12.07.20, 22:43Fot. screenshot - YouTube (TVP Info)

Kinga Duda: Wszyscy zasługujemy na szacunek!

Po ogłoszeniu wyników sondażu exit poll, na spotkaniu w sztabie prezydenta Andrzeja Dudy głos zabrała również jego córka, Kinga Duda. W swoim wystąpieniu zaapelowała o to, aby mimo różnic, mieć do siebie szacunek.

Kinga Duda podkreśliła, że jeszcze nie możemy być pewni zwycięstwa ubiegającego się o reelekcję prezydenta i trzeba poczekać na oficjalne wyniki. Zaznaczyła jednak, że jeżeli potwierdzą się sondaże exit poll, to jej tata będzie dobrze wykonywał postawione przed nim zadania:

- „Oczywiście musimy poczekać na oficjalne wyniki wyborów, ale wiem, że jeżeli za kilka dni okaże się, że tata wygrał wybory, to wiem, że będzie dobrze wykonywał swoje zadanie, bo jest dobrym człowiekiem, który kocha ludzi i kocha ten kraj i zrobi wszystko, żeby było dla Polski jak najlepiej” – mówiła.

W swoim wystąpieniu zaapelowała też do Polaków o wzajemny szacunek:

- „Jednak niezależnie od tego, kto wygra te wybory chciałabym zaapelować do państwa, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego w co wierzymy, jakie mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo popieramy, wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek. Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści, absolutnie nikt. Szanujmy się” – mówiła.

kak/RMF FM

Komentarze

Anonim2020.07.13 19:00
"Wszyscy zasługujemy na szacunek". Błąd. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Nie zasługują na niego śmiertelni wrogowie Polski. To zbieranina popierająca tęczowego czaskoskiego.
Karol2020.07.13 17:07
zgadza się wszyscy zasługujemy na szacunek, w tym osoby homoseksualne, biseksualne, transwestyci, Żydzi i inni których wielokrotnie opluwał tatuś Kingi.
Anonim2020.07.13 12:18
Z tym pojednaniem to niech Pan Panie Prezydencie to niech Pan nie Przesadza. Najpierw pozbądź się Pan tego fałszywego koalicjanta Gowina niech spiernicza w niebyt bo na powrót do PO też nie ma szans. Teraz trochę nauk od wójka Goebbelsa. Przydałoby się trochę hejtu w internecie też w postaci grafiki ( jak już mówimy o tym pojednaniu ) np. Hitlera z Putinem, można by dołożyć pomoc, jak w czasie 2 wojny światowej wypowiedzenie wojny i zrzucanie ulotek na teren wroga. Niech sobie te Caracale i elektrownie jądrowe wywiozą na złom.
Nika2020.07.13 11:39
Twoj ojciec mial zero szacunku do innych ludzi, ludzi innej wiary koloru oraz Lgbt. tYLKO DLATEGO ZE mieszkasz w angli dziecko, i sa tam takie standardy - nie znaczy ze twoj ojciec tak samo mysli. ZENADA ON OBRAZIL WSZYSTKICH , to jaka mial kampanie pelna szamba nienawisci. wroze polsce ze za 15 lat bedzie rosyjski wszedzie obowiazkowy, no i takze wyjscie z unii. Polacy to jednak glupi narod. MLODZI UCIEKAJCIE W POLSKI poki macie czas !!!!!!
Walter2020.07.13 11:00
Rządzący będą dalej poza kontrolą i zajmą się kontynuacją zawłaszczania państwa. Andrzej Duda dalej będzie łamał konstytucję (złamał art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190). Spółki skarbu państwa zarządzane przez stronników PiS-u i ich rodziny będą dalej doili budżet państwa. TVP będzie wymyślała kolejne pomówienia na polityków z opozycji i dezinformowała słuchaczy. Konstytucyjne zasady trójpodziału władzy i niezawisłości sądów będą dalej likwidowane. Niezależne media i samorządy będą zagrożone przez rządzących. Łamanie praworządności przez rządzących doprowadzi do zmniejszenia dotacji z Unii Europejskiej. Przyszłość naszego kraju widzę w czarnych kolorach.
ladychapel2020.07.13 9:05
Jesteście tak obłudni, że nawet wypowiedź córki prezydenta przekształcacie - bo jest dla was niewygodna. " i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi, i wszyscy zasługujemy na szacunek" - tak dokładnie brzmiała końcówka wypowiedzi Kingi Dudy
Ninel2020.07.13 2:05
Nazbyt wielu wyborców Trzaski swoim ujadaniem pokazuje, że o myśl jakimkolwiek szacunku jest im głęboko obca. Dla nich liczy się tylko pokazanie "głupim polaczkom", że oni, mądrale, są lepsi i z tego powodu mają prawo polaczków poniżać, oraz szczuć polskie dzieci przeciwko rodzicom. To nikogo nie dziwi, ponieważ od zarania siłą napędową katofobicznej lewicy były NIENAWIŚĆ, CHCIWOŚĆ I POCZUCIE WYŻSZOŚCI. Kiedyś mordowano ludzi pod pretekstem "walki o prawa robotników". Dziś rewolucyjne ruchy z USA pokazują, że stoją o krok od mordowania ludzi w imię "praw lgbt".
violencja2020.07.13 0:44
Kolor skóry i Rimmini . Ubogacanie . Wielokulturowość. https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/zeznania-polski-zgwalconej-w-rimini-we-wloskiej-prasie/85s9g1g
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.12 23:00
żydówa kingusia nabrała trochę europejskości w Londynie ale tatuś nadal ciemniak ze zoranym łbem przez pedofilny kościół!
stan2020.07.12 23:05
Czy sednem europejskości jest "kretynizacja"? Jak ktoś może mieć szacunek do innej osoby, jeśli nie ma szacunku dla siebie i nazywa siebie "kretynizacją"?
Pagnus traditionis2020.07.12 23:08
Wyrazy współczucia. Te komentarze świadczą o konieczności większej troski o swe zdrowie. Sugeruję więc ostudzić emocje i zarezerwować pilną wizytę u lekarza specjalisty.
zaza2020.07.12 22:55
Nie uogólniajmy ! Nie wszyscy zasługują na szacunek !
Nie "kogo popieramy" a "kogo kochamy" ośle!2020.07.12 22:55
Cenisz dobre dziennikarstwo?
Anonim2020.07.12 22:50
czemu nie zacytujecie całości? „Jednak niezależnie od tego, kto wygra te wybory chciałabym zaapelować do państwa, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego w co wierzymy, jakie mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo popieramy, KOGO KOCHAMY, wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek. Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści, absolutnie nikt. Szanujmy się”
stan2020.07.12 23:00
Właśnie - piękne słowa i córki, i żony, i samego prezydenta. To jest kultura, szacunek do drugiego człowieka, nawet mającego inne poglądy. To się nazywa tolerancja, a nie hasła tolerancji na banerach, a w sercach nienawiść. To jakby dwie Polski. Dobrze, że zwycięża ta piękniejsza twarz.
Anonim2020.07.12 23:04
fronda wycięła niewygodny fragment? normalne... oni żyją manipulacją i kłamstwem
stan2020.07.12 23:24
Obiektem nienawiści stał się właśnie w ostatnim czasie prezydent i córka. To właśnie na pierwszej stronie polskojęzycznej gazety na ogromnym zdjęciu prezydenta umieszczono napis, że bił po twarzy, wkładał rękę…" Sugerowało to, że chodzi o prezydenta Dudę i jego córkę. Nie każdy kupuje i czyta gazety, ale wywieszone przy przystankach - rzucały się w oczy. Czy takie dziennikarskie hieny zasługują na szacunek? Jednakże córka prezydenta stanęła ponad tym. To jest właśnie siła rodziny, wzajemny szacunek i oparcie w rodzinie. Proszę porównać wypowiedzi Trzaskowskiego i jego żony.
Agnieszka2020.07.12 23:04
No szczególnie kolorem skóry się różnimy i rasizm to największy problem w Polsce. Jak na córkę prezydenta, to jest nieźle oderwana od państwa, którym ojciec rządzi. Rośnie nam na ślicznego leminga - takiego modnego, poprawnego politycznie według trendów wyznaczonych przez światowy lemingrad.