06.05.20, 17:35Fot. screenschot: Youtube - Janusz Jaskółka

Konfederacja stanie po lewej stronie, nie poprze ustawy PiS ws. wyborów

Poseł Konfederacji Artur Dziambor zadeklarował dziś w rozmowie z portalem Niezależna.pl, że Konfederacja w głosowaniu nad ustawą o wyborach korespondencyjnych zagłosuje jak KO, PSL i Lewica.

-„Konsekwentnie jesteśmy przeciwko wyborom korespondencyjnym 10 maja. W związku z tym zagłosujemy przeciw ustawie o wyborach prezydenckich w tym terminie. Zobaczymy natomiast, jak zachowa się reszta, bo to nie o nas właściwie chodzi, tylko o posłów Porozumienia” – powiedział Dziambor.

Zdaniem polityka Konfederacji najbardziej realnym rozwiązaniem kwestii wyborów prezydenckich jest przeprowadzenie ich 23. maja w formie mieszanej:

-„Ten scenariusz, o którym od jakiegoś czasu opowiadają posłowie Prawa i Sprawiedliwości, scenariusz z wyborami 23 maja, wydaje się najbardziej realny. Zobaczymy. Mam nadzieję, że jeżeli odbędą się te wybory 23 maja, to odbędą się chociaż w trybie mieszanym” – powiedział w rozmowie z portalem.

Dziambor podkreślił, że zdaniem Konfederacji wybory korespondencyjne są organizacyjnie niemożliwe do przeprowadzenia, dlatego partia od początku opowiadała się za wprowadzeniem stanu nadzwyczajnego i sierpniowym terminem wyborów.

kak/niezależna.pl

Komentarze

katolicka kretynizacja polski2020.05.7 7:22
kionfedieracja to sowiecki twór podszywający się pod patriotów
hrabia Potocki2020.05.7 4:58
Konfederacja to rosyjska agentura w Polsce , kazdy o tym powinien wiedziec
Michał Jan2020.05.7 7:58
Teraz dołączył do nich p. Jarosław Kaczyński - też nie będzie popierał głosowania 10 maja. Aleś kino z siebie zrobił, frajerzyno.
Agnieszka2020.05.6 22:55
I Konfederacja dała d..py. Właśnie Gowin dogadał się z PiS i ogłosił z Jarosławem Kaczyńskim, że wybory będą korespondencyjne w maju. 1. Odsłonili kim i z kim na serio są - z najgorszej maści opozycją rodem z piekła. 2, Zlekceważyli Polskę chcąc jej rozsypki jako państwa bez prezydenta i to w dobie najgorszego może kryzysu pod każdym względem. 3. Wypięli się na Polaków każąc im zamiast swoim zdrowiem zajmować się przez miesiące narcystycznymi kampaniami wyborczymi i chłoptasiowymi zagrywkami, gierkami bez gwarancji, że jak w końcu pójdą na wybory to będą one bezpieczne i legalne. 4. Nic na poparciu PiSu - w dodatku w słusznej sprawie - nie ugrali od PiSu dla Polski w sprawach, które rzekomo są dla nich ważne jak choćby anty447 czy obrona nienarodzonych. A podobno mieli korzystać z takich okazji, które na tacy dostawali a wybrali karczemne popisy niezależności w złym przed gawiedzią najgorszej maści. Chłoptasie i bufony Dali d..py na całego i nie wiem jacy idioci im jeszcze zaufają...
Toni 2020.05.6 22:20
Nikt na to nie liczył Konfederacja to ruska onuca i tego nie ukryją.
Oskar2020.05.6 20:27
A czy ktoś się spodziewał czego innego po ruskich pachołkach?
Agnieszka2020.05.6 23:01
Polska ma wielu wrogów - nie tylko Ruskich - a dziś ich wszelkie deklaracje o chęci obrony niepodległości Polski (choćby przed żydowską gangsterką) to nic już nie znaczy.
Olej2020.05.6 20:27
...........„Konsekwentnie jesteśmy przeciwko wyborom korespondencyjnym 10 maja. W związku z tym zagłosujemy przeciw ustawie o wyborach prezydenckich w tym terminie. Zobaczymy natomiast, jak zachowa się reszta, bo to nie o nas właściwie chodzi, tylko o posłów Porozumienia” – powiedział Dziambor. ........... Jesteście g........... warci !!!!! Szkoda było na was kart do głosowania. I szkoda młodych skołowanych ludzi, którzy wam oddali głosy.
Ewa2020.05.6 20:04
Głosowałam na was kilka razy, chłopaki, bo mój syn - wielki patriota mnie przekonywał, ale młody i niedoświadczony - został zmanipulowany. Jeśli głosujecie razem z lgbt, homo, komuchami, złodziejami, oszustami, to kim wy jesteście, jeśli nie takimi samymi, jak oni ? JUŻ NIGDY WIĘCEJ na was nie zagłosuję.
OZ2020.05.6 18:37
Panom z Konfederacji już dziękujemy !!!!
Maciej Łagodny.2020.05.6 18:32
NIGDY głosu na KONFEDERACJE.NIGDY GŁOSU na K.BOSAKA. KONFEDERACJA to ZBIÓR ODPADÓW POLITYCZNYCH.
kumaty2020.05.6 18:31
Targowicka Konfederacja weszła raz do Sejmu i już więcej nie wejdzie. Polacy to zapamiętają.
Michał Jan2020.05.6 19:29
Pyk, pyk, pyk poparcie rośnie, a jak ludzie zajrzą do kieszeni za parę miesięcy, to poleci w górę, kosztem mądrali obecnie rządzących. Może wtedy uda się uratować kamienice przed 447.
anonim2020.05.6 18:13
Komuchy z PiS mają gdzieś prawo oraz zdrowie i dobrobyt obywateli... byle dalej bezkarnie kraść i demolować kraj.
anonim2020.05.6 21:14
Upiłeś się czy naćpałeś? mówisz głupoty.
Agnieszka2020.05.6 23:24
Chcesz znieść w Polsce urząd prezydenta, bo twoje komuchy nie wygrają czy wysłać do wyborów jak co drugi będzie zarażony?
Agnieszka2020.05.6 18:13
No to Konfederacja to nie żadni patrioci a zwykłe dupki, którym się marzy anarchia i tylko w niezajętą niszę się wstrzelili z hasłami w obronie nienarodzonych i Polski przed lewactwem i żydowską gangsterką. Zresztą jak widać w celach niewiadomych
anonim2020.05.6 18:15
Bełkot.
Agnieszka2020.05.6 18:31
Bełkotem jest mówienie, że nie wolno ze względu na bezpieczeństwo Polaków zrobić wyborów w maju a tym bardziej korespondencyjnie, gdy za parę miesięcy nosicieli koronowirusa będzie jeszcze więcej, bo epidemia w Polsce i na świecie nie hamuje i nie cofa się, więc niebezpieczeństwo będzie jeszcze większe. Czego więc chłoptasie z Konfederacji chcą? Państwa bez prezydenta, któremu skończy się kadencja, bo też jej nie chcieli przedłużyć? Czego chce reszta opzycji to wiadomo, bo to łajdaki, ale czego chce gówniarzeria narcyztyczna z Konfederacji? Aż tak ich zapatrzenie się w Korwina odmóżdżyło, że bezpieczeństwo państwa i Polaków poświęcą, żeby zabłysnąć marnym światełkiem swoich fanaberii? Faktycznie moją wielką naiwnością było patrzenie na nich z nadzieją, bo po chłopaczkach (starych i młodych), co mimo wieku nie wyrośli nigdy z krótkich spodenek, którym Korwin mógł zaimponować to nie można się spodziewać, że są zdolni zachować się jak dojrzali, odpowiedzialni mężczyźni.
Michał Jan2020.05.6 19:36
Czego się miotasz? Przecież Polska najlepiej sobie radzi z Covidem w całej UE? Polega to na tym, że im bardziej epidemia się rozkręca, tym więcej "odmrażania". A jak się całkowicie odmrozi, to jaki problem z przeprowadzeniem wyborów? Poza tym chciałabyś wyborów sasinowych, znając wcześniejsze jego dokonania i zdając sobie sprawę, jak bardzo na kolanie ich reguły są napisane?
Agnieszka2020.05.6 21:59
Chcę stabilnego państwa na trudny czas a nie państwa bez prezydenta z masą wampirów, które rozrywają nas na strzępy w swoich gierkach i kłótniach politycznych, bo wszystko czym się potrafią kierować to nienawiść do PiS i pęd do koryta. Chcę jak najszybciej tych wyborów, żebyśmy mieli ten syf za sobą póki jest w miarę bezpiecznie i zajęli się ratowaniem ludzi i państwa a nie odwlekali to, co konieczne na czas może o wiele gorszy i do tego zamiast skupiać się na tym, co istotne katowali się oglądaniem wielomiesięcznej kampanii stada narcystycznych durniów, zdrajców i łajdaków, którzy jak widać w nosie mają nasze życie, ale chętnie wycierają sobie nami gębę, gdy mogą na sobie skupić uwagę. I nie kpij, bo doskonale wiesz, że poluzowano nie dlatego, że zagrożenie się zmniejszyło, bo mimo jakiegoś "wypłaszczania" to epidemia narasta, ale dlatego że pada gospodarka, budżet i psychika ludziom. A mówię to wszystko jako osoba, która miała na wybory nie iść, ale w związku z obecną sytuację pójdę pon raz ostatni, ale oddam głos nieważny, bo nie zagłosuję na PiS, który mnie jako wyborcę okłamał okrutnie a mnie osobiście i innych bliskich mi spoza układu w sposób pośredni i bezpośredni zniszczył i niszczy, skazując bardzo realnie na okrutną śmierć (niektórzy już w grobie). Już nie mogę się dalej oszukiwać, że za zabijaniem mnie stali i stoją jego wrogowie skoro ja tak bardzo PiS popierałam. Pójdę ostatni raz, bo te wybory trzeba zrobić jak najszybciej a oddam głos nieważny, bo na swoich morderców nie zagłosuję a po prawej stronie nie widzę dla nich sensownej, patriotycznej alternatywy, która nie grałby okrutnie wyborcami jak oni
ktoś tam2020.05.6 18:25
Co do obrony nienarodzonych to nie byłbym pewien. Proponuję zapytać się p. Kai Godek.
Agnieszka2020.05.6 19:10
Racja. Widać kolejna partia z pustymi hasełkami i parciem do władzy po trupach ideowców. Oby Bąkiewicza z anty447 i Polaków tak nie załatwili jak Kaję.
Michał Jan2020.05.6 19:37
Naprawdę? A jak głosowała Konfederacja w sprawie projektu p. Godek, a jak głosowali pisowcy?
Agnieszka2020.05.6 20:54
Ważne jakby zagłosowali, gdyby mieli władzę jak PiS albo od ich głosów zależało czy ustawa przejdzie, bo byłaby jakaś szansa, że większość PiS ją poprze. Na razie to pewne jest tylko, że wszyscy włącznie z Braunem i Bosakiem Kaję Godek zneutralizowali, żeby im tym tematem nie przeszkadzała i miejsc na listach nie zajmowała. Póki więc co to oni jak kiedyś PiS (gdy był w opozycji i nie miał możliwości wprowadzenia tych zmian) ogłaszają się jako obrońcy nienarodzonych i w ten sposób (z braku innej siły politycznej), poprawiają sobie notowania wyborcze wśród ludzi prolife, którzy na PiS liczyć nie mogą. Ja im nie ufam, że nie wypięliby się "pragmatycznie" na swoich wyborców i te sprawy, gdyby coś mogli tak jak PiS, skoro wypieli się na Kaję Godek a Korwin przy ich przyzwoleniu mówi o potworkach, które żyć nie powinny, dobrodziejstwach koronowirusa, który zrobi na świecie selekcję naturalną i ledwo gryzie się w język, żeby nie chlapnąć, że właściwie to wszystkich niepełnosprawnych i słabszych należałoby wybić a przynajmniej zagłodzić jak nic pod kościołem nie użebrają.
Michał Jan2020.05.7 7:56
Jak załatwiać sprawy z gracją nosorożca pokazał właśnie p. Kaczyński. Panią Godek cenię, ale spraw nie załatwia się w ten sposób. Pamiętajmy, że nie mamy ani ustaw organicznych, ani konkretnego zapisu w konstytucji i naruszenie kompromisu (zgniłego, to fakt) aborcyjnego, dałoby pretekst do zmiany w drugą stronę, gdyby zmieniły się rządy. Słusznie, że im nie ufasz, bo po rozpoznaje się dopiero po owocach, ale też bez owoców trudno potępiać.
Bój to będzie ostatni...2020.05.6 18:11
Konfederacja i ich "leszki" ciągle weszą Żydów w rządzie, w Sejmie, wszędzie... A kim oni sami są? Czy Braun to nie jest żydowskie nazwisko? A już napewno Berkowicz. Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z NATO? Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z UE? Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni kiedykolwiek skrytykowali carat Putina za okupacje Krymu i wywołanie wojny na Ukrainie? Nigdy, nawet słówkiem nie pisknęli. Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni nie udzielają wywiadów dla agencji Dmitry Pieskowa - Putina Hau Hau? Ciągle. Zatem: Czyj oni interes Korwin reprezentuje? Wystąpienie Polski z NATO i EU oznacza kompletną katastrofę kompletną izolacje Polski na forum międzynarodowym. Cuchnie cała ta Konfederacja i ich "leszki" kremlowską prowokacją aby wprowadzić chaos. A gdzie chaos tam tylko obcy interes robi swój interes. "Вставай, проклятьем заклеймённый, Весь мир голодных и рабов!" lalala la lala kacapy
anonim2020.05.6 18:23
> Czyj oni interes Korwin reprezentuje? Po jakiemu to?
"otherwise" leave alone hehe2020.05.6 18:55
Free English class for idiots. jew motherfucker - zyd skoorvysyn jewish motherfucker - zydowski skoorvysyn
Lewak2020.05.6 18:11
moskiewskie wyrobniki
STANISLAW2020.05.6 18:11
I macie tearaz lewicę i prawicę, Moskwę i Paryż w każdym z posłów. Byle nie Polskę!
dfcv2020.05.6 19:59
hahaha taaa i PiS jest polski tak? poczytaj o rodzicach pisowcow - PZPR wiecznie żywy
Supra2020.05.6 18:10
I bardzo dobrze, macie mój głos.
matis892020.05.6 18:01
Sondaż korespondencyjny jako wybory to jest właśnie lewacka strona po której jest skrajnie lewacki PIS. Wybory miały być 10 a Polacy dalej nic nie wiedzą. Za ten bajzel i ośmieszanie wyborów odpowiada lewacki PIS.
ktoś tam2020.05.6 18:12
Tak Słonko. I jeszcze Konfa do tego nie doszła, ale na pewno niedługo się okaże, że PiS odpowiada też za pandemię... której jednak podobno nie ma jak twierdzi Konfa. Natomiast wynurzenia ekonomiczne Janusza polskiej polityki, w ramach których to należy wszystko co istnieje i co istnieć będzie, sprywatyzować, bardzo mi przypominają ekonomiczne wynurzenia innego Janusza, mianowicie Janusza Lewandowskiego. Nie wiem tylko kto w Konfie będzie na otarcie łez serwował "bida zupki" jak Jacuś Kuroń. Ach ten p. poseł Nitras i jego zapewnienia o owocnej współpracy z Konfą w dezaktywowaniu przeciwników politycznych. Trzeba przyznać, że p. poseł Nitras umie się ustawić. Konfie przydzielił rolę policji politycznej. Biorąc pod uwagę braterskie związki z Rosją, zwłaszcza u braci Bosaków to lepiej nie mógł wybrać...
Michał Jan2020.05.6 19:45
Masz w sumie rację. Gdyby było więcej firm państwowych, to byłoby czym posłów do głosowania za korespondencyjnymi przekupywać. Ale jest szansa - rząd teraz sobie przygotuje kasę na wykupywanie upadłych prywaciarzy. Zupełnie, jak Józef w Egipcie - najpierw swoim zarządzaniem wywołał 7 lat chudych i dzięki temu ludzie sprzedali mu się w niewolę.
antymarksista2020.05.6 17:59
. Kwestią nieodległego czasu jest totalna porażka totalnych nieudaczników. Wzmożony skowyt lewackich trolli jest tego zwiastunem. .
anonim2020.05.6 18:11
Oto typowy prymitywny bełkot przedstawiciela rządowego elektoratu, nie wiedzącego nawet, że żyje z lewackiego 500+.
StanPio2020.05.6 18:44
Nie z lewackiego tylko z prawicowego, katolickiego - narodowego 500+
Michał Jan2020.05.6 19:27
Nie lewackiego, tylko lewicującego (socjalizm i etatyzm), anty-katolickiego (zamrażarka i prześladowanie wiernych w czasie mszy - Ostre i Podkowa Leśna) oraz narodowego, ale bardziej narodu współ-zamieszkującego te ziemie do IIWŚ.
anonim2020.05.6 17:56
To zlepek najbardziej skrajnych indywiduów , których powiązania są bardzo niejasne.Ale wciągnęli w swoją grę b.dużo młodych naiwnych ludzi , którzy już pomału widzą w co zostali wciągnięci i już zaczynają się zastanawiać co zrobili "dobrego" w czasie wyborów.
ktoś tam2020.05.6 18:03
Konfederacja ma dwa przesłania: - pandemia to ściema, nie ma żadnego koronawirusa - wszystko sprywatyzować, co się da i co się nie da. Ten drugi postulat bardzo mnie zadziwia bo to jest taki sam postulat, którego wielkim orędownikiem był p. Janusz Lewandowski. Wyszło mi zatem, że walczą z cało moco z ust. 447 bo zgodnie ze scenariuszem przekazywanym przez Konfę wszystko wezmą amerykańscy Żydzi i nic w związku z tym nie zostanie dla ludzi radzieckich oraz ich odwiecznych przyjaciół z bratniego narodu niemieckiego.
StanPio2020.05.6 18:04
Braun i Winnicki! Uciekajcie z tego towarzystwa "politykierów" pożytecznych osłów! Inaczej jesteście politycznie skończeni!!!
ktoś tam2020.05.6 18:19
"Braun i Winnicki"? Przecież oni, a zwłaszcza p. Braun, tworzą trzon "tego towarzystwa politykierów". To przecież p. Braun jest wielkim zwolennikiem neutralności Polski, uwentualnie budowy w Polszy "Fortu Xi" czy jak tam było. Nie wiem czy tylko konsultował tę opcję z bratnimi towarzyszami radzieckimi. A swoją drogą chciałbym wiedzieć jak p. Braun chce pogodzić neutralność Polski i intensywne zbrojenie się. Co prawda nie wiem do końca czy chodzi o armię czy tylko o strzelnicę w każdej wsi, ale kto by tam czepiał się szczegółów... W końcu jak wiadomo na bomby atomowe na przykład, kałach jest najlepsiejszy jak już tak się zbroić...
StanPio2020.05.6 18:41
Tak jak Szwecja i Szwajcaria
ktoś tam2020.05.6 19:05
Oni tam obecnie mają "biednych murzynków" z własnymi kałachami. Co prawda Szwecja ma tu bezapelacyjne pierwszeństwo... Natomiast oba kraje nie mają za sąsiada bratniego narodu radzieckiego.
Agnieszka Dz. 2020.05.6 17:52
Po lewej stronie raczej nie stanie, bo ani nie poprze lewicy, ani Wiosny, ani tym bardziej PiS. Raczej zostanie po swojej, prawej stronie. Konfederacja to kompletnie nie moja bajka, chociaż to fakt, to najbardziej wolnościowe ugrupowanie i to się ceni. Na plus dla nich jeszcze, że nie dali się przekupić pobożnym socjalistom z Partii. Bo niżej niż PiS już upaść nie można.
Sylwester2020.05.6 18:04
Można niżej. Jesteś tego przykładem
korszanka2020.05.6 18:05
a ty icka upadlas na glowe
anonim2020.05.6 18:12
Skowyt obrzezańca od Kornhausera… bezcenne.
Kaziuk_Konopielka2020.05.6 18:09
ty upadłaś gorzej nawet jak platfusy,przestań pić bo bredzisz
anonim2020.05.6 18:20
+1
Michał Jan2020.05.6 19:41
Mój Boże! Odebrałaś mi wypowiedź dopisując tylko pierwszą część 3. zdania, a całe ostatnie bym zmodyfikował, dopisując jeszcze rewers tego złego szeląga, czyli PO.
Agnieszka Dz. 2020.05.6 20:31
No widzisz, jak to się czasem można zdziwić.
Michał Jan2020.05.6 21:59
Aż tak bardzo się nie zdziwiłem. W końcu Konfederacja jest wyborem oczywistym dla wszystkich, którzy budowanie zaczynają od siebie, a nie od rządu.
Piotr Nowak2020.05.7 8:07
Ssij mojego Qtasa lewacka padlino
Michał Jan2020.05.7 14:44
Nawet jak poszła dyrektywa, że nie wolno w wypowiedziach wychylić się ponad poziom Pana Prezydenta we wczorajszej debacie, to mocno, stary, przedobrzyłeś w słuchaniu tego zalecenia.
katolicka kretynizacja polski2020.05.6 17:48
Kazdy posel powinien nagrywac telefonem moment oddawania glosu. Zabezpieczyc sie na kazdy mozliwy sposob. Te pisuarowe scierwa zrobia wszystko, by postawic na swoim.
ktoś tam2020.05.6 17:51
A to nie Ty zdaje się, jesteś specjalistą od oceniania więźniarek obozów koncentracyjnych...
Sylwester2020.05.6 18:03
Nie obrażaj pajacu
JUDASZOWSKO ZYDOWSKA KRETYNIZACJA POLSKI2020.05.6 18:04
ty zydku widze ze jestes na kazdej stronie i plujesz na polske i polakow
Kaziuk_Konopielka2020.05.6 18:08
nie ośmieszaj sie platformerski matole
ff2020.05.6 18:12
a tobie kacapski heju co dolega
STANISLAW2020.05.6 18:12
To Twoja dawna praktyka?
Wyborca2020.05.7 14:12
ile zarabiasz katolicka kretynizacjo polski na obrażaniu ludzi?? może trzeba przepracować traumy z dzieciństwa? oj... nieładnie