13.06.18, 10:45

Kard. Gerhard Müller o bezczelnych kłamstwach ideologii gejowskiej

Jest nieodzowną cechą ideologii tworzyć fałszywą rzeczywistość, która czyni z człowieka swego niewolnika - mówił kardynał Gerhard Müller o ideologii gender. Były prefekt Kongregacji Nauki Wiary przemawiał w Rzymie na prezentacji książki Daniela Mattisona: ,,Dlaczego nie określam się jako geja: Jak odzyskałem seksualną rzeczywistość i odnalazłem pokój''.

Kardynał mówił, że liberalne i socjalistyczne rządy bez najmniejszych nawet skrupułów narzucają swoją agendę i łamią sumienia tych, którzy myslą inaczej. Jak wskazywał Müller, stawka, o którą toczy się gra, to nie ,,prawa tej czy innej prześladowanej dotąd mniejszości'', ale ,,właściwe znaczenie i ostateczny cel ludzkiej egzystencji''.

By wykreować taką fałszywą rzeczywistość środowiska LGBT utworzyły sobie ,,trzecią kategorię'' człowieka, oprócz kobiety i mężczyzny. Używają kategorii ,,homoseksualista'' by dzielić ludzi na dwie bazowe grupy: homoseksualiści i heteroseksualiści.
,,Uznać się za geja oznacza zredukować całe bogactwo ludzkiego istnienia tylko do pociągu seksualnego wzbudzanego przez osoby o tej samej płci'' - powiedział.

jr/lifesitenews