27.06.13, 19:02Fot. Ministerstwo Prawdy

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 307) tylko na Fronda.pl: Sukces polityki wyludnienia

Dlatego też polityka wyludnienia, zapowiedziana trzy lata temu podczas kampanii prezydenckiej, jest konsekwentnie realizowana przez Rząd Ludowy Niegasnącego Słońca Peru Donalda Tuska. Odnosi ona sukces dzięki postawieniu na koncepcję "3 x WIĘCEJ": więcej podatków, więcej podwyżek, więcej homoseksualistów! By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

 

Komentarze

anonim2013.06.28 4:35
Tak apropos. Pamiętacie słowa Henryka Goryszewskiego, że nieważne czy Polska będzie biedna, czy bogata, ważne by było katolicka? Jakie one były wtedy prorocze. I jak wyśmiewane także przez środowiska tzw. prawicy. Tymczasem mamy coraz więcej imigrantów z krajów nie tylko że niekatolickich, ale wręcz niechrześcijańskich. Rząd Tuska w niszczeniu Polaków odnosi sukces. Tusk to nie jest polityk nieudolny. Cała jego działalność to celowe niszczenie Polaków, także w kwestii niszczenia rodziny. A wszystko to za poklepanie po plecach przez Angelę.
anonim2013.06.28 7:51
A ja od "ministerstwa prawdy" oczekiwałabym wymienienia zasług rządów PIS i Ś.P. Prezydenta Kaczyńskiego przyczyniających się do zahamowania niekorzystnego trwndu demograficznego w Polsce. Może ktoś mnie oświeci?