05.12.19, 12:50

Joe Biden uderza w Trumpa spotem z... Agatą Dudą

Były wiceprezydent USA Joe Biden ubiega się o nominację Demokratów w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Polityk opublikował na Twitterze film uderzający w prezydenta Donalda Trumpa. W nagraniu widzimy m.in. Agatę Kornhauser- Dudę.

 

"Świat śmieje się z prezydenta Trumpa. Oni widzą go takim, jakim jest naprawdę: niebezpiecznie niekompetentny i niezdolny do światowego przywództwa. Nie możemy dać mu kolejnych czterech lat na stanowisku przywódcy" - napisał na Twitterze Joe Biden.

Nagranie pokazuje rzekome wpadki prezydenta Trumpa, z których - zdaniem Bidena - śmieje się cały świat.

- Agata Kornhauser-Duda w spocie Joe Bidena. Faktycznie, wielu polityków naśmiewa się z Trumpa, przesłanie mocne, ale akurat tamta sytuacja, co wielokrotnie tłumaczono, nie była celowym niepodaniem ręki prezydentowi. - napisał Marcin Makowski, publicysta "Do Rzeczy"

 

Spot przedstawia wycięty fragment, który wygląda jakoby Pierwsza Dama celowo zignorowała Donalda Trumpa i w ogóle nie podała mu ręki.  Głos w sprawie zabrał wówczas prezydent Andrzej Duda. "Wbrew zaskakującym doniesieniom moja żona uścisnęła rękę pani i pana Trumpa @POTUS po świetnej wizycie. Walczmy z fake newsami" – napisał po angielsku na Twitterze. Jednak fake news znalazł się również w spocie politycznego konkurenta Donalda Trumpa.

Komentarze

Jana2019.12.6 11:06
Ten Joe to wybitny tuman.Wszyscy go z tej cechy znają
anonim2019.12.6 10:22
Demony zawsze dyskredytują swoich przeciwników zwykle KŁAMSTWEM, aby ich zniszczyć
D2019.12.5 17:41
Polaki trzepia kapuche do wlosow Trumpa
zz2019.12.5 17:05
Czarny pijar na poziomie TVN, albo jakiegoś "soku z buraka' przekładanego Kupą Wojewódzką. Myślałem że ten Biden to ktoś mądrzejszy. Trump może spać spokojnie, jak ma takiego kretyna za przeciwnika
N2019.12.5 16:08
Na temat manipulacji Frondy (celowej lub wynikającej po prostu z zacietrzewienia) nawet średni student polonistyki czy dziennikarstwa mógłby szybko machnąć całkiem dobrą magisterkę: 1. Jest linia ideowa pisma/portalu. 2. Jeśli jakieś źródło, które, choćby częściowo, się w nią wpisuje (nieważne, czy prawdziwe), to wykorzystujemy je, wrzucamy dużo słów typu: szok, żenada, kompromitacja, zmiażdżenie, zaoranie okraszonych przymiotnikami typu absolutne, ostateczne, niebywałe itd. 3. Jeśli coś nie jest po linii ideowej i nie można tego zignorować, używamy dużo słów typu: rzekome, prawdopodobne, według niesprawdzonych źródeł, według lewicy. I działa. Ludzie łykną. Przecież ludzie przeglądają neta żeby potwierdzić się w swoich przekonaniach, nie po to, żeby znaleźć informacje o świecie.
i vice versa 2019.12.5 17:08
Na temat manipulacji TVN (celowej lub wynikającej po prostu z zacietrzewienia) nawet średni student polonistyki czy dziennikarstwa mógłby szybko machnąć całkiem dobrą magisterkę: 1. Jest linia ideowa pisma/portalu. 2. Jeśli jakieś źródło, które, choćby częściowo, się w nią wpisuje (nieważne, czy prawdziwe), to wykorzystujemy je, wrzucamy dużo słów typu: szok, żenada, kompromitacja, zmiażdżenie, zaoranie okraszonych przymiotnikami typu absolutne, ostateczne, niebywałe itd. 3. Jeśli coś nie jest po linii ideowej i nie można tego zignorować, używamy dużo słów typu: rzekome, prawdopodobne, według niesprawdzonych źródeł, według prawicy. I działa. Ludzie łykną. Przecież ludzie przeglądają neta żeby potwierdzić się w swoich przekonaniach, nie po to, żeby znaleźć informacje o świecie.
N2019.12.6 6:32
Bardzo częsty argument: inni robią źle, to my też możemy. A wysilisz się, żeby coś samemu stowrzyć? Czy, wzorem Frondy, copy-paste? Zresztą nawet nie wiem, czy to ma sens, nie oglądam TVNu.
Jarek2019.12.6 8:51
Tak to działa. Fronda kiedyś była na papierze. Dzisiaj to dogorywający niszowy portalik. By sprzedawać abonament online, jak dzienniki trzeba mieć treści, ale wtedy trzeba by postawić redakcję, dziennikarzy. Krótko: zainwestować w rozwój. Fronda to mikro zespół, żyje tylko z reklam, a więc portal musi generować ruch. I do tego są potrzebne właśnie takie "sensacyjne" nagłówki. Każdy klik, to odsłona = wyświetlenie reklamy, które sprzedaje się na liczbę odsłon (to jest istotne dla reklamodawcy). Dlatego tu nie gardzi się głupimi komentarzami, wojnami w komentarzach czy samymi reklamami, jakich jest tu do oporu. Oczywiście Fronda udaje, że ma charakter, ma swoją linię, ale tego nie ma, bo kontekst reklam czy same treści wzajemnie się wykluczają.
XYZ2019.12.5 16:01
No i dobrze trampkowi.
nos2019.12.6 8:36
a ty jesteś tylko trampką
bogdanus2019.12.5 13:21
Trump więcej zrobił dla USA niż demokratyczni prezydenci. Wyśmiewanie jest oznaką bezsilności wobec Trumpa. Jaki jest to problem wyśmiać kogokolwiek, żaden. To negatywnie świadczy o Joe Bidenie jest bez klasy jak obecnie amerykańscy demokraci.
Edward2019.12.5 13:00
z mądrych zawsze banda głupców się śmieje a biden to przecież kretyn
oficer LWP2019.12.5 12:59
korwin kreml, braun sputnik
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.12.5 18:27
Afiecer eto wy?