27.05.21, 15:49fot. yt/onet rano

Jeden z posłów PiS też poparł kandydata opozycji na RPO

- Nagi tors, kontrowersyjna delegacja i szczepienie poza kolejką – tak jakiś czas temu pisał o zawieszonym pośle PiS portal Onet, po tym jak został on zawieszony decyzją prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego po zaszczepieniu się poza kolejnością.

Poseł później wyjaśniał na Facebooku, że otrzymał taką możliwość na uczeni jako jej pracownik.

Chodzi o dr. hab. Zbigniewa Girzyńskiego, którego podpis – jak ujawnia serwis Gazeta.pl – znalazł się pod kandydaturą na RPO opozycji prof. Marcina Wiącka.

 

mp/onet.pl/gazeta.pl

Komentarze

Głupi2021.05.28 6:50
jak but.
Po11... czyli standard parcha.2021.05.27 20:57
Co parch może i co jest wg. parcha normalne, np. antykatolickie skürwysyństwo, cyt.: -"Podczas kolejnego objawienia Najśw. Maryja Panna prosiła o namalowanie Jej wizerunku jako stojącej okrakiem na kuli ziemskiej i olewającej ciepłym moczem pisowską Polskę." . . . . . A jakie jest do tego potrzebne wykształcenie, nie mylić z inteligencją, żeby takimi "standardami argumentować"? Potrzebny jest "doktorat i profesor nadzwyczajny" z PRL-u oraz "profesor zwyczajny" tzw. geremkowsko-żydowski. Oraz pozycja "profesora" w najbardziej prowincjonalnej dziurze Polski, Rzeszów-Mojżeszów. Pomijam takie drobiazgi jak umiejętność myślenia abstrakcją i jakiś tam talent literacki. . . . Gratulacje dla "prof. dr" Hertrich-Woleńskiego (wkrótce noblisty) oraz jego pachole-ułomka Tadzia-ateusza.
Po 11 ...2021.05.27 19:45
Jaka będzie kara dla Giżyńskiego? Podpowiadam, to znaczy Biblia podpowiada co mu zrobić, aby zabolało. "Nikt, kto ma zgniecione jądra lub odcięty członek, nie wejdzie do zgromadzenia Pana." -- STARY TESTAMENT Księga Powtórzonego Prawa
Po 11 ...2021.05.27 19:51
Ten cytat ze Starego Testamentu zagości u mnie na dłużej. Po prostu jest dla mnie mega jajcarski, tzn zabawny. Wyobrażam sobie bramy Niebios, św. Piotra i grupę dobrych katolików, którym obcięto fiutki. No i ci ewidentnie skrzywdzeni przez wrogów wierni, NIE mają wstępu do Nieba. Dobre nie? Stoją z obciętymi penisami w ręku, a brama zamknięta. Rodzi się też pytanie, czemu jądra i sprawny penis jest nieodzowny do bycia w Niebie? Nawet nie będę próbował odpowiadać ... sami pomyślcie... :)
A.2021.05.28 7:04
Wiesz o co tu chodzi idioto??? O kary, które nakładano u pogan - właśnie zgniecenie jąder lub odcięcie członka. Chodziło o to, żeby takich kar nie stosowali Żydzi. A poza tym zgromadzenie Pana, to wcale nie jest niebo. Mylisz wszystko matołku, mieszając katolicyzm i św. Piotra z starotestamentowymi prawami. A poza tym podobną do ciebie wściekła antychrześcijańską, tępą szuję trudno znaleźć. Odpowiesz kiedyś ciężko za każde bluźnierstwo.Będziesz wył z przerażenia. Jeszcze czas się opamiętać.
Klara2021.05.27 19:13
gazeta donosi, to źródło nie jest wiarygodne. gazeta puszcza bzdeta
Pierdolenie już teraz, teraz ...2021.05.27 19:01
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Sex Randka2021.05.27 18:10
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - Www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie!
Skrzypek na dachu2021.05.27 17:07
Nie dosc ze w PiS roi sie od agentow i donosicieli sprzedajnych , to teraz sie ujawnia transgenderowiec polityczny i skonczony naiwniak nawiedzony , Pan dr Zbigniew Girzynski .
Foster2021.05.27 16:58
Krótka historia hipokryzji Kaczyńskiego- jeszcze przed nispełna miesiącem, w zamian za poparcie przez porozmienie kandydata PIS posla Wróblewskiego na RPO, obiecano Gowinowi, ze jeżeli Wróblewski nie uzyska większości w Senacie to kolejnego kandydata Zjednoczonej Prawicy na RPO wskaże Porozumienie. Porozumienie próbowało zaproponować zgodnie zresztą z umową z PIS swojego kandydata, który nmie uzyskał poparcia PIS. Właśnie dlatego Gowin czuje się zwolniony z lojalności wobec PIS i poparł kandydaturę apolitycznego kandydata zaproponowanego przez PSL. Ja to rozumiem i do Gowina nie można mieć pretensji.
mateusz jegliński2021.05.27 16:44
A totalno-lewaki przebierają nóżkami. Moim zdaniem należy pogonić wszystkich rzeczników, od tego są prawnicy i prawo, bo co to odwołania, czy pozwu nie może napisać prawnik, tylko trzeba tworzyć urząd i go utrzymywać dublując prokuraturę i palestrę? W tej demokracji wszystko jest chore.
Jakub2021.05.27 15:55
Do pieca gnoja!
AAAtomek2021.05.27 16:14
Brawo PiSowcu...
Lewy But Kaczyńskiego2021.05.27 17:18
Brawo, pisowczyku.