05.08.20, 21:48Fot. screenshot - YouTube (Zosiaa)

Kolejna prowokacja! Tęczowa flaga znów pojawiła się na figurze Chrystusa

W ub. tygodniu opinią publiczną wstrząsnęła skandaliczna prowokacja aktywistów LGBT, którzy przymocowali tęczowe flagi do szeregu warszawskich pomników razem z agresywnym manifestem. To jednak nie koniec prowokacji. Do Internetu trafił dziś film, wedle którego figura „Sursum Corda” kolejny raz stała się obiektem prowokacji lewicowych aktywistów.

Dziś policja poinformowała o zakończonych czynnościach wobec aktywistów, którzy w ubiegłym tygodniu zbezcześcili warszawskie pomniki i dopuścili się obrazy uczuć religijnych. Tymczasem przed bazyliką św. Krzyża dokonano kolejnej prowokacji i znowu wetknięto tęczowa flagę w figurę Chrystusa.

Jak widać na nagraniu, bezczynni wobec tego czynu pozostawali policjanci. Flagę usunął przechodzień.

kak/Twitter

Komentarze

Wojtek Polak2020.08.6 11:20
a gdzie "strasz" miejska zamiast pilnować pomników przed lewackimi zwyrolami rozganiają ludzi na legalnych manifestacjach np pro-life. czy "straszy" miejskiej nie jest "psim" obowiązkiem pilnowania porządku czy nękanie na zlecenie rafałka i tęczowych błaznów normalnych ludzi. Policja zamiast łapać przestępców musi bronić pomników a "strasz" miejska a może ratuszowa w tym czasie rozgania legalne manifestacje. już chyba czas rozwiązać tą tęczofą "strasz" ratuszową!
Polska w remoncie czy w ruinie?2020.08.6 10:24
O Grabarczyku będzie na frondzie?
pytajnik2020.08.6 10:13
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Czy brak dostępu do tych informacji to wynik działania Lawendowej Mafii?
XD2020.08.6 12:06
Ale wiesz że środowiska medyczne, psychologiczne, pediatryczne, społeczne i ogólnie lepiej zorientowane w faktach na całym świecie przedstawia stanowisko, że homoseksualizm nie jest zaburzeniem ani chorobą? (oczywiście te organizacje, które nie są naznaczone katolicką ideologią, która wielokrotnie stoi w sprzeczności z medycyną i nauką) Jeśli ktoś chce się leczyć z nieistniejącej choroby – jego wola, tak tylko mówię XD Jeśli uważasz, że Twoja religia wie lepiej co jest chorobą i jak ją leczyć, to proszę Cię, kiedy następnym razem złamiesz nogę nie zajmuj kolejki na urazówce – idź do księdza, on wie lepiej.
pytajnik2020.08.6 13:05
Czy to usprawiedliwia Frondę i Kościół z braku prawidłowej pomocy osobom tego potrzebującym?
wAn2020.08.7 9:28
mylisz porządki nie odróżniasz duch od ciała
matis892020.08.6 9:05
Przypominam że takie rzeczy dzieją się za lewackiego PISu, za PO tego nie było. Brawo PIS. Za PISu LZPKNTB może profanować symbole religijne, szydzić z katolików i Jezusa bo jak widać LZPKNTB jest pod parasolem ochronnym PISu i PIS obchodzi się z nimi jak z jajkiem.
Anonim2020.08.6 9:37
He, he, he... to nie ja przed wyborami do Parlamentu polskiego w studio telewizyjnym mówiłem jak Korwin w obecności Bosaka, że jak PO da lepsze warunki to Konfa będzie trzymać z PO. A potem to nie ja sobie brałem jako asystenta LGBT-owskiego aktywistę. PO zaś dwa razy stwierdziło, że PO i KOnfa to jedna rodzina, z tym że PO będzie robiło za przewodników stada a KOnfa za kapo... w KL "Polin".
matis892020.08.6 10:50
Wiadomo że partia POPIS robi wszystko by do kortyta nie dopuścić nikogo spoza ich układu. Tyle że w partii POPIS to frakcja PIS staje się tą bardziej lewacką.
katolik2020.08.6 9:02
Czy Warszawa, mająca za drogowskaz czaskoskiego przedstawiciela dna PO małpich zboków, zniszczona przez wojnę, musi być teraz upadlana przez chaos i prowokacje? Jak łatwo przychodzi dnu PO małpim zbokom nieuszanowanie tych co walczyli, polskiej krwi i Boga. Dna PO malpich zboków nie stać na odwagę, aby zaatakować islam. Polacy chcą waszej prawdziwej powszechnej odwagi, powiedzcie jedno słowo na boga muzułmanów jutro ich nie będzie. Odwagi dno PO małpie zboki!
katolik2020.08.6 9:04
jedno słowo na boga muzułmanów, jutro WAS nie będzie
Marcin2020.08.6 9:39
Katoliku, a wiesz czemu? Dlatego, że w odróżnieniu od was muzułmanie traktują swojego boga serio i są w stanie walczyć o to co dla nich ważne.
katolik2020.08.6 9:44
a czy Ty wiesz, że może właśnie TY masz się stać gorliwym katolikiem, i może właśnie ty byłbyś tym przykładem dla nas niegorliwych katolików. Pomyśl o tym
Marcin2020.08.6 10:14
a czy ja napisałem że jestem katolikiem? to Ty się w nicku z tym afiszujesz, a nie ja
katolik2020.08.6 11:48
ależ wnioskować można ze nie jesteś, jeśli jednak Twoi Rodzice Cię ochrzcili, to jesteś, choc może wydaje Ci się ,że opuściłeś Boga, może tak z przekory, na złość Jedynie co, to pojawila sie u ciebie iskra, tez nie popierasz dna PO małpiego zboka, jesteś za walczeniem katolików o religię. Włącz się , jednak wiedz, że to wygląda troche inaczej niż w islamie, bo u Jezusa nie ma oko za oko. Módl sie
katolik2020.08.6 11:52
podpis katolik nie jest afiszowaniem się, jest zwyczajnym przyznaniem sie do chrztu. Więc pewnie 99% Polakow może tak o sobie powiedzieć, mimo,że niektórym ,tzn tym 10 mln z dna PO małpiego zboka, odbija równo,wiesz,żeby zamieniać miejsce rozumu z genitaliami, to przy takim rozumowaniu najlepszy psychiatra wysiada
Grizzly2020.08.6 8:25
Codziennie nowe dowody na to, że LGBT to choroba psychiczna!
ceramik2020.08.6 8:20
Policjantom nic nie wolno, bo chodzi o zboczeńców, a tu trzyma rękę na pulsie KE PE i TSUE. Kiedy ludzie przejdą wreszcie do kontrataku?
OZ2020.08.6 8:16
Jak mawiał Piłsudski : gonić te k..wy i złodziei .
Jan Radziszewski2020.08.6 8:09
nie zadługo bo tylko za 3 lata i 2 mc-e a żydów propagatorów LGBT i durnych Sodomitów ba nie tylko , ale z wszelkich mętów aspołecznych ! - NIET tj NIE BUDIET Nie tylko w samej Polsce ale w całym świecie bo zabrani do Piekła cezara żydów /J 19,15) w ogniu oczyszczenia świata w Potopie ognia i siarki (Łk 17,26-30) przez diabły które im żywcem wydrą duszę z ciał i nawet tzw schrony jakie pobudowali sobie rządzący światem sługi złego ich nie ochronią przed tragiczną śmiercią w wiecznych mękach
JanP2020.08.6 8:02
Cud?
Polska to bezprawie bo2020.08.6 7:48
Najsztub nie siedzi
katolik2020.08.6 7:48
Soros daje dnu PO małpim zbokom z obrazka kasę i naciska na wywoływanie rozruchów. Wszystko zaczyna sie od małego do wiela. Będzie rozwój sytuacji, badają teren na ile mogą sobie pozwolić za rządów PIS. Ciekawe na ile?
Torchwood2020.08.6 7:35
Brawo! Dalej, nie dajcie się zastraszyć katotalibańskim działaniom rządu i policji!
west2020.08.6 7:29
Panie Premierze. Co y Pana deklaracjami, że należy skończyć z aktami profanacji. Z tego co widać, to ktoś policji nie wytłumaczył na czym polega obraza uczuć religijnych. Może czas, by Pan to zrobił osobiście, bo szef policji jakoś nie wie o co chodzi...
simon2020.08.6 7:28
To nie tęczowa flaga ,tylko 6-tka,tak to trzeba zgodnie z prawdą...
katolik2020.08.6 7:24
najlepsze jest to, że te 10 mln co głosują na dno PO i pokrewne mają swego przedstawiciela z obrazka- małpiego zboka z balkonu. Czy ci ludzie w swym zyciu tak właśnie są ukształtowani, na jego podobieństwo? Tacy chcieliby kształtować życie publiczne, do dopiero byłoby zoo.
Anonim2020.08.6 7:21
Wygląda jakby policjant zaciągnął wartę honorową... Ciekawe co na to pp. Ziobro i Kamiński?
Anonim2020.08.6 7:34
He, he, he... LGBT+ zapominają, że w Starym Testamencie jest nakazane kamienowanie homoseksualistów bo popełniają "obrzydliwość w oczach Pana". W Nowym Testamencie nie ma już nakazu kamienowania, ale jest wyraźnie napisane, że homoseksualiści (nie tylko oni) zbawieni nie będą. Można zatem wnioskować, że będą potępieni, co zresztą zapisane jest w Apokalipsie św. Jana. Powoływanie się zatem na Chrystusa, że trzymałby stronę LGBT+ jest po prostu absurdalne. Gdyby nie to, że związana jest z tym środowiskiem także deprawacja dzieci to byłoby to śmieszne, choć biorąc pod uwagę perspektywę potępienia wiecznego dla "mężczyzn współżyjących ze sobą" (także kobiet czyniących to samo), to jest to także przerażające. Zatem różni LGBT-owcy, nie można oczywiście zmusić was do zmiany zapatrywań, ale nie każcie nam wierzyć w te wasze brednie, że Bóg kocha LGBT. Bóg kocha każdego człowieka, ale nie kocha grzechu. I o tym mówi Pismo Święte. Tego naucza Kościół Katolicki, choć jego członkowie różnie postępują. Ale tak było od początku. W końcu wśród Apostołów był i Judasz. Czy to oznacza, że Chrystus i pozostali Apostołowie to sprzedawczyki i zdrajcy?
Anonim2020.08.6 8:39
To samo jest o cudzołożnikach, a jednak wielu z nich jest przez frondę pokazywanych w pozytywnym świetle, a jeden zajmuje się partyjną propagandą.
Anonim2020.08.6 9:32
Oczywiście. Jest jeszcze o paru innych typach. Ale jeśli już podajesz tych cudzołożników to zacznij od Amoris Laetitia i Bergoglio, i dopuszczenia żyjących w związkach niesakramentalnych do Komunii Świętej. Czy może Bergoglio nie jest Twoim papieżem? Poza tym, co do Kurskiego - bo pewnie o niego chodzi w tym przypadku - to przypominam, że formalnie ma stwierdzoną nieważność zawarcia związku małżeńskiego. Musisz to podważyć. I jeśli już to obciążyć za to należy duchownych, którzy taką opinię wydali. Nie wyrażam tu swojej opinii, jedynie odnoszę się do zastosowanych procedur. Zaś co do propagandy to nie ma żadnego problemu z przełączeniem kanału w odbiorniku telewizyjnym czy kupowaniem prasy jakiej kto komu odpowiada. Poza tym jest internet. O ile pamiętam do 2015 r, poza RM wszędzie królował TVN. A teraz jest zróżnicowanie. Przynajmniej chociaż w TVP jest "strefa wolna od LGBT". Tyle gadania o tolerancji a nie można być krytycznym w stosunku do sodomitów bo od razu słyszy, że to "mowa nienawiści".
katolik2020.08.6 7:17
ci od małpiego zboka z balkonu, czyli dna PO i pokrewnych urządzają sobie zoo, ciekawe jak daleko będą tworzyć terytorium? Może w połowie drogi powstanie zoo z Niemcami i jeszcze trochę będziemy patrzeć jak dewastują wszystko po drodze.
rychu2020.08.6 7:16
Te prowokacje zrobił żydek tak zwany profesor z UW
Oscar2020.08.6 3:01
LGBT+ pełne kompleksów polaczki nic nie potrafią stworzyć oprócz zachwytu nad swoim kroczem. Szukają symboli tam gdzie ich nie tworzyli. Powieście waginę, penisa to was znak rozpoznawczy.
Walka2020.08.6 2:53
Polska Walcząca z faszyzmem LGBT+
Agnieszka2020.08.6 0:54
To niby miała być warta honorowa przy "dowodach w sprawie", które miały tam tkwić? No to faktycznie można tych facetów podejrzewać o bycie du.ami wołowymi, bo o bycie policjantami trudno. Czy poza pilnowaniem, żeby profanacji nikt nie przerwał przez zrzucenie tej flagi, to ci policjanci chociaż zatrzymali czy wylegitymowali choć sprawcę czy oddawanie niemal na baczność hołdu fladze LGBT było ważniejsze?
Shrek2020.08.6 2:50
Taki mają prikaz z ratusza i palcem nawet nie wolno im kiwnąć.
Agnieszka2020.08.6 11:26
Nie zamierzam już ich rozkazami usprawiedliwiać. Zresztą podlegają ministerstwu a nie Trzaskowskiemu. Zobacz jak podle warszawska straż miejska rozbija w tym samym dniu pikietę obrońców życia, jak ich popycha i na nich pokrzykuje, jak nie wpuszcza ich do własnego samochodu po osobiste rzeczy. Ci warszawscy mundurowi jak mają podłe rozkazy, to je bardzo lubią i z zaangażowaniem wykonują. Najwyższy czas, żeby ktoś się w końcu nimi zajął a darmozjady z formacji straży miejskiej to w ogóle do likwidacji
Po 11 ...2020.08.6 0:05
Co jest z tym Chrystusem, że tak przyciąga tęczowe flagi? Przypadek? Znak od boga???
Szam2020.08.5 23:47
To nie prowokacja to cud!
pracownik ratusza warszawskiego2020.08.5 23:15
znowu wyleżli pedały ze swoją szmatą tęczową?
zaniepokojona2020.08.5 23:05
to oczywiste. To jest policja Rafała, za czasów HGW było identycznie
Her2020.08.5 22:55
Witajcie w świecie tęczowych terrorystów, w świecie Orwella, zamordyzmu i niedługo obozów koncentracyjnych dla odmieńców - heteroseksualnych i katolików
Jan Radziszewski2020.08.6 3:28
Her tj niemiecki żydzie + to że żydzi przygotowali już nawet w Ameryce północnej Obozy koncentracyjne to jest powszechnie wiadomo , ale jak powinieneś wiedzieć marnie skończą tj w jeziorze ognia i siarki gdzie wszyscy miłośnicy cezara żydów 7J 19,15) tj. zapłoną z radości witając i chwaląc go "Następnie Jezus powiedział: „Chodź, chcę ci coś pokazać". Nagle znaleźliśmy się w powietrzu na wysokości około jednego kilometra. Byliśmy w centrum wnętrzności piekła, pośrodku wysokiego na dwadzieścia siedem kilometrów bloku więziennego. Wyglądało to tak, jakbyśmy byli w środku studni, w której z powodu ciemności nie widać góry ani dołu. żółte światło zaczęło wypełniać przestrzeń. Ścisnęłam rękę Jezusa. „Drogi Panie, dlaczego tu jesteśmy?" - zapytałam. W tym momencie zaczął wiać wiatr z potężnym szumem i siłą huraganu. Wielkie fale ognia przelewały się po ścianach bloku więziennego, paląc wszystko na swojej drodze. Płomienie dosięgały wnętrza każdej z cel, przynosząc przerażające krzyki bólu i rozpaczy. Chociaż ogień nie zrobił Jezusowi ani mnie żadnej krzywdy, byłam jednak przerażona patrząc na dusze, które próbowały ukryć się przed płomieniami we wnętrzach swych cel. Z lewej strony zaczął dochodzić złowrogi dźwięk. Spojrzałam i zobaczyłam Szatana; stał do mnie tyłem i cały płonął. On nie tylko nie spalał się, ale wprost przeciwnie, rozpalał cały ten ogień. Stał cały w płomieniach i radował się z krzyków biednych, dręczonych dusz. Kiedy szatan poruszał ręką, wystrzeliwały z niego wielkie kule ognia, a wówczas z wnętrza cel dochodziły nas łamiące serce krzyki bólu. Dusze były palone żywcem przez żar bardziej gorący niż jezioro ogniste, jednak nie mogły umrzeć. Demony również przyłączyły się do radości szatana, który chodził od celi do celi, dręcząc straconych. Jezus powiedział: „Szatan karmi się złem. Uwielbia się w bólu i cierpieniu czerpiąc z tego siłę". Obserwowałam jak szatan palił się czerwono żółtym płomieniem. Dziki, porywisty wiatr powiewał jego szatą, która nie spalała się. Powietrze wypełniał swąd płonącego ciała. Ponownie uświadomiłam sobie, że horror piekła jest czymś rzeczywistym. Szatan kroczył w płomieniach, które nie mogły go dotknąć.
Neutralny2020.08.5 22:38
Dno dna.... Szkoda, że nie głosowałem na PiS a siedziałem w domu. To się zmieni.
bink2020.08.5 22:35
nie traktujcie ludzi LGBT+ jak śmieci...bo nawet nie wiecie czy to nie wpływ wariacji hormonów w żywności, którą ich karmicie....miejcie ręce czyste
to chyba do mnie2020.08.6 1:28
My ich nie traktujemy jak śmieci i dlatego sprzeciwiamy się na ich występy z gołymi zadami w kagańcach na objazdowych platformach. Przypadki opisane wymagają LECZENIA. A KTOŚ za wszelką cenę sprowadza tych ludzi potrzebujących pomocy właśnie do wymiaru "śmieci". Stany chorobowe leczymy.
GIZD2020.08.5 22:09
Proszę nie pisać w swoich artykułach że to jest flaga.