06.10.19, 15:15fot. Twitter PiS

J. Kaczyński: Nie wpuścimy do Polski rewolucji kulturowej

"Nasi przeciwnicy zapowiadają rewolucję kulturową, która niszczy najbardziej życzliwą człowiekowi cywilizację - chrześcijaństwo" - mówił dziś prezes PiS, Jarosław Kaczyński.

Na konwencji wyborczej w Krośnie polityk przypomniał o zakusach, jakie czyni na polską rodzinę i wiarę katolicką Koalicja Obywatelska. Jak podkreślał, PiS gwarantuje, że takie niszczycielskie tendencje natrafią w naszym kraju na mur.

Jarosław Kaczyński wskazywał też na konieczność wyniesienia polskiej gospodarki na nowy poziom. Musi to nastąpić między innymi poprzez znaczącą poprawę jakości życia we wschodnich regionach Polski, marginalizowanych przez poprzednie władze.

Polityk tłumaczył między innymi konieczność wprowadzenia wysokiej płacy minimalnej. Jest potrzebna, by wymuszać innowacyjność firm. "Rozwój następuje wtedy, gdy się opłaca, a dzieje się to wtedy, gdy praca jest stosunkowo droga. Robimy wszystko, by zmniejszać obciążenia przedsiębiorców" - wskazywał prezes Kaczyński.

Jak podkreślał na koniec swojego przemówienia, Polska będzie wyspą wolności w Europie, ale także wyspą europejskości, w najlepszym tego słowa znaczeniu.

bsw

Komentarze

Maria Blaszczyk2019.10.7 23:40
Mnie się wydaje, ze pańska bratanica, kobieta najwyraźniej wyzwolona z tradycjonalistycznych przekonań odnośnie małżeństwa i jego prymatu nad osobistym szczęściem stanowi żywy dowód na to, ze cywilizacja chrześcijańska z jej przekonaniami na temat roli kobiet, funkcji małżeństwa itd. jest już pieśnią przeszłości. To już nie wróci, panie prezesie deweloperze. Na szczęście.
Barbi2019.10.14 0:00
A czemu developer ?? nastepny trol kremlowski nadaje
gosc2019.10.7 11:19
Podczas gdy Slowacja wypowiedziala konwencje stambulska nas znow PiS karmi pustymi slowami. Mydlenie oczu.
Maria Blaszczyk2019.10.7 23:35
Bicie żony prawem każdego Polaka!!! Nie będzie żadnych systemowych rozwiązań, które mogłyby tym babom pomóc. W końcu, gdyby była grzeczna i nie przesoliła zupy, ani kwiata nie zapomniała, to by jej nie lał, prawda?
Anna G.2019.10.7 9:32
Panie Kaczyński, oni już tu są od lat i otrzymują granty i nagrody! Mają się dobrze!
Libori2019.10.7 8:09
PIS DOKTRYNUJE GLUPIA MASSE,NIE CHCE USTAWY STAMBULSKIEJ WYPOWIEDZIEC.I DO TEGO WSPIERA LGBT FINANSOWO.ART.ORDO LOURIS.JA NIE JESTEM ZA KO ALE PIS TO KOMUNISCI I WIEDZA JAK LUDZI OSZUKIWAC.JAK W SEJMIE NIE BEDZIE KONFEDERACJI,CHOCIAZ NIE WE WSZYSKIM SIE Z NIMI ZGADZAM TO BEDZIE KOMPLETNY REZIM.
Janek2019.10.6 18:49
Guzik zatrzymacie, perspektywa 10-20 lat, kiedy to nowe pokolenie, obojętnych społecznie i religijnie Polaków, tych wszystkich obrońców moralności, narodowych bohaterów, czy innych pro-klerykalnych liderów, po prostu wyśmieje. Po prostu będą mieli, (ba już mają) ich gdzieś, gdyż chcą żyć w normalnym kraju, gdzie nie liczy się kto jakie wartości wyznaje, czy jakiej jest orientacji.
marek2019.10.6 19:23
Tak ci się tylko wydaje. Myślisz po ludzku. Nie tak jest po Bożemu. Jeżeli Polacy nie odstąpią od Boga to wszelkiej maści popaprańcy nie mają czego szukać w naszym kraju. I nie pomogą twoje mrzonki o jakichś młodych pokoleniach i innych pierdzielinach. Dzisiaj byliśmy w Kościele. Pełny Kościół ludzi. Dosłownie przepełniony a to tylko jedna Msza św. z wielu. I wiesz co? Masa młodych. Więc o jakich ty pokoleniach pierdzielisz. Chyba o tych z twojego patologicznego środowiska a jest was promil. Reszta młodzieży i dzieci jest wychowywana w tradycyjny katolicki sposób. Z poszanowaniem dla drugiego człowieka ale nie dla jego czynów które są moralnie i społecznie naganne i odrażające. Nie możemy nauczać dzieci że cuchnąca kloaka to pachnący ogród. Obliguje nas do tego prawo Boże i nasza zdrowa moralność. Tak że pomarzyć zawsze sobie możesz i nic więcej...
KATOLIK2019.10.6 17:23
Już wpuściliście rewolucję antykatolicką poprzez zgodę na marsze sodomitów na naszych ulicach. To wasza zasługa prezesie PIS.
OKOpSK2019.10.7 12:54
Wasze sekciarskie spędy nazywane pielgrzymkani to dopiero odrazające bałwochwalstwo wy katolickie miernoty
Iza2019.10.6 17:22
Nienawiść biskupów, Kaczyńskiego i pisowskiej elity omal nie doprowadziła tydzień temu do tragedii - policja w ostatniej chwili złapała zamachowców, którzy chcieli zdetonować bombę na Marszu Równości w Lublinie. Dlaczego na Frondzie nie ma o tym ani słowa? Nie chcę Polski Kaczyńskiego, nie chcę wzajemnej nienawiści motywowanej religijnie.
marek2019.10.6 19:25
To nie wina w/w tylko po prostu ludzie mają już dość waszego odrażającego syfu! Akcja rodzi reakcję.
Jahu2019.10.6 17:10
to są efekty waszej "nowczesności" to wy lewusy odpowiadacie za dramat tych chorych ludzi, pierdzieląc im że płeć można zmieniać. to jest efekt waszej nienormalności. https://niezalezna.pl/291310-chca-powrocic-do-dawnej-plci-setki-mlodych-transseksualistow-szuka-pomocy
marek2019.10.6 16:13
Prawidłowo. Cały homozboczony czy genderowy syf niech pozostanie tam gdzie go ludzie wpuścili, na Zachodzie. Niech mają to co sobie wybrali. U nas to całe dziadostwo nie ma szans. Może sobie co najwyżej poszczekać i pomarudzić. Lecz to od nas zależy czy ten homofilny syf oblezie społeczeństwo. Dopóki będziemy żyć przy Bogu i jego przykazaniach nic nam nie grozi. Lecz odejście od Niego albo lekceważenie Jego praw sprawi że tęczowa zaraza momentalnie opanuje umysły normalnych polaków. Tak wiec tylko trwanie przy Bogu gwarantuje normalność naszego społeczeństwa. I póki co to tylko PIS jest tego gwarantem!
uhm2019.10.7 7:43
Paradoksalnie najwięcej homoseksualistów jest wśród księży.
Moly2019.10.6 16:10
Zyczliwa czlowiekowi kulture chrzescinska... Ale sie obsmialam. Wystarczy przesleidzic wpisy na tym forum. Wystarczy posluchac przemowien autora tych slow i innych " autoretytow" w Polsce katolickiej zeby widziec czarno na bialym: klamstawa, bzdury i "wciskanie kitu". Obelzywy jezyk, nasmiewanie sie , szydzenia, przemoc slowana i fizyczna. Oblesne,OBLESNA! natretnosc w interesowanaiu sie zyciem intymnym innych ludzi. Chciwosc i pogarda.To tylko na naszym podworku. Prosze tez spytac sie kogos z polnocnych ameryk lub Afryki. Jaka role gralo chrzescjanstwo np.w szkolach rezydenckich. A sieroconcce , a domy dla niezameznych matek w Irlandii. Kosci dzieci w szambie.Pan Kaczynski ma szczescie ze lud polski jeszcze nie oblatany w jezykach to moze taka kupe g...kupi
marek2019.10.6 16:14
Idealnie przytoczyłeś, zapewne niechcący, cały lewacki syf.
Moly2019.10.6 23:32
Absolutnie chcacy.
dzielnicowy2019.10.6 16:01
W podobny sposób, o jakim mówi Kaczyński, były prześladowania chrześcijan za Nerona!
leszczyna2019.10.6 20:37
Naprawdę? O co jest oskarżony Kaczyński?
Barbi2019.10.13 23:59
mówiłam ci trolu kremlowski że masz sp...
OZ2019.10.6 15:39
Omal bym uwierzyła w te słowa, "tylko" przeszkadza mi trwanie PiS przy KONWENCJI STAMBULSKIEJ..
tomek2019.10.6 15:50
omal uwierzyl bym w te słowa tylko przeszkadza mi widok islamistow na ulicach wpuszczonych w ostatnich latach
Zyg2019.10.6 15:26
Polityka to służba ojczyźnie i narodowi mówi Jarosław Kaczyński ! Dzisiej gwarantem takiej służby jest jedynie Prawo i Sprawiedliwość. Kaczyński mówi prawdę – trzeba wymienić lewackie pseudo-elity ! Prawdziwa scena polityki powinna dopiero powstać na gruncie reformy prawa, w tym prawa konstytucyjnego, reformy państwa i urzędów państwowych. Również poprzez stworzenie wymagalności wobec aspirujących do polityki, wymagalności prawnej, określającej ściśle kto może być urzędnikiem państwowym, prawnikiem i politykiem.
PePe2019.10.6 15:23
Niepełna lista autoskompromitowanych „artystów”, ludzi kultury i sztuki i show-biznesu stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski: Marian Opania, Wojciech Pszoniak, Jan Gajos, Adam Małysz, Jan Tomaszewski, Władysław Kozakiewicz Olgierd Łukaszewicz, Andrzej Wajda, Daniel Olbrychski, Stanisław Tym, Jerzy Kowalewski, Krzysztof Materna, Jerzy i M. Stuhr, Joanna Szczepkowska, Krystyna Janda, Jacek Fedorowicz, Wojciech Mann, Kazimierz Kutz, Agnieszka Holland, Andrzej Hyra, Grażyna Wolszczak, Andrzej Seweryn, Jerzy Radziwiłowicz, Andrzej Dudziński, Piotr Bukartyk, Cezary Żak, Piotr Machalica, Krystyna Kofta, Cezary Harasimowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Stalińska, Wojciech Pszoniak, Andrzej Saramonowicz, Wojciech Smarzowski, Jachira, Przemysław Saleta, Rafał Sonik, Otylia Jędrzejczak, Robert Korzeniowski .....
2019.10.6 15:40
:D ty się chłopie dobrze czujesz? :)
ciekawy2019.10.6 16:44
Pisim kultura nie potrzebna tylko flaszka Kaczor doskonale wyczuł POSPOLSTWO
KKK2019.10.6 15:22
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów o ignorowanie sku-rwiela, który wabi się "dzielnicowy". Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Blogu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
ciekawy2019.10.6 16:45
A co prawda w oczy kole?
OKOpSK2019.10.7 12:50
Ty nieuku prawniczy i informatyczny. Po pierwsze jeśli nadaje z VPN to mu możecie naskakać. Po drugie. Adres IP i ustalenie danych o ile sie to da zrobic jest możliwe tylko na wniosek prokuratora a i ten jest bezradny jeżeli ktoś nadaje poprzez siec VPN i serwer ma w BELIZE lub w jakimś innym bananowym państwie. Wasz administrator może sobie pisać do kogo chce i nic nie zrobi prócz bana którego i tak facet obejdzie zmieniając swój numer IP poprzez zmianę serwera na np z Wysp Salomona. Idz się dokształć
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.6 15:22
Ona na szczęście sama tu wejdzie, przynosząc słuszny kres prawactwa i katolicyzmu.
PePe2019.10.6 15:25
Mówisz - sama, lewaku ojszczany ?! prędzej wylądujesz wykastrowany na Syberii .
Sebastian Lorenc2019.10.6 15:38
Pawelczyk znowu Cię ponosi, nie miałeś czasem drobnych problemików przez swoją homofobię?
tomek2019.10.6 15:46
nie ma czegos takiego jak homofobia. odruch wymiotny na wasz widok jest rzecza jak najbardziej naturalna i swiadczy o zdrowiu seksualnym. homoseksualizm jest choroba jak kazda inna .wy się urodziliście z taka choroba .ja się urodziłem z inna. każdemu choremu człowiekowi trzeba wspolczuc a nie pietnowac .dlatego wspolczuje wam z dwóch powodow. z powodu choroby i z tego ze jesteście nieświadomie wykorzystywani przez syjonistów.pozdrawiam i zycze powrotu do zdrowia
2019.10.6 15:53
Ty nie jesteś chory. Ty jesteś po prostu głupi i ograniczony. A to nie jest choroba (づ。◕‿‿◕。)づ
Franek 2019.10.13 23:56
Jak to nie choroba???choroba jak najbardziej
Sebastian Lorenc2019.10.6 16:12
Widzisz tak się przypadkiem składa, że jestem w 100% heteroseksualna. Mój ukochany też. I mdli mnie na widok upasionych homofobicznych karków, na widok ludzi, którzy gardzą drugim człowiekiem, na widok nietolerancyjnych , niezbyt inteligentnych osiłków rzucających kamieniami w tych inaczej myślących. Moje dzieci też uczę tolerancji, szacunku do drugiego człowieka, więc będą wolni od choroby, która trawi Ciebie.
stahu2019.10.6 20:47
Od zarania człowiek brzydzi się tym wynaturzeniem , tysiące lat tego nie zmieniły i nie zmienią. Kobiety są bardziej podatne na indoktrynacje (bajer) to cecha niezmienna .. od biblijnego węża ciągnie się wasza głupota
stop dewiantom2019.10.6 15:28
Tak sądzisz , dewiancie ??