08.02.20, 18:20Screenshot TVP

Kamil Stoch trzeci w Willingen! 70-te podium Polaka

Kolejne podium dla polskiego zawodnika w tegorocznym Pucharze Świata w skokach narciarskich. Kamil Stoch w sobotnim konkursie zajął trzecie miejsce w konkursie w Willingen.

To już siedemdziesiąte podium w karierze Stocha. Zawody wygrał natomiast Niemiec Stephan Leyhe. Na drugim miejscu uplasował się Norweg Marius Lindvik.

Nieco gorzej sprawy potoczyły się dla pozostałych polskich zawodników. Dopiero piętnaste miejsce zajął Dawid Kubacki, Jakub Wolny był 23.

Pozostali reprezentanci Polski nie zameldowali się w drugiej turze skoków. 35. miejsce przypadło Piotrowi Żyle, Aleksander Zniszczoł był 37., Klemens Murańka miał miejsce 41., zaś Andrzej Stękała – 46.