24.08.20, 10:12Prof. Jan Hartman: fot. screenshot - YouTube (Racjonalista.tv) / Parada Równosci: fot. Stoppedofili.pl

Kazirodczy Rycerze i Rycerki Tęczy

Bóg zaszczepił w człowieku pragnienie osiągnięcia komunii ze swoim Stwórcą. „Niespokojne jest serce człowieka, dopóki nie spocznie w Bogu” – pisał w swoich „Wyznaniach” św. Augustyn. Dlatego człowiek, który odrzuca Boga, tworzy sobie religię z ideologii, jakiej się oddaje. Komuniści dokonali sakralizacji Lenina. Również ideologia LGBT przybiera już formy nowej, świeckiej religii. Prof. Jan Hartman założył właśnie „św. Zakon Rycerek i Rycerzy Tęczy”.

„Trochę to śmieszne, trochę to straszne” – przyznaje w rozmowie z portalem tvp.info.pl ostatnie działania prof. Jana Hartmana prof. Mieczysław Ryba.

Kontrowersyjny filozof poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że powołał do życia zakon „Rycerek i Rycerzy Tęczy”. Na „Wielką Mistrzynię” tego osobliwego tworu wybrano Agatę Passent.

Portal tvp.info.pl poprosił o komentarz w tej sprawie historyka i politologa z KUL, prof. Mieczysława Rybę. Uczony podkreśla, że wśród wszystkich nurtów ateistycznych, teistycznych czy chrześcijańskich można było obserwować tendencje do tworzenia czegoś w rodzaju „antykościkoła”:

- „To jest w opozycji do wiary i głoszące pewną wiarę w jakąś wizję świata i mające swoją koncepcje mesjanistyczną; to neomarksizm również materialistyczny i w istocie przeciwny chrześcijaństwu” – zauważa uczony.

- „Ludzie, jeśli nie uznają Boga, szukają alternatywnej koncepcji zbawczej, ale gdzieś to zaczyna iść na poważnie, idąc tym tropem rewolucyjnym, który stał na negacji Boga” – dodaje.

Prof. Mieczysław Ryba przyznaje, że tego typu działania prof. Hartmana są próbą stworzenia z ideologii LGBT nowej religii. Historyk, przypominając poprzednie rewolucje jakie przeszły przez świat podkreśla, że przestaje to już być śmieszne, a zaczyna się robić straszne.

kak/tvp.info.pl

Komentarze

Ala2020.08.25 13:10
To takie "zwyczajne" profesory, a pozują na rycerzy.
Grizzly2020.08.25 10:08
Zauważcie w jaki sposób chcą zestawić coś, co powszechnie uchodzi za szlachetne czyli rycerstwo i rycerzy z plugastwem jakim jest sodomia i gomoria! To w bolszewickim stylu mieszanie i odwracanie pojęć i wartości!
N.2020.08.25 8:17
Nieodmiennie bawi mnie, że jak przedstawiciele religii chcą coś ośmieszyć, to nazywają to religią:D
Gringo2020.08.25 7:53
To Hartman teraz wystąpie z loży Bnei,Birth ?Co z jego Judaizmem ?Nie kłóci się ?
opty2020.08.25 6:33
Rycerzyce i Rycerze POd hasłem "LGBT + KZN Wszystkich Krajów Łączcie Się" ....
czekista2020.08.25 4:20
A moze tak odbierac rozne tytuly naukowe swirom?
Sticky Notes2020.08.24 23:52
Jak "zakon" to i kodeks zakonu, zbiór zasad itd. No chociaż tyle "dobrego", że ludziska będą wiedziały co to w końcu jest ta "nieistniejąca" IDEOLOGIA LGBT i gdzie jej szukać... Oj, już się poprawiam, IDEOLOGIA TENCZY (to nie błąd, tęcza nie ma 6-ciu kolorów).
gool2020.08.24 23:29
kredki dla dzieci w szkole też mają kolory tęczy...zakazać! buahahaaaa
Figo Fago2020.08.24 23:14
Chorobcia , Zakon Rycerek i Rycerzy Tęczy . Fajna rzecz dla normalnych ogierów i krewkich kobiet . Pofantazjujmy . Zakon robi demonstrację . Z natury swojej " Wiary " ,jedyną zbroją jest skóra Z tej też racji , pomocy , osłony policji nie potrzebują . Na czele pochodu obrzezany profesor . W Warszawie v-ce Prezydent , w Slupsku poseł Unii z niedoszłą Pierwszym Damem . Oj .. boję sie dalej pisać ... Wiecie co robi napalony ogier widząc kobyłę w rui a i bez.W samym pochodzie co się może dziać Tu też są ogry . Tyle ,że rui doszukują się tylko u innych ogrów .Oj będzie się dzialo
Anonim2020.08.24 23:06
Nierobów trzeba utrzymywać na koszt Państwa?
Alojzy Cedzidło2020.08.24 22:29
A ja znów nie będę fluchcił na pana profesora (podobno KUL -u) , icka Jana Hartmana . Dzięki takim hatrmanowatym , olbrchskowatym , jandowatym itp każdy myślący i uczciwy człowiek nie powinien powiedzieć, że w Polsce niema demokracji , wolności słowa . Niema dla normalnych Polaków , Nam raczej szykują ci z pod tej kolorowej szmaty pod którą stoi m. innymi pan Hartman coś w rodzaju III Rzeszy. Dzięki tej " pożytecznej działalności " widzimy ,że Hitlerowi i Stalinowi udał się plan wytępienia prawdziwej polskiej inteligencji . Udało im się wykształcić swoją . Przetrwała , dzięki Bolkowi , i czuje się pewnie. Na koniec usprawiedliwienie prof. Jnkiela Hartmana . Jak mu żle niech wyjedzie do swojej Ojczyzny , ktoś powie . NIEMOŻLIWE Nie wyjedzie . Jak pejsy zapuści kiedy prawie łysy ., No jak ?
orgii2020.08.24 21:45
a agatka p. będzie się parzyć w środę z olszyną ? a może z senyszynową ? chociaż może byc pudło , bo prawdopodobnie już się walą na łysej górze .....a hartmanik POdłączy biedrusia ....ha ha ha , może w końcu POdłapie hifa ....
Japa2020.08.24 22:04
Hi hi hi hi hi ... Dobre ..
ebz2020.08.24 21:12
Nie macie już dość ? Tęczowy temat interesuje tylko garstkę miejskich oszołomów , media , polityków jako temat zastępczy i kler . 90% społeczeństwa ma ten temat w głębokim poważaniu i zajmuje się własnymi sprawami . I nie obchodzi ich kto z kim sypia . Traktują " kochających inaczej " czasem jako ciekawostkę ale przeważnie obojętnie . Wymyślcie coś innego .
Nemo2020.08.24 21:47
Tak było przez lata i pokolenia,ale oni nie szanują nikogo.Ani tekstylnych,ani hetero,ani wierzących.Nie można bezczelnej hołocie pozwolić niszczyć normalnych ludzi.
Japa2020.08.24 22:42
Boleśnie prawdziwy komentarz . Tyle , że taki jakiś " w połowie etapu " " Nie można hołocie pozwolić " , piszesz Kapitanie " Nemo " . I słusznie.Ale to wołanie z podwodnego " Nautilusa " ( czy jak to się tam pisze , zapomniałem) Świat zalany pomyjami . Jak więc " nie pozwolić" Erdogan to wie . A i Lukaszenko Putinem też .
Hartman to coraz większe dno2020.08.24 20:44
ale niech robi coraz większego głupa z siebie
Japa2020.08.24 22:54
Pewno bym przyznał Tobie rację ale nie mogę . Zgoda ,Hartman " , robi z siebie kosmicznego głupola , Zgoda . Tylko ,ze gdyby to był pojedynczy przypadek choroby , Pal licho . Złożył bym się na leczenie. Ale tych Hartmanów jest więcej i jakoś nie widzę u władzy chęci na ich " leczenie" Ba , u władzy .. Co on robi na KUL-u wśród tylu innych profesorów ? Wszyscy hartmanią studentów ?
diagnosta :2020.08.24 20:33
Czyli wyznawanie ideologii LGBT prowadzi do syndromu Fixum dyrdum .
Kubuś2020.08.24 20:26
Katolicka kretynizacja polski tu w komentarzu pisze: <katole narzucili tego swojego nieistniejącego boga> a ja wiem już od przedszkola, że od tysięcy lat wiele /przez Boga/ było zakryte i tylko niewiele było podane <jako prawdy objawione>. Natomiast w XX Bóg poszedł na całość i również niewierzącym poprzez ich uczonych wyłożył, że tylko 4,9% wszechświata stanowi to co widzialne a aż 95,1 % to energia /Boża siła/ i materia NIEWIDZIALNA. Można to wszystko znależć w wyszukiwarkach internetowych pod hasłem <wszechświat> i trzeba się trochę zastanowić a nie mówić głupoty, że Boga nie ma wbrew faktom.
tuSSk2020.08.24 20:24
W porządnym uniwersytecie taki człowiek z takimi zachowaniami nie miałby miejsce być ""wożnym""---w Polsce ,gdzie rektorowie to przeważnie dzieci dawnych ub-ków jest wykładowcą ,o zgrozo""etyki"
ggg2020.08.24 19:25
Żydzi się bawią!
Andrzej2020.08.24 21:05
W Sodomie tez się bawili !!! i jak to się skończyło ?
Ps.2020.08.24 19:02
A co na to rektor UJ? Jak można do kontaktu z młodzieżą studencką dopuszczać takiego zboczeńca? Przecież ten lewacki twór - ludzka hybryda przekroczył już dawno wszelkie granice przyzwoitości. Czy poziom nauki polskiej jest tak niski, żeby na zasłużonej Alma Mater utrzymywać moralnego nowotwora?
dz2020.08.24 18:50
Czy rektor z senatem UJ już podjęli decyzję co zrobić z Hartmanem ? Czy czekają jak im się urlop skończy ? Przeciwników LGBT za jedno zdanie wyrzucają a tu ... ?
STACH2020.08.24 18:51
Jego nie wyrzucisz Pachnie czosnkiem - sprawa koszerna
Agnostyk-abstynent od sesku2020.08.24 18:44
Ateizm boi się konkurencyjnej religii. Boi się, że straci monopol na pie*dolenie głupot społeczeństwu. Teraz LGBT jest tego liderem. Jestem agnostykiem-abstynentem seksualnym i osobiście popieram każda formy zwalczania tradycyjnej rodziny w Polsce - ale też popieram wymyślanie coraz to lepszych wibratów, w tym dla agnostyków-abstynentów od prawdziwego seksu. Ateizm przegrywa i w końcu przegra. Stanie się zmarginalizowana pseudo-religia, która nie będzie miała żadnego znaczenia, i ch.... !. Tak jak to się stało w Korei Pln.. Najlepszy przykład to Izrael - kiedyś kolebka religii parchów dziś zlaicyzowane, zdrowo yebnięte społeczeństwo.
Zatroskany2020.08.24 18:32
Boże ratuj nas przed zarazą.
logik2020.08.24 18:28
Dlaczego wśród homo jest proporcjonalnie kilkadziesiąt razy więcej pedofilów? 1bo są chorzy psychicznie-naiwny ten kto sądzi że niewinne nałogowe palenie nie wpływu na podejmowane przez nas złe decyzje 2bo bardzo często sami w dzieciństwie byli molestowani 3bo ich zboczenie w dużej mierze jest rzeczą wyuczoną 4bo jak samo mówią gardzą prostactwem (prostacy i zboczeńcy to nie ad persona) 5bo jak sami twierdzą wyjaśniając czemu kopulowali często z kobietami że muszą zbadać, sprawdzić, doświadczyć...
przypomnienie2020.08.24 19:36
Jakie są 3 główne ośrodki mózgowe kształtujące procesy psychiczne? Układ pobudzenia, nagrody. poznawczy. Duch Trójjedyny. Jakie są główne układy kształtujące najistotniejsze procesy fizjologiczne? Układ trawienny, rozrodczy, wydalniczy... Czym jest jedzenie kupy? Naprzemiennością funkcji układu trawiennego z wydalniczym. Czym jest homo? Naprzemiennością funkcji układu wydalniczego z rozrodczym. Czym się różni choroba od perwersji hetero? To pierwsze ma charakter stały , trwały, czysto nieprokreacyjny. Grzechem w rozumieniu KK nie jest też gra wstępna bo nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
errata erraty2020.08.24 19:45
Jakie są 3 główne ośrodki mózgowe kształtujące procesy psychiczne? Układ pobudzenia, nagrody. poznawczy. Duch Trójjedyny. Jakie są główne układy kształtujące najistotniejsze procesy fizjologiczne? Układ trawienny, rozrodczy, wydalniczy... Czym jest jedzenie kupy? Naprzemiennością funkcji układu trawiennego z wydalniczym. Czym jest homo? Naprzemiennością funkcji układu wydalniczego z rozrodczym. Czyli prawie jak jedzenie kupy. Niewątpliwie wynik zaburzenia procesów psychicznych. Czym się różni choroba od perwersji hetero? To pierwsze ma charakter stały , trwały, czysto nieprokreacyjny. Grzechem w rozumieniu KK nie jest też gra wstępna bo nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
errata2020.08.24 19:37
Jakie są 3 główne ośrodki mózgowe kształtujące procesy psychiczne? Układ pobudzenia, nagrody. poznawczy. Duch Trójjedyny. Jakie są główne układy kształtujące najistotniejsze procesy fizjologiczne? Układ trawienny, rozrodczy, wydalniczy... Czym jest jedzenie kupy? Naprzemiennością funkcji układu trawiennego z wydalniczym. Czym jest homo? Naprzemiennością funkcji układu wydalniczego z rozrodczym. Cztli prawie jak jedzenie kupy. Czym się różni choroba od perwersji hetero? To pierwsze ma charakter stały , trwały, czysto nieprokreacyjny. Grzechem w rozumieniu KK nie jest też gra wstępna bo nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
Japa2020.08.25 13:38
No proszę . A już myślałem ,że jestem jedynym uczonym mniemanologii stosowanej . Mam prośbę Droga " errato " Pomóż rozwiązać problem nad którym pracuję od 45 do 89 roku . Mianowicie : " czy kamienie myślą , czy nie myślą . Jeśli myślą , to co myślą , Jesli nie myśl to dlaczego nie myślą ." Obecnie pracuję nad problemem "co wiatr robi jak nie wieje " .W planie mam też temat " co deszcz robi jak ie leje"
Agnostyk2020.08.24 18:25
Kościół boi się konkurencyjnej religii. Boi się, ze straci monopol na okradanie społeczeństwa. Jestem agnostykiem, ale osobiście popieram każda formy zwalczania katolicyzmu w Polsce - rownież wymyślanie nowej religii czy bogów. Katolicyzm przegrywa i w końcu przegra. Stanie się zmarginalizowana religia, które nie będzie miała żadnego znaczenia dla społeczeństwa. Tak jak to się stało na zachodzie. Najlepszy przykład to Hiszpania- kiedyś kolebka inkwizycji, dziś zlaicyzowane, zdrowe na rozumie społeczeństwo.
vvv2020.08.24 19:27
zabawny jesteś, a głupi!
Anonim2020.08.24 20:18
A ja właśnie dzisiaj czytałem o Hiszpani,że wielu ludzi tam ma problemy psychiczne i to poważny problem ,czyżby ta laicyzacja pomogła w tym ?
Anonim2020.08.24 20:29
O jak to zdrowe zlaicyzowane społeczeństwo jest zdrowe psychicznie . Jak by tak było ,to by koronowirus ich nie złamał https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-08-19/koronawirus-w-hiszpanii-coraz-wiecej-samobojstw-i-przypadkow-zaburzen-psychicznych/
adam2020.08.25 10:08
to Twoje myślenie nie ma i nie będzie miało znaczenia
Zatroskany2020.08.24 18:22
Błędni rycerze.
"Kontrowersyjny filozof..."2020.08.24 18:09
- taki kontrowersyjny filozof (bez osiągnięć jakichkolwiek), że za jego "kontrowersje" zostałby WYPIE*DOLONY na zbity parchaty pysk nawet z prowincjalnego college w USA. To NIE jest żadna "kontrowersja" to jest wylgarna, parchata nienawiść (z która nawet się nie kryje!) i jego ulubione "polski cham"...... Nie on jeden jest "kontrowersyjny", parch Woleński i jego "Yebałem Jezusa w d*pę a Maryję w mordę!" przekracza WSZELKIE normy przyzwoitości. ...... Puściły im hamulce tym parchotom, teraz widać kogo Polska wykarmiła. Przez stulecia ich pedofile rabini pluli na inne religie, na i inne nacje. Parchy mają arogancję we krwi i nic ich XX wiek NIE NAUCZYŁ!
Szybka Randka2020.08.24 17:55
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Kramer2020.08.24 18:14
Przeczytaj sobie szmato jedna taką książkę pt.Laszka.....może zrozumiesz na czym polega prawdziwa kobiecość.
Szybka Randka2020.08.24 18:53
Czekam na RYCERZY pana Profesora
a czemu nie rycerzyce?2020.08.24 17:53
Przecież prawica w Polsce powinna być szczęśliwa, że ma takich kretynów za przeciwników!
matko!2020.08.24 17:49
Hartmann, Gieleta, Passent, jak nie kochać Eskimosów.
BieS2020.08.24 17:47
Ci niby intelektualiści nie potrafią nawet poprawnie takiego aktu napisać. Jak byk w tekście stoi, że panią Agatę Passent (tak, tak po tym Passencie) swoją wielką mistrzynią ustanawia między innymi Agata Passent. Rzeczywiście, wysiłek intelektualny był wielki aby taki akt spłodzić.
meg2020.08.24 17:39
Dale jednych bogiem jest tęcza dla drugich covid niech głupcy wierzą w co chcą
Logik2020.08.24 17:35
Jakie są 3 główne ośrodki mózgowe kształtujące procesy psychiczne? Układ pobudzenia, nagrody. poznawczy. Duch Trójjedyny. Jakie są główne układy kształtujące najistotniejsze procesy fizjologiczne? Układ trawienny, rozrodczy, wydalniczy... Czym jest jedzenie kupy? Naprzemiennością funkcji układu trawiennego z wydalniczym. Czym jest homo-naprzemiennością funkcji układu wydalniczego z rozrodczym. Czyli prawie jak jedzenie kupy. Uprzedzając głupkowate kontrargumenty dodam że hetero tez są zboczeńcami jeśli wyłącznie w ten a nie prokreacyjny sposób współżyją. Grzechem w rozumieniu KK nie jest też gra wstępna bo nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
errata2020.08.24 17:57
Jakie są 3 główne ośrodki mózgowe kształtujące procesy psychiczne? Układ pobudzenia, nagrody. poznawczy. Duch Trójjedyny. Jakie są główne układy kształtujące najistotniejsze procesy fizjologiczne? Układ trawienny, rozrodczy, wydalniczy... Czym jest jedzenie kupy? Naprzemiennością funkcji układu trawiennego z wydalniczym. Czym jest homo-naprzemiennością funkcji układu wydalniczego z rozrodczym. Czyli prawie jak jedzenie kupy. Niewątpliwie wynik zaburzenia procesów psychicznych. Uprzedzając głupkowate kontrargumenty dodam że hetero tez są zboczeńcami jeśli wyłącznie w ten a nie prokreacyjny sposób współżyją. Grzechem w rozumieniu KK nie jest też gra wstępna bo nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
TO ZA TRUDNE DLA KATOLIKÓW2020.08.24 18:27
TO PRZYGŁUPY I TAK NIE ZROZUMIEJĄ. ONI TYLKO ROZUMIEJO ZENKA I KOMU ZAPI,ERDALAĆ Z RANA PO AKTIMELKA
rebeliant2020.08.24 16:59
To jest właśnie "magia" symboli. Wiele z tych osób wcale nie musi być pederastami, lecz najemnymi zadymiarzami, którzy na dana okoliczność mają za zadanie grać prześladowanych gejów. A jak ich zagrać ? A pokazać swoją goliznę i osłonić tęczowymi barwami. A że wielu autentycznych osób z zaburzeniami odnalazło w tęczy-lgbt swoją wyspę, więc owe barwy zostały niemal całkowicie przyjęte jako równoznaczność między byciem homo, a posiadaniem tęczy na odzieży lub na transparentach.
heinrich2020.08.24 16:56
ten pan Hartman to prawdziwy hart ale tylko z merdającym ogonem bo tyle może i niech się cieszy, że może.
test2020.08.24 16:55
................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Panie Ziobro2020.08.24 16:50
Jaki ja? Jaki ja jestem? Jaki jestem ja? Każdy mnie pyta.
i co jeszcze powiesz trolu?2020.08.24 16:48
no?
Jan bez ziemi2020.08.24 16:39
Jeżeli pozwolisz robactwu się rozmnażać,rodzą się prawa robactwa ''Antoine de Saint-Exupery''
Lewak2020.08.24 16:39
Stary obleśny buc
Seraf2020.08.24 16:17
Jeśli ktoś nie odróżnia filozofa od głupca, to dla niego Hartman uchodzi za filozofa.
Olo2020.08.24 16:12
Zakon antypolskich szui !!!
LUDEK2020.08.24 16:14
Czy to będzie rycerz na koniu Jakim tym znanym
Jacek nH2020.08.24 16:08
"Prawda o Wałęsie jest taka, że w swym pokręconym życiu okłamał absolutnie wszystkich. I tę kobietę, której zrobił dziecko, i kolegów ze stoczni, na których donosił by zgarniać swoje "wygrane w totka", i działaczy WZZ z kręgu Wyszkowskiego, Gwiazdy i Borusewicza, po których wspiął się do roli robotniczego herszta, i strajkujących robotników, i doradców z kręgu Geremka i Mazowieckiego, i tych prawicowców z Kaczyńskimi na czele, na których się potem oparł by wyjść spod kurateli tamtych, i bezpiekę, i Jaruzelskiego i Kiszczaka, i nawet wtedy, kiedy już przegrał i nic nie znaczył, a Tusk i jego ekipa wzięli go sobie za marionetkę do plucia na Kaczyńskich, ich też zdradził natychmiast, gdy poczuł kasę, z jakimś byle "libertasem". Przez całe życie, przepraszam za dosadność, dymał wszystkich, którzy się do niego zbliżyli, i siebie samego - choć wciąż tego nie zauważa - też w tym całym cwaniactwie wydymał".
Jacek NH2020.08.24 16:07
"Moja lewa noga to lewica, prawa to prawica, a ja jestem między nogami" - L. Wałęsa
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2020.08.24 18:40
Ty mniem nie ublirzaj lobuzie z okna bendziesz skakał!
IDA2020.08.24 15:57
TO profesor filozofii marksistowskiej , czy kto, etyki marksistowskiej to uczony radziecki czy jak
KRAKUS2020.08.24 16:00
TO CZŁOWIEK UCZONY
Maja2020.08.24 15:54
Jestem za, pod warunkiem, że znikną za klauzurą
I gdzie ta reforma oświaty?2020.08.24 15:51
Dlaczego taki przygłup kompromituje tytuł naukowy?
Dariusz2020.08.24 15:44
Ci ludzie naprawdę mają problem.
"Kontrowersyjny filozof..."2020.08.24 15:40
- taki kontrowersyjny filozof (bez osiągnięć jakichkolwiek), że za jego "kontrowersje" zostałby WYPIE*DOLONY na zbity parchaty pysk nawet z prowincjalnego college w USA. To NIE jest żadna "kontrowersja" to jest wylgarna, parchata nienawiść (z która nawet się nie kryje!) i jego ulubione "polski cham"...... Nie on jeden jest "kontrowersyjny", parch Woleński i jego "Yebałem Jezusa w d*pę a Maryję w mordę!" przekracza WSZELKIE normy przyzwoitości. ...... Puściły im hamulce tym parchotom, teraz widać kogo Polska wykarmiła. Przez stulecia ich pedofile rabini pluli na inne religie, na i inne nacje. Parchy mają arogancję we krwi i nic ich XX wiek NIE NAUCZYŁ!
BieS2020.08.24 17:55
W USA takie, jak piszesz "parchate" już opanowały uniwersytety i wprowadziły zamordyzm. Stamtąd to idzie do nas.
Tak,2020.08.24 18:08
szczegolnie te katolickie i protestanckie.
Anonim2020.08.24 15:36
Rycerzyce i Rycerze LGBT+KZN Wszystkich Krajów Łączcie Się!!!
prawda naga jak na paradach2020.08.24 15:33
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie)
Anonim2020.08.24 15:32
Zło tęczą zwyciężaj ! ! !
Anonim2020.08.24 17:42
Nie rób plagiatu - jak masz poziom IQ to wymyśl coś sam ale nowego.
Sticky Notes2020.08.24 20:28
I rypło się hasło "Tęcza nie obraża"... Dziwne, bo przecież wg Was, "tęcza" nie mogła obrażać Katolików... To był tylko Ich wymysł.
Alek2020.08.24 15:31
Dlaczego na UJ filozofię marksistowską zastąpiono etyką , kto to wyjaśni Czy to tak wszędzie Teraz komuch /dawny / to teraz etyk Trzeba końskiego łba żeby pojąć A nikt prawdy powiedzieć nie chce
Włodek2020.08.24 15:26
To w judaizmie też są świeci? Słyszałem o prorokach ale o świętych nie. Jasio tworzy jakąś nową odmianę, opartą o Talmud a nie o Torę?
polacke2020.08.24 15:20
Co najwyżej "kibuc głupoty" antypolskiej. To towarzystwo i rycerze?. To zwykle łajzy niedomyte, bez czci i honoru.
PAN2020.08.24 15:13
A gdzie tu wielki koń , kto powie
Ludek2020.08.24 15:14
Konia zostaw
rychu2020.08.24 15:12
To bedzie pierwszy rycerz żyd w histori
Też rychu2020.08.24 15:15
Czy to ma być rycerz NA WIELKIM KONIU Wtedy wszystko jasne
Lekrem2020.08.24 15:09
"Historia Żydów na ziemiach polskich rozpoczęła się około 1000 lat temu, od kupców poszukujących na tych terenach głównie niewolników słowiańskich, sprzedawanych później w krajach muzułmańskich". Królestwo Polskie stało się bezpieczną przystanią dla Żydów wypędzanych z innych państw w Europie.
ladychapel2020.08.24 15:08
W ST - tam to niezłe numery się działy. Jak córki wybzykały śpiącego Lota :)
Darek2020.08.24 15:36
No wcześniej Lot, stręczyciel oferował wdzięki swoich córek i handlował ich dziewictwem. Lot był w ogóle wszechstronny wynalazł stręczycielstwo, alkoholizm a nawet niewolnictwo, pierwszym w historii niewolnikiem uczynił swojego rodzonego syna, którą spłodził z własną córką zresztą. PRawdziwy wzór cnót wszelakich, pupil Boga który uważał Lota za wzór i jedynego sprawiedliwego, bo był gościnny bardzo, najbardziej w kroczach swych córek.
Darek2020.08.24 14:56
Zło tęczą zwyciężaj!
PO2020.08.24 14:59
TRASKA też tu będzie i czerska A hałownia to co
Anonim2020.08.24 14:51
Tym rycerkom i rycerzom codziennie po 20 kijów dębowych po plekach by się należało i ta sama dawka tym powyżej roznegliżowanym zwierzętom , to tak na otrzeźwienie,to może zamiast seksu we łbach wrócił by rozum.
Też anonim2020.08.24 14:54
Tak nie mów-- seks jest dobry , toż to tzw. uczeni / radzieccy / ludzie TO JAKAŚ ZNOWU --JAKAŚ MASKIROWKA / MASKARADA , OSZUSTWO / , CZEMU koszerni to afirmują
"Kontrowersyjny filozof..."2020.08.24 14:42
- taki kontrowersyjny filozof (bez osiągnięć jakichkolwiek), że za jego "kontrowersje" zostałby WYPIE*DOLONY na zbity parchaty pysk nawet z prowincjalnego college w USA. To NIE jest żadna "kontrowersja" to jest wylgarna, parchata nienawiść (z która nawet się nie kryje!) i jego ulubione "polski cham"...... Nie on jeden jest "kontrowersyjny", parch Woleński i jego "Yebałem Jezusa w d*pę a Maryję w mordę!" przekracza WSZELKIE normy przyzwoitości. ...... Puściły im hamulce tym parchotom, teraz widać kogo Polska wykarmiła. Przez stulecia ich pedofile rabini pluli na inne religie, na i inne nacje. Parchy mają arogancję we krwi i nic ich XX wiek NIE NAUCZYŁ!
Kontrowersyjny2020.08.24 14:46
Raczej marksistowsko - leninowski Filozof czy politruk Mocny jest
cd kontrowersyjny2020.08.24 14:48
Osiągnięcia ma i to tfurcze Będzie teraz Rycerzem Kto jemu te zadania wymyśla Bo chyba nie on sam
Anonim2020.08.24 14:56
Dobrze ich określiłeś- tak to są parchy ,a my Polacy utrzymujemy tych parchów z własnych pieniędzy .Zwyrodnialce przechodzą samych siebie bo nie ma kary ....to nie ma miary
Anonim2020.08.24 14:25
A czy to straszne?! Straszne jest to, że Profesor Hartman kształtuje polską młodzież i to w dziedzinie etyki, to jest katastrofa!
Anonim2020.08.24 14:42
Dokładnie tak , to jest tragedia że człowiek zepsuty do szpiku kości uczy młodzież ,powinien być wywalony z uczelni na zbity pysk , ale państwo z tektury tego nie zrobi. Może przyjdzie taki czas, że ludzie takiej degrengolady nie wytrzymają i sprawy wezmą w swoje ręce .
też anonim2020.08.24 14:44
Może robi to , co musi Państwo z dykty -- to jasne Ale ORZEŁ BIAŁY jeszcze raz skrzydła rozwinie ..
IGA2020.08.24 14:42
Kształtuje w dziedzinie etyki PIĘKNIE Chwilowo nie ma MARKSIZMU- LENINIZMU To kształtuje Kto w zsrrr , kto w zpp był politrukami Rycerz NICZEGO SOBIE , PATRON LEW TROCKI , Znak jak zl Lenina - sierp i młot
Sticky Notes2020.08.24 14:23
Chciałem zauważyć, ze to dyskryminacja. „św. Zakon Rycerek i Rycerzy Tęczy” jest wyraźnie binarny. Jest to jawna prowokacja. A gdzie miejsce dla ludzi NIE binarnych ?
TOMEK2020.08.24 14:51
Czyja to może być PROWOKACJA Po co nawiązywać do lenina i trockiego Rycerz Pięknie Schowajcie też ZNAKI SIERPA I MŁOTA
Anonim2020.08.24 14:22
Całkowita antyduchowość ideologii chuci, to zaprzeczenie ideałów rycerstw. Pani Passent jako rzeczniczka ruchu panseksualistów, oczywiście tak, te wspomnienia z nocnych uciech z góralami, jak najbardziej kwalifikują!
Beno2020.08.24 13:58
W Grazu (Austria) pobito Rabina. Tam też mają już dość lewackiej ideologii. Hartmanowi też by się przydało dobre lanie.
Duda-Gracz2020.08.24 14:01
Tyś raczej Malo niż Beno.
Benek2020.08.24 14:58
O NIE NIE NIE I JSZCZE RAZ NIE Biło gestapo/ niemieckiE/ i nkwd Bić nie można Zabrać jedynie gościowi SIERP I MŁOT
Portofino2020.08.24 13:54
Pojəbało mi się w głowie od wydarzeń i od dat.
Portofino2020.08.24 13:50
Nie ma kary na żydów za to sianie zgorszenia wiec sobie pozwalają. Podobnie bylo w latach dwudziestych ub. wieku i skończyło karą II WS jaką Bóg zesłał na żydów .
Duda-Gracz2020.08.24 13:53
Z tym, że prof. Hartman nie jest »żydem«.
czytelnik2020.08.24 14:22
Dokładnie, Hartman nie ani żydem ani Zydem ani Polakiem. Jest osobą niebinarną jak Margot. Ważne jednak że uświadamia ludzi jak poważnym problemem jest kazorodztwofobia.
Jacek2020.08.24 15:04
Nie mów o żydach bo to antysemityzm Mój ojciec mówił, że po agresji zsrr na Polska w 1939 r w małym miasteczku na Podlasiu wszyscy żydzi za wyjątkiem jednej rodziny poszli na służbę do kacapa Jedna rodzina nie poszła Potem w 1941 wszyscy zginęli
ICEK2020.08.24 15:10
Koszerny jest W ZSRR TEŻ POLITYKA NARODOWOŚCIOWA BYŁA JEDNA --- MÓWIŁO SIĘ JEWREJ NI JEWREJ ADIN CH---- J
hartmantocvel2020.08.24 13:33
Każdy nowy adept zakonu będzie musiał wyryćkać Janka w doopę.
hartmantocvel2020.08.24 13:37
* Jarka
hartmantocvel2020.08.24 16:02
nie podszywaj się pode mnie niemyty cvelu.
Panie Ziobro2020.08.24 13:38
Co to jest »doopa«?
frondziarzu @kak2020.08.24 13:25
Frondełek to taki shocking blue ;-)
anoni2020.08.24 13:13
fajnych mamy profesorkow, szykuja nowa rewolucje bolszewiki, i mamusia chetna
Anonim2020.08.24 13:19
I taki uczy Polską Młodzież. Przecież na zajęciach nikt mu się nie przeciwstawi bo dostanie pałę na dzień dobry.
Duda-Gracz2020.08.24 13:23
Co ci nie pasuje, lamusie? Ty studiujesz u Rydzyka?
rir2020.08.24 13:41
nie kalaj pamięci świetnego malarza bo duda to ty jesteś ale nie gracz i coś ci jeszcze nie pasuje?
Anonim2020.08.24 13:47
Ja skończyłem Politechnikę , a ty co, jakąś pewnie prywatną płatną
tero2020.08.25 9:09
skończył indywidualne nauczanie anatomii u hartmana
Anonim2020.08.24 12:56
Jak zobaczę tego jegomościa ja paraduje na golasa prze godzinę w samo południe na starym rynku w warszawie to powiem , że faktycznie wierzy w to co mówi. A jak Go nie zobaczę to znaczy , że wykorzystuje LGBTQ tylko dla własnych celów, aby się o nim mówiło.
tyś ocipiał czy ochujał?2020.08.24 13:10
co?
Andy Garcia2020.08.24 13:12
„ja paraduje na golasa” — powiedz gdzie paradujesz?
Zielony2020.08.24 13:24
Mówi prawde Ważne że towarzystwo z pod znaku sierpa i młota Wiem że na zebraniach ma być wódy koszernej --- skolko ugodno ,
Jan2020.08.24 13:26
A czy to prwda że to kultywacja lenina i trockiego Co to za jedomoście też jakieś rycerzy
damik2020.08.24 12:46
jpdl, koniec świata bliski
Feliks2020.08.24 12:45
Zakon ma oczywiście imię lwa trockiego
Anonim2020.08.24 12:48
Bardziej by chyba pasowała d.pcia tow. Lenina...
Anonim2020.08.24 12:40
"św."? O ile pamiętam wg. Starego Testamentu, Świętej Księgi Izraela, Sodoma i Gomora ze świętością nie miały nic wspólnego. Drogi Jasiu Hartmanie za co Ty dostałeś ten tytuł "prof"? Za dawanie d...?
Anonim2020.08.24 12:46
Ps. Ha, ha, ha... W tym samym Starym Testamencie tęcza jest symbolem przymierza ludu z Bogiem. Tym samym Bogiem, który nakazał kamienowanie zafascynowanych odbytnicą bo Pan Bóg uważa to za obrzydliwość. No Drogi Jasieńku to kiedy urządzamy Twoje małe kamienowanko... Oczywiście zgodnie z regułami "zakonnymi".
Wojtek Polak2020.08.24 12:52
Kolega nie goli zapewne włosów z boku głowy.
Wojtek Polak2020.08.24 12:56
naprawdę zawzięty jesteś pederasto-pedofilu jeszcze ci się nie znudziło podszywanie pod cudze nicki. szkoda mi ciebie musisz być bardzo nie szczęśliwy albo bardzo zgryźliwy i zgorzkniały na starość.
Wojtek Polak2020.08.24 15:55
A ty kto żeby podszywać się pod prawdziwego Wojtka Polaka?!? Tylko ja jestem jedynym i niepowtarzalnym Wojtkiem Polakiem!
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.24 12:31
"Daniel Passent początkowo został zarejestrowany przez SB jako kontakt poufny o pseudonimie "Daniel". Później używał również pseudonim "John".", a jego córka rycerką, hahahaha... dobre sobie sobie, chyba że wśród byłych TW.
Wojtek2020.08.24 12:34
Dlaczego oni tak w naszej Ojczyżnie Założyć spróbujcie u Niemca
Wojtek Polak2020.08.24 12:31
A kolor jego jest czerwony, bo na nim robotników krew.
Wojtek Polak2020.08.24 12:52
naprawdę zawzięty jesteś pederasto-pedofilu jeszcze ci się nie znudziło podszywanie pod cudze nicki. szkoda mi ciebie musisz być bardzo nie szczęśliwy albo bardzo zgryźliwy i zgorzkniały na starość.
Andy Garcia2020.08.24 12:30
Co powie Ryba? Co Ryba nam powie? Jaką da odpowiedź?
Ryba2020.08.24 12:32
Ryba też miał prokuratora stalinowskiego w rodzinie za dużo powiedzieć nie może
Lewackiej Gangreny Brunatny Tylec2020.08.24 12:34
Ryba, Ryba, Ryba, a co Andy Garcia ma do powiedzenia? jeżeli coś potrafi powiedzieć
Trupia Voń Prezesa2020.08.24 12:37
Hej, troliku. Ile ci Jaro płaci za post?
Roman2020.08.24 12:26
W tym przypadku św. nie jet skrótem od "święty" lecz od "świński".
Agata2020.08.24 12:29
Ach Roman, Roman, w czym lepsza była ona? Czy cię zauroczyła jej noga gipsem obłożona?
ICEK2020.08.24 12:23
Znowu ICEK coś chce zakładać U kogo on robi
Antek2020.08.24 12:29
NIBY profesor --- toż mógł zaangażować jakieś studentki A tak- to co koło geriatryczne No bo co robić na zebraniach - jak już odpowiednio popijesz Panie Hartman potrzebna korekta .
rychu2020.08.24 12:17
Kwiat polskich żydow
Rychu2020.08.24 12:37
Kwiat polskich żydów -- czy radzieckich , sowieckich Skąd oni u nas Na sowieckich czołgach
ROBOTNICZAkrew2020.08.24 12:16
Myśleliście katokołtuny, że macie na to monopol? A takiego wała!
Balkonowy jajodrapacz z PO2020.08.24 12:21
Podrap mnie po jajach...
PO LDEK2020.08.24 12:26
Jedni mówią po- mroczna - inni po- kraczna a toż to kwiat Targowicy Tylko te CBA denerwuje elektorat
tęczowy ormowiec2020.08.24 12:37
myślałeś, że lewakosiorbaku masz na to monopol? a takiego wała!!
jula2020.08.24 12:15
Intelektualnie nie do obrony. Kolokwialnie banda głupków.
PLGIAT2020.08.24 12:35
To plagiat , powtórka z Lenina
jula2020.08.24 12:41
Dziękuję, przyjmuję za prawdę. Nie będę badać pism Lenina. Mam pranie.
PRAWDA2020.08.24 12:10
Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
WREDNE ŻYDOSTWO2020.08.24 12:09
Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.
anna2020.08.24 12:05
ale jaja , w głowach się porypało, czas na wizyty lekarskie , rząd powinien szybko otworzyć przychodnie , ludzie potrzebują pomocy lekarskiej ,
Anna2020.08.24 12:31
A może realizują testament Lenina - on miał wielkie osiągnięcia / zbrodnicze / w tym temacie
KAROL2020.08.24 12:02
ŚMIERDZĄCY ŻYDZI ZAŁOŻYLI ZAKON BRONIĄCY ZBOCZEŃCÓW I DEWIANTÓW!!! JUŻ OFICJALNIE PRZYZNAJĄ ŻE CHCĄ WYNARODOWIĆ I UPODLIĆ POLSKĘ I POLAKÓW!!!!! WON DO IZRAELA TAM WASZE MIEJSCE!!!!!
anna2020.08.24 12:08
w Izraelu to by ich szybko załatwili , sprowadzili by ich do pionu , a w Polsce mają samowolkę i robią z siebie bałwanów
Karola2020.08.24 12:40
Oni z Izraela do nas nie przyszli tylko z sojuza sowieckiego
tap2020.08.24 12:02
Nic dziwnego, toż to chazaria w pełnym wydaniu. Czego można się spodziewać po tych potomkach stepowych hulajduszy, co czcili fallusa i żyli wyłącznie z grabieży sąsiedzkich plemion, póki im ruski bohatyr nie przetrzepał skóry.
Ateista Dumny Gej2020.08.24 12:01
Czy Hartman będzie osobiście dawał d... członkom?
Od Hołowni do PO2020.08.24 11:57
To gołych tyłków nie będą mieli?
Wojtek Polak2020.08.24 11:48
jak się odrzuca normy moralne nie mówiąc już o samym Bogu. jak się stawia na świeczniku zboczenia i upadek moralny za coś normalnego za normy życiowe to nie dziwi zdebilenie czy zdziczenie ludzi a najlepszym tego przykładem są ci "profesorowie" lewaccy.
Precz z 🌈 zarazą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.08.24 11:28
Pajace, żenujące debile. Po co w ogóle durniów pokazywać?
T.2020.08.24 11:20
Mam nadzieje że już wkrótce elgiebetusie będą chodzić tak jak na zdjęciu, wtedy większość normalnych ludzi nie wytrzyma i sami zażądają prawnych zakazów i pogonią tych pederastów.
No shit!2020.08.24 11:18
Można nie wierzyć w boga!?!? No jak to?! Premierze, Prezydencie, Naczelniku! Co robić? Jak żyć?
lok2020.08.24 11:07
Wielkie słowa do plugawej działalności. Ale w tle, co dla nich najważniejsze, czeka wielka forsa od biur Unii Europejskie i bardzo bogatych wspierających lgbt. Każda z tych osób dość szybko będzie wparta możliwością zarobienia dodatkowych dużych pieniędzy. Jak dużych? 300tys - 1mln w ciągu kolejnych kilku lat na osobę. Dodatkowo tanie lub darmowe wycieczki w różne miejsca globu. Media w rękach bogaczy wypromują ich na popularnych "wysokiej klasy specjalistów". Plemię o twardym karku zawsze zajadle przeciw Bogu.
Iwonka2020.08.24 11:05
Czy już zgłosili do CEIDG ? ? ?
Balkonowy jajodrapacz2020.08.24 11:03
huraaaaaa huraaaaa
Antek z Czerniakowa2020.08.24 11:00
"św. zakon" ? ? ? , a kto ich wyświęcił i jaki święty jest ich patronem, - podejrzewam że to sprawka ks. Bonieckiego i jego kumpla rabina Szudricha....
czere2020.08.24 10:58
Demon wie, że nie wygra, ale może odciągnąć część ludzi od Boga.
Czytelnik2020.08.24 10:49
Hartman to zwykła intelektualna prostytutka z tytułem profesora. Hartman powinien dawno siedzieć za rozpowszechnianie nieprawdy..
lewak2020.08.24 10:46
Czy Mistrzyni będzie kopulowała z wszystkimi członkami zakonu?:)
anna2020.08.24 12:11
powinna dać przykład i pokazać jak się kopuluje ,
lewak2020.08.24 13:33
transmisja na żywo ;) . dała przykład Passent jak dawać mamy
Psychiatra2020.08.24 10:42
Spokojnie, już po nich jadę.
Anonim2020.08.24 10:40
Ci ludzie już całkiem się pogubili
Polak2020.08.24 10:39
Towarzysz Ryba dobrze wie że sekta katolicka nie ma nic pozytywnego do zaoferowania, to i panikuje na widok konkurencji mającej lepszą ofertę. Swoją droga, co fantazje i wynurzenia niejakiego Augustyna mają do rzeczywistości?
As w rękawie Boga2020.08.24 10:38
Pod dzwonkiem do mojego domu jest naklejka strefa wolna od lgbt. Zabiję każdego kto zalicza się do lgbt i wejdzie do mojego mieszkania.
gość2020.08.24 10:42
Zes.rasz się na rzadko a nie zabijesz
hahahaha2020.08.24 10:47
bo nikt nie wejdzie ze strachu... taka prawda, oni odwazni na balkonach
Anonim2020.08.24 10:50
księdza też zabijesz jak przyjdzie z wizytą duszpasterską?
drapiący się po jajach2020.08.24 11:02
A od kiedy księża są spot tęczowej flagi?
Darek2020.08.24 10:30
Obrzydliwe mordy...
kibic2020.08.24 10:29
Mama Agaty Passent Agnieszka Osiecka przewraca się w grobie !!!
Katoliczka na byku.2020.08.24 10:29
Komitet idiotów i idiotek się zawiązał. Będzie z kogo drwić.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.24 10:28
katole narzucili tego swojego nieistniejącego boga i teraz każdy według nich musi się podporządkować! wypyerdalać z przestrzeni publicznej do kościołów z tymi bajeczkami...