12.01.22, 14:31Fot. screenshot - YouTube

Jarosław Gowin wróci do polityki? Nowe informacje o stanie zdrowia polityka

Wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek przekazał, że lider tej partii Jarosław Gowin czuje się lepiej i wkrótce powróci do polityki. Zaznaczył, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się informacji bezpośrednio od byłego wicepremiera.

W listopadzie media obiegły informacje o hospitalizacji lidera Porozumienia. W lakonicznym komunikacie rzeczniczka partii poinformowała, że były wicepremier sam w najbliższym czasie poinformuje o swoim stanie zdrowia. Najpierw „Newsweek” donosił, że Jarosław Gowin trafił do szpitala z powodu depresji. Później Interia zdobyła nowe informacje od współpracowników polityka, które wskazywały na załamanie nerwowe. Interia dowiedziała się, że lekarze zalecili Gowinowi odcięcie się od polityki i trzymiesięczną terapię.

Przed świętami Bożego Narodzenia polsatnews.pl informował, że polityk opuścił szpital. Do tej pory jednak Jarosław Gowin publicznie nie zabrał głosu. Dziś do sprawy odniósł się wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek. Przekazał, że stan zdrowia Jarosława Gowina się poprawił i kiedy nabierze sił zabierze głos w sprawie. Strzeżek podkreślił przy tym, że lider Porozumienia niedługo wróci do polityki.

- „Myślę, że nikt nie wyobraża sobie Porozumienia Jarosława Gowina bez Jarosława Gowina”

- podkreślił.

kak/PAP

Komentarze

ala2022.01.16 11:49
Gowin niech sobie już da spokój z POlityką. To kret pod wpływem syna.
Jacek_mi2022.01.14 19:54
Chroń Boże i strzeż partio przed tym człowiekiem.
Hanys GórnoŚląski2022.01.13 11:02
Nie można dopuszczać do władzy nad społeczeństwem człowieka który podjął próbę samobójczą. To osoba psychicznie chora. Nigdy więcej nie powinien piastować ŻADNYCH funkcji od których zależy zdrowie i życie innych ludzi. Pomine nawet jego powszechnie znaną "chorągiewkowatość" poglądów.
doc2022.01.12 22:47
Gościu sp******ił szkolnictwo wyższe, ale ma jeszcze spore pole do POPiSu. Co by tu jeszcze ******** panowie, co by tu jeszcze...
Aleksander2022.01.12 19:07
będą pisać w dziełach politycznych,, jako wzorcowy przykład,, Jarosław kontra Jarosław- jak wykończyć przeciwnika.
hehehe2022.01.12 18:50
Po co ma wracać? Przecież nic nie potrafi. Tylko szkodzi. Z głodu nie umrze.
Anonim2022.01.12 17:19
Frondo nie róbcie temu panu reklamy, on do żadnej polityki się nie nadaje, czego się dotknie to zdrada. Reforma szkolnictwa jaką przeprowadził to tragedia.
Nina2022.01.12 17:15
Wróci pod swoim nazwiskiem, czy jako Napoleon?
Detonator2022.01.12 17:08
To prawda, że mają jego nagrania ze swoim asystentem?
Po 11 ...2022.01.12 16:37
Nie tak łatwo wyleczyć zatrucie PiSem. Trzymiesięczny detox to za mało. Jak to się mówi? aaa tak: "Z PiSem przystałeś, w proch się obrócisz"
Gównin jest na śmietniku historii2022.01.12 15:48
Nie ruszajcie gówna, bo znowu będzie smród na cały kraj.
gowin =łajno antypolskie2022.01.12 15:33
informacja o miernocie Gównin nie dotyczy jego zdrowia psychicznego , nadal jest psychopata!!!
matis892022.01.12 15:21
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
Figo Fago2022.01.12 15:36
To "matis 89 " też był na leczeniu z premierem Gowinem ?
Żyd Anonim, wieczny nudziarz2022.01.12 15:00
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to moja ewidentna mania prześladowcza. Nawet więcej: jestem wprost chory z nienawiści. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie Jan Paweł II, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to od razu wpadam w szał; ponadto mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się więc rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczywiście, ten wspaniały plan nie jest do realizacji natychmiast, a to przez ten okropny PIS i polaczków podatnych na propagandę Rydzyka. Ale powolne rozmywanie polskości oraz chrześcijaństwa w unijnej neomarksistowskiej euro-papce - kto wie? Z pomocą Tuska i rodzimej Targowicy powinno to skutecznie zadziałać. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików!
Japa2022.01.12 15:31
Coś mi się widzi ,że nasz( niby ) " Żyd Anonim , itd " doskonale zdiagnozował dolegliwość naszego byłego filara politycznego . Pali mnie ciekawość kto też czeka na jego podleczoną chęć zostania politykiem . Piszę " zdiagnozował " bo przecież nie pisze o sobie > W tej chorobie pacjent swoimi dolegliwościami się nie chwali .