09.03.20, 09:30Screenshot Youtube - Kancelaria Premiera

Koronawirus. Czeka nas dynamiczny przyrost zachorowań

Na pewno będziemy mieli dynamiczny przyrost zachorowań” - poinformował dziś szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

Jak podkreślił w rozmowie na antenie radiowej „Jedynki”, istotne jest przestrzeganie decyzji Głównego Inspektora Sanitarnego. Dworczyk dodał, że władze intensywnie pracują nad ograniczaniem rozprzestrzeniania się wirusa.

Jak zaznaczył:

Potrzebna jest pewna mobilizacja i spokój. Władze w Polsce robią wszystko, żeby ograniczyć maksymalnie rozprzestrzenianie się tej choroby i zadbać o bezpieczeństwo obywateli”.

Szef KPRM dodał, że obecnie analizowana jest kwestia poprawy sytuacji jeśli chodzi o kontrolę przepływu osób i potencjalnych chorych. Dalej poinformował:

Dzisiaj o godz. 13:00 w kancelarii premiera, pan premier Morawiecki będzie miał ważną konferencję w tej sprawie”.

dam/Polskie Radio, PR1

Komentarze

B522020.03.10 23:38
skoro wiesz to bierz przykład z Izraela bo nam i gospodarce zafundujesz prysznic nie patrz na lewactwo europejskie bo otwarto i świat bez granic to fundamenty czerwonej szarańczy europejskiej mnie nie pasuję system włoski bo się cofniemy do średniowiecza
eferalgan2020.03.9 10:21
Ten pan jest bardzo podobny do rzecznika episkopatu - Rytela Andrianika. Czy to jedna i ta sama osoba?
aspiring educationalist2020.03.9 10:17
Sypie się pisowskie państwo teoretyczno-tekturowe. Gdzieś tak kole piąteczku będziemy mieli w tymkraju drugą Lombardię.
B522020.03.10 23:54
stachu ty nie kojarzysz faktów tu się sypią fundamenty europejskie czerwonej szarańczy - brak granic globalizacja i wyprowadzenie produkcji do chin ta ideologa wprowadza nas w średniowiecze następny pomysł na sprowadzanie kozich synów zapomniałeś mają następny zielony ład dobrze im idzie teraz włosi są najbliżej do osiągnięcia zero emisyjności wszystko leży
szaman 2020.03.11 0:02
mambo kuntakinte donosi że widział jak zapiołeś kozę od tylu a ty ją miałeś wydoić mleka niema a koza ma ślimate oczy
anonim2020.03.9 10:01
ludzie światyni szatana kotratakują, tym razem stworzonym koronowirusem WHO nagania "wirusem w koronie" do płatności bezgotówkowych. Ponieważ „brudne banknoty mogą rozprzestrzeniać wirusa”. prisonplanet.pl/ekonomia/who_zacheca_ludzi_do,p1428133009
JS2020.03.9 9:51
Ta wiadomość mówi nam, że będziemy mieli taką samą propagandę o zachorowaniach jaka jest w Chinach. Wszystkie dane będą wielokrotnie pomniejszone. Tak samo jest we Włoszech i innych krajach. Lepiej weźmy nasze sprawy w swoje ręce, kupujmy witaminę C, askorbinian sodu, jeżówkę i sami podnośmy odporność bo stanie 1m od drugiej osoby, noszenie maseczki nic nie pomoże ! Króluj nam Chryste jako Król Polski ! Życzę zdrowia wszystkim, nawet tym nienawistnikom, którzy walczą na tym forum z Jezusem. Nie macie teraz wyjścia. Sami wpadliście w pułapkę szatana, który chce i was wyeliminować z tej ziemi i zabrać do swojego królestwa horror, grozy i wiecznego cierpienia, rozpaczy. Jego kolaboranci ziemscy wolą aby na ziemi żyły wróbelki, żuczki, żabki ale nie WY !
anonim2020.03.9 9:48
Włoska służba zdrowia nie daje rady z koronawirusem. Dramatyczny apel lekarza [VIDEO] nczas.com/2020/03/09/wloska-sluzba-zdrowia-nie-daje-rady-z-koronawirusem-dramatyczny-apel-lekarza-video/ Świat w rękach rozpitych szaleńców z elektrodami w mózgu źródło: ram.neon24.pl/post/153438,swiat-w-rekach-rozpitych-szalencow-z-elektrodami-w-mozgu Izraelscy naukowcy od czterech lat pracowali nad koronawirusem Źródło: marucha.wordpress.com/2020/03/07/izraelscy-naukowcy-od-czterech-lat-pracowali-nad-koronawirusem/
PaństwowaNarodowaFundacjaJestDobraNaWszystko2020.03.9 9:41
Na pewno założą Państwową Narodową Fundację Zwalczania Koronowirusa. Imienia JanaPapyBisa albo już Wyszynskyja, jeżeli tak dogadają się z kleruchami. Będą z tej fundacji partyjni kolesie wyżerać miliardy w pensjach.
Elektor2020.03.9 10:08
Niepotrzebnie jedziesz po kościele, ale ogólnie rację oczywiście masz! Pisowcom pasuje każda zaraza i każdy kryzys, od razu chętni do tworzenia państwowych instytucji do walki z czym tam akurat można walczyć. Oczywiście po "zwalczeniu" zagrożenia instytucji nie zamkną, bo koryta już obstawione swojakami. Takich wieprzy to jeszcze u władzy nie mieliśmy! Są gorsi pod PO-PSL, a to było nie do wyobrażenia przecież. A jednak tak jest.
B522020.03.10 23:41
korona wirus to dziecko czerwonej szarańczy globalizacja brak granic i produkcja w chinach nie ściemniaj