21.03.20, 10:50Prezes PiS Jarosław Kaczyński/YT/RMF FM

Jarosław Kaczyński: Nie ma przesłanek by przesunąć wybory

W kontekście bardzo natarczywych w ostatnim czasie głosów opozycji wyrażanych zarówno przez zaprzyjaźnione media, jak też przez naciski spokrewnionych z opozycją agencji PR na dziennikarzy, aby wybory prezydenckie zostały przesunięte wypowiedział się prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 

Prezes PiS na antenie RMF FM powiedział:

- Jestem przekonany, że w tej chwili nie ma żadnych przesłanek do tego, by wprowadzić stan klęski żywiołowej, czyli ten najsłabszy ze stanów nadzwyczajnych, a tylko wtedy wybory mogą być odwołane 

Dodał też:

- Pamiętajmy o tym ograniczeniu konstytucji. To nie jest tak, że my możemy powiedzieć: „odkładamy wybory”, bo z jakichś względów uważamy, że tak należy zrobić”. Muszą być przesłanki konstytucyjne, tych przesłanek w tym momencie w moim najgłębszym przekonaniu nie ma i mam naprawdę nadzieję bardzo mocną, że nie będzie ich w ostatnim momencie przed 10 maja 

Prezes PiS zapewnił także:

- my czynimy wszystko, z naprawdę bardzo dobrą, zdyscyplinowaną postawą większości społeczeństwa w tym kierunku, by ten stan był pod kontrolą 

mp/pap/tvp info

Komentarze

Joker2020.03.25 14:24
Nie ma przesłanek? Cały świat siedzi w domach, a pan prezes nasz jaśnie panujący chce pół Polski zebrać tłumnie jednego dnia w komisjach wyborczych? Które w większości znajdują się w zamkniętych szkołach? XD
Ministrant2020.03.23 23:46
Kaczor, nie szanujesz ludzi, masz ich za gorszy sort! Plujesz im w twarz. Bóg ponoć nie rychliwy ale sprawiedliwy. Dla takich jak ty życzę abyś srał pod siebie i śmierdział jak gnój.
Grizzly2020.03.22 9:44
... przesunąć wybory? Na kiedy, POtłuczeni? Na jesień? Skąd wiadomo, że będzie lepiej a nie gorzej? Chociaż może do jesieni wszyscy zapomną o was PO - hieny!
J.P🧶2020.03.22 9:55
Czlowiecze, przecież gdy się nie odbędą teraz wybory, Twój Duda nadal będzie prezydentem. Wszystkim bardziej zależy na zdrowiu a nie na wyborach, dlatego niech sobie rządzi. Skąd ta nienawiść i sr aczka polityczna w Tobie? Houk!
Sex portal2020.03.22 9:21
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.zwiaz24.pl ======= Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
ada2020.03.22 8:30
Panie Kaczynski-kim Pan jest?Powoluje sie Pan na Konstytucje kiedy nawet Ojciec sw,oglosil dyspense od uczestnictwa we Mszy sw.Pan smie sie nazywac katolikiem?Dna piekla Pan siegnie z ta chcica na wladze.Wara od katolickiego pogrzebu w przyszlosci-to co Pan chce zrobic to ludobojstwo
anonim2020.03.22 8:14
„Rozmawiałem przez telefon z premierem Polski Mateuszem Morawieckim o powrocie do domu ukraińskich obywateli. Porozumieliśmy się w sprawie utworzenia tzw. humanitarnego korytarza dla Ukraińców. Którzy będą mogli od granicy Niemiec tranzytem przez Polskę wrócić do ojczyzny” – napisał Szmyhal na swym koncie w serwisie Telegram. Wyraził również wdzięczność polskiej stronie za włączenie Ukraińców do programu „Lot do Domu”. „Dzięki niej Ukraińcy, którzy przebywają w innych krajach, będą mogli wykorzystać rejsy linii lotniczych LOT do przylotu do Polski” – dodał. Źródło: nczas.com/2020/03/21/w-polsce-powstanie-korytarz-humanitarny-dla-ukraincow-chodzi-o-koronawirusa/ Skoro jest tak, jak to media podały informację np. TVP Info, że otworzono połączenia kolejowe Przemyśl - Kijów, i od dnia 19 marca br. kolejowy dworzec w ścisłym centrum Przemyśla ściągną obywatele Ukrainy z Niemiec i innych krajów, których stan zdrowia może budzić uzasadnione wątpliwości, i którzy stanowią zagrożenie dla mieszkańców Przemyśla. Ukraińcy są wyrzucani z terenu Niemiec przez niemieckie władze. Ukraińcy nie mają badań testem na obecność koronowirusa i wpuszcza się ich do Polski i pozwala na swobodne przemieszczanie się po terenie Polski. Natomiast polskich obywateli powracających do kraju obejmuje się kwarantanną (!). Ostatnio TVP Info informowało, że tą drogą opuściło Polskę 300 obywateli Ukrainy. TVP manipuluje i ukrywa prawdę przed opinią publiczną. Dlaczego TVP nie ostrzega mieszkańców Przemyśla przed bezpośrednimi kontaktami z Ukraińcami z pobytem w krajach o szalejącym wirusie i możliwym zakażeniu koronawirusem? Kto szykuje mieszkańcom Przemyśla centrum zakażeń koronowirusem? Dlaczego rząd RP naraża zdrowie Polaków? Dlaczego, gdy wszystkie państwa zamykają granice i swobodne przemieszczanie to Polska otwiera połączenie kolejowe Przemyśl – Kijów? Dlaczego Ukraińców nie konwojuje się na teren Ukrainy tak, jak choćby Estończyków? Czy Ukraina nie posiada swoich autobusów i swoich linii lotniczych, aby zabezpieczyć powrót swoich obywateli? Min. Łukasz Szumowski stwierdził, że: "mamy wybór - albo zamknięcie państwa, albo setki zmarłych" Czy ten logiczny wybór, zamknięcie granicy, albo setki zmarłych, nie dotyczy Podkarpacia, nie dotyczy mieszkańców Przemyśla
Epidemiolog2020.03.22 7:51
Co ta to wszystko eksperci i obrońcy Konstytucji RP? Czy są w niej paragrafy zezwalające na zmianę terminu wyborów w związku z sytuacją epidemiczną kraju? Dlaczego nie organizują oni teraz ulicznych burd i awantur w jej obronie? Czyzby brakło im paliwa czy odwagi? Dlaczego pedały nie latają po ulicach ze swoimi sztandarami tęczowymi?
Army of the 12 Monkeys2020.03.22 0:21
Oceniając temat na chłodno to chyba chodzi o to, że przy przesunięciu wyborów posypie się misterny plan - następujące po sobie trzy wydarzenia: waloryzacja emerytur -> wypłata czternastek -> wybory.
anonim2020.03.21 23:15
"No nie ma przesłanek , by przesunąć wybory ". Ano nie ma ..........prócz tej jednej . Bezpieczeństwo wyborców . Ale........jak pisałam 5 lat temu w GW . Kaczyński władzy nie odda . Doprowadzi do wojny , ale władzy nie odda . Czy ja muszę zawsze mieć rację . Znów się potwierdziło . Na wybory się nie wybieram . Raz się wybrałam w zeszłym roku po 28 latach i zagłosowałam na PiS . Nie żałuję , gdyż jest on najlepszy na obecne czasy . Inne partie wygrać nie mogły , gdyż byłaby to katastrofa dla Polski . Ale wybory prezydenckie mnie nie interesują . Że Prezydent może zawetować ustawy ? Zaraza wcześniej czy później minie a sytuacja na świecie bardzo się skomplikuje . A więc nie zależy mi na tym by prezydentem został człowiek PiS--u.
Leo2020.03.21 22:15
Jesteście tak bardzo zaślepieni i widać że jesteście pewni że to pier...., że chcecie jak najszybszych wyborów aby za wszelką cenę zachować koryto. Brak słów
J.P🧶2020.03.21 22:11
To będzie dzień w którym wygra i partia i koronawirus. Priorytetem nie jest naród to już jasne.
r2020.03.21 21:59
Koronawirus to ściema.
Wyszukiwarka filmow2020.03.21 21:31
Oglądaj Hit! Sala samobójców. Hejter 2020 http://ciinema.eu W legalnej wyszukiwarce filmów!
anonim2020.03.21 20:44
A kandydatów na stanowisko prezydenta znamy znakomicie, ich zaplecze również, tak że nikt kota w worku kupował nie będzie!
anonim2020.03.21 20:43
Chyba, że epidemia będzie się rozwijać. W końcu nie ma żadnej pewności, czy jesienią nie dotrze do nas mutant wirusa i czy nie będzie powtórki. Tak może być w nieskończoność. Potem będą głosy, że to jakieś celowe wykorzystywanie sytuacji i przedłużanie prezydentury!
Krakus2020.03.21 19:36
A kimże jest ten szeregowy poseł, żeby decydować o zdrowiu i zyciu wszystkich Polaków? Ktoś mi to może wytłumaczyć?
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.21 20:50
Zatem odpowiadam Tobie. Naprawdę nie wiecie kim On jest? Niewierni nie widzicie? Powiem wam, kim On jest. Powiem za Piotrem. "Odpowiadając zaś Piotr, powiedział: Pomazańcem Boga."
leszczyna2020.03.22 0:16
To jest niewytłumaczalne.
Tom.2020.03.21 19:03
Rzeczywiście niemieckie media są oburzone dążeniem polskich władz do wyborów. Süddeutsche Zeitung, Die Welt, Deutsche Welle, Frankfurter Allgemeine Zeitung są przerażone tym, że wybory mógłby wygrać Andrzej Duda. Utrwaliłoby to na długo pozycję Polski jako mocnej i niezależnej od niemieckiej gospodarki a na to Niemcy nie mogą pozwolić.
gumowa kaczka2020.03.21 19:26
należy dbać o zdrowie obywateli a nie patrzeć na Niemcy,to oczywiste że w czasie epidemii nie robi sie wyborów
moderator2020.03.21 18:51
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Piotr Nowak, Leszek, katolik, Urszula, Marek, Pisbusters, Marcin.., BOGAnieMA, Katolicka Kretynizacja Polski ... Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty i nie komentujcie, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
Stalker2020.03.21 18:50
Popatrz ilu jajogłowych, lewackich komentatorów zebrało się na tym blogu. Oni nie pojmują, że oprócz umiejętności czytania i pisania trzeba jeszcze myśleć. Najgłupszymi są ci, którzy dobro nazywają złem i odwrotnie. Prawdopodobnie pochodzą z dużych miast, bo w wyborach samorządowych 2018 też głosowali na przygłupów, kryminalistów i seksistów. Ale patologia.
Wyszukiwarka filmow2020.03.21 18:42
Co dziś na ekranie? https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem za jedyne 19,99zł . Polecam jak najbardziej!
ten obcy2020.03.22 8:07
nie śmieć- trollu
Foster2020.03.21 18:10
Głupiś - nic dodać nic ująć.
Urszula2020.03.21 17:54
W polskim hymnie mamy słowa: "dał nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy". Będziemy mieć powtórkę z historii. hehe "Francuscy lekarze pozywają rząd, bo dopuścił do wyborów w czasie epidemii koronawirusa." Wielu wyborców, którzy chcieliby głosować nie pójdzie na wybory z prostej przyczyny: obawy o swoje zdrowie i życie. Nie są pozbawieni prawa wyborczego, ale Kaczyński chce im to prawo odebrać. Możemy wziąć przykład z Francji.
moja oferta2020.03.21 17:46
Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna. Może to być Dworzec Centralny, albo klopy pod Rondem Dmowskiego a także WC w Marriocie, Novotel. Na "numer" umawiam się tylko poprzez email: [email protected] Adresować na "Lesiu" i muzykę dodam. W kakałko nie biorę bo mam hemoroidy. Dyskrecja zapewniona.
KATOLIK2020.03.21 17:21
Skąd wezmą chętnych do komisji wyborczych, którzy będą siedzieć cały dzień w jednym pomieszczeniu i mieć kontakt z setkami ludzi przychodzącymi aby oddać głos? wśród nich mogą być osoby chore i nie da się uniknąć kontaktu, bo każdy musi podać dowód osobisty do sprawdzenia i podpisać się na liście. na kartach wrzuconych do urny również mogą przechować się wirusy, a te karty komisja musi przecież ręcznie wybrać i zliczyć głosy. Po wyborach większość członków komisji może być zarażona.
ten obcy2020.03.22 8:05
coronawirus tak nie działa, kołku!, widać gdzie siedzisz!
anonim2020.03.22 8:16
No właśnie dokładnie tak działa. Wszystko co napisał to prawda.
zenio2020.03.22 9:38
Totalny idiota czerpiący wiedzę chyba tylko z frondy. Tak właśnie rozprzestrzenia się ten wirus, poczytaj w końcu coś poza frondą i niezalezną.
Vip Randki kamerki pokazy skype!2020.03.21 17:17
Cześć kotku, Szukasz seks przygody online? A moze w realu? Nie czekaj tylko dolącz do nas! www.paniedzis.pl -- Miliony kobiet czekają aż wreszcie ktoś napisze do nich! Pokazy online chat skype i seks tel!
ten obcy2020.03.22 8:03
nie siej tu syfu- syfie
Bianka2020.03.21 17:17
W 2010 roku Kaczyński kazał w Smoleńsku lądować bez żądnej dyskusji. Efekt: prawie setka ofiar. Teraz chce powtórki tylko, że ofiar może być znacznie więcej. To zbrodniarz. Dla utrzymania władzy jest gotowy poświęcić Polaków.
anonim2020.03.21 16:00
Kolejne brednie... chociaż nie, przecież ich problemy z koronawirusem eni dotyczą... mogą sobie latać Do Włoch i Berlina jak Kędryna… brak leków i środków higienicznych też im nie grozi.
Późniejsze wybory... 2020.03.21 15:28
Nie jest to zgodne z konstytucja aby niewybrany w wyborach powszechnych ktoś był prezydentem Rz.P. Koniec kropka! Zmienić konstytucje albo do wyborów. Jeżeli wybory się nie odbęda urząd prezydenta przejmie druga osoba w państwie tj. Marszałek Sejmu. Prawo musi obowiązować, w przeciwnym razie w kraju nastaje anarchia.
Polak2020.03.21 15:19
Czy fronda przeszła teraz w ręce koderastów,pederastów i innego lewactwa?
ten obcy2020.03.22 8:00
nie, tu działa trzon "wojny hybrydowej" z nadania putasa i za pomocą trolli i POżytecznych idiotów, co skakają ze strony na stronę i nabijają "łapki", a że Fronda na to pozwala, to nie wnikam
UWAGA - przełożenie wyborów to podstęp2020.03.21 14:38
Mniejsze zagrożenie jest w lokalu wyborczym niż w sklepie, gdzie dotykamy warzyw, owoców, pieniędzy itd i w niezorganizowany sposób przechodzimy obok innych. Jeżeli skład komisji wyborczych i mężów zaufania, zabezpieczy się choćby tak jak obsługę aptek, sklepów lub francuskich komisji wyborczych z wyborów samorządowych, to spełnienie obywatelskiego obowiązku będzie bezpieczniejsze niż pójście po chleb. Bo złożenie podpisu i krzyżyka trwa 1-2 minuty, zakupów w tym czasie nikt nie zrobi. Problematycznie może być jedynie stanie w kolejce, która z racji odstępów może być dość długa. POKO-PZPR I INNEMU LEWACTWU WCALE NIE CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO POLAKÓW, TYLKO O PRZEŁOŻENIE WYBORÓW NA CZAS, GDY PO EPIDEMII, NASTĄPI ODCZUWALNY KRYZYS GOSPODARCZY. A WTEDY PRZY POMOCY TVN-ów, GW, der onetów i innych niemieckich i lewackich tub propagandowych, będzie usiłowało wszystko zwalić na rząd PiS
Oloo2020.03.21 14:42
#Zabierz babcię na Wybory-DUDA2020
The day of reckoning is coming!2020.03.21 14:36
Mendy blogowe, mendy na forach mam dla was tragiczna wiadomość: szczepionki się nie doczekacie! Za ileś tam m-cy, może za rok jak będziecie mieli "szczęście", forum opusztoszeje. - Menda Nowak-robaczek dowie czy "czy Go nie ma". - Menda "Leszek" Keller-Krawczyk ze swoją cukrzycą i otyłością pewnie bez wirusa padnie. - Menda Albert, jego strawi nienawiść, choć kto wie, może go wirus wcześniej dopadnie, - Menda Stachu nie zrobi żadnej "headway" w swojej "karierze zawodowej" - dead end, literally. - Żyd wyklęty znany też jako Klapafuckyousz, NIE BADZ blah, blah.. jeżeli go przysłowiony ch....(obrzezny) nie strzeli to przed wirusem nie ma ratunku w jego wieku. Też się dowie czy warto było być ch.... złamanym, niewychowanym robiąc ordynarne "uwagi" pod Jego adresem. - Pedał "dumny" od dawna nosi w sobie wyrok śmierci, ale kto wie, może będzie miał to szczęście i zanim go HIV nie powali, powali go "corona" i skończy się branie w koronkę. Ale to nie wszystko; inflacja pochłonie wasze emeryturki, zarobki nie pokryją wydatków, 20% bezrobocia, gangi na ulicach, brak lekarstw, braki w sklepach, brak wody, prądu, itp., ... A tak naprawdę, i tu nie trzeba być żadnym 'frojdem" by niezauważyć jak ze strachu rżniecie kupy w gacie, przez internet czuć. Ale póki co, nadrabiajcie minami. My katole mamy to czego wam brak, nadzieję, a ta zgodnie z powiedzeniem ostatnia umiera.
ten obcy2020.03.22 7:56
@The day of reckoning is coming!- szacun!, sprawiedliwość społeczna "dorżnie lewackie watachy", pozdro!
Wyborca z dworca2020.03.21 14:29
Ja bardzo szanuję Pana Kaczyńskiego. Wie co robi i najważniejsze co mówi. Pozdrawiam szyderców komentujących. Więcej jadu to się w nim potopicie.
Krakus2020.03.21 19:41
Chyba faktycznie jesteś bezdromnym z dworca, skoro chcesz większej pandemii
JaKi2020.03.21 13:28
Jak mają głosować osoby w kwarantannie i zakażone,skoro Konstytucja daje im takie prawo? Będą dowożeni do komisji wyborczej? Druga sprawa czy samorządy znajdą chętnych do komisji wyborczych.
Krzysztof2020.03.21 13:24
Wybory to ustawka dla ciemnego ludu. Za kilka tygodni wielki mąż stanu PAD ogłosi przełożenie wyborów dla dobra obywateli i w trosce o ich życie.W ten sposób uratuje Polskę i zdobędzie dodatkowe 10% głosów i w jesieni wygra w pierwszej rundzie.
zenio2020.03.22 9:35
Tylko kto na jesień pójdzie głosować skoro ta bardziej tępa część społeczeństwa ruszy w maju głosować narażając się na zarażenie, a potem będzie wirusa roznosić między tymi bardziej inteligentnymi, którzy zdawali sobie sprawę z powagi sytuacji i nie poszła na wybory.
Walter2020.03.21 13:18
Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński nie chcą przesunąć terminu wyborów bo wiedzą, że na jesieni tysiące firm zbankrutuje i wtedy przegrają. Dla Andrzeja Dudy i Jarosława Kaczyńskiego wygrane wybory są ważniejsze niż zdrowie i życie wyborców. Wcześniej Andrzej Duda wolał 2 mld zł z budżetu państwa przeznaczyć na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Prezydent złamał następujące artykuły konstytucji: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. Dlatego nigdy na niego nie zagłosuję!
Oloo2020.03.21 13:12
Jud wkrótce rusza nasza wielka akcja: #Zabierz babcię na Wybory-DUDA2020
gumowa kaczka2020.03.21 13:19
do urn obywatele !!
ten obcy2020.03.21 16:43
tfu
Jarek2020.03.21 12:51
Nie od dzisiaj wiadomo, że zabicie nawet dziesiątek tysięcy ludzi to cena, którą PiS jest gotowe ponieść, żeby utrzymać władzę.
matis892020.03.21 12:44
Niech lewakoateiści zostaną 10 maja w domu, a wyborcy PIS i KOnfederacji pójdą sobie na wybory :))) Wtedy ta czerwona zaraza która jest odpowiedzialna za koronego wirusa, multikulti, islamizację UE, aborcyjne mordowanie dzieci, sodomię zostanie pogoniona do swoich zagranicznych panów którzy już rozwalili państwa na zachodzie.
154/192020.03.21 15:00
Weź »niepier­dol« na ból du­py.
Krakus2020.03.21 19:39
Matis89 albo jesteś nienormalny, albo ci ruscy płacą za "takie" wpisy ;)
Urszula2020.03.21 12:39
Wszystko pod kontrolą? O czym ten kaczor pieprzy? Na Opolszczyźnie wykryto dotąd 10 przypadków. Od kilku dni chorych zakażonych nie przybywa. Można by się było z tego cieszyć gdyby nie fakt, że chorych nie przybywa bo nie robi się testów. "W piątek nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że z braku testów w kolejce do badania jest 200 próbek. To by oznaczało zakorkowanie laboratorium na pięć dni. Tyle na wyniki musieliby czekać ludzie podejrzani o zakażenie. Pięć ostatnich komunikatów Ministerstwa Zdrowia na temat liczby zakażonych koronawirusem nie zawierało informacji o nowych chorych na Opolszczyźnie. Przypadek? Nie sądzę - mówi lekarz, który też czeka na wyniki swojego pacjenta. - Chorych nie przybywa, bo nie ma testów i pobrany do badań materiał czeka." Takie jest to twoje "wszystko pod kontrolą", kurduplu.
niech czerwona piany cieknie z ust POplatfusów2020.03.21 12:22
jakiś komuch lata po ulicach, w mundurze wojskowym, z wyciągniętym plastikowym naganem - pluje, POpierduje i wrzeszczy, że chce STANU WOJENNEGO
gumowa kaczka2020.03.21 13:11
ludzie po prostu lobią mieć puls a prezes to idiota
ten obcy2020.03.21 16:42
gównowa kaczka mówi twoim otworem wejsciowym!
gumowa kaczka2020.03.21 19:22
fajne to zdanie takie niedorozwinięte
ten obcy2020.03.21 23:10
tak jak ty!
Czesc kotku2020.03.21 12:15
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.lexlale.eu Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Jenny2020.03.21 12:09
O w koncu wyszedl z kuwety?
ten obcy2020.03.21 16:40
o jeny!, po 10tym maja ty do niej wpełzniesz!
wiara i romantyzm2020.03.21 11:58
10 maja narodowe wydalanie czerwonych złogów z organizmu
jestem Szłapka i WUJ do tego2020.03.21 11:57
sąsiad zdeklarowany komuch: w UB,ZOMO,PZPR,KDL i PO - sfrustrowany, zgolaszony przez Tuska rzucił się z balkonu i wybił dziurę w trawniku
Marek212020.03.21 11:48
Drodzy POLACY! Wielu z was pójdzie na wybory, zarazi się i umrze. Ale ja te stratę zniosą bohatersko, jak przystało na Prezesa Narodu!
ten obcy2020.03.21 23:08
@Marek21, won stąd, onuco!
zenio2020.03.22 9:32
Spie.r.d.a.laj prawicowy,bezmyślny, bez wyobraźni, tępy idioto. To jest kooorwa pandemia, a nie zabawa w piaskownicy. Rozumiem,że masz IQ=20, może 30 skoro nie potrafisz ogarnąć powagi sytuacji.
Saki Faki2020.03.21 11:46
Dziad sam zwiał i się schował, ale namawia tych biednych emerytów, żeby ryzykowali, bo wicie rozumicie, koryto i tak dalej, a i na 13 emerytury mniej kasy pójdzie.
ten obcy2020.03.22 7:49
przypomnij sobie, kto cię spłodził. Gdyby twój ojciec myślał tak jak ty, to by cię nie było
Maria2020.03.21 11:41
ZJEDNOCZONA PRAWICA - CUD, NA KTÓRY CZEKALIŚMY 100 LAT !!!!
Dam2020.03.21 12:06
Ani prawica, ani cud. Pobożni na pokaz komuniści.
Urszula2020.03.21 11:40
A kto pójdzie na wybory? Powinni zrobić sondaż o frekwencji 10 maja. Myślę jednak, że zakażonych będzie tak dużo, że tylko nieliczni zdecydują się na uczestnictwo w wyborach. Ile zakażonych nie wie o tym, że są nosicielami? Polska to państwa z tektury. Koronawirus obnażył jak źle państwo jest zarządzane. Epidemia obnażyła słabość NFZ. Chaos, przestarzałe systemy, fundusz tonie w papierach "NFZ odwołuje konkursy na leczenie, bo przestarzały system nie pozwala szpitalom na elektroniczne złożenie ofert. Część urzędników dostała zgodę na pracę z domu, ale nie dostała laptopów." To ostatnie zdanie jest super :D To tak jak kazać krawcowi uszyć spodnie nie dając mu materiału. Kabaret a nie państwo.
ten obcy2020.03.21 16:36
@urszula- ty nie tutejszy?, jak z "soku z buraka", to jesteś ruska gnida
B522020.03.22 0:07
czerwona szarańcza sprowadziła kryzys na Europę przez wyprowadzenie Produkcji do Azji gratis mamy zarazę to które Państwo sobie dobrze radzi w europie czekam na info
PiS nie sprosta kryzysowi2020.03.21 11:40
Kandydaci powinni się wycofać, a Naród zbojkotować wybory, jeżeli będą w maju.
B522020.03.21 12:15
czyli czerwona szarańcza doprowadziła do wpuszczenia epidemii do europy i my dlatego powinniśmy głosować na czerwoną szarańczę
gra2020.03.21 14:33
A nie czarna ?
154/192020.03.21 14:58
Nie pier­dol, stary Nie bój się przecie O tobie wczoraj stało w gazecie
Izydor2020.03.21 15:29
Jarek będzie się czuł jak w latach swojej świetności. Zamknięte granice, puste półki a jedynie słuszny kandydat dostał 98% głosów. Jeszcze pospać do południa I będzie git.
wróg zgredka2020.03.21 16:33
Naród wybierze PAD ponownie i dorżnie watachy!
antymarksista2020.03.21 11:31
Totalna opozycja nie może pogodzić się ze spadkiem notowań. Nie chce przyjąć prawdy o swojej marności na tle operatywnych działań prezydenta i rządu. Ludzie to dostrzegają i nic nie wskazuje na to, że tendencja się zmieni. Postawa totalnych nieudaczników, jako żywo przypomina mi błagania nieprzygotowanych studentów o przesunięcie terminu egzaminów. Zero ustępstw!
Krakus2020.03.21 19:37
Do wyborów PO TRUPACH, tak, antymarksisto? Jesteś debilem, czy ruscy za wpisy ci płacą?
Felek2020.03.21 22:16
Co ma opozycja do tego co bredzi Kaczynski. To ze rzadzi nami banda oportunczykow nie znaczy ze mamy glosowac na opozycje. Jedni i drudzy warci siebie.
szcze rydzykowi w ryj2020.03.21 11:29
Na trumnach i nieszczęściu do zwycięstwa! Lubisz to Jarek, co???
zgredka2020.03.21 16:30
szczerze? ruska menda jesteś, choć z polskim obywatelstwem
B522020.03.21 11:15
a teraz drogie dzieci opowiem wam jak komuniści i ekolodzy sprowadzili zarazę do Europy komuniści w walce o zero emisyjność nałożyli podatki na energię a jak wiecie żeby cokolwiek wyprodukować potrzebna jest energia producenci w Europie te koszta przenosili na produkty co sprawiało że te produkty były drogie ale producenci wpadli na pomysł że jak produkcję przeniosą do Azji to produkty nie będą odciążone takim kosztem czerwoni komisarze byli bardzo zadowoleni że niema emisji w europie i są blisko ogłoszenia zielonego ładu zielony ład drodze dzieci to jak chce ci się kupę to idziesz się wykasztanić na trawnik sąsiada wtedy u ciebie nie śmierdzi czerwoni komisarze z racji że mają male główki nie nałożyli cła zaporowego na produkty z poza Europy i wszystko chodziło jak w szwajcarskim zegarku do momentu jak jeden chińczyk nie ugotował jak zwykle nietoperza tylko zapragnął zjeść tatara nawet znam nazwisko komisarza który nie zamknął granic Europy przed nadciągającą zarazą i naraził Europejczyków na epidemię jego nazwisko to otwartość i globalizacja
zenio2020.03.21 16:58
Nie ma juz komunistów idioto. Jest prawica, lewica i centrum.
B522020.03.21 23:54
mnie to wali komuchu jak się nazwiesz dla mnie komuch to komuch
Felek2020.03.21 22:13
Tylko prawicowo-katoliccy emisarjusze wiedza jak poradzic sobie z zaraza i oni nas zbawia. Przestan bredzic idioto.
B522020.03.22 0:01
obrzucanie się wulgaryzmami to nie moja bajka odnieś się do tematu to pogadamy
Jarek2020.03.22 9:38
@ B52 Chińscy naukowcy już rok temu ostrzegali o możliwości pandemii w związku z Koronawirusem - ale wszyscy, a zwłaszcza decydenci ich wyśmiali. Publikowali wyniki badań i ostrzegali. Dlatego niektóre kraje tak wcześnie rozpoczęły prace nad szczepionką. Tutaj też - niejaki Wielgucki (Matoł Kurka) bagatelizował sprawę. A Kaczyński, to chory człowiek, nie potrafi ocenić jasno sytuacji. Chce tylko zrealizować swoje urojenia, nie zważając na innych. Drugi znawca tematu to Ty - B52.
Foster2020.03.21 11:11
Mam to w nosie - panie Kaczyński. Chcę żyć a nie narażać się na zarażenie niewidzialnym paskudztwem. Wy jestęcie zdolni do tego, zeby w przeddzień wyborów ogłosić brak zagrożenia koronawirusem.
gay2020.03.21 12:17
to gnij w domu wybory są dla dorołch
ten obcy2020.03.21 16:38
@ toster, a Pan Kaczyński ma w nosie takie ruske onuce jak ty
Dam2020.03.21 11:11
"W najbliższych dniach nawet 10 tys. zakażonych w Polsce" https://www.fronda.pl/a/w-najblizszych-dniach-nawet-10-tys-zakazonych-w-polsce,141790.html Ale nie ma potrzeby przekładać wybory. Dziesiątki tysięcy potencjalnie zarażonych idących na wybory i zarażający innych to wspaniały pomysł. A mówienie o przestrzeganiu konstytucji to kpina, dotychczas mu ona jakoś nie przeszkadzała.
Michał Jan2020.03.21 11:21
Dałbym im szansę na opamiętanie się. Do 10.05 jeszcze sporo czasu.
Dam2020.03.21 12:05
Opamiętanie się w związku z czym? Właśnie rząd stwierdził, że w galeriach handlowych ma być ograniczony handel, bo byłyby to zbyt duże skupiska ludności. Ale wybory się mogą odbyć, bo to wcale nie będą wielkie skupiska ludności, prawda? Wcale tam nie będzie wielu starszych, słabszych ludzi, którzy mogliby się łatwo zarazić. Kaczyński chce zrobić wybory kosztem ludzkiego życia. Ale to nie jest nic nienormalnego dla człowieka, który przez lata robił politykę na grobach smoleńskich, a temat wygasił zaraz po zdobyciu władzy.
wróg zgredka2020.03.21 16:25
do sklepu musimy chodzić codziennie, to i na wybory 10. 05. 2020 roku pójdziemy, ruska gnido
M.2020.03.22 3:38
Idz i zdychaj, bo pewnie jestes stary, jak JK. On na szczescie wkrótce tez zdechnie jak glista...
ten obcy2020.03.22 19:26
@M, a ty niezniszczalny?, nie życz nikomu, co tobie nie miłe- onuco kremlowska
Katolicka Kretynizacja Polski 2020.03.21 11:09
Po latach łamania konstytucji, ignorowania wyroków sądowych, rynsztokowej propagandy , hejtowania, cynicznego wykorzystywania Smoleńska, kłamania na potęgę, kneblowania opozycji, brudnych gier, niszczenia ludzi, plucia na oponentów kogoś jeszcze dziwi, że PiSdzielce robią kampanię na pandemii i nie widzą w tym nic złego?!
wróg zgredka2020.03.21 16:22
poszoł won ruska mendo!
ktoś tam2020.03.21 18:12
Na pewno wszystko wymieniłeś? No bo wiesz, do "soku z buraka" jeszcze Ci brakuje...
Wojciec2020.03.21 11:09
Co kościół zrobił w obliczu dzisiejszej sytuacji? Ile zakupił respiratorów,rękawic czy masek? Naród ich finansował. Co robią księża? Kościoły puste, więc mogli by w wolnym czasie pomagać w szpitalach, sklepach spożywczych. Mogli by robić zakupy dla starszych osób itd.
Piotr2020.03.21 11:26
To zamiast siedzieć i klepać głupoty do roboty gamoniu
Wojciec2020.03.21 11:27
Ja już dawno wsparłem akcję pomocy. Czekam na tych co gębę sobie wycierają miłością i dobrocią.
O. Marek2020.03.21 11:55
I to robia! I nietylko
Stały czytelnik2020.03.21 23:07
Kościół nie jest kolejną instytucją charytatywną. Nie takie jest jego zadanie.
gumowa kaczka2020.03.21 11:07
No to już drugi ,po Matce Kurce,wybitny wirusolog . Zbędne narażanie ludzi na niebezpieczeństwo,i to dla wlanych korzyści ,dyskwalifikuje z wypowiadania się na ważne tematy. Do bunkra panie prezesie !!!
trans2020.03.21 12:14
Od 12 marca jestem w izolacji. Wcześniej miałem publiczne spotkania w Belgii, Niemczech, Rumunii, Luksemburgu. Po powrocie zacząłem kaszleć, ale gorączka na szczęście nie była duża. Pani doktor zdecydowała bez testu,bez testu,bez testu,bez testu, że na minimum 14 dni muszę zostać w domu. Jestem z nią w telefonicznym kontakcie,w BELGI,ALE JAJA
wróg zgredka2020.03.21 16:21
@guwnowa kaczka, ja bym ci kopiejki za to warczenie nie zapłacił, ruska onuco!
gumowa kaczka2020.03.21 19:21
bardzo proszę ,wymasuj prostatę prezesowi ale tym razem w rękawiczkach( jeżeli wpuszczą cie do bunkra)
ten obcy2020.03.22 7:41
@ gumowa kaczka- oj weźmie się za was Duda, oj weźmie!
ten drugi2020.03.21 10:58
Biedny, starszy człowiek, który poza własnym nosem i władzą niczego nie widzi. I wyśle starszych narażonych na śmierć, posłusznych ludzi na pierwszą linię frontu w wyborach. Ale jestem dobrej myśli, może los spłata mu figla.
B522020.03.21 11:10
figla to wam towarzyszu zrobiła wasza ideologia która miała wprowadzić Europę w 21 wiek a jak towarzyszu wyjrzycie przez okno to zobaczycie średniowiecze
ten drugi2020.03.21 11:11
Nie powtarzaj się dziadku.
B522020.03.21 12:01
tylko tyle masz do powiedzenia w tej kwestii ale co powiesz na to że wasze ideały sprały się jak majty w kroku
ktoś tam2020.03.21 17:58
Jakie ideały? W Sodomie i Gomorze? I tak tam wszystko kręci wokół d...
antoni.s2020.03.21 20:52
Masz na myśli procesje?.
Izydor2020.03.21 15:25
Jarek lubi politykę na trumnach także nie ma co się dziwić.
wróg zgredka2020.03.21 16:18
@ Stachu, nie myśl lewacka mendo, że to ujadanie na nasz kraj ujdzie ci na sucho, jeśli nadajesz i mieszkasz w Polsce!!
stara rura2020.03.21 22:36
Stasiek jak się wypowiadasz o dr Kaczyńskim to z szacunkiem. Takie mendy jak ty będą wyłowione wkrótce. Pamiętaj nie jesteś anonimowy. Nałóż pampersa. Papa.
Koronawirus2020.03.21 10:53
Kaczor! Idę po ciebie!
B522020.03.21 12:05
zostałeś wpuszczony przez ideologię czerwonej szarańczy i idź do swoich
Urszula2020.03.21 13:01
Lepsza czerwona szarańcza niż piskomuszy katofaszyzm
ten obcy2020.03.21 16:48
wyłowimy was w swoim czasie
jan2020.03.21 12:13
siedzisz przy kompie i srasz w gacie
ro2020.03.21 20:44
musisz raczej popłynąć nieuku.
czekista2020.03.22 0:49
Ja tez po kaczora ide.