05.07.21, 12:43Fot. screenshot - YouTube (Radio Maryja, America - The Jesuit Review)

Kanadyjski publicysta: Papież zdradza prawdę Chrystusa

W wyjątkowo ostrych słowach wydawca LifeSiteNews, John-Henry Westen skrytykował postawę papieża Franciszka wobec działań środowisk propagujących ideologię LGBT. Publicysta oskarża ojca świętego o „zdradę prawdy Chrystusa”.

W ostatnią sobotę czerwca w Rzymie odbył się bluźnierczy festiwal dumy LGBTQ+, w czasie którego środowiska homoseksualne kpiły z Jezusa i Jego odkupieńczej misji. Papież Franciszek nie zdecydował się jednak zabrać głosu w tej sprawie. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Zabrał za to głos ws. kontrowersyjnego jezuity, o. Jamesa Martina, znanego z zaangażowania w działania propagujące ideologię LGBT i zmianę doktryny Kościoła. Biskup Rzymu nie chciał jednak duchownego skarcić, a… docenić jego działalność. Więcej na ten temat TUTAJ.

Wydarzenia te komentuje wydawca LifeSiteNews, John-Henry Westen, który w bardzo mocnych słowach krytykuje papieża.

- „Nie powinniście tego ode mnie słyszeć. Wszyscy wierni kardynałowie i biskupi Kościoła muszą powstać i powiedzieć: «Dość!». Wystarczy niszczenia nauczania Kościoła w wykonaniu papieża Franciszka”

- przekonuje.

Podkreśla, że wierni muszą wyraźnie przeciwstawić się „fałszywym pasterzom”. Przypomniał oświadczenia kard. Józefa Ratzingera, w którym ten nauczał, że milczenie na temat szkód duchowych powodowanych przez akty homoseksualne to fałszywa miłość.

- „Zaniedbanie stanowiska Kościoła uniemożliwia homoseksualnym mężczyznom i kobietom opiekę, jakiej potrzebują i na jaką zasługują”

- pisał prefekt Kongregacji Nauki Wiary w 1986 roku.

Westen przekonuje, że popierając o. Martina, papież krzywdzi wiernych.

- „Ale co wynika z tej relacji ks. Jamesa Martina i papieża Franciszka, zdradzających prawdę Chrystusa w tej trudnej sprawie? Chwała świata! A także pochwały od wysokich rangą polityków i światowych przywódców. Otrzymali także uznanie i towarzystwo glitterati oraz podziw mediów. Są gwiazdami, są kochani przez świat, witani w salach władzy i sławy”

- ocenia.

- „Dlatego błagam was, dobrzy księża i biskupi, wypowiadajcie się z przekonaniem i z miłością o prawdach Chrystusowych, szczególnie w tych trudnych obszarach ludzkiej seksualności, nawet jeśli oznacza to publiczne korygowanie papieża Franciszka”

- apeluje kanadyjski dziennikarz.

Przestrzega przy tym, że terror LGBT może wkrótce doprowadzić do sytuacji, w której głoszenie tej prawdy będzie dla chrześcijan wiązało się z prześladowaniami.

kak/lifesitenews.com, DoRzeczy.pl

Komentarze

Prawda2021.07.6 4:32
Sekcie katolickiej nie wolno mówić prawdy, kłamstwo jest wasza religia.
pytajnik2021.07.6 4:24
A czy nie jest zdradą prawdy Chrystusa stan realizacji nauczania polskich biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )?
Jakub2021.07.6 3:22
też: https://pch24.pl/arcybiskup-vigano-napomina-papieza-franciszka-chodzi-o-list-do-o-martina-sj/
TerazJa2021.07.6 2:27
Wiecie co ? Mam dosyć waszych wojenek politycznych, religijnych, doktrynalnych, sralnych..... znudziło mi się już to wszystko. Każdy Chrześcijanin wie, że LGBT i inne g...wno to jest nic innego jak Sodoma i Gomora, Babilon, jeden z najgorszych grzechów, syf totalny, obrzydliwość dla Boga.... i nic tego nie zmieni, ani papież, ani ksiądz ani biskup ani żaden kościół, bo na straży tego stoi po prostu to co zapisane w Biblii i jak ktoś nie czytał Biblii to zawsze będzie błądził.
Skrzypek na dachu2021.07.5 18:13
Falszywy uzurpator Franciszek to szatanista tenczowy bezbozny .
Kol. Bergoglio2021.07.5 16:09
gdy był jeszcze biskupem w Argentynie wstąpił do masońskiego Rotary Club. Nigdy się z tym nie krył, a podpisany przez niego formularz członkowski dostępny jest na internecie i dzisiaj................. Antychrystusowe masoństwo ma swoje rytuały co wiemy od samych masonów bądź od ludzi którym udało się wyjść z tego bagna.............Jednym z nich, przy kolejnym stopniu ''wtajemniczenia'' (zdiablenia) jest podejście do obrzędowego stołu z cyrklem w ręku, zrobienie nim gestu wbijania w ciało i wypowiedzenie słów ''ciało gnije''..............I w ten sposób, każdy, kto wstępuje do tej satanistycznej sekty staje się wyznawcą - murarzem kłamstwa; zaprzeczania zmartwychwstania Chrystusa.................... to jest sama esencja masonerii.......Jeżeli ktoś taki został przeszmuglowany na Konklawe na papieża, to obowiązkiem następcy jest usunięcie wszystkich jego dokumentów i każdego pojedynczego słowa z nauczania Kościoła...............................................................................To jest pierwsze, najgorsze i trwające do dziś odstępswo kol. Bergoglio; reszta to logiczne następstwa
Rdest2021.07.5 17:13
Franciszek, czyt. kard. Bergolio, jest też socjalistą i piewcą teologii wyzwolenia, której to zakazał i potępił Jan Paweł 2-gi. Kiedy w ubiegłym roku mój proboszcz zapytał mnie co sądzę o papieżu po wydaniu skandalicznej encykliki o rozwodnikach mogacych przyjmować komunię powiedziałem: fałszywy prorok służący Bestii.
Jakub2021.07.7 18:10
Sam się przyznał, w którymś z wywiadów, że jest komunistą. Nic więcej nie trzeba. Komunizm jest wrogiem KRK i wypacza i niszczy nauczanie Boże i neguje istnienie Boga.
Mikołaj Kenski2021.07.5 18:20
dla zainteresowanch wąkiem masońskim linki poniżej ale tak naprawdę zreferować by trzeba cały antychrystologiczny 'pontyfikat' kol. Bergoglio...... https://rotary.org.pl/papiez-franciszek/............https://novusordowatch.org/2014/11/francis-rotary-club-honorary-member/..........................https://www.fromrome.info/2020/02/04/letter-to-the-editor-bergoglio-is-
plum2021.07.5 16:07
Najpierw musiałby być papieżem. A tak będzie jeszcze więcej "nowości" w tym sodomickim, bergogliańskim "kościele"... To zdaje się już 2 miesiące mija odkąd niemieccy sodomici w sutannach oficjalnie błogosławili pary sodomickie w kościołach a reakcją Bergoglio były laudacja na cześć sodomity ks. Jamesa Martina oraz pochwała "niemieckiej drogi synodalnej".
plum2021.07.5 16:08
Ps. Bergoglio jest tak wielkim zwolennikiem "szczepień", że właściwie uczynił z tego dogmat wiary.
Skrzypek na dachu2021.07.5 18:00
Szczepionka gorsza niz zaraza bo to nie jest szczepionka tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotrucizna mRNA nanotoksyna retrowirusowa ktora niszczy odpornosc czlowieka . Teraz PiS i Kaczynski szykuja przymusowe zastrzyki dla dzieci aby ratowac starcow .Narod ktory pozwoli na takie zbrodnie zasluguje na zaglade .
heniek2021.07.5 15:58
anonim od kiedy się liczą lata, mamy2021
mateuszjegliński2021.07.5 15:56
Dawaj anonim, jeszcze trochę twoich wpisów i kościoły będą pełne.
Anonim2021.07.5 15:28
Matołki sie onanizuja psychicznie, kto bardziej wierzy w wymyślonego przyjaciela.
ja2021.07.5 15:15
Sądzę że należy być ostrożnym w ocenie Franciszka bo w dzisiejszym zlewaczałym świecie medialnym jest mnóstwo manipulacji, już raz poszła fama że jest on za udzielaniem komunii rozwodnikom czy parom homo, po czym on to stanowczo zdementował
leszczyna2021.07.5 19:59
Możesz przytoczyć to dementi?
mateuszjegliński2021.07.5 14:41
Do wszystkich obrońców wygłupów papieża, powołujących się na Ewangelię. Otóż naczelną zasadą Ewangelii są słowa Pana, że bardziej trzeba słuchać Boga niż ludzi i, że wszystko po owocach się poznaje.
Böno2021.07.5 14:38
Widzę oburzonych tutaj, bo ktoś krytykuje papieża. Papież to nie Bóg. Jeżeli kpi się z Jezusa, obraża Go i blużnił, to papież nie może milczeć. Kłania się 2. Przykazanie Boże: "Nie będziesz wymieniał imienia Pana Boga twego na daremno". Nie chodzi tylko o wymienianie imienia P. Boga, lecz bluźnierstwa, kpienie, obrażanie publicznie Boga. Ten, który służy Bogu nie może milczeć. Papież też nie może popierać, ani sympatyzować z grzechem. Papież milczy, a nawet wspiera środowiska LGBT propagujące grzeszne życie. odniesieniem do prawd wiary i moralności jest Jezus. Jeśli papież nie jest wierny nauce Jezusa i Słowo Bożemu, to jako słabego człowieka (jest tylko człowiekiem) - trzeba go upominać, krtyt6ykpwać i przywoływać do porządku. Tak postępowali liberalni teologowie, biskupi.kapłani wobec świętego papieża Jana Pawła II i Benedykta XVI. Tym bardziej trzeba krytykować niekonsekwentne postępowanie i nauczanie papieża Franciszka, jego relatywizm w odniesieniu co mówi Biblia i Jezus, a co mówi i czyni papież.
Bonö2021.07.5 15:00
2. przykazanie mówi o zakazie tworzenia rzeźb i wizerunków.
"Bono"???2021.07.5 15:19
Czy ty nie jesteś w sekcie Jehowych?... Coś mi jedzie na odległość!?? ...Przytocz te wasze przykazanie, ale dokładnie!...
Sola Scriptura2021.07.6 17:36
Księga Wyjścia 20,4-6 Nie bedziesz czynil sobie zadnego rzezbionego posagu ani zadnej podobizny czegokolwiek, co jest w górze na niebie, co jest nisko na ziemi ani co jest w wodach pod ziemia. Nie bedziesz oddawal im poklonu ani nie bedziesz im sluzyl, bo ja jestem PAN, twój Bóg, Bóg zazdrosny, nawiedzajacy nieprawosc ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidza; A okazujacy milosierdzie tysiacom tych, którzy mnie miluja i strzega moich przykazan.
robaczek2021.07.5 14:31
hahhahahhahah ................... a czy on nie jest JEDYNYM PRAWDZIWYM PRZEDSTAIWCIELEM JEZUSA????? .......................... CZY TO NIE ON JEST KOSCIOLEM???? ;] ........................................ miski ................................ SYPIE WAM SIE TEN CYRK STRASZNIE ;] ............................. nie nie obronicie nie wychodząc na DEBILI ;]
Böno2021.07.5 14:46
Robaczek masz rację. Papież ma być tym, o czym piszesz, ale jak się przyjrzysz jego nauczaniu, to musisz stwierdzić, że w pewnych sprawach, a szczególnie moralności, grzechu, ekumenizmu - niestety nie jest wiarygodnym świadkiem Chrystzusa. Jego nauka nie odpowiada w całości nauce Jezusa. Ale by to dostrzec, trzeba znać Pismo święte, naukę Kościoła, nauką ostatnich papieży i porównać z tym co głosi Franciszek. Każdy myślący dostrzeże wielką różnicę.
robaczek2021.07.5 14:52
ale to tyt bedziesz decydowal jak BOG PRZEMAWIA PRZEZ SWOJEGO NAJWYZSZEGO KAPLANA??? ........................................, TY MASZ PASC NA KOLANA I SLUCHAC PANA I PLEBANA ............................... owieczko ........................................ bo takie sa wyroki boskie;] .................................... więc nie dyskutuj z szamanem ;] .............. nie masz takiego prawa ;]
Böno2021.07.5 15:05
Tyś jest biedny robaczek, a ja wolny człowiek i robię to co mi się podoba, nawet papieża mogę skrytykować i kto mi co zrobi? Jedyny respekt mam przed Panem Bogiem i Jego czci bronię i tego też wymagam od papieża.
robaczek2021.07.6 8:09
no ale przeciez to nie tak dziala wg twojej wiary ;] .............................. czy gdy nie cos ne pasuje to se mozna inaczej interpretowac ??? ;] ............................ ZAKLAMANE PISIUSIE ;]
Ktoś2021.07.5 14:29
Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty! (...) A zatem teraz: czy zabiegam o względy ludzi, czy raczej Boga? Czy ludziom staram się przypodobać? Gdybym jeszcze teraz ludziom chciał się przypodobać, nie byłbym sługą Chrystusa.
Mikołaj Kenski2021.07.5 13:53
Kol. Bergoglio, gdy był jeszcze biskupem w Argentynie wstąpił do masońskiego Rotary Club. Nigdy się z tym nie krył, a podpisany przez niego formularz członkowski dostępny jest na internecie i dzisiaj................. Antychrystusowe masoństwo ma swoje rytuały co wiemy od samych masonów bądź od ludzi którym udało się wyjść z tego bagna.............Jednym z nich, przy kolejnym stopniu ''wtajemniczenia'' (zdiablenia) jest podejście do obrzędowego stołu z cyrklem w ręku, zrobienie nim gestu wbijania w ciało i wypowiedzenie słów ''ciało gnije''..............I w ten sposób, każdy, kto wstępuje do tej satanistycznej sekty staje się wyznawcą - murarzem kłamstwa; zaprzeczania zmartwychwstania Chrystusa.................... to jest sama esencja masonerii.......Jeżeli ktoś taki został przeszmuglowany na Konklawe na papieża, to obowiązkiem następcy jest usunięcie wszystkich jego dokumentów i każdego pojedynczego słowa z nauczania Kościoła...............................................................................To jest pierwsze, najgorsze i trwające do dziś odstępswo kol. Bergoglio; reszta to logiczne następstwa
Mikołaju Kenski ...?? Nie wierzę w to!2021.07.5 15:30
Powiedziane jest:"... Nie sądźcie, byście nie byli sądzeni, ... jaką miarą sądzisz... taką będziesz osądzony..."! --- NIE WIEM ---- CZY KŁAMIESZ, CZY MÓWISZ PRAWDĘ--- NIE ZNAM TWOICH ŹRÓDEŁ!.... NIE JA GO OSĄDZĘ,--- TYLKO BÓG! RÓŻNE RZECZY MOŻNA CZYTAĆ W SIECI!... SKĄD WIESZ, ŻE SĄ WIARYGODNE!... JA W TO WĄTPIĘ. PRZEKONAJ MNIE!
Mikołaj Kenski2021.07.5 18:03
Mętny czas w Argentynie był swego czasu dość szeroko komentowany (np. porwanie dwóch kleryków, wmuszanie zeznań) i proszę po prostu wygooglać i poświęcić parę godzin.... A dalej link dla zaineresowanch.....https://novusordowatch.org/2014/11/francis-rotary-club-honorary-member/
M.K.2021.07.5 18:05
i kolejny ważny link......https://www.fromrome.info/2020/02/04/letter-to-the-editor-bergoglio-is-
M.K.2021.07.5 18:07
i po posku jak ktos ma problemy z językami.....https://rotary.org.pl/papiez-franciszek/
i na koniec do adwersarza2021.07.5 18:14
tak, zło trzeba OCENIAĆ....... ABY MU NIE ULEC! ........Chodzi o czyny...I także ludzi kiedy to konieczne........Duszę na życie wieczne Bóg sam sobie OSĄDZI ale ucieczka od OCENY to dzisiaj coraz częstsze, diaboliczne tchórzostwo
Jan2021.07.5 13:46
Fronda dalej niby katolicka ale skałe Piotra Opoke kościoła dalej atakuje razem tzw. obrońcami wiary i kościoła. Pan Bóg dał takiego Papieża bo jeszcze nie czas schizmy i i robienia porządków. Narazie czas miłosierdzia i czas na opamiętanie dla co poniektórych ale jak widać oni to wykorzystują na atak na papieża. Jak przyjdzie czas sprawiedliwości to wyjce bedą kwiczeć że Pan Bóg jest mściwy.
Foster2021.07.5 13:41
Dla mnie papieżem jest Franciszek i widzę w nim namiestnika Chrystusa na Ziemi. Nie ma dwóch papieży, a jeżeli inny katolik tak myśli to bardzo zbłądził.
Skrzypek na dachu2021.07.5 13:34
Falszywy uzurpator Franciszek to oszust na uslugach bezboznych globalistow , banksterow miedzynarodowych , hygienistow , eugienistow , deprawatorow tenczowych szatanistow i aborcjonistow .
Anonim2021.07.5 13:35
O musztardzie było wspomnieć.
Skrzypek na dachu2021.07.5 18:04
Jak musztarda to tylko angielska firmy Roleski .
tymczasem poza waszą bańką2021.07.5 13:28
Iga Świątek została wyeliminowana z Wimbledonu w IV rundzie po porażce 1:2 w setach (7:5, 1:6, 1:6) z Tunezyjką Ons Jabuer.
Zawi2021.07.5 13:12
A ja byłem na pikniku rodzinnym i część kobiet, które tam gościły, to matki wychowujące dzieci bez ojca (z własnej woli) lub (co gorsze) wychowujące je wspólnie z matką (czyli 2 kobiety). Nie jest to tradycyjny model rodziny tata-mama-dzieci a jednak ksiądz ich nie pogonił a nawet nie skarcił.
Anonim2021.07.5 13:22
Bo kleruchy preferują model proboszcz+wikary 😁😁😁😁😁
Foster2021.07.5 13:30
Narazie.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.5 13:37
Polacy to tylko katolicy.=,innych nie ma.
Biblia rozstrzyga kto ma rację2021.07.5 13:04
Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. (Rz 1,27) Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ANI MĘŻCZYŻNI WSPÓŁŻYJĄCY Z SOBA, ani złodzieje, ani zachłanni, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie otrzymają królestwa Bożego." (1 Kor 6, 9-10) Pismo Sw, Ewangelia wyraznie potepia homoseksualizm. Skoro papież Franciszek i o. James Martin ten homoseksualizm promują - to są HERETYKAMI. Z KATOLICYZMEM nie maja nic wspolnego, sa zwykłymi oszustami.
Foster2021.07.5 13:04
Przeczytałem ten artykuł z niedowierzaniem. To Wjuż występujecie przeciwko papieżowi ?. Boga się nie boicie ?
Grr2021.07.5 14:16
A TY kim jesteś? I co TOBIE do katolicyzmu i katolików?
AST2021.07.5 13:02
Gdy w w historii zdarzało się, że było dwóch Papieży to zawsze jeden był Papieżem a drugi był Antypapieżem. I tak jest obecnie. Który jest którym, każdy widzi.
Foster2021.07.5 13:43
Tak z ciekawości, to kto wg ciebie jest tym prawdziwym papieżem ?
zaciekawiony2021.07.5 13:01
"Kanadyjski publicysta" kontra Ojciec Święty - to kto jest autorytetem i przywódcą dla katolików i dlaczego samozwańczo katolicki portal publikuje wypowiedzi akurat tego "kanadyjskiego publicysty"?
Anonim2021.07.5 13:06
Teoretycznie dla katolików papież jest nieomylny, ale u nas już nie ma katolików, jest PiSdzielsko-radiomaryjna sekta.
zaciekawiony2021.07.5 13:45
Uściślenie: dla katolików Papież jest nieomylny w zakresie doktryny wiary. W pozostałych powinien być autorytetem większym od "kanadyjskich publicystów". Do do jakości katolicyzmu w Polsce - nie przekładałbym hałaśliwej "narodowo-patriotyczno" mniejszości na całość Kościoła.
"anonimie" OBRAŻASZ!?2021.07.5 17:39
LECHU KELLER ? --- CO TO ZNACZY W TWOJEJ WPISIE --- "U NAS"----? MYŚLĘ, ---- ŻE MYŚLISZ O SWOIM IZRAELU!... PRAWDA?... PISZĄC TAK, NAPEWNO NIE MYŚLISZ O POLSCE!? ----- NA SWÓJ KRAJ SIĘ NIE LEJE SZAMBA, TAK JAK TY! ----- POLSKĘ MA SIĘ W SERCU, ------- A NIE W METRYCE URODZENIA! --- A TY JESTEŚ TYLKO POLSKOJĘZYCZNY! ---- TY OD POCZĄTKU PLUJESZ NA POLSKĘ I POLAKÓW! ... NIENAWIDZISZ TEŻ NASZEGO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO! BO CIĘ TA WIARA BARDZO BOLI, MASZ DUŻO "ZA KOŁNIERZEM" ----- ! BLUŹNISZ, BO TO JEDYNA PRAWDZIWA WIARA! Inaczej taka wiara nie obchodziłaby cię! ----- Jesteś starym HOMOSIEM, krzywdziłeś dzieci, oraz jesteś ateistą żydowskiego pochodzenia.! ---- BĄDŹ SOBIE, ALE USZANUJ INNYCH I ICH WIARĘ ! A TY STOSUJESZ GWARĘ Z RYNSZTOKA, POMIMO,---- ŻE NIE JESTEŚ W SWOIM KRAJU!
Anonim2021.07.5 13:00
Zabronić homoseksualistom wstępu do seminariów.
Anonim2021.07.5 13:04
To dla tych dwu co zostana nie warto gotować.... 😁😁😁😁
Anonim2021.07.5 13:15
Dla ukrócenia pedofilli - warto.
Anonim2021.07.5 13:34
Znałem trzech księzy pedofili, wszyscy hetero.
leszczyna2021.07.5 20:04
Zgłosiłeś już na policję tych trzech znanych Ci pedofili?
JPIII2021.07.5 12:55
Ten pedophil usiłuje zwalić winę na innych, zapominając jak te pedophilne bydlaki w kieckach mordowały indiańskie dzieci w szkołach.
katolik2021.07.5 12:53
nikt z Episkopatów nie powie nie Franciszkowi, trzymają linię, nawet popieraja mordowanie ludzkości pseudoszczepionkami chemii genetycznej
Anonim2021.07.5 12:51
W obecnej sytuacji słowa kanadyjskiego sługusa czarnych pijawek brzmią raczej mało wiarygodnie. Jakim bezczelnym ch.jem trzeba być, żeby kreować się na drogowskaz moralny, kiedy codziennie odkrywane są masowe groby dziecięce w katolickich szkołach.
Anonim2021.07.5 12:49
A jaka jest prawda Jezusa o LGBT? Cytaty poproszę!
oto cytaty2021.07.5 13:00
Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. (Rz 1,27) Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ANI MĘŻCZYŻNI WSPÓŁŻYJĄCY Z SOBA, ani złodzieje, ani zachłanni, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie otrzymają królestwa Bożego." (1 Kor 6, 9-10) Pismo Sw, Ewangelia wyraznie potepia homoseksualizm. Skoro papież Franciszek i o. James Martin ten homoseksualizm promują - to są HERETYKAMI. Z KATOLICYZMEM nie maja nic wspolnego, sa zwykłymi oszustami.
Anonim2021.07.5 13:09
To NIE SĄ słowa Jezusa!
taka uwaga2021.07.5 13:25
Prawde Jezusa po jego przedwczesnym męczeństwie na krzyzu (ktore przewidzial i przygotowal na to swoich uczniow, oraz dal im nakaz, by kontynuowali Jego nauczanie) - glosili własnie Jego uczniowie . W sklad Nowego Testamentu wchodzi tez nauka uczniow Chrustusa (Dzieje Apostoskie, Listy ŚW Piotra, Św pawla etc.- bo tak chcial sam Jezus Chrystus, mowiąc - cyt. nie zdąze powiedziec wam wszystkiego (bo zgine na krzyzu) ale daję Moc moim uczniom by glosili Prawde. Zostawił rowniez Ducha Świetego, Ducha Prawdy. Niektorzy nie sa w stanie tego ogarnąc, ani tez nie znają w ogóle Biblii - dlatego wszystko co jest zwiazane z Biblia wysmiewaja albo jej zaprzeczaja. Pismo Swiete Starego Testamentu (ktore nie jest obalone przez Chrystusa, przykazania , prawa Starego testamentu Jezus UTRZYMUJE )- Stary Testament rowniez mowi o tym, ze homoseksualizm to obrzydliwosc - Ksiega Kaplanska.
Anonim2021.07.5 13:02
Nie czytaj - to jest napisane w książkach na białym, rasistowskim papierze!
Aanonim2021.07.5 13:05
Brakuje argumentów, gamoniu? To piszesz jakieś bzdury o kolorze papieru, gamoniu.