28.09.21, 10:14Fot. diecezja wloclawek

Kard. Burke wraca do zdrowia po covid-19 i wzywa do modlitwy za Kościół pełen zamętu i błędów

„Nasz Pan zachował mnie przy życiu ze względu na pewne dzieło, które z Jego woli mam wykonać z pomocą Jego łaski, z miłości do Niego i do Jego Mistycznego Ciała, Kościoła. Jestem zdeterminowany, aby wykorzystać obecny czas rehabilitacji w możliwie najlepszy sposób, aby przygotować się do realizacji Jego dzieła” – napisał w specjalnym liście do wiernych, dziękując im za modlitwę, amerykański kardynał Raymond Leo Burke.

Kard. Burke zwrócił się też z gorącym apelem o modlitwę „w intencji świata i Kościoła, w których panuje tyle zamętu i błędów, z wielką, a nawet śmiertelną szkodą dla wielu dusz”.

Były arcybiskup Saint Louis poinformował, że po dość ciężkim przebiegu u niego COVID-19, już ponad trzy tygodnie temu opuścił szpital i udał się na rehabilitację w rodzinne strony. Przyznał też, że rehabilitacja przebiega dość żmudnie, a jego obecnie głównym celem jest „odzyskanie pewnych podstawowych sprawności fizycznych niezbędnych do codziennego funkcjonowania oraz przezwyciężenie ogólnego zmęczenia i trudności w oddychaniu, które są typowe dla osób zarażonych koronawirusem”.

Kardynał przewiduje, że jego powrót do zdrowia może potrwać jeszcze kilka tygodni i prosi o modlitwę w tej intencji, by mógł dobrze wypełnić „dzieło”, którego żąda od niego Pan.

 

ren/pch24.pl

Komentarze

Anna2021.09.28 20:23
Módlmy się za niego i za jego dzieło
BurnkąłCośŻebyCiemnotaKatolickaSięModliła2021.09.28 12:41
Arcy-klero-pasożyt "zwrócił się z gorącym apelem". A co, miał zrobić coś pożytecznego i produktywnego w geście rekompensaty za istnienie profesjonalnej medycyny utrzymywanej przez społeczeństwo?! Otwarł spasioną frykasami mordę i wydalił zdawkowy, kleszy bełkotliwy banał.
I słowo od mojego sponsora:2021.09.28 13:46
Spółka Państwowa GM oferuje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Klapaucjusz2021.09.28 11:56
Pan Bóg powierzył kardynałowi dzieło ośmieszania Kościoła Katolickiego. Kardynał Burke ma na tym polu wielkie zaslugi ale wiele jeszcze może dokonać. https://www.ncronline.org/news/accountability/editorial-cardinal-burke-living-symbol-failed-version-church
I słowo od mojego sponsora.2021.09.28 13:47
Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu! Mydło jest świetne do mycia düpy! Ale tylko düpy, szczególnie dziury w düpie po srraniu!"
matis892021.09.28 10:37
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
BRAWO!2021.09.28 10:30
Religia w szkole. Ponad 70 proc. uczniów szkół średnich w Łodzi wypisało się z zajęć
Ania2021.09.28 10:37
Polscy biskupi uczcie się odwagi od Kardynała !
ostatnie sekundy2021.10.2 7:58
będzie więcej czasu na chlanie i turlanie się pod autobusami.