08.05.14, 17:56Kim Dzong Un, fot. Facebook

Korea Północna oskarża chrześcijan o terroryzm!

Północnokoreański reżim odpowiedział na zarzuty o łamanie praw człowieka postawione przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Ambasador Korei w Genewie, So Se Pyong, wysunął wobec chrześcijan poważne oskarżęnia.

„W północnowschodnich Chinach istnieją tak zwane kościoły i księża zaaganżowani wyłącznie we wrogie akty przeciwko Koreańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej. Indoktrynują osoby, które nielegalnie przekroczyły granicę, ideologią antykoreańską. Wysyłają ich z powrotem do kraju z zadaniami działań wywrotowych, siania zniszczenia, przemytu ludzi a nawet aktów terrorystycznych” – mówił.

Wygląda na to, że Korea Północna chce uczynić z chrześcijan swoich głównych wrogów, oskarżając ich o wiele problemów nękających kraj. W ten sposób uprawomocnia się liczne zbrodnie, jak terror, wtrącanie do obozów śmierci i egzekucje, jakie często stosowane są wobec chrześcijan Korei Północnej (czytaj więcej TUTAJ).

pac/charismanews

Komentarze

anonim2014.05.8 20:09
Neron też oskarżył chrześcijan o podpalenie Rzymu...
anonim2014.05.9 6:34
Oj straszny los go czeka - groza i horror wieczny - gdy w tym raju dla potępionych a ubóstwianych tzw. wybrańców Węża na tym świecie - przez zwolenników i czcicieli Pierwszego Ateisty i Rewolucjonisty świata (Iz. 14,12-15)
anonim2014.05.9 11:52
- Będzie!