10.11.20, 08:50Screenshot Twitter - Małgorzata Chłopaś @_turi

Kierowcy mają DOŚĆ protestu aborcjonistów [ZOBACZ]

Kierowcy mają już absolutnie dość protestów aborcjonistów. Niewielkie manifestacje w dużych polskich miastach tylko zdenerwowały zmotoryzowanych Polaków, którzy wcale nie mieli zamiaru tkwić w korku z powodu wspomnianych osób.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak kilku protestujących usiłuje zablokować jezdnię. Kierowcy nie kryli frustracji i wcale nie mieli ochoty przyłączać się do protestu.

Idź tam pod Sejm”

- mówi jeden z kierowców do zebranych na ulicy osób.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

XD2020.11.10 12:36
A druga połowa kierowców jeździ z czerwonymi piorunami na szybach. Wypad z Warszawki jak się nie podoba.
Anonim2020.11.10 11:00
Oj najwyższy czas, aby ci polscy ojcowie się ocknęli i zabrali się za porządki w rodzinach!
Codzienny kwik lewackich ryjków2020.11.10 9:03
Kolejny dzień na Frondzie, pora podenerwować lewaków „Anonima”,” katolicką kretynizację polski 🇵🇱”, „Po 11…”, „ladychapel” i całą tę zgraję. *** Słychać już ujadanie lewackich piesków spod znaku neomarksizmu, ateizmu, antypolonizmu i LGBT? Słychać. Jest uogólnianie pojedynczych przypadków pedofilii wśród księży na całe duchowieństwo? Jest. Jest plucie na Kościół, PIS i na Kaczora? Jest. Są narzekania na Polaków jako „faszystów”, „rasistów”, „homofobów” i „populistów”? Są. Jest obłudna i faryzejska „troska” o molestowane dzieci? No jasne. Bluźnierstwa i rzucanie wulgaryzmami? Owszem. Pseudointelektualne bajdurzenia? Jak najbardziej. *** Czyli nihil novi, jest normalnie. Niczego nowego nie wymyślą, nudziarze. A Polacy mają jazgot tych kundli tam, gdzie murzyn ma ciemno.
abc2020.11.10 9:11
Znaczna cześć społeczeństwa ma w tyle ten spór i tych demonstrantów,ale oni jeszcze tego nie zrozumieli.
zeby2020.11.10 22:01
zrozumiec,trzeba miec rozum,cos co nie posiada zaden lewicowiec
Taro2020.11.10 9:39
Nie zapomnij o swiniach z bundestagu,coraz glosniej kwicza przeciwko Polakom,pokazujac swa prawdziwa twarz,juz nie mowie jak pluja na trumpa,ktory dobrze przyblokowal ich wredna polityke.