18.01.15, 21:40Jarosław Kuźniar na okładce "Press" (fot. media)

Jarosław Kuźniar napada na Twitterze na... Ewę Kopacz. "Wajcha" w TVN24 przestawiona?

„Klękając przed górnikami Ewa Kopacz pokazała, że chaos to nie była jedynie startówka jej rządów, ale plan na całość tej farsy” – napisał na Twitterze Jarosław Kuźniar.

Redaktorzy portalu Wpolityce.pl, którzy zauważyli ten wpis, zastanawiają się, czy w TVN24 ktoś przestawił „wajchę”. „Czyżby wypuszczono medialne „charty” w celu „zagryzienia” obecnej szefowej rządu PO-PSL, aby jeszcze przed wyborami postawić na kogoś innego?” – pyta serwis braci Karnowskich.

Przypomnijmy, że kilka dni temu wywiad z premier przeprowadził Kamil Durczok. Rozmowa dotyczyła oczywiście programu likwidacji kopalń na Śląsku. Ale nie był to wywiad, jakie do tej pory oglądaliśmy w TVN24, gdzie przed rządzącymi przyjmowano pozycję… klęczącą. Tym razem Durczok bezlitośnie obnażył niekompetencję Ewy Kopacz (więcej czytaj o tym na Fronda.pl TUTAJ).

Chyba coś jest w tym przestawieniu „wajchy”…

MaR/Wpolityce.pl/Twitter.com/Fronda.pl 

Komentarze

anonim2015.01.18 21:43
bo to szowiniści a bzyka ich sam Michnik
anonim2015.01.18 22:00
"Chopaki" ne wiedzą co pisać, :) bo najpierw napuszczali na górników (ile to oni zarabiają, jakie przywileje mają), a teraz kiedy pani "premierka" pozwoliła na dalsze dotacje (pomijam czy słuszne czy niesłuszne) nie wiedzą co robić. Bo napisać, że dobrze zrobiła to zaprzeczyć temu co mówiło się wczoraj. Bo tak to jest, jak się jest specjalistą od propagandy rządzących , a nie dziennikarzem, który powinien przedstawiać informacje/fakty.
anonim2015.01.19 10:49
Od tych kombinacji już i tak im jęzor nie wytrzymuje. Dziennikarstwo w Polsce jest jak Korei Północnej.