08.04.16, 20:28fot. za Twitter/Nowoczesna

Kobieta z wieszakiem w Polsce to margines - społeczny!

Dziś pod Sejmem odbyła się kolejna mini-manifestacja zwolenników zabijania dzieci w łonie matki. Organizatorem akcji były posłanki Nowoczesnej. Na swoim Twitterze tak zmanipulowały zdjęciem, by oglądający miał wrażenie, że pod Sejmem zjawiły się tłumy. W rzeczywistości było … 100 osób, czyli tzw. margines, a w odniesieniu do całej idei akcji, można dodać margines społeczny.

Manifestacja odbyła się pod hasłem „Nie ma zgody na milczenie”. Panie, które wzięły w niej udział mówiły, że zmiany w przepisach dotyczących aborcji „odbiorą kobietom podstawowe prawa w konstytucji”. Jakie, tego Panie nie potrafią wyjaśnić.

Oto jak przedstawiły swoją huczną akcję Panie domagające się liberalizacji ustawy chroniące najbardziej niewinnych ludzi, czyli dzieci w łonach matek:

 

 

A tak było naprawdę:

 

Wnioski: jak wyżej: margines społeczny! Miejmy nadzieję, że szybko skończy się ten żałosny spektakl opozycji i aborcjonistów i Polska będzie wreszcie państwem o równych prawach do życia, dla każdego! 

 

Philo

Komentarze

anonim2016.04.8 20:37
Gorszy sort domaga się prawa do mordowania bezbronnych dzieci, Jak się Nowoczesne puszczają i stosują zawodną antykoncepcję to ostatnią szansą jest skrobanka na pozbycie się dziecka do którego wychowania raczej nigdy nie dorosną. Siwe panie z KOD. pochodów też do nowoczesnych smarkul się dołączają, aborcją to dla nich sposób na pozbycie się kłopotu.
anonim2016.04.8 20:50
Czyli ta Nowoczesna ,nowoczesnego Ryśka nie jest taka nowoczesna, Palikot bis!Wszystkie manipulacyjne chwyty "dozwolone". Przynajmniej grajcie uczciwie. Pan Bóg jak kogoś chce ukarać to odbiera rozum bo jak można w tych czasach nazywać dziecko nienarodzone płodem albo zlepkiem komórek.USG w 3D wyraźnie pokazuje że to człowiek. Albo walka o prawo do mordowania dzieci z zespołem DAWNA i nie tylko ,zabiegiem.Tych słabych a szczególnie chorych trzeba tym bardziej bronić bo sami jeszcze nie potrafią.
anonim2016.04.9 1:03
Pochod zalosnikow, ktorzy zatracili sumienia
anonim2016.04.11 11:44
Ciekawe, że ludzie domagają się prawa do zabijania a jednocześnie nie żądają prawa do posiadania broni do samoobrony. Niby tyle jest gwałtów dokonywanych przez Polaków w naszym kraju, to czemu kobiety nie żądają prawa do posiadani broni, przecież zabić własne dziecko to takie "ludzkie" to czemu nie innego człowieka, który chce wyrządzić kobiecie krzywdę? Gdzie jest logika? Ponadto, przepraszam gwałcicieli za niestosowne słowa: 1. nie "gwałt" a "seks niespodzianka", 2. nie "gwałciciel" a "sprawca niespodzianki" bo skoro aborcja nie jest morderstwem a mordowane dziecko nie jest człowiekiem wg tej chorej ideologii to tak muszę to określić...