20.04.21, 08:25Screenshot Facebook Szymon Hołownia

Kolejnego transferu do Polski 2050 jednak nie będzie. Przynajmniej na razie...

Wygląda na to, że nie dojdzie jednak do powiększenia Polski 2050 o kolejnego posła. Szef ugrupowania Michał Kobosko poinformował, że spotkania i rozmowy z posłem Mirosławem Suchoniem miały miejsce, ale nie potwierdza obecnie informacji o dołączeniu polityka do tego koła parlamentarnego.

Kobosko poinformował, że jego zdaniem:

[…] jeszcze trochę czasu potrzeba, żeby obie strony ewentualnie się zdecydowały”.

Szef Polski 2050 jednocześnie przyznał też, że ugrupowanie to prowadzi kolejne rozmowy o możliwości przystąpienia do koła kolejnych polityków, głównie z klubów opozycyjnych.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

JM2021.04.20 9:10
Do Hołowni normalni ludzie nie przyjdą. Tylko odrzutki. Prawdę napisał Pan dr Targalski, że polityków zastępują marni celebryci. Hołownię nie można zaliczyć ani do polityków (bo o polityce nie ma żadnego pojęcia) ani też do celebrytów. To taki chłopek roztropek o bardzo niskim poziomie inteligencji. Rozpłakać się w telewizji bez powodu? Dzieciak. Najpierw powinien był zadbać o jakieś wykształcenie, tylko chyba zdolności było za mało. Rozpacz bierze człowieka. Politycy wymagają od innych oczyszczenia, a przyjmują do siebie półgłupków! Bo kto ich wystawia na eksponowanych miejscach na listach wyborczych? Ktoś powie, że to ludzie wybierają. Taka jest właśnie Ordynacja wyborcza, że ci sami dziwnym zbiegiem okoliczności zasiadają w parlamencie przez kilka kadencji. Wśród polityków też są wystawki np. Kierwiński, Budka, Nitras, Szczerba, Gasiuk, Kopacz, Czarzasty, Cimoszewicz, Biedroń. Oj wymieniać by tu było jeszcze dużo nazwisk. Wymieniłem kilka, tak dla przykładu. To ci przypadkowi, a także zawodowi wrogowie Polski niszczą naszą Ojczyznę, za którą nasi przodkowie poświęcali życie, nie tylko w czasie wojen ale i w czasie różnych powstań narodowych. Aby zrobić karierę niektórzy "politycy" celebryci gotowi są zrobić (robią) z siebie idiotów. Polska, a co tam....