12.09.19, 08:15Screenshot Youtube - Polskie Radio

Joanna Lichocka: PO żyje w jakimś równoległym, odrealnionym świecie!

- Opozycja przez wiele lat swoich rządów wprowadziła przemysł pogardy oraz stosowala zorganizowane grupy trolli internetowych. O tym Platforma Obywatelska nie chce mówić. Mam nadzieję, że Polacy osądzą opozycję w sposób sprawiedliwy - powiedziała na antenie Jedynki Joanna Lichocka, poseł PiS, członek Rady Mediów Narodowych.

Sejm odrzucił w środę wieczorem wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry złożony przez posłów PO-KO w związku z doniesieniami dotyczącymi tzw. afery hejtowania i dyskredytacji niektórych sędziów w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Za przyjęciem wniosku głosowało 174 posłów, 231 było przeciw, a siedmiu wstrzymało się od głosu.

- Jestem zdumiona poziomem zachowania opozycji. Premier przemawiał wczoraj w Sejmie na temat ministra sprawiedliwości, tymczasem ze strony opozycji słychać było wycie i oskarżenia o kłamstwa. Oni chyba po prostu obawiają się osądu Polaków. Mam nadzieje, że ten będzie sprawiedliwy, a to by oznaczało, że opozycja będzie w znacznie ograniczonym zespole w przyszłym Sejmie - powiedziała Joanna Lichocka.

Poseł PiS dodała, że "ta sprawa jest efektem kłótni w środowisku sędziowskim". - Tam nie było udziału politycznego. Opozycja próbuje mówić o przemyśle hejtu, tymczasem to oni przez wiele lat swoich rządów wprowadzili przemysł pogardy i stosowali zorganiowane grupy trolli internetowych. O tym Platforma Obywatelska nie chce mówić. Oni żyją w jakiś równoległym, odrealnionym świecie. Co więcej Platforma nie wyciąga żandych konsekwencji wobec swoich ludzi, którzy popełniają kompromitujące czyny - stwierdziła Joanna Lichocka.

Całej rozmowy warto wysłuchać tutaj.

Polskieradio24.pl

Komentarze

gumowa kaczka2019.09.13 6:03
nieładna ,niesympatyczna pani
Po2019.09.12 18:40
Baba jedza,byle co zje i gada od rzeczy
Saki Faki2019.09.12 15:24
Wrak odzyskany?
Spoko2019.09.12 14:47
Cały POPiS żyje w świecie równoległym.
Cogito ergo sum2019.09.12 9:33
Kuźnie orków trolli zorganizował poseł Brejza w samorządzie i to podobno z pisowskich urzędników. Musiał być bardzo przekonywujący
JS2019.09.12 9:00
PO, KO to łobuzy polityczne, gangsterzy polityczni. Jak nie osiągają tego co chcą w uczciwej walce to walą czym popadnie, wrzeszczą, wściekają się nie mają ani trochę honoru, sięgają po łajdackie, brudne metody żeby zdobyć ponownie władzę. Oni nie uważają Polski, Polaków za cywilizowany kraj ale hołotę, którą trzeba tak przekręcić umysłowo by powrzucali papierki wyborcze dla nich. A jak tego będzie za mało to oszustwem nadrobią straty. A Niemcy, EU GmbH tylko im przyklasną i pogratulują. Pozdr.
lon2019.09.12 8:25
Pani Lichocka zyje w realu, kasiorki kasuje że cho cho.