08.03.16, 19:45

Internauci bezlitośnie komentują zachowanie Stuhra: Wyszedłeś jedynie na pseudopolitycznego buraka

Internauci bezlitośnie komentują zachowanie Macieja Stuhra, który podczas uroczystości wręczenia Polskich Orłów, po prostu sięgnął dna.

Na oficjalnym profilu Macieja Stuhra na Facebooku, "fani" aktora wyrażają swoje oburzenie. Wśród lawiny komentarzy zacytujemy kilka celnie podsumowujących zachowanie tego pana.

- Żartować z Żołnierzy Wyklętych, oraz największej tego typu katastrofy w historii kraju? Naprawdę trzeba upaść nisko.. Zero klasy, zero. - pisze internauta.

- Dlaczego, człowiek wokół którego działo się tyle smutnych rzeczy nie wie co to empatia? Dlaczego człowiek kultury, nie zna tej niewidzialnej granicy dobrego smaku? Dlaczego tak bardzo brak Panu, tolerancji i akceptacji dla innego widzenia świata oraz wartości? Wymaga Pan szacunku dla swoich prywatnych wyborów, cieszy się ze wsparcia udzielonego ojcu a jednocześnie obraża ludzi zmagających się z osobistymi dramatami? Po co? dla tych kilku chwil głupiego rechotu, wątpliwych przyjaciół? życzę Panu, żeby nigdy nie musiał Pan znosić drwin w sytuacji gdy będzie oczekiwał wsparcia i zrozumienia - pisze internautka

- Był Pan po prostu żałosny. Poziom Wojewódzkiego w swoich żartach. Rechot podobnej Panu gawiedzi- żenujący. Smutne, to są ludzie kultury? Raczej prostactwo. - czytamy

- Pana zapowiedzią na Orłach 2016 sięgnął Pan dna. "Zero absolutne" w Pana wykonaniu nabrało nowego znaczenia. Zero szacunku, zero kultury, zero taktu. Pokolenie patriotów tak Pana zapamięta. - pisze inny

- Maciej SZNUR oj przepraszam STHUR. W twoich żartach zauważam RAK to znaczy BRAK mózgu. Jak można tak ŻYDZIĆ oj jej SZYDZIĆ ze zmarłych? A ta banda MATOŁÓW to znaczy AKTORÓW jeszcze się z tego śmiała. - komentuje następny.

- Chciałeś walnąć mowe jak DiCaprio po otrzymaniu Oskara i zabłysnąć. A wyszedłeś jedynie na soczystego polskiego pseudopolitycznego buraka. - czytamy. (pisownia oryginalna)

<<< KAPŁANKI CZY KURY? SIEDEM NIEZWYKŁYCH HISTORII - NIEZWYKŁYCH KOBIET >>>

<<< ZOBACZ KONIECZNIE! KULISY GLOBALNEJ ZMOWY! >>>

<<< JAK ŻYĆ I NIE STRACIĆ NIC Z TEGO ŻYCIA! ZOBACZ >>>kz/facebook

Komentarze

anonim2016.03.8 20:05
Maciej Sztur, taki zabawny gość a jak brzydko wylądował z widownią biednych artystycznych wprost durniów - mam uwierzyć że nie rozróżniasz błahostki od polskiej racji stanu i bezpieczeństwa państwa? Być może masz je w wielkim poważaniu, ale dla mnie jest to wszystko co zaprezentowałeś co najmniej niesmaczne, ot taka uwaga Cóż grono wybitnych aktorów, skoro tak to zapewne pamiętacie? "Z czego się śmiejecie? z siebie samych się śmiejecie!", pozdrawiam, i życzę refleksji choćby poniewczasie i niezależnie od sympatii politycznych
anonim2016.03.8 20:09
Wiadomo że żart i satyra na przeciwników politycznych jest czymś normalnym a nawet wskazanym ale w tym przypadku mamy po prostu do czynienia z czymś bardzo złym. Nazwałabym to totalnym zdziczeniem... Bo czy normalnym jest kpić z bohaterów którzy oddawali życie walcząc o wolność Ojczyzny, nazywać ich przeklętymi? A kpina ze śmierci ludzi jacy zginęli w Smoleńsku lub wypadku prezydenta? Jest coś zabawnego w szydzeniu ze śmierci i ludzkiego cierpienia? Z drugiej strony to dobrze że KOD odsłania swoją prawdziwą twarz, twarz zdziczałego chama, mającego gdzieś jakiekolwiek normy moralne, ludzkie i etyczne. Chama, dla którego liczy się tylko koryto, a więc pełny brzuch i władza. Jak dobrze, że powoli odcina się ich od wszelkich wpływów ale długa jeszcze droga do normalności...
anonim2016.03.8 20:17
OK, zachowanie kabotyńskie i prostackie, ale prezentowanie świętego oburzenia naprawdę nic nie wnosi, nikogo niczego nie uczy, a przez małych ludzi bywa odbierane jako śmieszne. Czasami więcej bardziej godne jest przemilczenie i nie zniżanie się do takiego poziomu.
anonim2016.03.8 20:17
Młody Szczuhr zakończył karierę.
anonim2016.03.8 20:31
To jakaś ofiara pseudo POlityków. Żygać się chce... dla zabawy.
anonim2016.03.8 20:36
Po prostu gorszy sort odsłania swoje oblicze.
anonim2016.03.8 21:31
@golfstorm to dlaczego sie wypowiadasz,po prostu przemilcz wszystko!
anonim2016.03.8 23:36
Jest różnica między naśmiewaniem się z wydarzenia a luźnym, humorystycznym nawiązaniem do tego o czym się powszechnie teraz non stop mówi. Podobne "zamieszanie" jak w przypadku stand-up'u Gizy o papieżu w którym nawet raz nie obraził jego osoby.
anonim2016.03.9 0:29
Jak to mówią, głupiego poznasz po śniegu jego! Prymitywny megaloman, wtórny, i chamski. Bez kultury i taktu. Ot, taki drugiego sortu aktorzyna.
anonim2016.03.9 0:55
Pan SZCZUR -coz tu mozna w ogole powiedziec? Czy naprawde myslales ze ten material jest zabawny, ze ma polot? Czy moze po prostu-wiedziales ze bedzie kiepska publika-publika wlasnie na tym samym poziomie. Gratulacje, wlasnie rozstales sie ze swoja kariera-bo ktoz teraz bedzie chcial zatrudnic niesmiesznego blazna?
anonim2016.03.9 13:59
Janko_Walski -"(...)z ogromną troską pytała o zdrowie Jerzego Stuhra" no i proszę: z zakatowanych Niezłomnych można kpić? - można, z ofiar katastrofy(?) pod Smoleńskiem można? można a ze zdrowia tatusia już nie można ?? a lepszy od Polskiej hołoty ????
anonim2016.03.10 9:53
zaśmiewanie się gawiedzi , i to maja być ludzie kultury .
anonim2016.03.10 9:56
pominę milczeniem bo cóż można tu dodać gdy tak " wysokie " loty ludzi kultury
anonim2016.03.10 18:13
Skoro uważa, że mu wolno i że to było fajne ... to się pomylił. Bardzo. I wkrótce się o tym przekona.
anonim2016.03.11 20:30
Jaki kraj, taki DiCaprio...
anonim2016.03.13 14:10
prymitywni ludzie śmieją się z prymitywnych żartów, to nie elity to lumpenelity prawdziwe elity wymordowała II wś, komuchy i IIIRP. Nie obejże już żadnego filmu z tymi żałosnymi wytapetowanymi gębami zombi ,bo na widok rzygać się chce P. Dymna również nie dostanie ode mnie nawet złamanego gr. na jej fundację.Te rozbawione mordy zapominają o jednym szczury też kiedyś zdechną
anonim2016.03.13 15:31
@der - Mośkom z Przedsiębiorstwa Holokaust wolno zbijać kapitał na trupach, a PiSiakom to już nie? @Hugo - przekonasz się, że się, niestety, mylisz. Bo w każdym narodzie od groma jest różnych lemingów, którzy i tak pójdą na kolejny film takiej "gwiazdy" jak młody Stuhr. Na złość PiSiakom i Kaczorowi, albo żeby poczuć się częścią tej uformowanej przez PRL i III RP pseudoelitki.
anonim2016.03.13 22:37
Oto SZCZUR..., przepraszam Stuhr.