04.06.19, 18:10

Kabaret w Gdańsku! Wałęsa chce partii LGBT

Mamy mniejszości seksualne, dlaczego nie ma partii mniejszości seksualnych, dlaczego mają się ukrywać? - mówił Lech Wałęsa w Gdańsku podczas rocznicy częściowo wolnych wyborów 4 czerwca 1989 roku.

To co dzieje się dziś w Gdańsku można określić tylko 1 słowaem - kabaret. "Prelegenci" występujący w Europejskim Centrum Kultury przerzucają się coraz głupszymi wypowiedziami i tezami dotyczącymi polskiej wolności i walki o zmianę ustroju.

Nie mogę pozwolić, żeby efekty naszej walki paru ludzi zniszczyło. To, co oni wyprawiają, to się nie mieści w głowie - krzyczał Lech Wałęsa ze sceny.

Nie to jednak było najważniejsze w całym przemówieniu, a fakt, że były prezydent chciałby powołania partii hoseksualistów. Tak, ten sam człowiek, który jeszcze niedawno chciał tych samych ludzi zamykać za murem, teraz chciałby, aby utworzyli oni specjalną siłę polityczną w kraju.

Mamy mniejszości seksualne, dlaczego nie ma partii mniejszości seksualnych, dlaczego mają się ukrywać? - stwierdził Wałęsa.

Komentarz zbędny...

mor/wpolityce.pl/fronda.pl

Komentarze

kol2019.12.25 15:49
nie głosuje na partie kabaretowe
jk2019.12.24 17:44
kiedyś był komunic dzisiaj jest socjalizm i k. solidarni z pzpr
sct2019.06.8 1:07
Jaki on "gupi" !!!
jk2019.12.24 17:39
kiedyś był komunic a dzisiaj jest socjalizm i k...solidarni z pzprem.
jk2019.12.25 15:45
nie głosoj na partie kabaretowe
RYJTAN2019.06.7 16:55
panie bolku kiedy kopnie pan w kalendarz tylu ludzi przez pana cierpialo i cierpi
Gigi2019.06.7 10:55
Do alcapone bardzo dobrze ujete nic dodać nic ująć.Ale władza nazistów z pod znaku PO juz sie skończyła!!!Nalezy ich tylko POzamiatać i osądzić i dać im wyroki za niszczenie Polski i Polaków.
anonim2019.06.5 10:31
niech wreszcie zdejmie tę brudną szmate i gacie i cham załozy przyzwoite ubranie menel jeden
Alojzy Cedzidło 2019.06.4 23:16
Lechu Kochany jak by powiedział poseł ( jeszcze ) Szczerba Kapitalna myśl z ta partią LGBT . Tylko mój niepokój budzi fakt istnienia podobnej [partii zwanej Wiosna . Dwie partie o podobnych celach . Jak jeszcze vice prezydent Warszawy pan Rabiej założy tez partię wg swoich preferencji . to może być walka o władzę nad duszami.. A to już nie mur berliń .....
Leon Napoleon2019.06.4 21:18
"interneta" koniecznie trzeba mu odciąć! To już jest taka nędza umysłowa! Chyba nikt go nie lubi w jego otoczeniu skoro tolerują takie Bolka wybryki. Odczuwam zażenowanie gdy już widzę tytuł dotyczący noblisty.
Prorok2019.06.4 20:03
Bolkowi kiszke stolcowa do mozgu przekierowali na 100%.Ciekawe jak dlugo SBecja szukala takiego debila?
Andrzej2019.06.4 19:42
Panie Wałęsa zdejm znaczek Matki Boże,zejdź ze sceny ,Pana wypowiedzi coraz bardziej kompromitujące,czy elektryk może mówić takie idiotyzmy.
anonim2019.06.5 8:17
Podłączał akumulatory do prostownika. Taki z niego elektryk.
Marcin2019.06.4 18:59
Bolek skuma się nawet z samym diabłem, byleby tylko pomógł mu ukryć że jest Bolkiem...
alcapone2019.06.4 18:43
Tam jest nie kabaret. Tam jest zjazd nazistów na czele z Wałęsą Trzaskowskim i innymi. Tam jest zjazd komendy obozu koncentracyjnego, obozu w jaki ta komenda zamieniła Polskę. Bo oni tacy zadowoleni, uśmiechnięci, oni wszyscy zadowoleni uśmiechnięci. Ci sadyści, degeneraci którzy zamienili Polskę w obóz koncentracyjny co jasne są bardzo zadowoleni i uśmiechnięci, w końcu ONI są komendą tego obozu, a nie więźniami. Trzaskowski coś mówi jak wypiękniały nasze małe miasta i wioski. Więc obrazek z przed kilkunastu lat z miasteczko w pobliżu Częstochowy. Włosi założyli tam wytwórnię butów. Kieruje nią prymityw o grubym karku z zamiłowaniem do sadyzmu. Cała jego rola polega na gnojeniu pracowników aby ich zmusić do jeszcze większego wysiłku. Praca przez 8 godzin za płacę minimalną, aby trochę więcej zarobić praca po 10 - 12 godzi na dobę, co jest normą. Na jego obliczu często pojawia się uśmiech, uśmiech sadysty. Na obliczach pracowników, czyli więźniów tego obozu koncentracyjnego uśmiech się już nie pojawia. Oczywiście warunki dla uruchomienia takiego obozu i niezliczonej ilości podobnych w całej Polsce ktoś musiał stworzyć. Zrobiło to właśnie środowisko Wałęsy Trzaskowskiego, cała ta ekipa jakże teraz z siebie zadowolona. Cóż, jakby się trochę wcześniej urodzili to z radością posypywali by Polaków cyklonem B, tacy oni są. Sami co jasne za swe specyficzne zasługi zapewnili sobie zachodni standard życia. Ich ofiary, cię więźniowie wyniszczeni ciężką pracą albo już pomarli albo przeszli na nędzne głodowe renty lub emerytury. Więc jest radość wśród gdańskich sadystów nazistów, czyli SS kapo gestapo. A oni mają krew wielu na rękach. Nie lubią o tym mówić. Efekt tych ich reform ( efekt zamierzony, to od początku o to chodziło, a nie o to aby Polacy stali się bogaci ) to dziesiątki tysięcy ludzi którzy popełnili samobójstwa z beznadziei, jak też kolejne dziesiątki tysięcy które pomarły z głodu i zimna kryjąc się po kanałach czy ogródkach działkowych. No i zgnojenie milionów, zrobienie takiej nędzy że typowa polska rodzina której jakoś się udało mieć pracę i przetrwać ma tylko jedno dziecko. Zamiast dwóch Polaków zostaje jeden - Wałęsa, Trzaskowski, i inni SS kapo gestapo radują się.
Tomek2019.06.4 18:54
Śmierć ostrzy już kosę aby ściąć gruby kark sadysty. Czeka tylko na znak i diabły ochoczo wezmą się za tę duszę i wtenczas sadysta pozna sadyzm od drugiej strony - od strony ofiary. Będzie tam płacz i zgrzytanie zębów.
Wojtek Polak 2019.06.4 18:33
panie Wałęsa kończ waść wstydu oszczędz. Panie Boże i Ty pozwoliłeś że by Polską rządził taki świr. przecież to nie możliwe że by naród wybrał takiego imbecyla na głowę państwa.
JR2019.06.4 18:27
W coraz to szybszym tempie mózg mu się lasuje. Nic by nie było, bo wszyscy wiedzą, że to Bolek donosiciel, ale wstyd przynosi Polsce. Myślę, że wstydzi się też ta komisja, która dała nagrodę Nobla temu niezrównoważonemu człowiekowi. Nabrał wszystkich, w tym Polaków, którzy nieuka wybrali na prezydenta!
Moja Faja.2019.06.4 18:27
Tworzenie partii, to nie jest dobry pomysł. - Ale dlaczego mają się ukrywać?? Dlaczego są dyskryminowani?? Dlaczego organizacja mająca na sztandarach "miłość bliźniego", podżega do ich dyskryminacji i przesladowań. Przecież oni nie godzą w niczyją wolność - prawa i interesy. Fundamentem ich dyskryminacji jest - PODŁOŚĆ !!!!!!
Tomek2019.06.4 18:44
Zawsze będą się z takich śmiać i kpić, bo wystarczy jak taki pedzio zacznie mówić tym swoim głosikiem zniewieściałym i już każdy parsknie ze śmiechu.
100% racji2019.06.4 18:16
POszukać wentyl upuścić GAZU bo pęknie !!!