16.07.21, 18:42Fot. screenshot - TVN24 (Fakty po Faktach)

,,Kaczyński działa ręka w rękę z Kremlem’’. Tusk idzie poziom wyżej. Nie starszy polexitem, a… „końcem UE”

Nowy lider Platformy Obywatelskiej gościł dziś na antenie TVN24. Zaprezentował Polakom swój program? Nie! Wykorzystał kolejna okazję, aby atakować partię rządzącą i straszyć Polaków polexitem. Poza retorykę „antyPiSu” byłemu premierowi znowu nie udało się przeskoczyć.

Goszcząc w programie „Fakty po Faktach” na antenie TVN24 były premier odniósł się do sporu pomiędzy polskim Trybunałem Konstytucyjnym a Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej na temat nadrzędności konstytucji nad prawem unijnym i funkcjonowania polskiego wymiaru sprawiedliwości.

- „Taka sytuacja w Unii Europejskiej zdarza się w zasadzie po raz pierwszy. Pojedynczych sporów było sporo, ale tutaj mamy do czynienia z konsekwentnym napinaniem przez PiS relacji między Polską a Unią Europejską i jej instytucjami”

- przekonywał p.o. przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.

Wieszczył też, że jeśli znajdzie się więcej państw chcących szkodzić Unii Europejskiej, przestanie ona istnieć.

- „Chodzi o osłabianie Unii Europejskiej, osłabianie wzajemnych więzi, o podważenie autorytetu instytucji, a w finale ostateczną konsekwencją może być opuszczenie przez Polskę Unii Europejskiej, a na pewno osłabienie Unii Europejskie”

- mówił.

Dodawał, że w tych działaniach Polskę wspierają Węgry.

- „Jeśli znajdzie się więcej państw, które uprą się, żeby szkodzić swojej Unii Europejskiej, to może to oznaczać koniec tej organizacji”

- stwierdził.

Przekonywał, że rządzący w Polsce i na Węgrzech (ci sami, których niedawno Emmanuel Macron nazywał ,,rusofobami’’) „działają ręka w rękę z Kremlem”.

Atakując prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego Donald Tusk powoływał się nawet na jego zmarłego brata, śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Przekonywał, że prezydent ostrzegał go przed eurosceptyzmem brata.

W „Faktach po faktach” nie zabrakło też pochwał Tuska dla TVN24.

- „Jest to fajna stacja i nie ukrywam, że ja oglądam zawsze z zainteresowaniem. (…) Władza, która dławi wolne media, zdławi na końcu każdego obywatela”

- mówił w kontekście projektu nowelizacji ustawy medialnej.

Dał też jasno do zrozumienia, że oczekuje poparcia stacji.

- „PO możecie lubić lub nie, ale rządy PiS-u to jest dla wolności słowa być albo nie być”

- podkreślał.

kak/tvn24.pl

Komentarze

K jak Donek kłamca2021.07.20 18:50
Kto tu z Putinem i Rosją trzyma? Zapomniał jak z Putinem spacerował po molo w Sopocie i knuł ile wlazło? A Komorowski Bronek prezydent III RP, organizował w tym czasie, spotkania z Ruskimi celem sprzedaży LOTOSU?
KAZIMIERZ2021.07.20 12:33
TUSK UTRZYMUJE PARLAMENT EUROPEJSKI NA SWOIM POZIOMIE ZAKŁAMANIA. Wielu mu wierzy w ciemno. To jest taki wojownik BLEFU, KTÓRY NISZCZY UE.
Anonim2021.07.19 20:00
1 lipca weszła w życie Ustawa Zakrzewskich. Ciekawy artykuł w tym temacie: https://polskatimes.pl/edukacja-domowa-ustawa-zakrzewskiego-rewolucja-w-polskim-szkolnictwie/ar/c5-15594553
robin2021.07.18 10:09
Co ten kretyn wygaduje dalej mysli, ze polskosc to nienormalnosc i to dotyczy calego narodu powinien byc skazany na banicje.
Filip2021.07.18 6:42
Jarosław Kaczyński ogłosił wielkie zakupy od USA. Polska ma wydać na czołgi 20 mld zł. Do tego tematu odniósł się Radosław Sikorski w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski. - Jako militarysta i były minister obrony narodowej (...) powinienem się cieszyć - powiedział w rozmowie z Mateuszem Ratajczakiem. - Kaczyński w tej chwili potrzebuje wielu wrzutek, aby przykryć powrót Donalda Tuska - stwierdził polityk. Sikorski przekazał również, że ma pewne wątpliwości, jeśli chodzi o zakup czołgów przez Polskę. - Europa się rozbroiła. To jest fakt. Niemcy mają jakieś 250 leopardów (czołgi niemieckie - przyp. red.), Francuzi około 240, Brytyjczycy 200. My mamy z daru niemieckiego mniej więcej tyle leopardów, ile sami Niemcy sobie zostawili. Mamy do tego około 700 sztuk sowieckich czołgów. Rosja ma 13 tysięcy czołgów. Nawet jak połowa z nich nie działa, to i tak ma gigantyczną przewagę - powiedział były szef MSZ. - Chciałbym wiedzieć od zwolenników PiS-u, czy naprawdę głosując na PiS spodziewali się, że naczelnik wyśle ich na wojnę jednocześnie z Unią Europejską i ze Stanami Zjednoczonymi. I to na wojnę o pietruszkę - powiedział Radosław Sikorski, komentując temat braku ambasadora USA w Polsce.
cal.502021.07.18 8:11
Koleś, ogarnij się trochę bo zaczynasz bredzić.
wy2021.07.18 9:41
facet pleciesz odtworz sobie zolwiki i bedziesz wiedzial kto za kim a kto za wschodem i zachodem zdrajcow ci u nas dostatek
kibic2021.07.17 19:44
Tego świra Thuske to trzeba charakternie załatwić. A to tylko mogą zrobić kibole.
Filip2021.07.17 17:41
Mateusz Morawiecki był wieloletnim doradcą Donalda Tuska od spraw finansowych, a pisowcom to nie przeszkadzało. W 2007 roku kiedy Jarosław Kaczyński był Premierem, to jedynym krajem w Unii Europejskiej mającym większą lukę VAT-wską od Polski była Holandia (obecnie Niderlandy). Posłowie z PiS-u nie zgodzili się, żeby komisja sejmowa zbadała również lukę VAT-wską w czasach rządów ich partii. Władze pisowskie nie odzyskały dużych pieniędzy od mafii VAT-wskich. Wprowadziły 500+ dzięki pieniądzom zarobionym przez poprzednie ekipy rządzące. W wyniku programu 500+ zwiększa się zadłużenie finansów publicznych, które przyszłe pokolenia będą spłacały. Informacje polityków związanych z PiS-em dotyczące olbrzymich pieniędzy uzyskanych od mafii VAT-wskich są zwykłym kłamstwem. Jarosław Kaczyński doprowadził do wybudowania bloku C elektrowni w Ostrołęce za 1,5 mld zł, a obiekt po wybudowaniu jest rozbierany. Andrzej Duda w 2015 roku krytykował poprzednie rządy PO i PSL za odstąpienie od wybudowania tego obiektu. Stadninę w Janowie doprowadzili do ruiny. Chcą kupić czołgi amerykańskie Abramsy za 27 mld zł, które następne ekipy będą spłacały. Brak będzie serwisu w Polsce do tych czołgów. Eksperci uznali decyzję dotyczącą zakupu tych czołgów za sabotaż. Antoni Macierewicz umieścił dyslokację większości naszych wojsk przy wschodniej granicy, żeby przypodobać się tamtejszemu elektoratowi głosującemu na PiS. W przypadku rosyjskiej agresji, wojska tam zlokalizowane, zostałyby natychmiast okrążone przez armią rosyjską. Antoni Macierewicz dokonał wielu nietrafnych decyzji dotyczących uzbrojenia. Jego następcy nie są od niego lepsi. Mógłbym tak jeszcze długo wyliczać.
anonimowy Filip I2021.07.17 18:22
Jesteś tak samo mądry jak Filipek, kolega Kuby Boskiego z serialu Rodzinka.
ja2021.07.18 9:44
Sikorski tez byl w PiS i to wam nie przeszkadza wszystkich zdrajcow skupiliscie wokol sibie dobrze ze PiS ich troche rozszyfrowal
anonimowy Filip I2021.07.18 10:28
Słuchaj koleś, najpierw to naucz się gramatycznie pisać po polsku. Nastukałeś ciąg liter i wyrazów, bez żadnych znaków interpunkcyjnych. Poza tym do kogo ty tak na prawdę pijesz? Do mnie, do Filipa, do inteligencji Filipa...? Do kogo, zdecyduj się na coś. Jak ogarniesz temat interpunkcji na poziomie gimbazy, wtedy pisz. Jak na razie to jesteś kolegą Kuby Boskiego z rodzinki, takim Filipkiem.
AdamZ2021.07.17 16:38
Panie Putin, donoszę, że wasz człowiek w Warszawie szkaluje prezydenta Rosji i naród rosyjski twierdząc, że wszystko co robi Kaczyński sprowadza się do powtarzania błędów w Rosji!
PRAWDA2021.07.17 14:29
Tusk to typowy --Dziadek z Wermachtu Bzdury opowiada jak Gebels
Filip2021.07.17 13:23
W ostatnich wyborach parlamentarnych PiS dostał około 43% głosów. W ostatnim sondażu ma 29% poparcia. Jarosław Kaczyński myślał, że po ogłoszeniu tzw. "polskiego ładu" notowania w sondażach wzrosną. Jednak wobec braku perspektyw do wzrostu poparcia Prezes PiS-u chce przejmować wolne media. Pod pretekstem "repolonizacji" mediów chce je przejąć, żeby kłamać, manipulować i indoktrynować. W przypadku przegranych wyborów wielu polityków stanie do odpowiedzialności karnej, albo konstytucyjnej. W przypadku przegranej TVP zostanie przejęte przez opozycję i PiS straci możliwość przekazywania przekłamanych i zmanipulowanych informacji, oczerniających opozycję. Dlatego Jarosław Kaczyński jest zdeterminowany w dążeniu do przejmowania niezależnych mediów. Najwięksi chamy są w PiS-ie. Wymyślanie kolejnych kłamstw na Donalda Tuska nie pomoże PiS-wi w utrzymaniu władzy!!!
katolicka deratyzacja Polski2021.07.17 17:33
Moskwa popiera swojego Adolfa w Warszawie.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.17 11:54
Tusk to stary przyjaciel Putina,pamietacie zdjecia ze Smolenska,i zolwika Tuska.
Hhahahha2021.07.17 10:47
Same katolickie komentarze. Pełne Słowa Bożego, nauk Kościoła ,miłości i przebaczenia :))))) I za takie komentarze kocham katolików i ich świadectwo wiary w Jezusa:)))) Oby więcej takich katolików to Kościół upadnie w 10 lat:))) I to mnie cieszy:)))))
Rumcajs2021.07.17 11:41
Tusk nasz człowiek w Warszawie powiedział Putin. Tusk i Merkel działa ręka w rękę z Kremlem
katolicka deratyzacja Polski2021.07.17 11:50
Komunisci ,jak widac,za Tuskiem,i wymyslaja katolikom,za to ze bronia Polski.
powrót  tuska-polnische Oppositionsführer:2021.07.17 10:33
Donek nie wracał.... "/.../ ranki i wieczory we łzach czekają i trwodze!; :( trzymają władzę te podłe PiSiory!. WRÓĆ!, choćby na JEDNEJ NODZE ! Wtem turkot słychać, ktoś gna bitą drogą i wóz znajomy na przedzie. Skoczyli wszyscy i krzyczą jak mogą: „Donek!, ach, Donek nasz jedzie!!!! Stanęły konie, z nich jeden był biały. Z wozu na ziemię wyskoczył przedziwny jegomość, jakby skarlały - hej, nie zawodzą was oczy! a brodę ma długą, kręcone wąsiska, wzrok dziki, suknia plugawa, nóż tkwi za pasem, w ręku harpun ściska! Gdzie splunie, tam więdnie trawa - i rzecze: "niech was nie dziwi noga ma drewniana, wszak chcieliście wy takiego, co i bez nogi wyciągnie nagana, z miłością palnie bliźniego! Gdy to powiedział, stanęli jak wryci, przestrachu pełni i krzyku, a on: „Mam tu specjały, miód dla waszych rzyci - wszystko w tym oto koszyku”. Uspokojony zaraz milknie tłumek, zerkać zaczyna ciekawie, zbili się w kupę, silą rozumek..... cóż on wykłada na trawie? "Nie gapcie się tak, wy durnie i trąby,  nie znacie - wiem, tych gadżetów, z tym sprzętem nawet i największe głąby, zagną potężnych atletów. Moby Dick zwą mnie - to nie bez znaczenia.    Nie pojmą wasze rozumy, gdy do białego doszedłem walenia. Użyłem penisa z gumy - dał mi go Petru lub Palikot blady, żebym tęczowych chędożył w marszu równości, na platformie zdrady żaden ekstazy nie dożył. Stójcie więc twardo, a do ręki żele,  Viagra i szerokiej drogi Bój to ostatni, drodzy przyjaciele! Ruszajcie dalej bez trwogi! A gdzie koń biały i Tusk, nasz król rudy?„Wystarczy wam ta biała mysz w zwidach po żłopaniu z buraka wódy. Sio teraz! A kysz! Do budy!! Jak to? My elita, autorytety, my awangarda Jewropy! - „Ktoś was oszukał, oszwabił niestety - wy zwykłe, tanie jełopy”! /Z cyklu: WierSzydła Z Worka Innego, WiWi sekcja 16-niepoprawni pl./
Jan Radziszewski2021.07.17 10:26
Piekło wg niektórych tj wg bezbożników ma nie istnieć ale pomimo ich zdaniu Lucyfer i diabły podobnie jak potępieni ludzie w nim są do którego wpadnie także Donald prawdomówny
Afryka Poludniowa2021.07.17 10:26
co ten Tusk wlasciwie chce Europe podpalic tak jak ta lewacka afryke poludniowa to co tam sie dzeje bedze czekac Europe jak te lewaki nie wygonimy
Neron też podpalał i też był rudy2021.07.17 10:56
Nie darmo tusk nazywany jest Neronem "euhopy" -
gośc2021.07.17 9:58
Gratuluję totalnym, bo widzę, że przez te 7 lat się nauczyli, że agresją i manipulacją do niczego nie dojdą. Osiągnęli dno i nie mają się od czego odbić, bo jest muliste.
Anonim2021.07.17 10:03
Na dnie to słychać pukanie od spodu - to PiSdzielce.... 😁😁😁
puk,puk! w "Anonima" macewę!2021.07.17 10:53
✡️ ✡️ ✡️ ✡️ ✡️ Anonima ᛋᛋᛋ !!!!!!
Aga2021.07.17 19:45
To nie anonim to Piotr Nowak 🖐🏻.
Anonim2021.07.17 9:57
Tussk wie co mowi sam zaczal od wypchniecia W.Brytani to wie jaki jest cel dzialan jego mocodawcow.
mad max II2021.07.17 9:48
To nie jest "szkodzenie" Unii, to sprzeciw wobec decyzji brukselskich lewaków, którzy chcą, żeby UE była tyglem, w którym pozbawi się europejskie narody państwowości. Niech Tusk wyjaśni, co to za persona - Spinelli, który jest obecnie bogiem unijnych lewaków. Znajdzie się redaktor, który mu zada pytanie o tego guru-komucha? Co on tu sadzi za farmazony od działaniu PiS-u ręka w rękę z Kremlem, przecież to łgarstwo, niech spyta Merkel co się tak zaparła na ten Nord Stream 2, dlaczego realizuje z takim uporem projekt, który przyniesie Rosji miliardy euro które pójdą na rosyjską armię, zagrażając Europie. Niech o tym ten cwaniak opowie, bo tu mamy działania Niemiec ręka w rękę z Kremlem. My kupujemy Abramsy, 250 sztuk nie na Kremlu, który ma tylko 20 sztuk odpowiedników tego zaawansowanego czołgu.
Anonim2021.07.17 10:10
Wiesz co oznacza zakup Abramsów? 1. ostateczne zabicie polskiego przemysłu zbrojeniowego (brak polonizacji i offsetu, zamrożenie programów polskich rozwiązań). 2. wprowadzenie 5-go typu czołgu podstawowego (jakie państwo tak ma???), czyli totalna dezorganizacja logistyki i systemów uzbrojenia. 3. wyje.banie kasy potrzebnej na potrzebniejsze uzbrojenie (wyrzutnie rakiet ppanc i plot, śmigłowce bojowe). Putin otwiera szampana...
fred2021.07.17 10:25
U ciebie to Putin ciągle otwiera szampana. Rób z niego alkoholika, to ci w końcu albo przestanie płacić za te głupoty, albo po kagiebowsku łeb urwie.
harry2021.07.17 9:36
"Ręka w rękę, śmieciu Tusk, to ty przybijałeś żółwiki z Putinem na miejscu katastrofy w Smoleńsku. Z obleśnym lisim uśmieszkiem. To o tobie, śmieciu Tusk, Putin mowł, że jesteś jego człowiekiem w Warszawie. To twój minister spraw zagranicznych, świr Sikorski, wzywał do przyjęcia Rosji do NATO aż zachodni partnerzy pukali się w czoła. To twój rząd, śmieciu Tusk, lekką ręką odpuścił Rosji miliony, które była nam winna z tytułu rozliczeń kontraktów energetycznych. To ty, śmieciu Tusk, skamląc posłusznie u kolan Merkel, która w zamian za to upokarzające posłuszeństwo dała ci miskę "krula Jewropy", merdałeś swoim kundelskim ogonkiem wspierając Niemcy w budowie wspólnie z Putinem gazociągu Nord Stream-2, mającego ograniczyć europejską niezależność energetyczną, zwłaszcza w odniesieniu do Polski. To ty, śmieciu Tusk, trwałeś w pozie z gębą przy ziemi wobec Putina bo tego oczekiwała od ciebie twoja pani z Berlina. I teraz ty, śmieciu Tusk, śmiesz formułować obłąkany zarzut wobec Kaczyńskiego, że wspólnie i w porozumieniu z Putinem zamordował swojego brata i 96 innych osób? To oczywiste, że to już nawet nie jest polityka, śmieciu Tusk, to w najprostszej linii jest twoja paranoja. I z grymasem tej nienawiści i obłędu w ślepiach skończysz marnie w psychiatryku. To będzie chyba niebawem jedyne miejsce, gdzie będą ci mogli, śmieciu Tusk, pomóc w jakikolwiek sposób.
Anonim2021.07.17 9:47
PiSdzielstwo to stan umysłu... A nie, zaraz, jakiego umysłu???? 😁😁😁
zabolało popaprańca2021.07.17 9:51
harry trafił w 10/10!
Anonim2021.07.17 10:02
PiSdzielskie strzelanie 10/10 wygląda następująco: najpierw strzelamy, potem rysujemy tarcze. 😁😁😁
ziuk2021.07.17 10:30
Znamy ten żydowski dowcip, ruski capie.
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2021.07.17 19:46
To Piotr Nowak 🖐🏻 szwabski troll.
R2021.07.17 9:35
Tusk, sikorski i inni z PO w tym tworzący jPO na zlecenie Niemiec Czempiński (sbek chwalil sie ze tworzyl PO) to ofiary niemieckich s,uzb specjalnych
Anonim2021.07.17 9:48
Pisz po rosyjsku, może będzie mniej błędów, a i dla PiSdzielców bardziej zrozumiale... 😁😁😁
Piotr Nowak 🖐🏻🌈2021.07.17 19:47
sie ma
man.of.Stagira2021.07.17 9:26
ON to ZOBACZYŁ! Zobaczył to NAPINANIE! ... // Boszsz ...
Foster2021.07.17 9:24
Przeczytałem jeszcze raz ten artykuł i zastanawiam się co jest w nim nieprawdziwego ?.
Palestyna2021.07.17 9:27
Brak ci logiki jak u małego Icka
kibic2021.07.17 9:12
Wykapany wnuk dziadka !!!
Anonim2021.07.17 9:34
Tak jak ty, dziadek musiał być niezłym głąbem...
Anonim2021.07.17 10:46
I po co kłamiesz jak typowy katolik? Przecież nic nie wiesz o jego dziadku.No chyba że masz 90 lat.
Anonim2021.07.17 9:11
Donek prawidłowo zidentyfikował agenturę kremlowską, co prawda jest to łatwe, bo coraz mniej sie z tym kryją. 😁
rychu2021.07.17 9:30
Dawna agentura kremlowska zarzuca pisowi ze jest agenturą .Trzeba byc wyjątkowym ynteligentem by takie kocopoły pisać
Anonim2021.07.17 9:36
Buty sam umiesz wiązać, czy potrzebujesz pomocy? 😁
edward2021.07.17 9:06
Wykręcanie kota ogonem stara taktyka tego szubrawca siejącego zamęt. Won z Polski z powrotem do niemiec podwórkowy łobuzie, nieuku.
P.O2021.07.17 9:02
TUSK DLA PO I POLSKI TO TUSCOVID ,GORZEJ BYĆ NIE MOZE TE GŁÓPKI Z PO, MYSLA ZE IM W CZYMŚ POMOŻE DLA ZŁODZIEJA LICZY SIE TYLKO KASA
żeby było,tak jak było....za RZĄDÓW cudaka tuska:2021.07.17 9:09
a było tak: NIC DOBREGO się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozsprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie,gdzie te cuda? Same kłamstwa i obłuda!. a TFUSK!
do j.n. @jle_ffm 10:262021.07.17 8:56
tu masz bardzo ciekawy wywiad ........ na łamach miesięcznika „ZNAK” w 1987 roku, gdzie Donald Tusk obszernie wyraził swoje poglądy na temat Polski CYT: "Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. POLSKOŚĆ WYWOŁUJE U MNIE NIEZMIENNIE ODRUCH BUNTU: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki BRZEMIĘ, KTÓREGO NIE MAM SPECJALNEJ OCHOTY DŹWIGAĆ… PIĘKNIEJSZA OD POLSKI JEST UCIECZKA OD POLSKI – TEJ ZIEMI KONKRETNEJ, PRZEGRANEJ, BRUDNEJ I BIEDNEJ. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest MITEM!"
jle_ffm2021.07.17 9:09
I tylko tyle macie mu do zarzucenia? W kółko wyciągacie to jedno zdanie z jego tekstu jako historyka z 1987 r. dla miesięcznika 'Znak' (tam są też i inne ciekawe wypowiedzi na ten temat. m.in J.M. Rymkiewicza, polecam). Proponuję za to abyś sobie poczytał co takiego dawniej pisał o Polakach wasz wódz, jak np: "Nie jestem zwolennikiem tego, co proponują konserwatyści z ZChN, czyli powrotu do rodziny tradycyjno patriarchalnej, z ostrym podziałem zadań między współmałżonków, z niepracującą żoną otoczoną masą dzieci. To nie jest model możliwy do zaproponowania współczesnemu społeczeństwu. Nawiasem mówiąc, szczególnie w Polsce, gdzie co drugi mężczyzna jest mizernym pijaczyną i stawianie na niego jest nierokującym powodzenia przedsięwzięciem. To smutne, ale taka jest nasza rzeczywistość. (…) Na prowincji, w niektórych rejonach Polski, króluje ogromnie degradujący model życia. Mówiąc żartem, często wychodka nie ma, ale video musi być. Wyróżniamy się w Europie liczbą magnetowidów. Ludzie pracują, jeżeli jeszcze jest praca, wracają do domu, piją wódkę i oglądają „pornosy”. Robią to też dzieci."
obywatel2021.07.17 8:48
firer mysli ,ze Polacy to idioci
Anonim2021.07.17 8:54
Jakieś 35% na pewno. 😁😁😁
Palestyna2021.07.17 9:32
To ta twoja czesc ale was kolaborantow jest gora 20%
ku pamięci i przestrodze2021.07.17 8:40
W każdym polskim mieście, miasteczku, gminie, powinny, a nawet muszą w widocznych miejscach wisieć ogromne bilbordy z wizerunkiem tuska i cytatami (wielką literą) z jego wypowiedziami o Polsce : tusk CYT: "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ" /.../ "POLSKOŚĆ WYWOŁUJE U MNIE NIEZMIENNIE ODRUCH BUNTU" /.../ "PIĘKNIEJSZA OD POLSKI JEST UCIECZKA OD POLSKI – TEJ ZIEMI KONKRETNEJ, PRZEGRANEJ, BRUDNEJ I BIEDNEJ" ... / miesięcznik „ZNAK” 1987 r/
chorąży2021.07.17 8:38
Scierwo czy wy macie orgazm przy tych antypolskich wpisach siku i pryku też ?
Anonim2021.07.17 8:41
Wszystko, ale najgorsze jest czytanie prawiczkowych komentarzy, bo wtedy jest rzyg...😁😁😁
chorąży2021.07.17 8:44
Rzygam na scierwo to odruch naturalny u zdrowego człowieka
Anonim2021.07.17 9:00
To ja nie rozumiem, jak możesz w lustro patrzeć?😁😁😁
chorąży2021.07.17 9:34
Brak logiki
chorąży2021.07.17 8:34
Niemce chyba wypłacili jurgiel bo tu tyle scierwa antypolskiego sie produkuje
UPOLITYCZNIONY KRS2021.07.17 8:32
Ci sędziowie decydują o losach sędziów w Izbie Dyscyplinarnej: Małgorzata Bednarek, wcześniej w Prokuraturze Krajowej. Oskarżyła sędziów z Bielska-Białej o „układ” za czasów pierwszego rządu PiS; sąd umorzył sprawę. Współzałożycielka stowarzyszenia Ad Vocem, skupiającego prokuratorów „ziobrystów”. Pracowała nad ustawą o prokuraturze, która Ziobrze dała ogromną władzę nad prokuratorami. Dr Jarosław Duś, były prokurator. W Prokuraturze Krajowej pełnił funkcję dyrektora biura Prokuratora Krajowego Bogdana Święczkowskiego. Ukarany dyscyplinarnie za pomówienie byłego Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta. Za czasu rządu PiS wrócił do prokuratury ze stanu spoczynku. Prof. UW dr hab. Jan Majchrowski, współpracował wcześniej z PiS. Z ramienia Akcji Wyborczej Solidarność był wojewodą lubuskim. Był też doradcą prezesa Trybunału Konstytucyjnego. W 2016 roku Marszałek Sejmu Marek Kuchciński powołał go na koordynatora Zespołu Ekspertów do Spraw Problematyki Trybunału Konstytucyjnego. Był też doradcą Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego i członkiem Kolegium Naczelnej Izby Kontroli. Piotr Niedzielak, były prezes Sądu Apelacyjnego w Białymstoku z nominacji Ziobry, był delegowany do ministerstwa sprawiedliwości. Dr hab. Tomasz Przesławski, prezes Izby Dyscyplinarnej. były radca prawny, zasiadał w radzie programowej kwartalnika ministerstwa sprawiedliwości „Probacja”. Adam Roch, były zastępca Prokuratura Regionalnego w Katowicach. Prowadził sprawę Marka Dochnala, lobbysty związanego z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Polski rząd przegrał z Dochnalem sprawę w Europejskim Trybunale Praw Człowieka. „Gazeta Wyborcza” ustaliła, że w 2006 roku prokurator Roch polecił, by księgową Marka Dochnala przesłuchiwano w trakcie porodu. Jarosław Sobutka, były radca prawny ze Słupcy i główny rzecznik dyscyplinarny przy Krajowej Izbie Radców Prawnych."
CD.2021.07.17 8:35
"Adam Tomczyński, radca prawny, sędzia w latach 90. zajmujący się sprawami upadłościowymi. Wówczas w jego sądzie orzekał sędzia Dariusz Czajka, którego decyzje o upadłości budziły kontrowersje. Ponieważ ogłaszał bankructwa dużych firm o pokaźnym majątku, w tym cennych nieruchomościach w Warszawie. „Tygodnik Powszechny” pisał, że Tomczyński był najbliższym współpracownikiem sędziego Czajki. Przed powołaniem do Izby Dyscyplinarnej Tomczyński chwalił na Twitterze rząd PiS. Jest jedną z „twarzy Izby”, ma opinię zwolennika ostrego kursu wobec niezależnych sędziów. Ryszard Witkowski, wcześniej w Prokuraturze Krajowej. Zajmował się postępowaniami dyscyplinarnymi, najpierw w prokuraturze wojskowej, a potem w cywilnej. Jacek Wygoda, wcześniej w Prokuraturze Krajowej, był zastępcą dyrektora departamentu ds. przestępczości gospodarczej i dyrektorem biura lustracyjnego Instytutu Pamięci Narodowej. Dr Konrad Wytrykowski, były prezes Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu z nominacji Ziobry. Pracował na delegacji w ministerstwie sprawiedliwości. Jego nazwisko pojawiło się w mediach w kontekście afery hejterskiej, za co pozwał OKO.press. Paweł Zubert, wcześniej w Prokuraturze Regionalnej w Katowicach, naczelnik wydziału II ds. przestępczości finansowo-skarbowej. Potem sędzia dyscyplinarny w prokuraturze."
***** ***2021.07.17 8:32
Kacza mafia jak zwykle trzęsie portkami przed Tuskiem :)
***** PO i żydow2021.07.17 9:37
Obs rałeś się
Palestyna2021.07.17 8:31
Nie zas rywajcie portalu bolszewio nikogo tu nie przekonacie a POkazujecie jaka bolszewia jest kłamliwa i zboczona .Kupa gnoju to perfumeria przy was ścierwo
jle_ffm2021.07.17 8:26
Bardzo ciekawy wywiad. Miło posłuchać mądrego człowieka trafnie oceniającego aktualną sytuacje w PL pod rządami kaczystowskiej kliki.
PRAWDA2021.07.17 8:26
Tusk po Nowym szkoleniu w Berlinie aby == Wciskał Kit dla Polaków i byli jak dawniej NIEWOLNIKAMI --niemiec ---- typowa szkola Adasia ------Josika Fiszer Zielonych dawał co miesiąc 3,000 tysiące Euro dla Nowaka aby Legalnie Niszczć Polski Przemysł i niszczyć Polske i Narod Polski --
Palestyna2021.07.17 8:25
Do czerwonych pajakow oddajcie swoj dom żone i dzieci sąsiadowi i niech on o wszystkim decyduje bo jego prawo jest ponad twoim.Ale wy bolszewicy nie macie ani domu ani żony ani dzieci
jle_ffm2021.07.17 8:42
Powtarzasz się.
Palestyna2021.07.17 8:20
Żydobolszewia i chamokomuna zmieniła pana z kacapow na hitlerland a Polske chce wziąc w pacht
Anonim2021.07.17 8:17
TuSSk wypchnął Anglie z UE takie miał zadanie od Merkel . Teraz przysłała TuSSka do POLSKI żeby tak jak bolszewik Lenin zrobił rewolucje w POLSCE , chcą rozgrabić POLSKĘ do reszty . Merkel i Putinowi marzy się Sowiet Union od Kamczatki po półwysep Iberyjski .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Filip2021.07.17 21:30
Donald Tusk nie miał żadnego wpływu na decyzję Davida Camerona dotyczącą przeprowadzenia referendum w sprawie brexitu. Donald Tusk nie miał również żadnego wpływu na to jak zagłosują Brytyjczycy. Znowu "wina Tuska". Twój wpis jest absurdalny. PiS zagospodarował mało inteligentnych, którzy uwierzą w każde kłamstwo!!!
Anonim2021.07.17 8:11
rządzi nami katolibska pisbolszewia
rychu2021.07.17 8:27
Żydzie gów no masz POd nosem
Bożena2021.07.17 8:01
Proszę popatrzeć na "prawdę" Tuska. https://www.fixpicture.org/medias/1626508781_tmp_TR%C3%93JCA.jpg On zanim otworzy usta to już kłamie;-)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.17 7:55
Cenię Tuska, bo dzięki niemu prawda o wariacie z Żoliborza i PiSdoprawactwie niesie się szeroko w eter :)
Bożena2021.07.17 8:07
Twoja prawda jak sam się przedstawiasz to mniej więcej taka jak to, że kobieta jest mężczyzną i mężczyzna kobietą. Pewien człowiek zapytany ile nóg ma krowa odpowiedział, że cztery. Dobrze skwitował pytający i zadał kolejne pytanie - podnosząc poprzeczkę. Gdyby krowi ogon zaliczono jako noga, to ile krowa miałaby nóg. Pięć odpowiedział mądrala. Na co pytający go człowiek stwierdził. Niezależnie od tego jak cokolwiek nazwiemy, to i tak nogi będą nogami a ogon ogonem. Krowa kolego ma cztery nogi. Gej może sobie mówić co chce i odpowiadać jak mu się tylko podoba....... Prawda jest jedna, obiektywna i niepodważalna - nawet jak nazwie się kimś kim nie jest i być nie może. ;-)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.17 8:10
Obłąkana fanatyczka nie ma kwalifikacji moralnych do oceny kogokolwiek. Ty potrzebujesz pomocy psychiatrycznej.
Bożena2021.07.17 8:19
No i proszę - histeria napadowa;-)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.17 8:23
Tak z tego też, poza urojeniami może cię lekarz (nie ksiądz!) wyleczyć.
Anonim2021.07.17 7:51
Mądrego miło posłuchać, trafnie zidentyfikował agenturę Kremla. 😁😁😁
cal.502021.07.17 7:42
Ten były premier to człowiek toksyczny. Polska i Polacy muszą go unikać. Niemcy potrzebują w Polsce takich toksycznych ludzi. Zaraz po nim toksyczny jest pan Nitras. Zresztą cała ta ich partyjka jest toksyczna.
Władysław2021.07.17 7:41
Tusk jest rodowitym Niemcem, chorym z nienawiści do Polski i wszystkiego, co polskie. Już od lat 80' wiernie służy swojemu Heimatowi, jako TW Oscar. Trzeba być lemingiem sformatowanym do immentu, by zaufać choć w jedno słowo temu kłamcy.
żółwik w żółwik, cheche....rudy do budy!2021.07.17 7:31
pusty śmiech ogarnia, gdy się słyszy co szczeka ten rudy, sprzedajny malarz kominów, o którym europejczycy mówią "plonker" (protekcjonalny pacan), a Rosyjska wierchuszka mówi o nim "nasz człowiek w Polsce".
Skrzypek na dachu2021.07.17 7:27
Pan Tfusk chce NS III .
TUSKU tw OSKAR2021.07.17 7:27
JESTES CHORYM PSYCHICZNIE AGENTEM STATSI
Zaciśnięta pięść Kaczyńskiego2021.07.17 7:19
Donald Tusk - "W każdym kraju UE, gdzie dochodzi do konfliktu z instytucjami czy rozbieżności z trybunałami, to władze z dobrą wolą starają się to rozwiązać. Tutaj jest chęć zaostrzenia konfliktu, moim zdaniem na użytek wewnętrzny. Kaczyński ma takie wyobrażenie, że jak będzie pokazywał zaciśniętą pięść w stronę Brukseli, to części Polaków się podoba. To będzie nas wszystkich kosztowało, nie tylko wiele nerwów, ale i pieniędzy i siły"
alzara_2021.07.17 7:08
Koniec Unii Europejskiej nastąpi, czy się to Tuskowi podoba , czy nie. Jedyny jego spektakularny sukces , to Brexit, więc się na tym dobrze zna.....Unia musi robić to, na co ma pozwolenie w traktatach, czyli gospodarka. UE zaczęła się zajmować seksem inaczej kochających i innymi nowinkami moralnymi, i to musi skończyć się klęską.
Bożena2021.07.17 7:01
Merkelowa sympatyzuje z Putinem - działa w interesie Rosji. Tusk jest POsłańcem i narzędziem pani Merkel. Kto więc jest po stronie Putina jak nie tandem Tusk Merkel? Tusk spłaca długi za kroczenie na smyczy za tymi, którzy go używają do własnych celów. W Brukseli podkulał ogon i podawał marynarki, a w Polsce usiłuje pokazać, że jest wielkim unijnym politykiem. Nawet ci, którzy głosują na koalicję robią to tylko dlatego, że nie po drodze im z PiSem doskonale wiedzą, że Tusk to amoralny idący PO trupach do celu cynik. Im więcej mówi, tym proporcjonalnie wywołuje niechęć do siebie. Nie sądzę by większość opozycji to zdrajcy ojczyzny - czego oczywiście nie można powiedzieć o Tusku i tuskopodobnych kreaturach
W Warszawie jest Budapeszt!2021.07.17 7:12
Kaczyński sympatyzuje z Orbanem, Le Pen i Salvinim których celem jest zniszczenie UE
Bożena2021.07.17 7:44
UE sama się niszczy - nic dziwnego skoro budują - czytaj rozbijają jedność kłamstwem i podstępem, posługują się zdrajcami i wynaturzonymi kreaturami, którzy po swoich "karierach" otrzymują etaty u Putina bądź poparcie pani Merkel. Ona tworzyła szeregi zdrajców - "POżytecznych" idiotów żądnych kasy i władzy. Czy to jest imponujący sukces bycie zdrajcą i oszustem - posłanym by wzniecać złe emocje? Zastanów się czy ktokolwiek zbudował coś dobrego na takiej strategii?
Kolaborant2021.07.17 7:00
próbuje coś ugrać. Spadaj, mendo sprzedajna.
Anonim2021.07.17 6:57
Co ten czerwony folksdojcz wygaduje ( Przyjaciel Putina ) ( Nasz człowiek w Polsce ) !!!!!
Palestyna2021.07.17 6:51
Do czerwonego pajaką z pzpr oddaj swoj dom żone i dzieci sąsiadowi i niech on o wszystkim decyduje bo jego prawo jest ponad twoim.Ale wy bolszewicy nie macie ani domu ani żony ani dzieci
Detonator2021.07.17 6:49
Każdy polityk, który był w polityce dłużej niż 5 lat powinien dostać bilet w jedną stronę za granicę. Polityków można spokojnie zastąpić programem komputerowym. Od razu poczulibyśmy różnicę i koszty o niebo mniejsze.
rychu2021.07.17 6:52
A program komputerowy to kto napisze ? Moze Bill Gates
Sondaż Kantar. Tusk pożera Kaczyńskiego?2021.07.17 6:47
Najnowszy sondaż wyborczy został przeprowadzony przez pracownię Kantar i wyraźnie widać w nim poruszenie. Fakt - Prawo i Sprawiedliwość pozostaje największą partią w Polsce, zdobywając 30 procent poparcia społeczeństwa. Niestety dla Jarosława Kaczyńskiego i jego druhów, odbudowuje się poparcie dla ich największego przeciwnika. Koalicja Obywatelska może już liczyć na 23 procent głosów, notując tym samym wzrost zaufania o 3 punkty procentowe. Trzecią siłą w polskiej polityce ma być Polska 2050 Szymona Hołowni, na którą oddanie głosu w ewentualnych wyborach deklaruje 15 procent uprawnionych obywateli. W Sejmie znalazłoby się poza tym miejsce jedynie dla Lewicy i Konfederacji - obie partie stanęły na progu i walczą o być albo nie być - dostały po 5 procent głosów."
KO tak trzymać2021.07.17 7:27
Poparcie dla PiS nie zmieniło się w porównaniu z badaniem z ubiegłego miesiąca, KO zyskała 3 pkt proc., a Polska 2050 Szymona Hołowni - 1 pkt proc. Poparcie dla Lewicy spadło o 2 pkt proc., a dla Konfederacji - o 1 pkt proc.   Poniżej progu wyborczego znalazłyby się: PSL-Koalicja Polska - 4 proc. (bez zmian) oraz ugrupowanie Kukiz'15 z 2 proc. poparciem (bez zmian).
"CZERWONY PAJĄK" Z PZPR2021.07.17 6:41
Tusk przypomniał, że faktycznie, konstytucja stoi ponad traktatami unijnymi, ale PiS łamie i przepisy wspólnoty, i te zawarte w polskim prawie. Zwrócił też uwagę na fakt, że sprawę w TK prowadzi były polityk PiS, a kiedyś prokurator PZPR, co już budzi poważne wątpliwości co do bezstronności.
hehehe2021.07.17 6:38
Jeszcze masz tusq do wykorzystania opcję, że Kaczyński jest w zmowie z kosmitami w celu zagarnięcia całej planety Ziemi i Układu Słonecznego :-)
Anonim2021.07.17 6:30
NIEMCY przestańcie opłacać polskich folksdojczów z Totalnej POLSKIEJ Opozycji !!!!! DEUTSCHLAND hört auf, polnische Volksdeutsche von der totalen POLNISCHEN Opposition zu bezahlen !!!!!
Anonim2021.07.17 6:27
Ktoś , kto cytuje rzekome wypowiedzi osoby zmarłej( która tego nie potwierdzi) szkalujące rodzinę zmarłego jest typową hieną cmentarną bazującą na najniższych instynktach. Każdy może powiedzieć np. do drugiej osoby: "twoja zmarła matka powiedziała mi przed śmiercią, że jesteś bękartem spłodzonym przez pijanego kominiarza, pod nieobecność tatusia , który poszedł na zakupy". I co zrobić z taką wypowiedzią - durnowacizna. A są tacy co takie rzeczy robią z wielką satysfakcją.
Rajmund Kaczyński to Prorok2021.07.17 6:35
Ojciec braci Kaczyński powiedział: "Moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi ..."
A te słowa2021.07.17 7:02
pojawiły się najpierw w SB?
Do Rajmund..2021.07.17 9:56
Czytając twoje wypociny stwierdzam, ciebie już dawno zniszczyli szczególnie w sferze psychiki.
Czytar2021.07.17 6:26
W którymś kolejnym występie oberhejter POPPO (pełniący obowiązki przewodniczącego PO) zapewne zwierzy się, że śp. Kornel Morawiecki ostrzegał go przed synem: "Uważaj na niego, Mateusz ma nad łóżkiem portret Putina!".
BANKOMAT UE ZAMKNIĘTY2021.07.17 6:22
Kwestia praworządności w Polsce od miesięcy budzi poważne wątpliwości Unii Europejskiej i może doprowadzić między innymi do zawieszenia w wypłacaniu dopłat dla Polaków, a nawet blokady środków na odbudowę gospodarki po pandemii.
Nie dla komunizmu2021.07.17 6:18
Polska wraz z unią wraca do komunizmu do centralnego planowania
PPRAWDA2021.07.17 6:17
Kolaborantow z Niemcami tacy jak Tusk --Tuman to wielka Tragedia dla Polski i tragedia dla Narodu Polski -tak jak było ---w 1794 roku gdzie Zdrajcy Poslowie podpisali rozbiór Polski w Maj 1794 rok pod Poznaniem ==
Upolityczniona Atrapa TK2021.07.17 6:16
"Prawo i Sprawiedliwość dąży do wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej? Partia ani myśli przestrzegać unijnego prawa, wszak nawet z polską konstytucją ma duże problemy. To nic, że przed laty, wstępując do wspólnoty krajów europejskich, zgodziliśmy się na stosowanie prawa unijnego, dziś rząd chce się niewygodnej umowy pozbyć i wprowadzać swoje kontrowersyjne reformy całkowicie bezkarnie. Wiosną Trybunał Stanu UE nakazał zaprzestanie stosowania przepisów krajowych odnoszących się w szczególności do uprawnień Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. To PiS się oczywiście nie spodobało i skierowali do polskiego, przychylnego sobie Trybunału Konstytucyjnego wniosek o sprawdzenie, co jest ważniejsze - prawo polskie, czy wspólnoty. Warto pamiętać przy tym, że to ten sam TK, który na zlecenie Jarosława Kaczyńskiego orzekł jesienią, że aborcja jest niezgodna z konstytucją."
Wspólnota2021.07.17 6:11
Jeśli Polska nadal będzie sprzeciwiać się prawu Wspólnoty, grożą nam poważne konsekwencje
Skąd my to znamy2021.07.17 6:14
Wspólnota nowych komunistow .Proletariusze wszystkich krajow łączcie sie
Problem Polski z kolaborantami2021.07.17 6:09
Polska ma problem bo chca ją zniszczyc hitlersyny kacapy i żydy.
Detonator2021.07.17 6:07
Kaczyński to nas przede wszystkim chce wyszczepić jak bydło żeźne.
Dochtór2021.07.17 6:12
Konfederasty z kolaborantami w jednym chórze
Detonator2021.07.17 6:23
Wiesz dlaczego muszę głosować na Konfederację? - Bo cała reszta to kanalie. Najchętniej głosowałbym na partię prawdziwie katolicką i prawdziwie polską ale takiej NIE MA. Wcześniej głosowałem na podobnej zasadzie wyborze mniejszego zła na PiS. Ale to co ze szczepionkami wyprawiają oraz ten ich mega socjalizm sprawił, że NIGDY na nich nie zagłosuję! A Kaczyńskiego uważam za oszusta i zbrodniarza!
Wierzysz,2021.07.17 7:04
że Konfederaci to katolicy i patrioci????
Anonim2021.07.17 6:24
ja bym poszedł dalej i takich jak ty - kastrował
Anonim2021.07.17 6:26
Skoro masz takie skojarzenia, to pewnie cierpisz na przypadłość mikro penisa hehe
Problem Władzy PiS2021.07.17 6:05
TSUE ostrzegał Polskę i żądał natychmiastowego zaprzestania bezprawnych działań. W odpowiedzi na to Trybunał Konstytucyjny, w którego składzie zasiadają byli politycy PiS i ich ziomkowie, orzekł, że część traktatów unijnych jest niezgodna w polską konstytucją więc Polska przestrzegać ich nie będzie i Unii słuchać nie musi. Problem w tym, że te same traktaty były już pod tym kątem badane, ale w czasach, gdy TK nie był na usługach żadnej partii.
sołtys2021.07.17 6:04
Żydostwo boi sie ze straci kontrole nad Polską .Słowa Brauna były prorocze Polska bedzie kondominium niemieckim pod żydoskim zarzadem.
Tego Fronda już nie napisze!2021.07.17 6:00
Donald Tusk: "PiS chce za wszelką cenę skłócić Polskę z Europą? Pytanie tylko, gdzie mielibyśmy szukać dla siebie miejsca, jeśli zostaniemy z Unii usunięci lub partia nas z niej wyprowadzi. Czwartek okazał się dniem bardzo ważnego wyroku - Trybunał Stanu Unii Europejskiej orzekł, że praworządność w Polsce jest łamana, partia rządząca upolitycznia wymiar sprawiedliwości, a Polska, jako państwo, łamie nie tylko własną konstytucję, ale też prawo unijne."
chorąży2021.07.17 5:59
Tylko Polexit bo eurokołchoz zmierza tam gdzie dawniej RWPG
Tego już nie napisze Fronda!2021.07.17 5:56
Donald Tusk: "Stosunki między Polską i Unią Europejską są mocno napięte, PiS i ich druhowie się buntują, a Zbigniew Ziobro twierdzi, że TSUE jest upolityczniona. Prokurator generalny przymyka tym samym oko choćby na sędziego Trybunału Konstytucyjnego Stanisława Piotrowicza, który jeszcze niedawno siedział z nim w sejmowych ławach, w tym samym klubie politycznym, a dziś spełnia zachcianki rządu.
Anonim2021.07.17 5:54
Merkel przysłała ryżego wuja ,by szkodził Polsce od wewnątrz - bo jako naczelny niemiecki troll zbyt wielkich szkód nie wyrządził-gdyby partia ryżego wuja przejęła władze w rok wysprzedaliby wszystko co da się sprzedać i wypłacili odszkodowania niemcom za poniesione straty podczas drugiej wojny światowej , a może nawet pierwszej
Rząd gwałci Konstytucję2021.07.17 5:51
Donald Tusk "Mamy od dawna problem z władzą, która bezwstydnie gwałci konstytucję, czasami się na nią powołując. To będzie bardzo poważny dylemat moralny dla ludzi pracujących w wymiarze sprawiedliwości. Przyjdzie czas, że będzie trzeba stosować prawo i polscy sędziowie będą musieli stosować prawo europejskie, wtedy kiedy dojdzie do konfliktu z polskim"
rychu2021.07.17 5:56
Tusk gwałci inteligencje Polakow
Tomek2021.07.17 5:50
Gudłaj Gnojman powiedział ze telwizje i sądy maja teraz chcą Polski
Anonim2021.07.17 5:46
Nie podniosę podatków - podniósł VAT, podnieść wiek emerytalny, zabrać prywatne pieniądze z OFE, " nie wyjadę z Polski" zaraz po otrzymaniu propozycji od makreli wyjechał do niej, pinędzy nie ma i nie będzie ( chyba że są Zakopane), czy ktoś kto mówi tyle nieprawdy jest wiarygodny -NIE! - czy komuś takiemu można wierzyć- NIE!.
PiS=POLEXIT2021.07.17 5:45
"mamy do czynienia z konsekwentnym napinaniem przez PiS relacji między Polską a Unią Europejską i jej instytucjami” TO OZNACZA KONIEC UE W POLSCE. ODCINANIE POLSKICH SĄDÓW OD UNII EUROPEJSKIEJ TO POLEXIT
rychu2021.07.17 5:48
POkemony okupacja Polski
Grizzly2021.07.17 5:41
Etat Tuska w Polsce - Opposition Führer!
Filip2021.07.17 5:39
Jarosław Kaczyński dąży do polexitu i do rozbicia Unii Europejskiej. Realizuje zatem strategiczne interesy Władimira Putina. Unia Europejska przeszkadza mu w łamaniu Konstytucji i w stopniowym wprowadzaniu dyktatury. TSUE chroni Polaków przed bezprawiem rządzących. Propaganda pisowska wymyśla kolejne kłamstwa na Donalda Tuska i jest skuteczna wśród mniej wykształconych i mniej inteligentnych. PiS dąży do przejęcia niezależnych mediów, żeby ich wyborcy nie dowiedzieli się o licznych aferach, które przebiły wszystkie dotychczasowe z okresu przed 2015 rokiem.
Palestyna2021.07.17 5:46
Żydzie tys z mossadu czy zBND bo dzisiaj to i to mozliwe .Żyd Weglarczyk vel Fleiszman pracuje dla BND
Filip2021.07.17 10:34
@ "Palestyna". Niestety nie mam zaszczytu należeć do narodu żydowskiego. Czytając twoje posty wszyscy na forum wiedzą, że jesteś bardzo głupi. Jak przestaniesz pisać, to tylko rodzina i znajomi będą o tym wiedzieli!!! :)
Anonim2021.07.17 5:38
Panie Tusk metody Pana dziadka na nas nie działają, w 1939 na Polskę najechali Niemcy, a w 21 wieku Tusk służy im jak pachołek.
Skrzypek na dachu2021.07.17 5:30
Pan Tfusk sepleni .
bardziej2021.07.17 5:28
pasowałoby tu zdjęcie z przybijania żółwików z Putinem - od razu stanowiłoby ocenę wypowiedzi tego pana
piotr2021.07.17 5:15
No proszę.. Poświęcona Fronda posiłkuje się telewizją na którą wszyscy tu obecni plują z gorliwością modlitwy...
tusku tusku2021.07.17 4:30
i ty też wkrótce wyciągniesz nogi ........ nawróć się do Pana póki czas
tusku !!!!!2021.07.17 4:18
NIECH TA SZATAŃSKA ----UE---------JAK NAJSZYBCIEJ PRZEPADNIE !!!!!!!!!!!!!!!!
fish12021.07.17 4:01
Śp. Lech Kaczyński ostrzegał go przed bratem Lechem, a Tusk w dowód wdzięczności zlecił Putinowi, jego zamordowanie w Smoleńsku.
Anonim2021.07.17 5:13
Menda z ciebie. Wielkiego kalibru.
OLO2021.07.17 5:28
TJ NACZELNY OSZUST DZIALAJACY NA SZKODE POLSKI
Anonim2021.07.17 3:42
/stp/ Sytuacja się diametralnie zmieni, gdy odnowione naczalstwo Unii odmówi poparcia dla ideologii jednopłciowców i świrów (queer). Wtedy już nie będziemy się musieli uciekać pod ochronę Łukaszenki! - zasłyszane!
Po 11 ...2021.07.17 3:31
UE zrobiła błąd. Do klubu gentlemanów zaprosiła chama. Plebejski, ciemny naród katolickich pieniaczy. No i teraz jest problem. Doradzam, chama trzeba wykopać za drzwi. Tam już czeka inny cham, Putin.
ONE WAY TICKET!!!2021.07.17 4:49
PO co się męczysz między "chamami" kulturalny inaczej soku z buraka?
Po 11 ...2021.07.17 5:18
Wcale się nie męczę. Ja uwielbiam się z was śmiać.
Ala2021.07.17 5:31
DUREN ZYDOWSKI SMIEJE SIE Z BYLE CZEGO.
Alojzy Cedzidło2021.07.17 1:17
Co ja mogę ?Mogę mieć tylko własne zdanie , Królu Europy na Wylocie Mogę mieć jeszcze nadzieję ,że większość POLAKÓW widzi za jakich idiotów , nie zdolnych do myślenia , ma nas ten amator na rządy naszą Ojczyzną W czyim imieniu, mogę się domyślić .. Czy jest dla nas groźny ? Sam ani trochu , ale z tymi pomyleńcamiz Brukseli , może nam narobić kłopotu .
Jozek2021.07.17 0:41
A ja bym powiedzial, ze wszystko zle co Tusek zarzuca PiSowi to jest jego wlasne postepowanie, ktore wydaje mu sie, ze w ten sposob "ukryje". Spadaj chlopie, bo nawet patrzec sie na Ciebie nie da...
EWA2021.07.17 0:01
kon-donek juz nic zelego nie zrobi bo on silny tylko pod spodnica neli, a ta juz wytyka na emeryture
Anonim2021.07.16 23:37
Psusakolep.
Palestyna2021.07.16 22:50
Idz spac pomiocie zydo i chamokomuny niech wam sie przysni ze znowu oddajecie Polskę w obce rece i tak noc PO nocy az do us ranej smierci
To nie wszystko !2021.07.16 22:48
Kaczyński jest w zmowie z Kosmitami !
Anonim2021.07.16 23:35
Starożytnymi!
bolo2021.07.17 5:35
Kaczynskiemu zydku to mozesz tylko buty czyscic bucu z kibucu.
sołtys2021.07.16 22:46
Na prusaki to mam prusakolep i widły chyba sie wybiore do Warsiawki na powitanie tej kanali
Anonim2021.07.16 22:22
A o kim to Putin mówił "nasz człowiek w Warszawie"?
ala2021.07.17 5:37
no otym co liczyl zdradzieckie glosy
Rudy2021.07.16 22:14
Pan Tusk jest BOGIEM i PiSdzielce zaczynają się bać. I to jest piękne...
Anonim2021.07.16 22:24
Bogiemt o był Budka - ale przyszedł Donek i powiedział posuń się.
STARY2021.07.17 5:41
Wam zydom juz calkiem odbilo porownujecie naczelnego oszusta z Bogiem. Czy wasze gminy to nie sa juz przyczolki sodomy i gomory.
Izydor2021.07.16 21:58
Kaczyński z nikim nie działa bo Kaczyński nawet butów do pary nie potrafi ubrać. Rosyjski wywiad trzech kopiejek by na tego dziada nie wydał. Antoni zrobił co maił zrobić i wujaszek Putin sobie polaczkami głowy zawracać nie musi.
Zygfryd2021.07.16 21:48
Ależ to kretyn jest niemiecka gnida
AB2021.07.16 21:41
a czego można spodziewać się po rudym folksdojczu, no czego
O tym też nie dowiesz się z Frondy2021.07.16 21:40
Ktoś groził Joannie Scheuring-Wielgus i księdzu Rafałowi Cudokowi. Z zamówionej przez posłankę ekspertyzy ma wynikać, że za groźbami stał kanclerz kurii opolskiej. Duchowny zaprzecza. "Nigdy nie prowadziłem rozmów, które są mi przypisywane, lecz zostały spreparowane po to, by zdyskredytować moją osobę, a pośrednio Biskupa Opolskiego i całą opolską kurię" - czytamy w oświadczeniu. W piątek w Sejmie została zorganizowana konferencja dotycząca gróźb, które kierowano wobec księdza Rafała Cudoka i posłanki Joanny Scheuring-Wielgus. Przypomnijmy sprawę ks. Cudoka, byłego proboszcza parafii w Chałupkach (woj. opolskie). W 2018 roku duchowny miał wyjechać do Włoch. Jak twierdzi, kuria zablokowała wyjazd, bo nie zgodził się na propozycje seksualne, kierowane rzekomo przez wysoko postawionych duchownych diecezji opolskiej. Po odmowie ks. Cudok miał być szykanowany, dostawał telefony i SMS-y z groźbami. Diecezja opolska utrzymuje, że powodem braku zgody na wyjazd do Włoch były zastrzeżenia parafian wobec ks. Cudoka. W sprawę zaangażowała się posłanka Joanna Scheuring-Wielgus, która już 18 marca tego roku informowała na konferencji, że ktoś grozi duchownemu. Wkrótce groźby miały padać również pod jej adresem. Posłanka zawiadomiła o tym prokuraturę, sprawa jest w toku.
as2021.07.16 21:56
Proszę tu nie robić afery z Szojrung. Jaka jest wszyscy widzą i skończ Waść z tą błazenadą.
Skrzypek na dachu2021.07.16 21:37
PiS Lewica PSL i PO to jedno i to same zlo .
hihihi "cześć bożek brałn"2021.07.17 7:49
yhy, tylko "konfederacja" (zlepek wielu plemion) to samo "dobro" cheche..... a wyp.dalaj ty do tego swojego K0rwinowego KIBUCU!
Skrzypek na dachu2021.07.16 21:33
Ludzie nie dajcie sie nabrac , bo Pan Donald Tfusk klamie .
M.2021.07.16 21:32
Brawo Panie Premierze Tusk!!! Bratobójca JK nie dorasta Panu do piet. Z bogiem, frondo-gnidy.
Anonim2021.07.17 0:08
gnidy?- zaroslo toto w czasie wojny rozmaitym paskudstwem
Kaligula2021.07.16 21:30
Pan Donald Tfusk...................sepleni.................kiedy klamie...............
Anonim2021.07.16 22:25
Czyli ........ zawsze?
Olej2021.07.16 21:30
Pozwólmy diabłom lawirować pośród nas, a niebawem sami siebie nie poznamy. Pozwólmy złu biernością naszą istnieć i rosnąć a zawładnie nami. Cynizm, obłuda, kłamstwo i zło w czystej perfidnej postaci.
Olej2021.07.16 21:26
Ręka w rękę to była w upiorną noc w Smoleńsku kiedyś pruski czarcie z jadowitym uśmieszkiem, porozumiewawczo patrzył samemu mistrzowi piekła prosto w ślipia. I na powrót przywołam poetę i jego ,,Wieszanie'' i naród uwiędły w rozeznaniu dobra i zła. Prawości i deprawacji. Niechby podobna noc zdarzyła się u naszych południowych braci Słowian, roznieśli by go na strzępy. Nie ma dobra, nie ma zła jest mistrz z teatru ,,Wariete'' który z całą masą asystentów da następne przedstawienie grozy. A my pozwólmy mu na to.
Skrzypek na dachu2021.07.16 21:26
Dosc tego klamstwa bo Pan Donald tusk to zdrajca na uslugach dojczkow .
Skrzypek na dachu2021.07.16 21:24
Pan Donald Tfusk jest na uslugach bezboznych globalistow .
Hhehheheh2021.07.16 21:23
Same katolickie komentarze. Pełne Słowa Bożego, nauk Kościoła ,miłości i przebaczenia :))))) I za takie komentarze kocham katolików i ich świadectwo wiary w Jezusa:)))) Oby więcej takich katolików to Kościół upadnie w 10 lat:))) I to mnie cieszy:)))))
Bauhaus2021.07.16 21:48
Kto w kogo "******" .... ten w zamian dostaje chlebem. Niesprawiedliwe kotku? :*****
Grizzly2021.07.16 22:08
god in an alcove???
Bauhaus2021.07.16 23:01
Brawo Grizzly. U r undead :-) Reszta - dead :-(
Grizzly2021.07.17 5:37
Won k... od mojego nicka!
jon2021.07.16 21:09
jak naszybciej nich ten kolchoz trafi szlak!!!!!!!!
Kazik2021.07.16 21:04
Agent Niemiecki zaczyna fejkować
Na pohybel rudemu2021.07.16 21:03
Skompromitowany wredny tusek.
hyhy2021.07.16 20:52
Co innego działać domniemanie w rękę z Kremlem, a co innego praktycznie malować razem z ciocią komin Kremla...hyhy
Kłamca wredny oszust z Tuska2021.07.16 20:46
Tusku już zapomniałeś o swoich żółwikach z Putinem, o swoim uśmiechu radości na miejscu katastrofy w Smoleńsku? Też byłeś z Putinem.
mr.on2021.07.16 20:40
Dobry Boże spraw by słowa tego rudego ch-ja sprawdziły się jak najszybciej. To znaczy, że UE się rozpadnie. Amen.
madmax2021.07.16 20:25
To nie jest "szkodzenie" Unii, to sprzeciw wobec decyzji unijnych lewaków, którzy chcą, żeby unia była tyglem, w którym pozbawi się europejskie narody państwowości. Niech Tusk wyjaśni, co to za persona ten Spinelli, który jest obecnie bogiem unijnych lewakow. Znajdzie się redaktor, ktory mu zada pytanie o tego komucha? Co on tu sadzi za farmazony od działaniu PiS-u ręka w rękę z Kremlem, przecież to łgarstwo do entej potęgi! Niech spyta Merkel co się tak zaparła na ten NordStream2, dlaczego realizuje z takim uporem projekt, który przyniesie Rosji miliardy euro i wiadomo, że pójdą na rosyjską armię, zagrażając Europie. Niech o tym ten cwaniak opowie, tu mamy działania ręka w rękę z Kremlem. My kupujemy Abramsy, 250 sztuk nie na Kremlu, który ma 25 sztuk odpowiedników tego zaawansowanego czołgu.
Anonim2021.07.16 20:19
Niestety własnych ograniczeń nie przeskoczy, nie ma nic do powiedzenia, po prostu!
bitcoinpoland.pl2021.07.16 20:18
Bitcoin Time jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów. Platforma przeważa nad konkurencja tym, że jest przejrzysta.Platforma Bitcoin Time posiada wszystkie funkcje wyprzedając konkurencje i w ten sposób umożliwia zarobek każdemu początkującemu traderowi, jak i profesjonaliście. Jeśli jesteś klientem platformy Bitcoin Time to zyskujesz dostęp do: - Stałej pomocy z naszej strony 24/7 - Darmowego wsparcia i pomocy Twojego brokera - Platformy, która jest bardzo łatwa w obsłudze - Renomowanej platformy Mało tego, otrzymasz także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pokażą Ci jak zacząć zarabiać, dodatkowo otrzymasz oprogramowanie autotradingowe, a także pomoc naszego profesjonalnego zespołu po stronie systemu, i Twojego brokera.Handlowanie kryptowalutami nigdy nie było tak proste! Wystarczy ustawić oprogramowanie, które zacznie dla nas zarabiać pieniądze przez cały czas. Zacznij zarabiać --> http://bitcoinpoland.pl
Templar2021.07.16 20:16
Jaki program, tego matoła nie stać na nic mądrego. Nie myślałem, że będę jeszcze w Polsce musiał oglądać tę obmierzłą gębę. Niemiecki wycieruch chce rządzić w naszym kraju.
Faustyna2021.07.16 20:32
Katolikiem nie jesteś. Jaką sektę reprezentujesz która pozwala wyzywać i obrażać?Bo nasza religia katolicka na to nie pozwala.
Ewangelia według św. Mateusza2021.07.16 21:05
“oko za oko, ząb za ząb, rękę za rękę, nogę za nogę”
Jezus odwiedza Świątynią Heroda.2021.07.16 21:18
Na jej dziedzińcu znajdowało się wiele zwierząt oraz stołów bankierów, którzy zamieniali monety greckie i rzymskie na monety żydowskie. Jezus był wzburzony tym widokiem na tyle, że sporządził bicz ze sznurków i wypędził zwierzęta oraz poprzewracał stoły bankierów i sprzedawców.
Katolik ...2021.07.16 21:21
... też może przypier dol ić faustynko!
Hhahahha2021.07.16 21:24
Katolikiem ani POLAKIEM to ty nie jesteś. Słownictwo Strajku Kobiet i Lempart cię zdradziło.
UE, KE, TSUE, itp. żyją już sami dla siebie2021.07.16 20:11
Kraje członkowskie im tylko przeszkadzają, jak zresztą wszystkim urzędasom petenci przeszkadzają "w pracy".
Mejer2021.07.16 20:09
Ryży czyje ucisk w okrężnicy i fiksuje... tylko nie wie czy płakać czy sie śmiać bo jest "niebinarny" jak to tęczowi ideowcy w eu mówią :D
Koniec właśnie się odbywa2021.07.16 20:07
I jest to zasługa Tuska. To w dużej mierze Tusk odpowiada za 2 największe kryzysy w historii UE: BrExit i kryzys migracyjny. Ale jest i trzeci kryzys - gospodarczy. I do tego też Tusk dołożył swoje. Zamiast zajmować się gospodarką, za sprawą Tuska, urzędasy tracą czas na zajmowanie się naszymi wewnętrznymi sprawami. A w tym czasie zarówno USA, a jeszcze szybciej Chiny odjeżdżają UE. Za 5-10 lat gospodarka UE będzie na poziomie krajów tzw. 3-ciego świata. Bo te kraje obecnie rozwijają się znacznie szybciej od UE. Angole doszli do wniosku, że nie ma sensu kopanie się z koniem. Ciekawe, kiedy Polacy to zrozumieją.
JanP2021.07.16 20:06
Ojojoj, drżyjcie piśdzielce. Pan Tusk was wszystkich do tiurmy wsadzi. Będzie jęczeć i kwiczeć a suweren palcem nie kiwnie.
warto2021.07.16 20:04
przypomnieć kto jak działał "żółwik w żółwik" z Kremlem - jest to udokumentowane zdjęciowo
Anonim2021.07.16 20:36
Stare czasy. A przypominasz sobie sojusz Kaczyńskiego z prorosyjskim Salvanim,Le Penn i Orbanem sprzed kilku dni? Czy bedziesz udawał że o tym nie słyszałeś?
Volksdeutsch Tusk2021.07.16 20:00
Rządy PIS-u grożą wielką katastrofa kosmiczną i końcem świata.
Polak2021.07.16 19:58
Powiedział tylko to co ma rychło nastąpić !
droma2021.07.16 19:44
ryży szatniarz kundel makreli stał się bajko-bredziarzem , oj niemiecki i ruskie służby przypomną mu skąd nogi wyrastają ,oj ...
Nina2021.07.16 19:42
POniemiecka kukło pociągana za sznurki szwabów to ty knułeś na molo z Putinem, ty z nim przybijałeś żółwiki po Smoleńsku w podzięce, że udało się wam pozbyć LK. To o tobie mówiono w Rosji, że mają swojego człowieka w Polsce. TW niemieckiej Stasi Oskarze swoich czynów rusko-nemieckich wobec Polski i Polaków nie przepisuj Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu, to ty Tusku jesteś zdrajcą i Targowicą, zdradziecki śmieciu nie jesteś godzien czyścić kuwety po kocie Kaczyńskiego. Podły oszust antypolski.
Faustyna2021.07.16 20:38
Katoliczką nie jesteś. Jaką sektę reprezentujesz która pozwala wyzywać i obrażać? Bo nasza religia katolicka na to nie pozwala. O Katechizmie to tylko słyszałaś dawno temu w szkole.
Anonim2021.07.16 19:33
donald , q-wa to kiedy znóf zaspiewasz hey joe?? na nowa posade w UE? szkoda że makrela odchodzi ? nie? tak zostanie ci tylko ta świnska jewropejska emerytura w sumie ch.j wi za co ?
żydku, żydku2021.07.16 19:40
What about my "lights" dickhead?
buahahaha2021.07.16 19:47
a ja ci moge jaja z fujarom wyciąc bez znieczulenia & your small dick bedzie w trawie leżał dla kota
jude, jude2021.07.16 19:58
I don't get your yeshiva's Polish, I don't get that "kot & trawa". Would you be kind, smelly jude and rephrased everything in one coherent sentence? In English - English, of course!
Anonim2021.07.16 20:11
nie wiesz wdj ..wieśniaku co to kot i trawa??
wet2021.07.16 19:48
a ,ja mu wyrwe i napluje na nie ,hehe
Prawda2021.07.16 19:33
Unia pozostanie ale bez Niemiec --to bedzie Normalnie w Europie ---
Grizzly2021.07.16 19:31
Przyznaje się, że jestem osoba o niskiej inteligencji, chorą psychicznie, ze skłonnościami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjęcie dziecka sąsiadki), bez podstawowej wiedzy o świecie, jestem skrajnie ogłupiona nienawiścią, zwykłą kürwą, prostaczką, prymitywną żydówą.
Anonim2021.07.16 19:35
katolicka deratyzacja Polski, czemu sam siebie na drugim nicku nie zezwiesz od k urwy? hrabia jakis bez nastroju a nic tak nie poprawi samopoczucia jak inwektywy na siebie
Patrz z czego żyjesz!2021.07.16 19:39
Pupcie, pamiętaj o pupciach Polskich Panów!
Grizzly2021.07.16 19:41
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka! Won k...!
Z tym końcem UE to Tusk ma rację2021.07.16 19:31
Szwaby i ruSkie podpisały pakt Ribbentrop-Mołotow v. 2.0 czyli Nord Streamy. Więc UE już im nie jest potrzebna. Teraz będzie "okupacja energetyczne" lub jak wolicie "niewolnictwo energetyczne". No bo się używania węgla zakaże całkowicie, atom (ale tylko w Polsce) jest zły ... Dobre są jedynie wiatraki made in Deutschland. Najlepiej te używane. Z demontażu w Vaterlandzie i koniecznie od izraelskiego pośrednika
Grizzly2021.07.16 19:29
Dlatego szczurze chciałeś przybijać piąstki z Putinem pod Smoleńskiem!
20112021.07.16 19:25
Tusk nie chciał Nord Streamu, a PiSowcy mówili że NS2 to wielka szansa dla Polski.
Breton2021.07.16 19:23
Przez rudzielca Anglia wyszla z UE , i to on rozwala ta organizacje
NEOS com pl2021.07.16 19:11
Moj wyjazd sluzbowy na Krym. Konferencja z D. Pieskowem ... https://www.youtube.com/watch?v=aAxWQ9LJ3Dc
NEOS com pl2021.07.16 19:09
.. lepiej koniec z koszmarem ... jak koszmar bez konca ... https://www.youtube.com/watch?v=17RFUPZkiMs
Skrzypek na dachu2021.07.16 19:08
Pan Tfusk sepleni .
jle_ffm2021.07.16 19:11
A prezes mlaska
Ja nie fałszywy2021.07.16 19:24
Zjadł już zęby na s....u na Polskę i Polaków.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.16 19:06
Hej katolicka kretynizacja polski - Lesio Keller-Krawczyk, odbytnica umyta i gotowa na mój detonator? Better be or lights the fuck OUT!
Prawda2021.07.16 19:06
Kiedy Niemiec Tusk zostanie --postawiony pod --Sad za Zniszczenie Polskiego Przemysłu ===== Stocznie ---itd
anonim2021.07.16 19:03
Czy Tusk spisuje swoje imbecylizmy? skubany ,żeby tak łgać trzeba mieć dobrą pamięć.
Do anonim2021.07.16 19:29
Żeby tak łgać to trzeba nie mieć pamięci, nie wiedzieć co się raz mówiło żeby to powtórzyć a nie mówić coś innego. Zupełna skleroza i demencja starcza.Cały wódz PO.
O tym nie dowiesz się z Frondy2021.07.16 19:03
Szef portalu rządowej stacji informacyjnej napisał na Twitterze, że marszałek Senatu przyznał się do przyjęcia łapówki. To nieprawda, więc teraz, bojąc się przegranej w sądzie, Pereira się kaja. "Wyrażam ubolewanie, że 20 grudnia 2019 r. opublikowałem na Twitterze wpis, w którym wyraziłem błędną opinię, że Marszałek Tomasz Grodzki przyznał się, że przyjął łapówkę w postaci koperty z 2000 zł" - czytamy w zamieszczonym w czwartek po południu wpisie Samuela Pereiry na Twitterze. - To efekt sądowej ugody - powiedział nam w piątek rano marszałek senatu Tomasz Grodzki. - Pan Pereira napisał nieprawdę, wiedział więc, że przegra proces, który mu wytoczyłem.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.07.16 19:01
Banda KC PiS z zaszczanym prezesem na czele zrobi wszystko , popełni każde k u r e s t w o czy łajdactwo , skłóci Polskę z całą UE , USA by utrzymać władzę i pełny dostęp do koryta ! Dlatego ten ich nowy wynalazek "Polski ukŁad" tak mocno kojarzy się z "Nowym porządkiem" niejakiego Adolfa H. opisanym w jego chorych przemyśleniach zatytułowanych "Mein Kampf"!
Skrzypek na dachu2021.07.16 19:01
Pan Donald Tfusk chyba umiera na aids . Badania potrzebne .
TW Oskar czyli Donald T .2021.07.16 18:58
Aby dobrze poznać kim jest TW Oskar czyli Donald T . trzeba przeczytać książkę Wojciecha Sumlińskiego pt." Niebezpieczne związki Donalda Tuska " .
Zgadzam się z tobą!2021.07.16 20:06
To prawda! Skąd ją masz? Ja tę książkę " Niebezpieczne związki..." Kupiłam ją jak był na spotkaniu u nas. Opowiadał o wielu rzeczach, mrożących krew! Mówił o zabójcach Leppera /bez nazwisk/. Mówił o szczegółach w/w książki i problemach z jej wydaniem! Gdyby Tusk był bez winy, to nie broniłby mu tak bardzo wydania tej książki. Posuwał się nawet do groźby na autora i rodzinę! Więc Sumliński powiedział Tuskowi, aby wskazał w książce kłamstwa!... Tusk nie umiał wskazać! Czyli wszystko było straszną prawdą! A teraz on myśli, że my nic nie pamiętamy!?? Jak on śmie?
PRAWDA2021.07.16 18:53
Żadna Nowośc ===Kiedy bedzie UNIA jak --Ruski Kołchoz to sie ROZPADNIE --to normalne ---Niemcom pozostanie tylko Islam --Szyicki i Sunicki gdzie od 1050 roku sie morduja w Syri libi iraku itd
Nie boimy się Tuska!2021.07.16 18:50
Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska!
GRA2021.07.16 19:22
A niektórzy nie boją się pana prezesa
matis892021.07.16 18:50
Tusk końcu UE na który sam działa razem z Niemcami. Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
Drugi Bóg2021.07.16 18:53
Zmień tabletki proroyebie
Beata2021.07.16 18:49
Kocham Pana panie Donaldzie..!
,,Kaczyński działa rękę w rękę z Kremlem’’.2021.07.16 18:49
i namawiają się na molo sopockim!
Lechu...!2021.07.16 20:11
Pomyliłeś nazwisko!. Winno być Tusk! Reszta to prawda!