27.10.19, 12:30

Kamil Zwierz: Lewica nie odpuści walki o nasze dzieci

Dyskusja na temat tzw. Tęczowego Piątku uzmysławia nam, że lewica nie odpuści walki o nasze dzieci. Nawet uciekając się do kłamstw i manipulacji. Naszym zadaniem jest się im przeciwstawić.


Mniejszości seksualne usiłują przedstawić się reszcie społeczeństwa jako osoby dyskryminowane i prześladowane, by z pozycji ofiary domagać się kolejnych przywilejów. Z tych właśnie powodów został stworzony termin „młodzież LGBT” jako określenie grupy, którą należy chronić przed rówieśnikami, dyrektorami, nauczycielami oraz – a może przede wszystkim – rodzicami.

W rolę ich obrońców wcielają się środowiska LGBT, przedstawiciele showbiznesu oraz członkowie partii politycznych, zachęcający do organizacji „Tęczowych Piątków”. W ten sposób dzieci i młodzież zostają wplątane w walkę społeczno-polityczną i są używane do realizacji celów politycznych i finansowych poszczególnych osób i grup.

Zabójczy coming out

Przy okazji „Tęczowego Piątku”, obok publicznego wyrażenia poparcia dla środowisk LGBT, młodzi ludzie dokonują tzw. „coming outu”, czyli ujawniają przed rówieśnikami swoją odmienną orientację seksualną.

Dorastanie jest czasem zmian własnego ciała, hormony i emocje szaleją, pojawia wiele pytań i pomysłów, które nie przyjdą do głowy dorosłym, a porównywanie się z kolegami i koleżankami jest codziennością. Wiele osób ze względu na historię życiową i sytuację domową przeżywa go w sposób bardzo trudny.

Dlatego badania wskazują, że „coming out” w tym wieku może mieć negatywne skutki. Utrudnia bowiem człowiekowi prawidłowe rozpoznanie siebie samego, a zatem odwrócenie tej decyzji i powrót do orientacji heteroseksualnej. Niestety, często zwiększa to ryzyko prób samobójczych w późniejszym okresie (Hegna i Wichstrøm 2007).

To nie choroba

Zachęta do ujawnienia się łączy się – logicznie – z zachętą do podejmowania praktyk homoseksualnych. Narracja LGBT nie wspomina jednak, jak poważne konsekwencje zdrowotne niosą za sobą takie działania. Bo przecież jest antykoncepcja, która ma w cudowny sposób ochronić przed wszystkimi...

Słynne WHO wykreśliło homoseksualizm z listy chorób, ale osoby (zwłaszcza mężczyzni) dokonujące aktów homoseksualnych są bardziej narażone na zachorowania na:

AIDS

raka odbytu

ziarnicę weneryczną pachwin

opryszczkę i rzeżączkę

wirusowe zapalenie wątroby typu B i C

hemoroidy

…i jeszcze kilka innych.

Według amerykańskich badań z 2016 r. (CDC) mężczyźni podejmujący kontakty seksualne z innymi mężczyznami stanowią:

62% wszystkich osób, które są nosicielami wirusa HIV,

86% mężczyzn, u których wykryto wirusa HIV.

Ponadto 67% zakażeń syfilisem jest rezultatem takich kontaktów.

Czy ktokolwiek, wiedząc o powyższych skutkach zdrowotnych, podjąłby się takich aktów?

Manipulowanie samobójstwami

Wreszcie, czołowy argument środowisk LGBT o samobójstwach osób o skłonnościach homoseksualnych i transseksualnych powodowanych dyskryminacją i nietolerancją jest również manipulacją.

Prawdą jest, że ta grupa społeczna naznaczona jest wysokim procentem samobójstw. Nieprawdą jest, że podstawową przyczyną targnięcia się na własne życie jest stygmatyzacja społeczna.

Osoby o skłonnościach homoseksualnych mówią o tym, że spotykają się z nieprzyjemnościami w swoich środowiskach, czy nawet w rodzinach. Narracja LGBT dokonuje w tym miejscu rażącego uproszczenia – pomija zupełnie pozostałe czynniki mogące wpływać na decyzję o samobójstwie: kwestie charakterologiczne, problemy osobiste, trudną sytuację rodzinną czy finansową.

I raczej nie mówi się o tym, że statystycznie głównym czynnikiem podjęcia prób samobójczych przez młode osoby o skłonnościach homo- jak i hetero- seksualnych jest w ponad 60 %... porzucenie przez partnera.

Wiedza podstawą przeciwdziałania

Proszę zobaczyć, ile informacji jest ukrywanych i przemilczanych przez lobby LGBT. To upiorne, że znając te fakty, wzywają młodzież do walki o „własne prawa i uczucia”...

Zapewne zgodzą się Państwo ze mną, że gdyby młodzi ludzie wiedzieli o manipulacjach, nie chcieliby brać udziału w tym homo-happeningu. Ale, niestety, ta wiedza do nich nie dociera.

W ostatnim mailu (poniżej) pisałem Państwu, że chcemy kupić samochód z plandeką informacyjną, który będzie poruszał się po miastach Polski. Miał być nośnikiem tych przemilczanych i niewygodnych faktów, które miały dawać mieszkańcom rzetelną wiedzę, a włodarzom miast przypominać o ich obowiązkach.

Bardzo dziękuję w tym miejscu wszystkim, którzy odpowiedzieli na moją prośbę. Dotychczas udało się nam zebrać ok. 30% kwoty potrzebnej do zakupu pojazdu i opłacenia kosztów eksploatacji…

Będę niezwykle wdzięczny, jeśli pomogą nam Państwo zrealizować ten cel. Dlatego ośmielam się ponownie poprosić o wsparcie tej akcji kwotą 30 zł, 60 zł, 100 zł, 200 zł lub dowolną inną – [TUTAJ]

Nasze tegoroczne kampanie przyczyniły się do przystopowania warszawskiego ratusza we wprowadzaniu edukacji seksualnej w szkołach oraz przywrócenia na uczelnię profesora, który odważnie krytykował homoaktywistów. Wierzę, że zakup samochodu będzie strzałem w dziesiątkę, prosto w serce lobby LGBT.

Skuteczna presja wielu organizacji społecznych spowodowała, że środowiska LGBT zmieniły w tym roku taktykę. W ubiegłym prowadziły listę szkół, które chcą się zaangażować w organizację „Tęczowego Piątku”, w tym – jedynie zachęcają.

Dlatego, jeśli będziecie mieli Państwo jakiekolwiek sygnały na temat organizacji tego wydarzenia – proszę o kontakt. Chcemy wiedzieć, jaka jest prawdziwa skala tego wydarzenia, zwłaszcza, że druga strona często chlubi się fałszywymi sukcesami.

Kamil Zwierz
Prezes Centrum Życia i Rodziny

Komentarze

"Pomoc2002" w Radomiu2019.10.28 16:35
Terapie konwersyjne, nazywane również terapiami reparatywnymi.Terapią reparatywną zajmuje się również Stowarzyszenie "Pomoc2002" w Radomiu.
Dominos2019.10.28 12:32
" powrót do orientacji heteroseksualnej." XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Bj\303\266rn Karlsson 2019.10.28 11:36
Zboki i zwyrodnialcy ! Ręce precz od naszych dzieci !!!
iza2019.10.28 10:24
Co za kłamstwa i szczucie Celem Tęczowego Piątku nie jest ochrona LGBT, ale ale budowanie atmosfery akceptacji, szacunku i tolerancji - czyli wszystko, co jest obce kościołowi . Porzucenie jest równie częste w przypadku związków hetero, jak i homo. Rodzice, mający katolickie uprzedzenia są często najgorszymi wrogami dzieci LGBT-wyrzucają dzieciaki z domu lub prześladują za orientację. Przyczyną samobójstw nie jest orientacja, ale szczucie na LGBT, tworzenie z nich publicznego wroga, w czym przoduje Fundacja Pro- Prawo do ŻYCIA, kościół i PiS. Przyczyną trudnej sytuacji rodzinnej osób LGBT jest nagonka organizowana przez kościół.
Sis2019.10.28 13:12
Jak można akceptować coś co zniewala i niszczy młodego człowieka/ dziecko?
Realista2019.10.28 8:34
To co mamy je oddać czarnym PEDOFILOM?
Bj\\303\\266rn Karlsson 2019.10.28 11:39
Żadnym zbokom ! Ani tęczowym, ani czarnym ! Ręce precz od naszych dzieci ! Nie ma znaczenia z jakiej opcji jest zbok. Zbok to zbok i powinien być izolowany, kastrowany. Kolor zboka nie ma tu żadnego znaczenia, lewaku.
Awa2019.10.27 21:39
Jak będziecie ich ciągle nazywać lgbt, geje, parady itp. to tak będzie. Trzeba jasno. Homofaszyści. Tęczowi staliniści, totalitarne marsze nienawiści, notoryczni kłamcy itp.
violencja2019.10.27 22:04
dewiańci , homoseksualiści ,zboczeńcy , pederaści , lesbijki, transseksualiści , zoofile , nekrofile oraz pozostali , bo nie mieści się w głowie...nie sposób wymienić. Dzieci z tego nie ma i dlatego sięgaja po nasze dzieci , nie damy ich nim.
zbycho2019.10.27 21:24
Łapy wyciągane po nasze dzieci trzeba odciąć.
Maria Blaszczyk2019.10.28 0:04
A co z innymi łapami wyciąganymi po nasze dzieci z kolei? Np. z indoktrynującymi je katechetami - wbrew woli wielu osób? https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25348308,w-liceum-im-jana-pawla-ii-uczniowie-choc-nie-zapisali-sie.html#S.main_topic-K.C-B.6-L.3.maly Albo z faszolkami w szkołach? https://www.newsweek.pl/polska/onr-zaproszony-do-szkoly-oboz-narodowo-radykalny-w-liceum-w-plocku/twsx8r6 Różnica jest taka, że Tęczowy Piątek to inicjatywa uczniowska.
Cool2019.10.28 10:13
"Uczniowska" ... rozbawiłaś mnie do łez!
Maria Blaszczyk2019.10.28 11:45
No uczniowska. A jaka niby?
Ewa B.2019.10.27 16:30
Można ucztować w pałacu lub w chlewie. Czego chcemy nauczyć młode pokolenie ? Kto im opowie o arystokratach ducha ? Czy ci, co mają nauczać dzieci wiedzą coś na ten temat ? Jaką rolę odgrywa w człowieczeństwie umiar, godność, szlachetność, powściągliwość ? Czy można tolerować to co haniebne?
nikt2019.10.27 14:52
Właśnie oglądam .......Żyd Malczewski stracił głowę dla Słowianki Balowej . Przyjaciółka też Słowianka . Słowianki mają to " coś " czego nie mają kobiety innych innych europejskich narodów ani żydowskie . I to widać na odległość .
Lech Keller-Krawczyk żyd homo pedofil 2019.10.27 14:50
Był "dzielnicowy" z radziecką muchą. Mucha smrodu nie wytrzymała. Był "PolishPatriot", "Poliamorysta", byl "Słowianin", "Sarmata" ... Jest 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 (jak długo?) - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... i dziesiątki innych "symbolicznych" pseudonimów. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd-genetyk "słowianszczyzny" 𝐧𝐢𝐤𝐭 (tu ma racje) żyje w tzw. lala land. Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu, jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
anonim2019.10.27 14:43
Czarna zaraza i sieczka w głowie a smoła w sercach rządzą. A ponoć jest w Nowym Testamencie: miłuj bliźniego swego jak siebie samego! hahaha - dewoci!!!
Ass2019.10.27 16:56
dzielnicowy przygłupie - dlaczego zmieniłeś nicka???
www2019.10.27 18:48
Miłość to nie pobłażanie grzechom. Grzechy należy wskazywać.
"Pomoc2002" w Radomiu2019.10.28 16:36
Terapie konwersyjne, nazywane również terapiami reparatywnymi.Terapią reparatywną zajmuje się również Stowarzyszenie "Pomoc2002" w Radomiu.
nikt2019.10.27 14:27
Nie wiem czy ktokolwiek zauważył to jak w telewizyjnych migawkach odpowiadają w ulicznych sondażach Amerykanie ? Sondaże przeprowadzane są w miastach . W Polsce także . W USA czasem wygląda na najgorszego menela a jak rzeczowo , logicznie , z szybką orientacją wyraża swoją opinię na dany temat . W Polsce albo się taki zapytany popisuje , albo wygłupa , albo plecie trzy po trzy . Kto mieszka w polskich miastach ? Ano , przede wszystkim ludność pochodzenia żydowskiego . I tego rodzaju ludzie są kreatorami naszej kultury i tradycji ? Skoro Polacy to akceptują , to niech tak będzie . Co mnie do tego ? W USA chodzi po ulicach miast wielonarodowa mieszanka . W Polsce narodowość żydowska lub żydowsko - słowiańska mieszanka . Piszę trochę nie na temat , gdyż ludzie odmienni seksualnie aż tak bardzo nie absorbują mojej uwagi .
Ryszard Olejniczak2019.10.27 14:19
Człowieczeństwo jest wielkim darem Boga, darem wolnej woli (stanowiącym wyjątek w naturze) a zarazem bardzo określonym wymaganiem stawianym każdej osobie ludzkiej. Te wymagania zgodnie z Ewangelią (kuszenie Chrystusa) obejmują: 1) panowanie nad zmysłami (zamiana kamieni w chleb dla zaspokojenia głodu), 2) wolność od pychy (rzuć się w dół), 3) uniezależnienie od pożądania władzy (królestwa za pokłon). Seksualizacja dzieci jest tresurą uzależniania od zmysłów, a więc pozbawianiem 1-szego z wymienionych warunków pełnego człowieczeństwa, pozbawiającą wolności. Jest więc zbrodnią. Tym bardziej krzywdząca, że wykorzystującą nieświadomość. Człowiek uzależniony od czegokolwiek (zmysłów, władzy, żądzy posiadania) nie jest wolny. Nabywa mentalności niewolnika, stając się towarem w rękach rządzącej światem globalnej finansjery. I taki jest cel genderyzmu, LGBT. Ci ludzie mają tyle wspólnego z lewicą co nędza z bogactwem. Nazywanie ich lewicą, to dla nich najlepszy kamuflaż. Robią to na ich potrzeby, ludzie uzależnieni od władzy i pieniądza.
2019.10.27 14:06
Manipulatorzy z K.Kat.
Magda2019.10.27 13:28
LGBT jest zarazą pod każdym względem, a z zarazą obiektywnie należy walczyć.
SILNaLESBA2019.10.27 13:45
Nie szczekaj madziu tylko do dzieła! Bierz siekiere i rób porządek...
orgi2019.10.27 14:02
teee , lesba wsadź sę coś w d....ę
Arturo2019.10.27 13:28
nie tylko nasza lewica ale cała międzynarodówka świata nie odpuści mają nowy proletariat przy którym plotą bat na resztę nie posłuszną
marek2019.10.27 13:21
Dewiantów się leczy a nie promuje. Przez to ci chorzy ludzie popełniają później okrutne zbrodnie pedofilskie na dzieciach, epatują wulgaryzmem i wyuzdaniem, roznoszą wszelkie choroby w społeczeństwie a w końcu karmieni lewackimi bredniami o rzekomej "normalności" popełniają samobójstwa przez zwykłą chorobę umysłową i nieradzenie sobie ze swoimi odchyłami w zdrowym społeczeństwie. A wystarczyło by tylko leczyć tych osobników z zyskiem dla nich samych i społeczeństwa! Oby Sejm wybrany na kolejną kadencję zrobił w końcu porządek z tą tęczową zarazą dla dobra samych homoseksualistów jak i społeczeństwa a szczególnie dobra naszych dzieci!
SILNaLESBA2019.10.27 13:26
Wyciągnijcie po nas łapy katozj eby a zobaczycie co sie stanie!
marek2019.10.27 14:11
Nie strasz zboczku bo pochlapiesz wszystkich dookoła gó..em. Nie chcemy wyciągać po was rąk. Od tego będą odpowiednie instytucje i szpitale psychiatryczne. I jako psychiczny pójdziesz pięknie na leczenie bez dyskusji. Zresztą dla dobra twojego też. Kiedyś podziękujesz lekarzowi za wyciągniecie cię z obrzydliwego szamba homoseksualizmu. Będziesz normalnym człowiekiem normalnie funkconującym w społeczeństwie a nie myślącym odbytem i funkcjonującym od jednego do drugiego parzenia się w kale.
SILNaLESBA2019.10.27 14:22
Unia wam na to nie pozwoli, chyba, że sie z niej wypiszecie. A wtedy miłej ciuciubabki z Putinem!
Maria Blaszczyk2019.10.28 0:14
Nie istnieją szpitale psychiatryczne leczące homoseksualizm. A to dlatego, że nie jest to choroba. Aha, i w żaden sposób nie przeszkadza normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Choć nie wiem, czy to samo da się powiedzieć o Twojej fekalno-analnej obsesji.
KKK2019.10.27 13:18
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Pisbusters2019.10.27 13:16
Pisdzielce wszyscy jesteście dziećmi Kaczyńskiego on wasz ojciec wskaże wam prawdziwą drogę
KKK2019.10.27 13:19
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
Ola2019.10.28 4:07
Wolę być dzieckiem Kaczyńskiego bo to zaszczyt aniżeli kukłą bez mózgu w szponach szatana. / Lepiej ci sie zyje z taka podłością - wspołczuję ci/
J N Kowalski2019.10.28 9:12
I tak właśnie powstają sekty, jesteś tego dobrym przykładem
Małgorzata2019.10.27 13:16
Homos Biedroń przypomniał mi słynne słowa naszego Papierza Jana Pawła II „Niech zstąpi duch twój i odmieni oblicze tej ziemi”. Oczywiście Biedroń jako ateista nie zrozumiał tych słów i wykorzystał je do zmiany oblicza tej ziemi przez różnego rodzaju zboczeńców, lub inaczej LGBT+Q+Zoofile. Otóż panie Biedroń, na taką zmianę oblicza tej ziemi nie ma pan najmniejszych szans !!! Marszami zboczeńców, a nie równości, tego nie zrobicie, a do koryta panie homo nie dostaniecie się nigdy – powtarzam: NIGDY !!!
SILNaLESBA2019.10.27 13:55
Ale oni już są u koryta, Ty pracujesz za 2tyś brutto a "Papierz" gryzie glebe!
Bizon2019.10.27 13:14
Tęczowa zaraza to grupa polskich debili, którzy "są tylko narzędziami w rękach szatana, który manipuluje nimi jak pajacami," A zarem mamy obecnie 3 pajacy: biedrońi jego żon, jażdżewski i rabiej i jego żon ! Proponuje abyśmy szukali następnego pajaca do tej grupy !
lady chapel2019.10.28 8:07
Europosłowie PiS - Beata Szydło, Patryk Jaki i Beata Kempa, wstrzymali się od głosu przy podejmowaniu przez Parlament Europejski rezolucji potępiającej karę śmierci, którą władze afrykańskiej Ugandy chcą nałożyć na mniejszości LGBT.
KaczyKaczor2019.10.27 13:11
Większość ludzi promujących i popierających homoseksualizm, potrzebuje pomocy psychiatrycznej !
Realista2019.10.28 8:37
(40%Polakow potrzebuje pomocy psychiatrycznej alboubezwlasnowolnienia po prostu nie maja mozgu
SILNaLESBA2019.10.27 12:47
ZNOWU SZCZUJECIE? ILE JESZCZE GEJÓW I LESBIJEK W WIEKU SZKOLNYM MUSI SOBIE ODEBRAĆ ŻYCIE BYŚCIE BYLI ZADOWOLENI?! JESTEŚCIE KANALIAMI!!!
Moly2019.10.27 15:42
Czy mozna sobie wyobrazoc zeby ososab wypisujaca takie bedziewia wziela odpowiedzialnosc? NIE. Za samobojstawa bedzie odpowiedzialny coming out
Maria Blaszczyk2019.10.28 0:08
A wiesz, że tacy niewyoutowani też się zabijają? Czasem w liście napiszą, że to dlatego. A kiedy indziej wnioskujemy o tym z pośrednich przesłane, tak jak w przypadku tego badania: https://www.iflscience.com/health-and-medicine/teenage-suicide-attempts-fall-in-the-us-after-samesex-marriage-is-legalized/?fbclid=IwAR1Ch9kwKJbUQmVKmxi8LclbN1A1U9gjXouFjEiDQNBbqoms2t1avj14mww
Sonia2019.10.27 15:44
Kanalia jestes ty zboku i kłamcą
www2019.10.27 18:46
Ideologia LGBT robi z ludzi gejów i lesbijki, przez co zostaje stworzona przyczyna społecznego konfliktu. Jeśli kończy się to samobójstwem, to powodem jest mentalny wirus homoideologii.
Maria Blaszczyk2019.10.28 0:12
No jasne... Po prostu, jak widzisz tęczową flagę, to przez oczy wirus wpada do Twojego mózgu - i nagle ogarnia Cię przemożne pożądanie do osób tej samej płci, wraz z dodatkowymi korzyściami - bycia wyzywanym od zboczeńców i pedofilów, zwiększonego prawdopodobieństwa zostania pobitym lub oplutym oraz, w bonusie, utrudnieniami we wzięciu z partnerem kredytu hipotecznego... Wiesz to zapewne na własnym przykładzie.
Cool2019.10.28 10:09
Jeśli ktos chce popełnić samobójstwo to każdy pretekst jest dobry ... a i winny zawsze sie znajdzie.
Bj\\\\303\\\\266rn Karlsson 2019.10.28 11:43
Lecz się zboku na łeb. Może nie jest za późno ?
JPIII2019.10.27 12:35
Co te zwierzę wypisuje?
krzysztof2019.10.27 12:49
ŻE JESTEŚCIE TRĘDOWACI I JUŻ POWOLI GINIECIE I SKOŃCZYCIE UNICESTWIENI
ZabieramTw\\\\304\\\\205DuszeWPizdu2019.10.27 16:20
Na razie to wy dupom trzęsieta
Realista2019.10.28 8:35
Na jakiejś wiosce nie pozwolili sadzić czarnego pedofila oni by swoje dzieci im oddali A czarni tego tylko chca