboratorium jest znikome.
america america my country tis of thee2020.05.14 13:08
Nie kretyni, nie pochodzi z laboratorium.
Torchwood2020.05.14 12:50
Ten minister transportu Indii ma, jak rozumiem doktorat w wirusologii i genetyce, że takie stwierdzenia stawia?
anonim2020.05.14 12:47
„Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawiczne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzucą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświadczalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się później zemści na nich samych. Armia chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać. Uderzy w wielu punktach, tak, że Rosja będzie zmuszona walczyć na całej granicy, a jednocześnie potężne desanty będą lądować w głębi kraju. Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do wojny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycięstwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlantyckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. - Fatima
Form2020.05.14 12:41
„To sztuczny wirus. Pochodzi z laboratorium”? Naprawdę? Ten Indyjski minister to pewnie prawicowy idiota, który chce podlizać się innemu idiocie (Trumpowi).
BieS2020.05.14 19:19
Tam nie ma prawicy, sami lewoskośni.
Andrzej Malik2020.05.14 12:41
...a zapewne indyjska telewizja jara się wypowiedzią ministra bez ziemi Antoniego, że koronawirus to bron biologiczna. I tak se chłopcy z dziubków piją.
Damian2020.05.14 12:36
Domagajmy się odszkodowania od USA za tego wirusa. Oni go specjalnie podrzucili Chinom, żeby wywołać kolejny konflikt.
hrabia Potocki2020.05.14 14:19
Przestan siac propagande ruski lub chinski trolu
GS2020.05.14 21:48
Ciężko dyskutować z kimś, kto rzuca tezę o sprawstwie Amerykanów. Tak dobrze się maskują, że rozwalili sobie całą gospodarkę, wywalili na bruk kilka milionów ludzi i zabili tysiące własnych. Żeby ..."dokopać biednym Chinom".
katolicka kretynizacja polski 2020.05.14 12:35
Ciapaty pyerdoli głupoty! ale zawsze znajdą sie jacyś debile ze swoimi teoriami spiskowymi! w Polsce było podobnie po katastrofie smoleńskiej, obłęd z "zamachem" trwa do dziś...
pp2020.05.14 16:46
Skąd w Tobie taki geniusz? Wiedza na każdy temat. Wszak to oczywiste, ze wskazanie targu, kilkaset metrów od laboratorium, w którym trwały prace nad takim wirusem (oficjalny program naukowy) jest absolutna prawdą. Nie może być żadnej wątpliwości, ze wirus jest naturalny, niezależnie od tego że na tym targu nigdy nietoperzy nie sprzedawano. Tylko polski katolicki ciemniak nie wierzyłby Chińskiej Partii Komunistycznej. Nie to co potomkowie światłych ludzi, którzy przyjechali tu na czołgach z czerwoną gwiazdą.
Antoni2020.05.28 21:37
koleś zmień lekarza, albo zacznij leczyć nogi, bo na głowę za późno.
Lewacka Kretynizacja Świata2020.05.29 11:35
A lewacki płatny troll po raz kolejny potwierdził mój nick! hehehehehehehe