22.07.19, 19:36zdj. screen Youtube

Jadwiga Emilewicz o wpisie Tuska: Czuję się urażona

"Czuję się osobiście urażona tego typu wpisem"-w taki sposób minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz odniosła się do wpisu szefa Rady Europejskiej, Donalda Tuska na temat zamieszek na sobotnim Marszu Równości w Białymstoku. 

Politycy opozycji zarzucają rządowi, że jest odpowiedzialny za te wydarzenia. Czyni to na przykład Donald Tusk, który, z uwagi na funkcję, którą pełni, nie powinien opowiadać się jednoznacznie po którejś ze stron sporu politycznego w kraju. 

"Nie ma miejsca w przestrzeni publicznej na zachowania agresywne człowieka wobec człowieka. Winni zostaną ukarani"-powiedziała w Polsat News minister Jadwiga Emilewicz. 

"Czuję się osobiście urażona tego typu wpisem (...) Ja nie patronuję i nigdy nie będę patronować, ten rząd także nie patronuje chuligaństwu, fatalnym zachowaniom w życiu publicznym, poniżaniu drugiego człowieka. Nie ma miejsca na tego typu zachowania"-skomentowała wpis Tuska. 

Polityk podkreśliła, że zawsze "w pierwszej kolejności szanuje drugiego człowieka, nawet jeśli nie zgadza się z jego poglądami". Zdaniem szefowej resortu przedsiębiorczości i technologii, "mamy prawo normalnie dyskutować, ale nikt nie ma prawa obrażać, poniżać, bić drugiego człowieka".

yenn/Polsat News, Fronda.pl

Komentarze

edi2019.07.23 8:34
Zbigniew Ziobro nie ma wątpliwości, że Platforma Obywatelska zbratana ze środowiskiem LGBT szykuje „pełzający zamach na wartości Polaków, a nade wszystko na wolność w obszarze sumienia i wychowania dzieci, które gwarantuje konstytucja”. „Tolerancja ma działać tylko w jedną stronę? Nie toleruje sprzeciwu, gdy są łamane sumienia i naruszane uczucia religijne osób wierzących. To zakłamanie, sprytnie ukrywane pod płaszczykiem wolności i tolerancji. Pachnie wręcz skłonnościami totalitarnymi. Jest praktykowane przy użyciu przymusu ekonomicznego, o czym świadczy przypadek pracownika Ikei. Dlatego trzeba wykorzystać dostępne narzędzia, a więc Kodeks karny i Kodeks pracy. Dlatego zleciłem śledztwo. Nie może być tak, że łamie je dysponująca nawet największym kapitałem zagraniczna korporacja” – tak Prokurator Generalny skomentował sytuację zwolnionego za przekonania pracownika Ikei. Zbigniew Ziobro mówił też na temat wsparcia jakiego środowisku LGBT udzieliła Platforma Obywatelska z Grzegorzem Schetyną na czele. Jego zdaniem, batalia o sumienia toczy się dzisiaj na poziomie dużych miast: Gdańska czy Warszawy. „Na ulicach rządzonej przez PO Warszawy, podczas tzw. parady równości, są obrażane uczucia katolików. Przejawia się nachalnym wpychaniem do szkół w stolicy pseudoedukacji seksualnej dla kilkulatków” – zaznacza. Jego zdaniem tak otwarta i nachalna promocja antywartości ma znamiona chrystianofobii. „To, co wspiera Platforma Obywatelska, to chrystianofobia i nietolerancja. Platforma podsyca pełzający zamach na wartości Polaków, a nade wszystko na wolność w obszarze sumienia i wychowania dzieci, które gwarantuje konstytucja” – przekonuje. Read more: http://www.pch24.pl/zbigniew-ziobro--po-wspiera-chrystianofobie-i- nietolerancje-oraz-podsyca-ideologiczny-zamach,69670,i.html#ixzz5uUGqUeu7
edi2019.07.23 8:07
Aktywiści organizacji LGBT oraz wspierające ich lewicowe ugrupowania polityczne nie mogą pogodzić się z faktem masowego protestu z jakim spotkała się sobotnia homomanifestacja w Białymstoku. Na ulice tego miasta wyszły tłumy przeciwników propagowania ideologii homoseksualnej uprawianej podczas marszów równości. Do tak licznych i różnorodnych form protestu przeciwko homoparadzie nie doszło jeszcze w żadnym innym mieście. Zestawienie liczb osób biorących udział w homomanifestacji i kontrmanifestacjach daje jasny obraz masowego sprzeciwu wobec homopropagandy jaka miała miejsce w Białymstoku. W marszu równości LGBT, według danych policji, brało udział około 800 osób, w tym około 50 procent z nich to nie Białostoczanie, a mieszkańcy innych części kraju. Do tego przeważającą część białostockich uczestników homoparady stanowili nastolatkowie, których do wzięcia udziału w tej swoistej imprezie, przekonały jedynie wzniosłe hasła - równość, wolność, tolerancja, którymi posługują się w mediach społecznościowych organizatorzy marszów równości LGBT. Natomiast sumując uczestników wszystkich kontrmanifestacji, czyli przeciwników lansowania ideologii LGBT poprzez marsze równości, można tu śmiało mówić o liczbach w przedziale od 8 do 10 tys. osób. Jedynie uczestników kontrmanifestacji zebranych pod Pomnikiem Orła z dewizą „Bóg Honor Ojczyzna” policja naliczyła ponad 4 tysiące. Kolejne 4 lub 5 tys. osób uczestniczyło w Pikniku Rodzin, zorganizowanym przez Marszałka Województwa Podlaskiego w kontrze do marszu równości. Ponadto około tysiąca osób modliło się tego dnia na Różańcu przed białostocką farą w intencji wynagradzającej za profanacje i zgorszenia, których dopuszczają się uczestnicy parad równości. Read more: http://www.pch24.pl/propagatorzy-lgbt-w-szoku--nie-spodziewali-sie-masowych-protestow-bialostoczan,69657,i.html#ixzz5uQxt4WBQ
edi2019.07.23 8:06
TUSK JEST ZAWZIĘTYM ANTYPOLAKIEM CZŁOWIEKIEM NA WSKROŚ ZŁEJ WOLI - takie jest moje zdanie od dawna - i nie widzę u niego jakichkolwiek zmian na lepsze
dr n.med.faszysta2019.07.23 7:00
Czy nieprawdą jest,ży ryży "krul" europy donaldinio jest podłą kanalią niemeicką?
twitter: @PromocjaPWS2019.07.23 6:43
Dzisiaj normalność nazywa się kontrowersją, wszelkie normy/prawdy straciły ważność, bezdyskusyjność, a wynika to z tzw.zwrotu lingwistycznego, który przeniósł się do nauk społecznych, a który wyw. się z filozofii analitycznej. Wykwitem zwrotu lingwistycznego jest m.in. teoria gender. SPIS TREŚCI historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#spi MITOLOGIA NOWOCZESNOŚCI historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mit ANTROPOLOGIA ANTYCHRZEŚCIJAŃSKA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#ant ANTROPOLOGIA KONSTRUKCJONISTYCZNA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#kon ANTROPOLOGIA MAGICZNA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mag TEZA O KONFLIKCIE RELIGII I NAUKI , KOMPETENCYJNY KONFLIKT RELIGII I WŁADZY , KONFLIKT RELIGII I WŁADZY , SPRAWA GALILEUSZA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#ane Więcej też na kanale P. Karonia: youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 i wiedzaspoleczna.pl
adidrem2019.07.23 6:03
Nie da się stracić dziewictwa dwa razy. Podejmując współpracę z obozem zdrady straciła pani dziewictwo (polityczne) i jest pani tak samo winna nadużyć i malwersacji Pis jak pozostali członkowie rządu. Cieszy mnie fakt, że to panią dotknęło, może siępani otworzą oczy.
Rafapon2019.07.23 5:20
Ten rząd, niestety, patronuje działaniom tej prawackiej extremy. Ile to razy po ich rozróbach represjonowani byli ci, którzy tym pisofaszystom próbowali się przeciwstawiać? A Tusk, czy to jako osoba prywatna, czy jako "dygnitarz" jewrosojuza, ma prawo wypowiadać się na temat tego, co dzieje się w Uni, której Polska jest częścią.
JR2019.07.23 5:42
Owszem może się wypowiadać, ale dlaczego nie wypowiadał się jak policja francuska pałowała demonstrantów? Dlaczego nie wypowiadał się jak Makrelka samowolnie bez żadnego uzgodnienia wpuściła tysiące imigrantów na teren Unii? Do Polski natomiast urządzał sobie wycieczki w celu wspierania totalnej opozycji np. w czasie puczu? Jak trzeba było przyjechać na przesłuchanie komisji to szukał wykrętów i zasłaniał się obowiązkami!! Pieprzysz człowieku głupoty. Do takich bredni nie upoważnia cię nawet kiedy przynależysz do tej bandy, która systematycznie niszczyła Polskę prze dwie kadencje! Moja rada, jak ci się nie podoba Polska, to wypad za granicę, a może jesteś za granicą i plujesz na Polskę! Z takimi elementami to się nie dyskutuje. Rozumiesz to?
DZIELNICOWY2019.07.23 3:40
PRAWDZIWE OBLICZE DZIELNICOWY TO POKAZAL TWOJ DZIADEK ZYD Z UB KATUJAC I MORDUJAC ZOLNIERZY NIEZLOMNYCH.
kamila 2019.07.23 3:32
donek jakis chudy na mordzie ...wyglada jak zarazony na AIDS albo HIV...
MATOL2019.07.23 3:43
A CO KLIMAT JEST MOZE NOSICIELEM ADISOWEGO SMOGU W BRUKSELCE.
Polak2019.07.23 7:37
Caps lock ci się włączył, matole.
JaKi2019.07.23 14:01
A pani kamila to Miss Polski hhehheheh Może pani pokazać twarz chociaż hhehehhe Na pewno ze wstydu pani kamila tego nie zrobi hhhhheee
ed2019.07.22 21:28
Pobłażanie skur....ństwu się mści. Pozwalacie sobie nas.ać na głowę to macie szambo. Bolszewicką zgraję nosicie na rączkach w białych rękawiczkach, by broń Boże nie urazić nieboraków a ścigacie ojca z dzieckiem. Był zagrożeniem dla tej dziczy? Proszę się nie użalać nad sobą, dostaniecie lepsze "podziękowania" od tej dziczy.
bezlitosny internauta2019.07.22 21:08
W okolicy Bydgoszczy doszło do zatrzymania 44-letniej Polki, której prokuratura z Minnesoty postawiła zarzut morderstwa 11-miesięcznego chłopca - wynika z ustaleń TVN 24. Kobieta była opiekunką i pracowała w domowym przedszkolu. Znajdujący się pod jej opieką chłopiec zmarł w 2017 roku. Miał ciężkie obrażenia ciała, a zdaniem śledczych kobieta zadała mu je, wymierzając kary fizyczne.
litości2019.07.22 21:17
...to chyba nie na temat i trochę bez związku.
ROCCO2019.07.22 20:20
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/maz-minister-ma-mercedesa-za-415-zlotych/mcmwezc#slajd-4
Polak2019.07.23 7:34
Trzeba było ożenić się z mądrą kobietą, to też byś miał dobrze. A tak to jęczysz, boś cienki bolek.
ROCCO2019.07.22 20:18
A ja się czuję tym urażony...."Mąż minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz (45 l.) to ma życie! Za grosze korzysta z resortowego mercedesa. Miesiąc jeżdżenia limuzyną kosztuje jego żonę średnio 415 złotych. Dla porównania, za wynajęcie w wypożyczalni podobnego auta tylko za jeden dzień trzeba zapłacić kilkaset złotych...."
wania2019.07.22 20:22
A Ta pani Adamowicz to dopiero się dorobiła! W słoiku znalazła pieniądze! Dla porównania pracownik musiałby pracować 300lat aby dorobić się takiego majątku!
anonim2019.07.22 20:07
Kościół katolicki wraz z partia rządząca pokazują swoje prawdziwe, nikczemne oblicze. Wydarzenia w Jedwabnem zyskują nowe znaczenie i wracają ze zdwojoną siłą. PiS razem z kościołem katolickim wskrzesiło uśpione przez lata demony i trudno będzie nad tym zapanować przy obecnym układzie politycznym, któremu takie zachowania są rękę. Czy o taką Polskę chodziło Kaczyńskiemu!!!
wania2019.07.22 20:20
weź pigułkę
cyryl2019.07.22 20:48
Brawo! Sorosowi zalezy na innej Polsce, placi to wymaga, Pozdrowienia
Polak2019.07.23 7:32
Chlejesz rano, chlejesz wieczorem. Chłopie, co z tobą? Nie żal ci wątroby?
edi2019.07.23 8:09
UWAGA dzielnicowy CAŁY CZAS ROBI TO SAMO - jest klasycznym ruskim trollem - zaleca się UNIKAĆ
Pedroo2019.07.22 20:05
zapomniała Pani powiedzieć o swoich przemyśleniach prezesowi, żeby szanował drugiego człowieka
cyryl2019.07.22 20:47
Prosimy podzrowic Waszego guru Sorosa, prrzesylamy ucalowania
Jacques2019.07.22 21:07
Prezesowi nie trzeba tego mówić.
CIEKAWY2019.07.23 6:56
pREZESOWI NIC SIĘ NIE MÓWI ON WSZYSTKO WIE NAJLEPIEJ
Polak2019.07.23 7:31
W przeciwieństwie do ciebie.