14.06.20, 19:45Fot. via Pixabay - whitesession / qimono

Kiedy szczepionka na koronawirusa? Minister Szumowski odpowiada

Musimy pamiętać, że ta epidemia jest i będzie dopóki nie będziemy mieli leku i szczepionki. Im szybsze działania, im więcej testów w danym ognisku, tym łatwiej udaje się to opanować” – mówił dziś minister zdrowia Łukasz Szumowski.

W trakcie zjazdu Klubów Gazety Polskiej szef resortu zdrowia został zapytany między innymi o to, kiedy skończy się epidemia koronawirusa w Polsce. Poinformował między innymi:

Rozmawiałem z ministrami zdrowia Niemiec, Litwy. Jest szansa na to, że w przeciągu pół roku, może trochę dłużej zaczną być dostępne szczepionki, ja myślę, że to wiosna przyszłego roku realnie”.

Podkreślał też, że epidemia w dalszym ciągu jest z nami i apelował, aby biorąc udział w wyborach pamiętać o pójściu do lokalu w maseczce, zachowywać dystans społeczny i tego samego pilnować także w trakcie wieców wyborczych.

dam/niezalezna.pl,Fronda.pl

Komentarze

Ma\\\\305\\\\202gorzata2020.06.15 12:52
A kto pyta o szczepionkę > Ministerstwo czyli Pan Szumowski i jego lobby ?
Darek2020.06.15 2:35
Szczepionka, i to obowiązkowa, będzie wtedy, kiedy znajdzie się ktoś z rodziny lub kolesi Szumowskiego, kto ją sprzeda rządowi po cenie 1000% wyższej niż rynkowa, proste.
Jan Radziszewski2020.06.15 0:08
„Markery zastosowane w implancie będą umożliwiały natychmiastowe wykrycie ognisk wirusowych czy też innych chorób. Opracowywana technologia będzie bardziej skuteczna i wydajna niż obecnie oferowane na rynku czujniki, m.in. ze względu na zwiększoną dokładność i przewidywaną dłuższą żywotność funkcji implantu w porównaniu do obecnie oferowanych na rynku czujników, które wymagają wymiany co trzydzieści _30_ do sześćdziesięciu _60_ dni. Implanty docelowo oferowane przez JV będą wymagały wymiany nie częściej niż co 6-12 miesięcy lub nawet dłużej. JV planuje prowadzić R&D w Polsce oraz w USA we współpracy z amerykańskimi centrami i agencjami badawczymi. JV będzie działać pod kierunkiem Marka Glazera jako Dyrektora ds. Technicznych, Gerarda Bencena jako dyrektora generalnego oraz Prezesa Zarządu Emitenta Leszka Borkowskiego. Docelowo JV będzie udzielać licencji i dostarczać technologie do spółek Alivecel LLC, Hemp & Wood S.A. oraz do firm medycznych i farmaceutycznych na całym świecie. Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Emitent będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich. Emitent będzie pierwszym inwestorem finansowy w JV, oraz ma zadanie pozyskać dodatkowy kapitał od polskich i europejskich instytucji, takich jak NCBiR _Polskie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju_ lub NCN _Polskie Narodowe Centrum Nauki_ _, a także od amerykańskich i europejskich inwestorów Venture Capital.
Jan Radziszewski2020.06.15 0:05
„Znak Bestii” coraz bliżej? „ I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przelicz liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć (666) . ” (Ap.13: Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. _dalej "Alivecel"_ umowę Memorandum Of Understanding _dalej MOU_ na podstawie której Emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture z siedzibą w Polsce _dalej "JV"_. Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym. JV prowadzić będzie badania _R&D_ w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie "in vivo" będzie się odbywać w czasie rzeczywistym. Testy wczesnego wykrywania zostaną opracowane przy użyciu technik biologii syntetycznej oraz nano- i biotechnologii, oraz skupią się na monitorowaniu zmian RNA i DNA użytkowników, którymi mogą być pacjenci, pracownicy wszelkiego typu firm, czy nawet cała populacja, jak również systemy opieki zdrowotnej, użytkownicy obiektów wojskowych i wiele innych. Oczekuje się, że po opracowaniu i uzyskaniu odpowiednich rejestracji implantu jako urządzenia medycznego, system zapewni użytkownikom nowe opcje długoterminowego ciągłego monitorowania stanu zdrowia, umożliwiając transmisję sygnału wczesnego ostrzegania do aplikacji mobilnej, która z kolei może być monitorowana w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez użytkowników systemu, jak również ich lekarzy, czy też instytucje opieki zdrowotnej, agencje monitorujące zdrowie czy też szpitale badawcze.
Jan Radziszewski2020.06.15 0:02
”Bez szczepień i bez chipa = nie możesz już nic kupić ani sprzedać Jest to układ z możliwym mikroprocesorem / nanocząsteczkami, który jest bezpośrednio związany z aktywnością twojego ciała, taką jak tętno, temperatura i fale mózgowe. System ten określa na podstawie twojego ciała, czy spełniasz określone „warunki”, aby móc kupować lub sprzedawać. Nietrudno wyobrazić sobie, że w tych warunkach istnieje obowiązkowa szczepionka, która zawiera cyfrowe markery, które mogą być odczytane przez chip. Mówiąc wprost : brak szczepień i brak chipa = koniec kupowania lub sprzedawania , ponieważ wezwanie się do eliminacji gotówki, ponieważ może być „zanieczyszczona” wirusem koronowym, jest głośniejsze niż kiedykolwiek na całym świecie. Odczytywanie i zapisywanie fal mózgowych jest już technicznie możliwe System Microsoft, w połączeniu z 5G, może zatem być również używany do „odczytu” fal mózgowych i sprawdzania, czy możesz mieć pewne „złe”, zbuntowane lub dysydenckie myśli. Jeśli uważasz, że to „science fiction”: w zeszłym roku pojawiły się obrazy klas szkolnych w Chinach z uczniami w opaskach 5G. + Te pasma 5G są w stanie „odczytać” fale mózgowe uczniów i, między innymi, zmierzyć ich koncentrację. Używając różnych kolorów światła, nauczyciele mogą natychmiast zobaczyć, czy uczeń zwraca uwagę, czy też jego myśli są gdzie indziej. Dlatego ta technologia już istnieje i może w zasadzie być również wykorzystywana na odwrót, a mianowicie do wpływania na fale mózgowe i manipulowania Ponadto system może teoretycznie zasygnalizować nie tylko tobie, ale także władzom zdrowia, jeśli temperatura ciała wzrośnie. Wtedy możesz po prostu otrzymać obowiązkowe połączenie, aby jak najszybciej zgłosić się do lekarza lub szpitala, gdzie zostaniesz sprawdzony pod kątem obecności wirusa lub innej choroby.
Jan Radziszewski2020.06.14 23:59
Zgłoszenie patentowe Microsoft 2020-060606 łączy ciało ludzkie z systemem płatności 20 czerwca 2019 r. Microsoft oficjalnie złożył wniosek patentowy na technologię, która bezpośrednio łączy ciało ludzkie z cyfrowym systemem płatności. Bardzo podejrzane jest nadanie muneru dla wniosku: patent otrzymał numer rejestracyjny 2020-0 6 0 6 0 6 . Wcześniej napisaliśmy, że multimilioner Bill Gates ogłosił podczas wywiadu 24 marca, że pandemia korony doprowadzi do wprowadzenia „świadectw szczepień” lub paszportu szczepień. Bez prawidłowych znaczków cyfrowych potwierdzających, że zostałeś zaszczepiony, zostaniesz praktycznie wykluczony ze społeczeństwa. Bill Gates zrezygnował z zarządu Microsoft, ale nadal ciężko pracuje przez swoją niesławną Fundację Billa i Melindy Gatesów w kierunku tego samego celu końcowego: obowiązkowego szczepienia całej ludzkości. Według Gatesa, szczepionka koronowa będzie gotowa w ciągu 18 miesięcy, a normalne życie nie będzie mogło wrócić, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni. Cyfrowy system płatności bezpośrednio powiązany z twoim ciałem Zaledwie 3 miesiące przed wybuchem koronawirusa w Chinach współzałożyciel firmy biometrycznej Microsoft ID2020 ogłosił nowe projekty obejmujące „wiele technologii identyfikacji biometrycznej”. Firma Gatesa Microsoft opracowała teraz system z „urządzeniem” (mikro / nanochip?), Który działa bezpośrednio z temperaturą, tętnem i falami mózgowymi ludzkiego ciała, aby móc kupować i sprzedawać monety cyfrowe, takie jak np. bitcoiny „Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem użytkownika może zostać wykorzystana w procesie wydobywania systemu kryptowalut”, rozpoczyna podsumowanie arkusza patentowego . „Serwer może przypisać zadanie do urządzenia użytkownika połączonego komunikacyjnie z serwerem” Czujnik połączony komunikacyjnie lub istniejący w urządzeniu użytkownika może wykrywać aktywność fizyczną użytkownika. Na podstawie postrzeganej aktywności ciała użytkownika można wygenerować dane dotyczące aktywności ciała. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty i może przypisać kryptowalutę użytkownikowi, którego aktywność ciała została zweryfikowana
Kuk2020.06.14 23:38
Czemu mamy bezkrytycznie ufać gościowi handlującemu oprogramowaniem, który nie ukrywa że oczyściłby ziemię z balastu zbędnych ludzi? Bo ma górę kasy? Czemu mój rząd bezkrytycznie słucha się tego typa? Bo się go boi?
jagoda2020.06.14 23:04
Te szczepionki są niebezpieczne a ta szczypionka co ma byc na korona wirusa ma być z czypem https://www.facebook.com/watch/?v=641269713114229
meg2020.06.14 22:47
Łukasz Szumowski ,minister ale nie tylko podobno /tzn na pewno/ w Częstochowie został przez biskupów ogłoszony apostołem Łukaszem na podobieństwo biblijnego ewangelisty Św Łukasza, aktualny nasz premier Morawiecki Mateusz zaś porównany został nawet do apostoła Jezusa ,ewangelisty św. Mateusza a wszystko to jako uznanie za troskę i miłość do narodu .Czy Polska to jeszcze normalny kraj?Dokąd jeszcze wilki w owczej skórze mamić będą naród?
matis892020.06.14 22:37
Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Szybka Randka sex2020.06.14 21:44
Heej Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! http://lexlale.eu Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
gumowa kaczka2020.06.14 20:34
aż strach pomyśleć o procedurach zakupu szczepionek w wykonaniu rządu pisowskiego
Leon2020.06.15 8:36
Ta bo zakup w wykonaniu opozycji będzie idealny. Nie ma to jak byle co ale żeby napisać. Żenada.
Klapaucjusz2020.06.14 20:09
A gdzie jest "Brawo Polska!"?
How about, drop dead jew!2020.06.14 20:25
Well?
les2020.06.14 20:08
ta epidemia jest tylko w twojej glowie. Kilkadziesiat lat temu podlaczyli by ciebie do baterii i przepuscili prad przez mozgownice, dzisiaj mozesz dostac tabletki, ktore cie uspokoja. Nie zapomnij przekazac kilka tabletek swojemu kumplowi, profesorowi,ktory tych majacych antyciala chce trzymac w izolatkach.
wielkie dzięki panie ministrze Szumowski2020.06.14 19:52
Dobrodziestwa płynące z kwarantanny: - wspólne uczestnictwo w mszy, w TV - wspólne śniadania, obiady, kolacje z dziećmi i żoną - dyskusje na tematy na które wcześniej nie mieliśmy czasu - wspólne ustalanie menu i gotowanie - biblioteka domowa przeżywa obleżenie - raz wygrałem, albo dali mi wygrać w "Grand Theft Auto V" - "poznaliśmy" się, my rodzice, z dziećmi jak nigdy przedtem - oczyściłem rynny z liści - naprawiłem rowery - garaże posprzątane, wreszcie można "garażować" auta - żona już po dwóch tygodniach pandemii pozbyła się "bólu głowy" - pracujemy nad nowymi pozycjami W pandemii, ale nie na pandemii, ja i moi klienci, zarobiliśmy "boatload of money". Działania uboczne; - jestem za bardzo opalony, mogę dostać raka
zenek2020.06.15 8:21
rozwody i skłócone rodziny
katolicka kretynizacja polski2020.06.14 19:50
27 letni synalek Szumowskiego posiada na swoim koncie 12 mln. złotych!
Jana2020.06.15 18:02
Twój ile? Dbaj o własne dzieci.