27.07.20, 10:56Fot. screenshot - YouTube

Jerzy Bukowski: Sieroty po PRL w akcji

    Zniszczenie krzyża na grobie ostatniego Żołnierza Niezłomnego, za jakiego uważa się poległego w walce z grupą operacyjną Zmotoryzowanych Odwodów Milicji Obywatelskiej oraz Służby Bezpieczeństwa 21 października 1963 roku, po 24 latach działania w zbrojnej konspiracji, sierżanta Józefa Franczaka-„Lalusia” stanowi najlepszy dowód na dalsze funkcjonowanie w naszym życiu publicznym sierot po PRL, czyli ludzi o sowieckiej mentalności.

   Jest ich na szczęście coraz mniej, ponieważ prawa biologii są nieubłagane, ale nadal dają o sobie znać. Jak każdy homo sovieticus nienawidzą wszystkiego, co wiąże się z heroiczną walką polskich patriotów o niepodległość, czyli niezgodą na zniewolenie naszej ojczyzny przez Kreml i jego rodzimych popleczników.

   To ludzie wyzuci z wyższych wartości, dla których obce są narodowe imponderabilia, gdyż zaprzedali się ludobójczemu systemowi. Wielu z nich szczerze ubolewa, że urodzili się zbyt późno, aby torturować i mordować żołnierzy antykomunistycznego podziemia. Pozostaje im tylko wyżywanie się na grobach, pomnikach i innych znakach pamięci o bohaterach.

   Zniewolona przez komunizm mierzwa ludzka zdaje sobie sprawę, że znalazła się na śmietniku historii, ale jeszcze kąsa.

Jerzy Bukowski

Komentarze

szarik2020.07.28 5:42
A jak by się Pan Doktor oświadczył Pani Szpurek?
Oczywiste2020.07.27 19:34
A ten p.Bukowski nie jest sierota po PRLu? Gdzie sie urodzil, gdzie ksztalcil, gdzie pracowal i zarabial? Przybyl z innego kraju?
SZARIK2020.07.27 11:51
Co to takiego ta mierzwa ludzka Panie Doktorze? Paneś podobno chrześcijanin jest.
Anonim2020.07.27 11:20
Kręcą mnie kobiety z nogą w gipsie; a was?
Bukowski, Bukowski…2020.07.27 11:19
Lecz kwasu w nim mało. I jakiś zgorzkniały jak stare kakao.
edi2020.07.27 11:08
JEZUS DO św. FAUSTYNY - "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)" Wybór Andrzeja Dudy pokazał ŻE POLACY SĄ WIERNI JEZUSOWI - A TO OZNACZA ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA ŚWIATA - I TEGO DOKONA SAM BÓG ORAZ MATKA BOGA KRÓLOWA POLSKI MARYJA - i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!
Anonim2020.07.27 11:07
Nie ma już w oficjalnym obiegu zawodowym starszyzny homo sovieticus, ale zbudowana przez nich "podziemna" pajęczyna powiązań powoduje , że ich wnuki (!) dostają pracę w pierwszej kolejności i wygrywają (?) konkursy na intratne stanowiska w różnych instytucjach (np. samorządy) gdzie rządzą dalej "swoi" .