26.09.15, 16:00

Kopacz obraża prezydenta Dudę. Taka maniera pani Premier!

O rozmowach prezydenta z prezesem PiS poinformował "Fakt". Tabloid donosi, że Duda przyjechał do mieszkania Kaczyńskiego prosto z premiery filmu o rotmistrzu Pileckim, która w czwartek miała miejsce w Muzeum Powstania Warszawskiego. (CZYTAJ TUTAJ)

– Jeszcze nie tak dawno wszyscy się łudzili, że będziemy mieli prezydenta wszystkich narodów, który będzie tu reprezentował wszystkich Polaków i który będzie reprezentował nas wszystkich – powiedziała dziennikarzom Kopacz.

– To niestety nie jest nic nowego. Już na początku tej kampanii mówiłam, że będziemy mieli i rząd zdalnie sterowany no i teraz okazuje się, co smutne, że także i prezydenta zdalnie sterowanego – stwierdziła szefowa rządu. 

Odezwała się Pani Premier Kopacz. Wszystkie szczęki opadły!

mm/TVN24

Komentarze

anonim2015.09.26 16:19
Odezwała się "zdalnie sterowana" z Brukseli... Wybitnie żałosne... (ale i zabawne zarazem :D :D)
anonim2015.09.26 16:41
A to Kopaczowi smoleńskiemu nie przeszkadza, że jest sterowany przez Tuska ?
anonim2015.09.26 18:19
Pani Premier przekracza wszelkie granice...skoro tak, to rozumiem, że mi zwykłemu obywatelowi też można...Pani Ewo, Pani i tak przewyższa "zdalnie sterowanego" wg Pani Prezydenta. dla Pani już nie potrzeba pilota, jak pani Merkel za przeproszeniem sobie pierdnie w Niemczech, to Pani to czuje u siebie! Szlag trafia jak się słyszy takie obraźliwe słowa rzucane na Andrzeja Dudę, tylko dlatego, bo spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim. Miałam dla Pani względny szacunek mimo Pani kłamstw i kombinowania, ale po Pani wypowiedzi zniknął bezpowrotnie. Mam nadzieję, że Pani partia nieudaczników odejdzie ze sceny politycznej.
anonim2015.09.26 18:20
Jak się trolle czujecie skoro wiecie, że wasze dni są już policzone i razem z PO odchodzicie w niebyt?
anonim2015.09.26 18:26
Polacy, czy jesteście aż tak głupi, żeby nie widzieć, że PO chce jedynie zostać przy korycie, a nas ma w dupie???!!! Co jeszcze ta partia ma zrobić, żebyście się obudzili?? Afera taśmowa!! Związki partnerskie!! Ustawa antyprzemocowa! Oddane ruskom śledztwo smoleńskie! Wysprzedawana polska ziemia! Sprzedaż państwowych zakładów w obce ręce za bezcen!!! Uchodźcy, którzy w dużej części nie są uchodźcami, a zamykanie powrotu do Polski naszym Rodakom z Mariupola! Do cholery, co jeszcze ma się wydarzyć??!!
anonim2015.09.26 18:29
Tzn. że aferzyści są bez szans u p. Prezydenta , pani premier jest zmęczona obłuda i fałsz to za mało w polityce ! koalicja po - psl wyraźnie widzi , że starego gołębia na plewy nie nabierze !
anonim2015.09.26 20:26
Jak miło czytać komentarze takich polszewickich przygłupów jak na przykład AnitkaF! Ta idiotka nadal myśli że ktokolwiek w Polsce na poważnie traktuje skowyty konającej Platformy Obywatelskiej i jej internetowych "heijetrów"! Buha ha ha !!! Pisowski Prezydent Duda nie zaprosił "premierki" Kopacz! Pisowski Prezydent Duda "cichcem" spotkał się z premierem Kaczyńskim! Pisowski Prezydent Duda "szkaluje" dobre imię "peowskiej" Polski! Pisowski Prezydent nie jest prezydentem wszystkich polszewików! Pisowski Prezydent Duda ... kuku na muniu, hajda rajda... Tym czasem Prezydent Andrzej Duda czyli Prezydent wszystkich Polaków którzy uznają w nim swojego Prezydenta ( nie dotyczy to żadnego polszewika) spotyka się z kim chce, zaprasza kogo chce, ignoruje kogo chce, mówi co chce, jest po prostu wolnym Prezydentem wolnego narodu. Wrzaski i piski polszewickiej hołoty robią na nim takie wrażenie ja na mnie robi zeszłoroczny śnieg, którego w Polsce prawie w ogóle nie było. Ale wycia i skowyty całej tej polszewickiej hołoty są po prostu bezcenne! Takiego ubawu i takich wybuchów śmiechu przy każdym wystąpieniu w telewizji nawet szeregowego polszewika (na przykład Bronka Komoruskiego) nie mówiąc już o naczelnej polszewiczce kraju czyli "premierce" kopaczce smoleńskiej nie ma nawet przy najlepszych holywoodzkich komediach!!! Zabawa zaiste wyśmienita!!! Buh ha ha ha !!!!
anonim2015.09.26 20:59
Maksiu pitu pitu srutu tutu majtki z drutu... Polacy znają już na pamięć te denne polszewickie sztuczki. Kiedyś polszewikom udawało się na to Polaków nabierać. Ale teraz już przebrała się miarka! Polszewiki zapłacą za wszystko z nawiązką i to z bardzo wysoką nawiązką! Nawet gadać mi się z Tobą nie chce .. polszewicki trollu.
anonim2015.09.26 21:38
Czego ta nieodpowiedzialna kobieta posługuje się kłamstwem?
anonim2015.09.26 21:45
Ta władza nie budzi zaufania w całokształcie swojej działalności z uwagi na ciężkie przestępstwa jakich się dopuściła w ostatnich 8 lat przeciwko narodowi i państwu. Rozliczne kradzieże (26 miliardów PLN przy budowie autostrad), nadmierne zadłużenie konsumpcyjne, likwidacja polskiego przemysłu, wyprzedaż majątku narodowego przynoszącego zysk skarbowi państwa, sprowadzenie polskiej edukacji do poziomu pedofilskiego, zniszczenie systemu emerytalnego, zniszczenie polskiego przemysłu okrętowego, zniszczenie polskiego górnictwa, niszczenie polskich lasów państwowych, niszczenie polskiej geotermii, niszczenie polskich nowoczesnych technologii (sprawa m. in. grafenu), zniszczenie polskiej miedzi, rozliczne zabójstwa popełniane na tle politycznym, zabójstwa małych dzieci to "mały pikuś" na tle całokształtu popełnionych zbrodni. Zbrodnicza tussistowska polityka wypędzeń, nie oszczędzająca starców, kobiet i dzieci. Taka władza winna trafić na ławę oskarżonych zreformowanego sądu. Jeśli ktoś chce głosować na tę władzę niech poniesie też osobistą odpowiedzialność materialną za straty jakie Rzeczpospolita doznała w okresie tego rządu, rządu zainstalowanego nam Polakom przez ośrodki wrogie Rzeczypospolitej. Obserwuję dość ciekawą rzecz. Wybitni przedstawiciele PiS tę władzę nazywają "rządem polskim".
anonim2015.09.26 22:17
Wg Kopaczowej prezydent ma uzgadniać z nią z kim ma się spotkać a po uzyskaniu zezwolenia, dopiero wówczas może się spotkać. Proponowałbym, aby Kopacz spotkała się jak najszybciej z zarzutami jaki naród tej osobie niebawem postawi. Dosyć tego.
anonim2015.09.27 3:27
AnitaF napisała: "Pan Prezydent Duda od początku kadencji robi wszystko, by udowodnić, że jest prezydentem PiSowskim," A co - prezydent Komorowski gościł się z politykami PiS-u? A może bywał choćby u Zbigniewa Ziobry? To chyba oczywiste, że politycy spotykają się we własnym gronie - czy?
anonim2015.09.27 3:33
"Pan Prezydent ma problem spotkać się z premierem czy ministrami w pilnych sprawach państwowej wagi, ale "dla dobra demokracji" po nocy odwiedza prezesa partii, z której ponoć wyszedł.." Pan prezydent ma też prawo do życia prywatnego. Właśnie było by naganne, gdyby spotkał się z Kaczyńskim w czasie swojego urzędowania. Można by się ewentualnie przyczepić, gdyby zaprosił Jarkacza do Pałacu, bo miało by to oddźwięk polityczny. A, że poszedł do dobrego znajomego późnym wieczorem? Widocznie dopiero wtedy ma czas dla siebie. Przypominam, że kiedyś mył samochód o 2 w nocy.
anonim2015.09.27 6:21
A skąd ten szczękościsk u pani premierzycy?......
anonim2015.09.27 6:58
"Jeszcze nie tak dawno wszyscy się łudzili, że będziemy mieli prezydenta wszystkich narodów... " WSZYSTKICH NARODÓW? Wszyscy się łudzili? Ogłupiała ze strachu, iż leci ze stołka i kopie wokół by się "obronić"? Że dwóch ludzi związanych ze sobą podobieństwem poglądów i działań społecznych spotkało się na "Pileckim" i potem udali się na rozmowę do jednego z nich - to ma być powód do iście kobiecych pisków narzekania? Przecież nic nie wie o treści rozmowy; pozwala sobie ględzić tylko z tego powodu, że dwóch ludzi ze sobą rozmawia...
anonim2015.09.27 7:26
Rozbrzmiało miejscowe głuptactwo. Taka "AnitaF" wmawia, że p. Duda chce udowodnić, że jest "prezydentem PiSowskim" (skąd te domysły?) i zachwala piski p. Kopacz przeciw temu, że dwóch działaczy społecznych rozmawia ze sobą, oraz jej wmawianie "zdalnego sterowania". Niejaki "borg" pisze chyba głównie po to, żeby obrzucać wyzwiskami. Pojawiają się mu w głowie: "pissolubni", "Dupa", "pissiorki", "Kaczor", "zblazowany", "kurdupel" (jeszcze "tfu!") . Tępe prostactwo, które ma zastąpić myśl, u kogoś, kto nawet nie umiał poprawnie napisać słowa "Żoliborz". Głupawe jest to gorszenie się, że ktoś rozmawia z kimś innym o zmroku (zaraz - "pod osłoną nocy") i że w mieszkaniu a nie w urzędzie. Następny w kolejności "Zebzydowski" podtrzymuje głupawo wątek: "Przecież prezydent Duda przyjechał do Kaczyńskiego w nocy. Rzeczywiście szczęki opadają." Ten chyba natychmiast o zmroku kładzie się spać i nigdy nie widział ludzi rozmawiających po zmierzchu. Głosi, że jego otoczeniu opadają szczęki, na taką wieść, że ktoś tak późno rozmawia. Ciemnota zupełna.
anonim2015.09.27 8:23
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że Fadroma sama siedzi ciągle na telefonie odbierając instrukcje z Brukselki od ,,Cesarza" ,czyli Jego Tuskowatości.
anonim2015.09.27 8:34
Ta śmieszna i żałosna baba nie jest w stanie obrazić Pana Prezydenta... Dokładnie tak samo, jak nie są go w stanie obrazić srające na trawniku kundle. Tyle w temacie.
anonim2015.09.27 9:05
Sorry za wczorajszy mój komentarz o "pierdzeniu" - nie można się zniżać do poziomu Szanownej Pani Premier...,co nie zmienia faktu, że przyłączam się do Gandalfa, Agamemnona, Optymisty i Ja9. Pani Premier już dziękujemy za zadbanie o nasze bezpieczeństwo i przyjęcie potencjalnych terrorystów...chyba emigruje na Słowację...kto się przyłączy:-)???
anonim2015.09.27 16:37
Wszyscy debatują o spotkaniu Prezydenta z Kaczyńskim. To jak zwykle temat zastępczy i skierować wszystkich na Kaczyńskiego i PiS. Bo każdy po pracy towarzysko może spotykać się z kim chce.Zarzucają prezydentowi, że nie spotkał się pałacu prezydenckim, jeżeli służbowo to tak i każdy o tym wie. Celowe jest drążenie tematu, żeby podsycać atmosferę.