26.11.19, 08:19(fot. screen)

Jest winny przegranej PO! Schetyna: ,,Propisowski kościół''

Grzegorz Schetyna w wywiadzie dla węgierskiego portalu stwierdził, że Platforma Obywatelska przegrała na wsi... przez Kościół katolicki. Jego zdaniem jest on propisowski. 

- PiS zapłaci za swą „nieodpowiedzialną politykę”, ale przyciągnięcie wyborców tej partii do obozu opozycyjnego będzie trudne – zaznaczył lider PO Grzegorz Schetyna w wywiadzie dla węgierskiego portalu Valaszonline.hu.

– Jednym z powodów jest Kościół katolicki, który jest bardzo propisowski, zwłaszcza na prowincji. My mamy dobre wyniki w miastach, ale wieś jest problematyczna – powiedział.

Zdaniem "lidera opozycji" wybory prezydenckie są do wygrania. Schetyna oznajmił też, że nie zrezygnuje z przewodniczenia w Platformie Obywatelskiej"

- Nie. Gdybym teraz zrezygnował i wrócił do Wrocławia, dając kolegom do zrozumienia, że to teraz wasz problem, byłoby to z mojej strony niedopuszczalne - podkreślił

Schetyna odniósł się także do wyboru Donalda Tuska na szefa EPL. Według niego sprawi trudności przed wyborami prezydenckimi w Polsce, ponieważ Tusk był po stronie opozycji najważniejszym potencjalnym kandydatem. Jego zdaniem, wybór Tuska na tak ważne stanowisko świadczy o silnej pozycji Platformy w EPL.

– Bycie w pierwszej linii EPL to dobra inwestycja – powiedział Schetyna

 

 

bz/PAP

Komentarze

Antek z Czerniakowa2019.11.27 18:33
Aby dostać więcej głosów POwinien jeszcze wskrzesić Jaruzelskiego i Kiszczaka, bo Miller i Cimoszko to za mało. Za ten gest w stronę lewaków dlugo Grzegorzu będziesz jeszcze pokutował na tej ziemi.
Nina2019.11.26 15:40
Jak ta łajza będzie zdychać to niech go pochowa rabin poza Polska.
...2019.11.26 16:30
A ciebie do szamba wrzucą
Polak Ateista Durny Gej2019.11.26 13:19
Ten PO-je-b jest największym przegranym, za Rysiem Pietru, w 2020 roku. Polacy, tak kończą ci, którzy zamiast programu i jego promocji skoncentrowali się na antyPIS-ie, na kąamstwach, nienawiści i wyzwiskach typu "strząśniemy tą szyrańczę ze zdrowych drzew". Widzisz Grzesiu, wykrakałeś sobie, bo jednym z tych szarańczy jesteś ty - i teraz będziesz spadał ze zdrowego PIS-owskiego drzewa. Upadek będzie groźny dla ciebie, więc uważaj żebyś nie połamał gnatów ! Dziękujemy ci Grzesiu i wam totalna opozycjo , bo cała Polska zobaczyła, że nie jesteście żadną alternatywą polityczną, tylko przekleństwem dla Polski . Dziękujemy ci Grzesiu i wam, że zapewniliście Polsce stabilne, prawicowe rządy na najbliższe i kolejne lata, a siebie sami wysłaliście na śmietnik historii. Pokazaliście Polakom brak profesjonalizmu, brak kultury, brak wiedzy, arogancję, nienawiść i głupotę. Pokazaliście po prostu swoje prawdziwe oblicze poprzez kłamstwa, złodziejstwo i zdradę ! Źyczymy wam spokoju na kolejne lata, ale już poza życiem publicznym, aby wyroki więzienia były wysokie, grzywny najwyższe z możliwych, bo wam jako „elycie” tak jak ośmiorniczki, kubańskie cygara i koniaki należy się wszystko z najwyższej półki !
anonim2019.11.26 13:08
Biedna ta Polska, jak nie Grodzka to Grodzki, jak nie Grodzki to Schetyna.
Beno2019.11.26 13:22
i Jachira i wielu, wielu innych prymitywów.
Onegdaj2019.11.26 13:39
Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by.
Urszula2019.11.26 13:39
I autystyczny Kuchciński. No i debil Suski.
Michał Pasierb 2019.11.26 12:20
"Jest winny przegranej PO! Schetyna: ,,Propisowski kościół''....Bo "propełowski" za słaby, niestety.....
Katolik 2019.11.26 11:39
Pro pisowski jest tylko odłam kościoła w Polsce pseudo katolicka sekta Rydzykowa a kościół cały nie jest ani pisowski PO wski przykład przecież naszego Ojca świętego Franciszka i zwierzchnika kościoła w Polsce Prymasa Polaka. Problem jest w tym jak tą sektę zlikwidować by nie doszło do rozłamu
Polak Ateista Durny Gej2019.11.26 13:22
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
hala2019.11.26 13:28
Nie prawda- od lat kazania prawią propisowskie. W niektórych parafiach wręcz inni niż pisowscy parafianie nie chodzą już do kościoła- bo są wiecznie wytykani palcem i wyszydzani w kazaniach czy wprost czy nie wprost. W całej Polsce się tak dzieje. Na wsiach i w miastach. wielokrotnie byłam świadkiem. Księża powinni pamiętać że mają misje duszpasterstwa a nie pis pasterstwa.
poPO=kurw..i z\305\202odziejel2019.11.26 11:20
to dno intelektualno-moralno-duchowe i WIZERUNKOWY debil narodowy niech o Kościele nie mówi!!!!!
Polak Ateista Durny Gej2019.11.26 11:17
Sketyna wskrzesił Zlew na własną zgubę ! Teraz będziemy obserwować wtrost poparcia lewackich debili dla Zlew-u, kosztem poparcia dla PO, która to partia została założona po to, aby załatwić SLD i to się im udało. SLD nie weszła nawet do sejmu, a prymat polityczny na lewej stronie przejęła PO. Dzisiaj, to już widać wyraźnie, że SLD wraz ze Zlew-em zrewanżuje się PO-je-bom !!! Będzie się działo !
Po2019.11.26 11:16
Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by. Oto przykłady : 1. Były marszałek senatu Borusewicz, przydomek „samolocik”, latał samolotem rządowym z W-wy do Gdańska, żeby wypuszczać psa, 2. Obecny marszałek senatu Grodzki, od samego początku kadencji posiada przydomek „łapówkarz”. Pierwsza osoba od której zarządał łapówki w wys. 500 USD już się zgłosiła, 3. Burmistrz dzielnicy Praga, przydomek „jeździec z otwartym oknem”, niestety siedzi, ale swoi sędziowie nie pozwolą mu długo siedzieć. Neumann mówi, że będą o niego walczyć jak o niepodległość, 4. Senatorów Gawłowskiego i Kwiatkowskiego czekają procesy, ale Neumann pracuje nad tym, aby przygotowania trwały jak najdłużej, 5. Tusk spietrał i ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Tchórz i zdrajca PO. Tam już nie ma komu kandydować. Same debile ! Co za patologia ?!
Reytan2019.11.26 11:15
PO to partia, która ponoć powstała, aby być alternatywą dla komunistów. Początkowo szło dobrze, bo komuniści zostali wyparci poza parlament. Ale po krótkim czasie PO skoncentrowała się wyłącznie na walce przeciwko innej partii politycznej – przeciwko PIS. Partia bez programu i bez pomysłu. Partia członków przygłupów plujących wulgarnym językiem, z jej przewodniczącym Schetyną, który pretenduje do miana politycznego debila. Ci nienormalni politycy PO uważają, że w ten sposób pozyskają elektorat wyborczy i przejmą władzę. Dlaczego mówimy, że to polityczni debile ? Bo nawet dzieci w przedszkolach nie pozwoliłyby sobie na takie myślenie. Jest to ewenement światowy, ponieważ nigdzie na świecie ludzkość nie zna takiego przypadku. Oni nawet nie zauważyli, że przez własną głupotę wprowadzili Zlew do parlamentu na własną zgubę ! Teraz w każdych następnych wyborach Zlew będzie rósł a PO będzie topnieć – do czasu aż utonie. A więc taka jest przyszłość PO-je-bó-w, a po prawdzie ich koniec !!!.
Albert2019.11.26 11:15
Sami się określili i sami przyznali, że są „h a ń b ą” polskiego parlamentu iX kadencji i wyborców, którzy na nich głosowali. Jachira namalowała litery, do pomocy doskoczyła Krzywonos i trzech innych PO-je-bów i stanęli w rzędzie, aby nam jasno pokazać kim są !!! To lewa strona w ławach poselskich. To humus polskiej włoszczyzny określił się jako „H A Ń B A”. Wszystko jasne ! Brawo jachira – jak dotąd najlepsza posełka PO-je-bów ! A zatem jeszcze raz: Cała lewa strona sejmu to H A Ń B A !!!
Onegdaj2019.11.26 11:14
Sketyna, dzisiaj już jest za późno ! Twoja i wasza metoda antypisu i antykoćcioła dobiega końca. Będzie was coraz mniej w sejmie, aż skończycie jak Nowoczesna. Oczywiście waszym kosztem będzie się rozrastała Lewica, ale to inny problem. W tej chwili w PO nie ma normalnych ludzi. To skorumpowani złodzieje, zdrajcy i przede wszystkim kłamcy ! Wy kłamiecie jak na zawołanie ! To już wasz koniec !
AS2019.11.26 11:12
W dużych miastach jest najwięcej zgnilizny moralnej więc trudno żeby PiS w nich wygrywał, nie znaczy to, że ludzie z dużych miast nie głosują na PiS, głosują tyle że jest ich mniej niż przeciwników. Schetyna zdziwiony że KK jest za PiS? to chyba naturalne, was też popierał kiedy jeszcze udawaliście partię prawicową, solidarnościową
hala2019.11.26 13:24
Nieprawda- nie widziałam, żeby w dużych miastach bimber pędzili i sprzedawali tak jak na wisach chyba że to zaradność a nie zgnilizna moralna. Ciekawa jestem co ksiądz na to...
Polak Ateista Durny Gej2019.11.26 13:24
Bardzo rzeczowy i mądry komentarz. Brawo AS !!!
Urszula2019.11.26 13:37
Jaka to zgnilizna jest w miastach? Na wsi jest za to cacy. Złodziejstwo goni złodziejstwo, ale kto na wsi nie kradnie to jest nieudacznikiem. Bimber się pędzi. A jak. I sprzedaje. Można też późnym wieczorem halbkę u zaprzyjaźnionej handlarki kupić. A po dyskotekach trzeba uważać jak się z psem wychodzi na spacer żeby nasz czterołap nie zainteresował sie przypadkiem zużytym kondomem. Nie wspominam juz o plotkarstwie i pomówieniach. No, ale to w miastach jest zgnilizna.
Beno2019.11.26 11:10
Schetyna masz rację. szkoda, że tak późno żeś to odkrył, albo inni ci powiedzieli. Plujcie jadem jeszcze bardziej na Kościół, jeszcze więcej paszkwili, a słupki poparcia pójdą wam jeszcze bardziej w dół.
katolik2019.11.26 11:02
nie ma mowy o zadnym wizerunku dna poslsldwiosnanowoczesna ,To byli sa po prostu głupcy !!!
Ślązak2019.11.26 10:54
Fronda wyrzuca moje komentarze . Tak się traktowało i traktuje nadal Ślązaków .
Onegdaj2019.11.26 11:10
Sami Ślązacy jesteście sobie winni ! Wy jesteście zdrajcami idei Korfantego, który 3 razy w powstaniach bił się o przynależność do Polski ! A co wy robicie ? Założyliście RAŚ i walczycie przeciwko Polsce. Tylko mi nie mów głupku, że wy chcecie wyłącznie autonomii, bo ja wiem, że Niemcom całowalibyście odbyty !
Drugi Ślązak2019.11.26 11:47
Ty durny Polaku g..o cie powinno obchodzić co my chcemy bo wycierpieliśmy i od Niemców i od was Polaków dlatego chcemy autonomii, więc m..da w kubeł bo i tak się was pozbędziemy bo jesteście u nas tylko pasożytami drugiego sortu
Onegdaj2019.11.26 13:54
Drugi Ślązaku, widzę, że zdenerwowałeś się niepotrzebnie i cały zażliniłeś. Weź chusteczkę i wytrzyj sobie śpika, obetrzyj ślinę. Po co ta nienawiść ?! Ja nie jestem przeciwko ślązakom, a ty mnie wyzywasz od pasożyta (podobnie robił to Schetyna nazywając mnie szarańczą) . Drugi Ślązaku, odpowiedziałem Ślązaczce (poniżej), że popierając RAŚ, popieracie waszą zgubę ! Popatrzcie na Katalończyków, wyciągnijcie z tego wnioski i przyłączcie się do Polaków ! Mówię do Polaków, a nie do potomków z 200 tys ruskich, których Stalin przysłał po wojnie do Polski. Ci potomkowie to dzisiejsza totalna opozycja i ich zwolennicy ! My Polacy kochamy was Ślązaków, my wiemy, że jesteście szczerymi ludzmi, bardzo pracowitymi, przyjaznymi i bardzo gościnnymi. Chcemy wraz z wami budować polski model dobrobytu razem z Kaczyńskim i Morawieckim. Przyłączcie się do nas – prosimy was !!!
Drugi Ślązak2019.11.26 14:46
Bo co jesteście gorsi? sami nie potraficie się dać rady? Biydoki
Ślązaczka2019.11.26 13:00
Wara od Ślązaków, hadziaje. Dla Ślązaka Korfanty jest zdrajcą, a kim dla was jest to nas nie obchodzi. Nie jesteśmy ani Niemcami ani Polakami. Jesteśmy ŚLĄZAKAMI. A komu ty odbyt całujesz to twoja sprawa skoro wiesz, że tak można robić. Tylko autonomia Śląska może Śląsk uratować. Polska Śląsk niszczyła wystarczająco długo. Dość tego.
Onegdaj2019.11.26 13:37
Droga Ślązaczko, skoro dla ciebie Korfanty jest zdrajcą, to może zapytam cię kim dla ciebie jest Adolf Hitler ?! Jeśli nie zrozumiesz i wy Ślązacy tego nie zrozumiecie, że uzyskanie przez was autonomii jest po prostu fizycznie niemożliwe, to będziecie tkwić wiecznie w tej głupiźnie. Macie przecież najlepszy przykład Katalonii ! Prowodyrzy siedzą w więzieniach, a strajkujący w Barcelonie sami zapłacą za zniszczenia - nie kto inny ! A więc mogą dalej podpalać, tłuc, niszczyć ! To im nic nie da !! Kapito ?!
Urszula2019.11.26 13:48
Dla mnie Adolf Hitler jest tym kim jest i dla ciebie. Głupie, infantylne to twoje pytanie. Nigdy nie zrozumiesz Śląska i Ślązaka. I dlatego nie wypowiadaj sie na nasz temat. To co piszesz o Katalonii czy innej Barcelonie to sa idiotyzmy. Co ma piernik do wiatraka. Myślisz, ze Ślązak będzie niszczył swoją śląską ojczyzną? Chopie tys je gupi.
Onegdaj2019.11.26 14:19
No to Ślązaczka czy Urszula ? Bo już nie wiem komu odpowiedzieć ?! Przyjmuję, że Ślązaczką jesteś ty Urszula. Zadałem ci to pytanie specjalnie, a twoja odpowiedz mnie usatysfakcjonowała, bo dla mnie Hitler to szatan ! Ale, Korfanty Urszulo, to wspaniały człowiek i tak jak my Polacy tak i Ślązacy powinniśmy go czcić !!! Urszulo, widzę, że ty w polityce nie bardzo, a więc odpowiem ci o Katalończykach. Katalonia to część północnej Hiszpanii ze stolicą Barcelona. Oni też walczą o autonimię, ale Konstytucja hiszpańska mówi, że Hiszpania to jeden niepodzielny kraj ! W ten sposób to co robią Katalończycy jest bezprawne, dlatego przywódcy tego ruchu siedzą w więzieniach. A teraz słuchaj: Ja lepiej zrozumię Ślązaka, niż sami Ślązacy zrozumią Ślązaków. Wami kieruje spontaniczność, nerwowość i brak ligicznego myślenia. Ja rozumuję to z chłodnym wyrachowaniem, spokojem i logiką. Przede wszystkim wy Ślązacy, musicie rozróżniać Polaków od polskojęzycznych sowietów. Jeżeli to rozróżnicie, to zrozumiecie, że to nie my Polacy, ale komuniści przez 45 lat po wojnie rozprawiali się ze Ślązakami strzelając nawet do górników z ostrej amunicji, to lewacki rząd PO Kopacz rozkazywał strzelać do górników gumowymi kulami już po komuniźmie – ale nie my Polacy !!! My Polacy kochamy was Ślązaków, my wiemy, że jesteście szczerymi ludzmi, bardzo pracowitymi, przyjaznymi i bardzo gościnnymi. Chcemy wraz z wami budować polski model dobrobytu razem z Kaczyńskim i Morawieckim. Przyłączcie się do nas – prosimy was !!!
Drugi Ślązak2019.11.26 14:41
Nie twoja sprawa bo Polakiem nie jestem tylko Ślązakiem a ty mi nie będziesz i nie masz prawa mówić mi kim mam się czuć a polityka z tym nie ma nic wspólnego. Autonomista może być lewicowy, liberalny czy prawicowy to też jego sprawa ale Ślązak
Ślązak2019.11.26 10:49
Fronda wyrzuca moje komentarze . Tak się traktuje w tym kraju Ślązaków .
Ślązak2019.11.26 10:56
Acha . Tu już boł tyn wpis . Trza pisać kaj indzi .
katolik2019.11.26 10:29
cokolwiek dno mor-społ-polit popslsldwiosnanowoczesna by nie robiło,sa przeklęci.,to co chcą zrobić Polakom jest przeklete.Upadną
katolik2019.11.26 10:23
Wara dnu popslsldwiosnanowoczesna od Koscioła ,katolików. Popierani przez masonów krajowych i swiatowych ,mający zaplecze w wielkich pieniądzach ,będą dazyc do zniszczenia Polaków i zrobienia z nich społecznych eunuchów. sami chcą uchodzić za mających znaczenie w swiecie,a sa zwykłymi pionkami na planszy gry w Której sa ci prawdziwi jeszcze Polacy. którzy będą bronic swej ojczyzny przed takimi jak oni,beda bronic Kościoła i Boga.
Japa2019.11.26 10:00
Godz .9.46 . Wstępne ,,komentarze " do strony , poważne , trafne , kulturalne . Sam miód . . Inowrocław pewno jeszcze śpi . A mnie dalej prześladuję myśl ,że ten układ materiału ( artykuł prowokujący do polemiki . Pierwsze ,,komentarze " normalne zgodne z prawdą) jest dokładnie przemyślany. Te pierwsze ,,komentarze " to jak kości rzucone do azylu . Sprowokuję ujadanie dalekie od prawdy i kultury.Głupie ,,dumanie "? może .... A może nie .......
katolik2019.11.26 9:58
PIS nie kupił wyborców,programy socjalne sa dlatego ,ze Państwo Polskie za rządów PIS jest państwem solidarnościowym to znaczy, nie rozdaje pieniędzy tylko opiekuje się swymi obywatelami. Jak ktoś tego nie rozumie ,albo jest za dnem popslsldwiosnanowoczesna to będzie innych podpuszczał ! Chcielibyście,zeby Polska była żebrakiem ,który musi sięzaprzedać ,bo nie stwarza zycia dla Polaków w ich ojczyżnie ? zapytajcie dlaczego na zachodzie rozdają uposażenia socjalne emigrantom ,dlaczego nie krytykujecie za to zachodu ,tylko jeszcze z chęcią byście się zalapali. Pikręceni ludzie, którym ciągłe w Polsce żle., Już nie wiecie jak zaatakowac Dno upadnie
Urszula2019.11.26 12:52
Nie krytykujemy z bardzo prostej przyczyny: państwa Europy Zachodniej po prostu na to stać. Polski nie stać na rozdawnictwo. Z jednej strony rząd rozdaje, z drugiej jeszcze więcej zabiera. Pieniądze, które idą na wszelkie plusy powinny być przeznaczone na rozwój kraju. Kiedy będziemy mieć swoje środki produkcji to ludzie więcej zarobią i żadne plusy nie będą im potrzebne. Dodatkowo wypracują sobie odpowiednie emerytury. Jaką emeryturę będzie mieć taki rodzic, który dostaje X x 500+ i zwalnia się z pracy? Kto takiego człowieka utrzyma skoro emerytury sobie nie wypracował? Wsparcie powinno być kierowane do ludzi, którzy mają problemy ekonomiczne przez nich niezawinione, uniemożliwiające im życie na odpowiednim poziomie. Budżet państwa to nie jest worek bez dna. Trzeba tu jeszcze nadmienić, że jest duża grupa obywateli, która nie załapuje się na żadne plusy. To jest sprawiedliwe?
katolik2019.11.26 14:44
jak chcesz możesz głosować na zlodzieji i opowiadających się za Smiercią z PO, proste
Dagobert2019.11.26 16:24
Przecież pisiory to ograniczone menele nieroby tego nie zrozumieją bo tylko żebrać potrafią
Urszula2019.11.26 9:45
PiS kupił sobie wyborców. To cała prawda. Gdyby nie te plusy to nie byliby przy władzy. Następnych wyborów nie wygrają. Tylko kto zechce sprzaąać ten bałagan jaki zostawią.
Laura2019.11.26 10:52
Wygraja wygraja a lewica i peło pójda na dno.
Witek2019.11.26 11:55
W demokratycznych wyborach u władzy jest ten, kto ma poparcie wyborców. Każdy kandydat zawsze przekupuje wyborców obietnicami ale nie każdy je potem spełnia. Jeśli jednak obietnice są spełniane i ludzie są zadowoleni to właśnie o to chodzi. O jaki bałagan Tobie chodzi? - rozwój przemysłu? - rozwój kolei? - wzrost płac? - dodatkowe emerytury? - pomoce socjalne? -walka z wyłudzaniem VAT? - wstrzymanie dzikich reprywatyzacji ?
Urszula2019.11.26 13:30
Gdzie masz rozwój przemysłu? Kolei? Płac? Dodatkowe emerytury? I.t.d. Przemysł lezy. Nic się nie buduje. Nie powstają żadne nowe miejsca pracy. Wręcz przeciwnie - miejsc pracy ubywa, a a nowym rokiem ubędzie jeszcze więcej. Kolej sie rozwija? Gdzie? :D Place rosną? To zapytaj się budżetówkę jak im rosną place. Żebyś sie nie zdziwił. Wy, wyznawcy PiS patrzycie tylko aby wam do kieszenie spłynęło jak najwięcej pieniędzy. Ale juz nie myslicie skąd sa te pieniądze. Nic was nie obchodzi, że aby wam dać to komuś trzeba zabrać. Zabierają tym, którzy płaca podatki i nic z tego nie mają. Zapierd...ją aby pisowskie nieroby miały za co chlać. Nie mysla o tym, że te wszystkie pożyczki na plusy ich dzieci i wnukowie będą musieli zwrócić. W swoim domu też bierzesz pożyczki i rozdajesz rodzinie, nie inwestujesz, normalnie je przejadasz? Nie pomyślisz, że te pożyczki trzeba spłacać? Możesz tak robić?
Polak Ateista Dumny Gej 2019.11.26 16:06
jesteś pedałem i zbokiem
Beno2019.11.26 17:21
Dziwię się, że ślepa potrafi pisać. Najniższe bezrobocie, ludzie się lepiej powodzi, odzyskane złoto, prawo ściga niepłacących podatki, rozwój gospodarczy to fakt i cały Zachód nam zazdrości, więcej pieniędzy w budżecie i nic nie rozkradli jak ich poprzednicy, którzy tylko o sobie myśleli. Zacznij myśleć i nie karm się głupią propagandą.
Nina2019.11.26 15:44
Jesteś głupia,że tak myślisz, od PIS nie dostaję nic ani 1 grosza, a wiesz dlaczego ich popieram bo to drugi prawdziwie polski rząd po pierwszym Olszewskiego, które go antypolacy tacy jak Bolek,Tusk,komuniści z SLD i POstkomuniści,którzy zgrupowali sie w PO i N.Gdyby ta zaraza rzadziła to Polski by już nie było.
Michał Jan2019.11.26 8:58
Trzeba było jeszcze odważniej popierać ruchy anty-cywilizacyjne, to ten fałszywie tradycjonalistyczny PiS, z braku laku i w obliczu zagrożenia dla tradycji, miałby poparcie w kościołach nie tylko na wsi i nie tylko na Wschodzie. PO było partią prawicową, ale jak Tuskowi wyszło, że socjal-demokracja bardziej mu się opłaca, to zaczął się systematyczny przechył w lewo i teraz nie ma co narzekać. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
katolik2019.11.26 8:57
Dno mor-społ-polit poapslsldwiosnanowoczesna to szatan w Polsce,który dązy do zniszczenia Kościóła ,aborcji, eutanazji,przepoczwarczenia kobiety w faceta i faceta w kobietę ,dzieci w społecznych eunuchów, zrobienia z normalnych ludzi pokręconych idiotów jak oni,zabicia społeczeństwa.Dno upadnie -dokonali profanacji Jezusa i Matki Bożej,niszczą historię Polski przez zdrade i sprzedajnośc zachodowi. Nie ma sie co dziwić,ze świat wciąż mówi o polskich obozach śmierci. Niemcy dla świata sa potęgą,a Polska poprzez dno jest tym co ciągle jak piesek musi się bronic.Komu wierzą,dnu ,które kłamstwem oczernia swoja matkę Polske i Polakówi, kim oni są ?PIS musi ostro wprowadzić swoje ustawy i wybory musi wygrać DUDA- normalnośc. Najdziwniejsze że za takimi psychicznymi poglądami ,które przynoszą dnu kasę od Polaków, sa ludzie,którzy mają tez takie psychiczne poglądy i na nich głosują.To nie jest jakiś modernizm ,to zgadzanie sie i nawoływanie do poglądów Hitlera To cofnięcie umysłu tych ludzi,Chcą wprowadzić zycie pomieszane z poplątanym ,bo sami tacy sa..Koniec dna .
jula2019.11.26 8:57
Przewodniczący PO przyczyny porażki, kolejnej z resztą,opiera na zasadzie :wszyscy winni nie ja/my -partia.Nawet w szkole podstawowej nie działa ta metoda.Brak jakiejkolwiek refleksji nad -brakiem polityki gospodarczej w latach 2007/2015 -przyzwoleniem na drenaż kapitału z Polski w latach j/w -zdegenerowaniem władz samorządowych opartych o PO-wski aparat partyjny serwilizacja i próby landyzacji Polski -brakiem polityki społecznej i akceptacja emigracji zarobkowej Polaków Kto jeszcze kupuje PO /PO KO naprawdę jeszcze musi wierzyć w szansę na benefity z PO-wskiego stołu.Takie pańszczyźniane przywiązanie,taki kręgosłup w regresie.
Alojzy Cedzidło2019.11.26 9:42
Za słaby polityk ze mnie aby wejść z Panią w polemikę . Zamąciła mi Pani jednak we łbie. Jakim trzeba być matołem aby tego nie widzieć . Jakim trzeba być matołem , aby wierzyć ,że nikt tej rzeczywistości nie widzi . A to co twierdzą ,,totalni " to święta prawda . Polacy to widzą . Dowód? Przegrane wybory .
jula2019.11.26 13:51
Pan wie,ja wiem, niestety jednak ciągle trwa narracja(gadka szmatka) o państwie praworządnym,przywiązanym do unijnych wartości,kiedy Bruksela nas rozumiała itp.Myślę sobie,że nieustannie trzeba przypominać fakty,zdarzenia.Nie dać sobie wmówić i nie zamilknąć nad ostatnią narracją rodem z TVN,bo jak nikt nie zaprotestuje to powiedzą :prawda.
Urszula2019.11.26 13:42
Jednego nie zauważyłaś. Za PO ceny nie rosły i dało się żyć. Za PiS jest tragicznie - na nic nie starcza. PiS niektórym jedną ręką daję, ale potem wszystkim drugą ręką więcej zabiera.
jula2019.11.26 14:04
Porozmawiamy o cenach gazu,wody,o zgodzie premiery Kopacz na redukcję CO2,zabójczą dla polskiej gospodarki i cen energii elektrycznej,konkret proszę Pani Tylko bardzo proszę bez uwag o cenie korzenia pietruszki .
Dam2019.11.26 8:26
Grzegorz Schetyna nie zauważa, że sam jest największym problemem wizerunkowym PO. PIS się nauczył, żeby na czas przed wyborami chować negatywne postacie do szafy, ale ego Grzegorza nie pozwala mu nie być w centrum uwagi.
hala2019.11.26 13:20
To prawda ale propisowski kościół to też prawda