08.10.19, 09:25Fot. Piotr Drabik via Flickr, CC BY 2.0 / European People's Party via Flickr, CC BY 2.0

Konfederacja to 5 partia czy V kolumna Putina?

Prof. Waldemar Paruch zwrócił uwagę na niezwykle istotną taktykę, jaką stosuje jego zdaniem opozycja totalna. Od kilku dni gra ona „w piątą partię”.

W rozmowie na antenie TVP Info prof. Paruch stwierdził:

W momencie, kiedy sondaże dawały PiS poparcie w okolicach 40 proc., kluczem był wynik trzeciej partii. Tak prowadzono strategię komunikacyjną, żeby trzecia partia wyraźnie przekroczyła 10 proc.”

Dalej z kolei w rozmowie z Michałem Rachoniem dodał:

Ale kiedy wynik ten sondażowy PiS przekracza 45 proc., to teraz kluczowa staje się piąta partia, czyli Konfederacja”.

tag/TVP Info,Fronda.pl

 

 

Komentarze

Kamil2019.10.8 16:54
Tak, bo pewno Rosja, albo inny kraj głośno krzyczy, kto jest ich agentem w Polsce. Na logikę, który kraj by demaskował swoich agentów i o nich pisał we wszystkich dziennikach? Odpowiedź: żaden, bo każdy z krajów będzie kierował zawsze trop na fałszywe tory. Poszukajcie sobie agentów wśród Macierewicza i innych członków PiSu, którzy rozmontowali armię i dają na potęgę zarabiać Rosji (choćby przez największe import węgla zza wschodniej granicy). Czy piątą kolumną był także Kornel Morawiecki, który mówił o zbliżeniu z Rosją. Dlaczego PiS do tej pory nie sprowadził wraku tupolewa z Rosji, przecież gwarantował, że to zrobi, a także nie udowodnił, że to Rosja przeprowadziła atak na prezydenta. Prawdziwi agenci Rosji i Izraela śmieją się z takich durni jak wy.
29.02019.10.8 15:03
fronda dalej szkalujec brawo wam o forumowiczach szkoda sie wypowiadac sam jad , +szkalowanie
rr2019.10.8 13:11
Rosja otwarcie już popiera Korwina-Mikke. Jak pisze trzy dni temu rosyjska „Prawda”, Dyrektor Programów Strategicznych Instytutu Strategii Narodowej Rosji Jurij Sołozobow bardzo chwali Korwina-Mikke jako „godnego szacunku”. „Prawda” pisze „W Polsce są siły, które stawiają na sojusz z Rosją. Konfederacja prawdopodobnie wejdzie do Sejmu na wyborach 13 października”. Ten wspierający Mikkego Jurij Sołozobow i Instytut Strategii Narodowej Rosji - instytut ten zajmuje się, jak informuje na swojej stronie, "kompleksem przemysłu obronnego Federacji Rosyjskiej i kompleksem przemysłu paliw i energetyki" link http://www.instrategy.ru/about/ CZYLI KORWINA-MIKKE WSPIERA ARMIA ROSYJSKA I ENERGETYKA ROSYJSKA
Libori2019.10.8 11:59
N0 TO TERAZ LEMINGI COS DLA WAS:PORTAL kulturaliberalna.pl i wolnemedia.net/francuska-policja-wspolpracuje-z-przemytnikami-imigrantow/komm.....TAK TO JEST JAK SIE ZATRUDNIA NA PANSTWOWYCH POSADACH OBCYCH A CI NIE BEDA DANEMU KRAJOWI LOJALNI.
DD2019.10.8 11:06
Rosyjski portal Eur-Azja DZISIAJ publikuje artykuł o wyborach w Polsce obiecując, że nastąpi odwilż w stosunkach rosyjsko-polskich jeśli do Sejmu wejdzie Korwin-Mikke, który ma wyprowadzić Polskę z NATO i Unii Europejskiej po czym wprowadzić Polskę do Sojuszu Euro-Azjatyckiego choć bez przyjmowania rubla na początku. Link - https://eadaily.com/ru/news/2019/10/07/polskaya-ottepel-s-rossiey-posle-vyborov-v-seym-ili-raspada-ukrainy
JS2019.10.8 10:24
JKM powinien jeszcze szybciej myśleć niż mówić. Swoimi głupimi niestety wypowiedziami ciągnie prawicę w dół. Putin miał do dyspozycji Komorowskiego, Tuska i całe ich PEŁO to są nadal jego przedstawiciele w Polsce ! Tam szukajcie V kolumny Putina. Pozdr.
Glaudiusman2019.10.8 9:56
Korwinowcy nie mają żadnych szans na przekroczenie progu, bo im się to nie należy.
PePe2019.10.8 9:55
Miałem dzisiaj sen. Objawił mi się Korwin-Mikke, szedł pod rękę po prawej stronie ze Schetyną a po lewej z Czarzastym. Na nogach miał onuce a na głowie jarmułkę.
Wies2019.10.8 9:55
Zrozumcie wreszcie że strategię dla antyPiS-u układają ruscy szachiści. Robią sobie symulacje komputerowe i patrzą jak rozkładają się mandaty w poszczególnych przypadkach i pod to układają kolejne wyskoki Bolków, Kukizów, Korwinów i kogo tam jeszcze. Wszyscy się zastanawiają jak oni mogą tak sobie ciągle strzelać w kolano ale te ich na pozór idiotyczne wyskoki mają jeden cel: zminimalizować porażkę antyPiS-u lub nawet doprowadzić do remisu. Każdy chwyt jest tutaj dozwolony kto nie wierzy niech przypomni sobie rewoltę Konia z narodowca super-katolika na przygłupa skaczącego na lewackich spendach w "obronie sądów"
Andrzej Malik2019.10.8 9:47
...czy to prawda, że z listy Konfederacji, z pozycji nr 20, w okręgu 19 kandyduje nie kto inny, jak wasz ziomal Jan Bodakowski? Odniesiecie się do tego?
dffs2019.10.8 9:34
mikke = rossija