04.05.20, 08:50

Jerzy Bukowski: Głupi jak opozycja

Logika walki politycznej nakazuje, aby opozycja umiała porozumieć się chociażby w podstawowych kwestiach strategicznych, jeżeli nie potrafi wypracować wspólnego stanowiska w żadnej sprawie programowej.

Takim sprawdzianem dla wszystkich ugrupowań opozycyjnych powinien być obecnie ich stosunek do wyborów Prezydenta RP. Okazuje się jednak, że i w tej materii „każdy sobie rzepkę skrobie” i nie ma mowy o jakiejkolwiek wspólnocie celów.

Efekt owej nieudolności może być tylko jeden: zdecydowane zwycięstwo Andrzeja Dudy w pierwszej turze.

A Polacy zyskają nowe powiedzenie, z którego uczyniłem tytuł powyższego artykułu.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze

Jan Radziszewski 2020.05.10 10:50
Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna. Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa. Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/pokrzywa/02052020r-oredzie-anna-od-jezusa ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.
Jan Radziszewski 2020.05.10 9:25
taka prawda 6 maja 2020 09:50 WEZWANIE JEZUSA NAZARETEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA Moja trzoda, strzeżcie się masowych kampanii szczepień, finansowanych przez elity i chronionych i promowanych przez organizacje międzynarodowe, ponieważ szczepionki te mają na celu zdziesiątkowanie światowej populacji. Ogłaszam wam specjalną szczepionkę, która według elit służących złu uchroni całą ludzkość przed pandemiami; Uważaj na tę szczepionkę, ponieważ pochodzi ona z Mikroczipa, który po wstrzyknięciu do populacji narodów oznaczy ją znakiem bestii. Międzynarodowe organizacje i elity, które rządzą tym światem w milczeniu, chcą kontrolować ludzkość, aby przygotować ją na pojawienie się Antychrysta….pamiętajcie, że każdy, kto jest naznaczony znakiem bestii, straci życie Ducha i nie będzie już Owcą mojej trzody. Już wkrótce środki masowego przekazu zaczną ogłaszać masową kampanię szczepień dla całej światowej populacji, która będzie sponsorowana i finansowana przez elity i organizacje międzynarodowe. Przed szczepieniem przeprowadzą spis ludności na świecie w celu ustalenia liczby niemowląt, dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Nie bójcie się, ufajcie i módlcie się, a Niebo zajmie się ochroną was. Wszystko to zacznie się dziać po Ostrzeżeniu i Cudu; wszyscy, którzy nie są wpisani do Księgi Życia, zostaną utraceni… ..Moja trzoda, wirusy i pandemie będą pretekstem do masowego szczepienia ludzkości; Te szczepionki rozbudzą nowe pandemie, które w ogromnej ilości zdziesiątkują populację świata. Podczas ostatniego panowania mojego przeciwnika ludzkość oznaczona Mikroczipem straci swoją tożsamość jako istota ludzka; Nie będą już mieć nazwy, ale będą znani pod numerem, który zostanie zakodowany w pamięci „Wielkiego Brata”…. http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/mensajesrecientes.html
Walter2020.05.4 12:58
Wybory korespondencyjne przygotowywane przez PiS są sprzeczne z konstytucją i bardzo łatwe do sfałszowania. Andrzej Duda złamał następujące artykuły ustawy zasadniczej: art. 2, 10, 32,42, 126, 173, 183, 187, 190. Teraz może zostać wybrany w głosowaniu niezgodnym z konstytucją, a jego mandat będzie podważany w kraju i za granicą. Rządzący bezprawnie zawłaszczyli sądownictwo, aktualnie dążą do przejęcia ostatniego niezależnego bastionu, jakim jest Sąd Najwyższy. Polska nie jest już krajem praworządnym i demokratycznym. Rządzący obawiają się, że w przypadku utraty władzy zostaną postawieni do odpowiedzialności za łamanie prawa. Media podporządkowane partii rządzącej okłamują swoich zwolenników i manipulują nimi, przekazując im nieprawdziwy obraz rzeczywistości, pomijając informacje dla siebie niekorzystne i oczerniając przeciwników politycznych. W związku z pandemią koronawirusa i suszą za kilka miesięcy pogłębi się recesja gospodarcza i notowania aktualnie rządzących będą w sondażach spadały. Dlatego Jarosław Kaczyński chce przepchnąć kandydaturę swojego namiestnika Andrzeja Dudy, w czasie pandemii koronawirusa, nawet kosztem zdrowia i życia biorących udział w głosowaniu. Jeden z posłów z PiS-u powiedział cytuję za Włodzimierzem Czarzastym: "jak nie będziemy rządzili, to będziemy siedzieli". Ewentualna prezydentura namiestnika Jarosława Kaczyńskiego, czyli Andrzeja Dudy, przez następne pięć lat ma uchronić aktualnie rządzących przed odpowiedzialnością karną i konstytucyjną. Jeśli Polska ma być krajem demokratycznym i praworządnym, to należy odebrać władzę politykom związanym z PiS-em.
szarik2020.05.4 12:01
Jakie to wzniosłe - MĄDRY JAK DOKTOR BUKOWSKI.....HAU.
jle_ffm2020.05.4 10:19
Panie Bukowski, czyli rozumiem że to stwierdzenie odnosi się również do PiSu który to był w opozycji w latach 2007-15? Wtedy to Kaczyński i jego obóz odmawiali wszelkiej współpracy, mi.in udziału w posiedzeniach rady bezp.narodowego , oskarżali o sfałszowaeni wyborów, brali udział w seansach smoleńskich, jezdzili do UE ze skargami na rząd,itp...
Suweren2020.05.4 9:50
To, że ktoś złożył jedną czy dwie propozycje (nie do przyjęcia nota bene) to jeszcze nie znaczy, że jest skłonny do kompromisu, panie Bukowski, więc nie kompromituj się pan.
RYTAN2020.05.4 10:00
ICEK TY TAKI SUWEREN JAK JAK GW.
Suweren2020.05.4 12:52
Szanowny GW, twoja paplanina nie tylko nic nie wnosi (bo ile razy można pisać to samo?), ale w dodatku nic nie zmieni, a na pewno nie fakty. Także albo daruj sobie pan, albo wysil się na coś oryginalnego, lub choćby nowego w kontekście własnej osoby. Na marginesie, robiłem badania genetyczne. Zaręczam, że nawet w dalekiej rodzinie nie miałem żadnego Icka. Radzę pójść w moje ślady przed kolejnym puszcaniem w eter, nudnych, przewidywalnych, nic niewnoszących insynuacji wyrażonych bełkotliwym pustosłowiem.
Michał Jan2020.05.4 9:43
Pisowcom najwygodniej widzieć opozycję, jako całość, bo wtedy mogą wszystkim wcisnąć ośmiorniczki, Vincenty i Tuski. A tu psikus: poza POKO są jeszcze tacy, na których trzeba inne argumenty znajdować. Stąd aborcja eugeniczna do zamrażarki zamiast procedowania. Stąd, być może uznanie różnicy między dochodem a przychodem w "tarczy 3.0". Straszna bieda, że tak trzeba się wysilać.
J.P2020.05.4 9:01
"A Polacy zyskają nowe powiedzenie, z którego uczyniłem tytuł powyższego artykułu." " Jerzy Bukowski: Głupi jak opozycja" :)
pejs2020.05.4 9:42
icek prostaku wymysl moze cos innego
J.P2020.05.4 13:45
Ale to Pan Bukowski wymyślił:)
BOGAnieMA2020.05.4 9:00
Opozycja swoim stawaniem okoniem chce napsuć Kaczorowi krwi i go przedwcześnie wpędzić do grobu. Trzymam za to kciuki.
pejs2020.05.4 9:41
icek nie zycz nilkomu tego co tobie nie mile
Erectus2020.05.4 14:43
szybciej zdechniesz jak kaczor umrze lewacka zdziro spedalona
sztandar wyprowadzić 2020.05.4 8:58
u nas w aktywie młodzieżowym PO mówi się - lepiej z Budką stracić niż z mądrym kotem Jarka zarobić
Reytan2020.05.4 9:39
to budka jest na poziomie kota