06.08.20, 11:15Fot. via Pixabay - fernandozhiminaicela

Koronawirus w Polsce. Kolejny rekord zakażeń! Aż 726 nowych przypadków

Mamy kolejny niechlubny rekord w Polsce jeśli chodzi o dobową liczbę potwierdzonych zakażeń koronawirusem. W ciągu ostatnich 24 godzin przybyło 726 nowych przypadków.

Najwięcej – 137 – dotyczy województwa śląskiego. 118 przypadków potwierdzono w Małopolsce, a 107 na Mazowszu. Jeśli chodzi o pozostałe zakażenia, dotyczą one województw:

wielkopolskiego (89), dolnośląskiego (39), łódzkiego (39), podkarpackiego (33), świętokrzyskiego (30), pomorskiego (29), opolskiego (25), zachodniopomorskiego (19), podlaskiego (17), lubelskiego (13), warmińsko-mazurskiego (12), kujawsko-pomorskiego (11) i lubuskiego (8).

Niestety, koronawirus w Polsce przyczynił się też do śmierci kolejnych 18 osób:

(wiek-płeć, miejsce zgonu): 75-M, 76-K Zgierz, 56-K Zgierz (mieszkanka woj. wielkopolskiego), 82-M Zgierz (mieszkaniec woj. mazowieckiego), 43-M Poznań, 64-K, 83-M Warszawa, 78-K Kraków, 79-K Grobla, 70-M Gliwice, 83-M Tychy, 84-K, 68-M, 91-M Racibórz, 49-M Lubaczów, 88-M Rzeszów, 88-K Przemyśl, 84-K Łańcut.

Większość osób miała choroby współistniejące – pisze resort. Na koniec podsumowano:

Liczba zakażonych koronawirusem: 49 515/1 774 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Foster2020.08.8 11:00
A tak zapewniali, że można śmiało iść na wybory, że wszyscy są bardzo bezpieczni. Teraz tylko pozostało modlić się o cud uzdrowienia, bo żadnej szczepionki na to świństwo nie ma i jeszcze długo nie będzie. Boże miej nas w opiece.
Jolka2020.08.7 8:48
Ale jakoś nie dociera do tępych i zadufanych spragnionych wolności tzw. młodych, wykształconych z wielkich miast dzbanów, którzy jak zaczadzone barany gromadnie pędzą w góry, gdzie miło spędzają czas w kilkugodzinnych i kilometrowych kolejkach żeby wdrapać się na jakąś górkę czy nad Bałtykiem w rodzinnym spędzie idiotów z dziećmi wypić piwko czy zjeść hamburgera...
Antek z Czerniakowa2020.08.7 8:36
Bóg dał ludziom ROZUM i WOLNĄ WOLĘ i powiedział - róbta co chceta, a po owocach waszych was poznam...
Jan Radziszewski2020.08.7 2:23
Bujda nie zarażają się POLACY tylko przybłędy z Rosji i Ukrainy w tym Chazary +++środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach. Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu.
ianek2020.08.6 21:19
socjaliści z pis z krzywoustym premierem ciamciaramcia i naczelnikiem państwa są uż na usługach światowej masonerii to ich sługusy bardziej służalczy od platformersów w sprawie pandemio świrusa
Sałatka miodzio.2020.08.6 16:24
A cha! Na Covid-19 najlepszy jest chrzan Tarty. Ale nie żartujcie sobie z tego wirusa. Maseczki to obowiązek w małych przestrzeniach.
Delicje2020.08.6 16:19
Mam was dosyć. Idę sałatkę sobie zrobić. A skubania jest dość dużo. Potem przyprawy, najlepsze włoskie, dobry olej, cukier, sól, śmietanka 30%-słodka, no i mix sałatkowy-różne ziarna. A na końcu to co lubię wymiętosić ją dłonią. Zapomniałem o wyciśniętej cytrynce albo o occie jabłkowym. Miodzio też i lodóweczka 10 minut.
Anonim2020.08.6 13:17
Wszystkich zapraszam - śmiało idźcie do urn wyborczych 12 lipca. Młodsi, starsi, w sile wieku. To jest bezpieczniejsze niż jak codziennie wychodzicie do sklepu, na pocztę, do kościoła czy wszędzie indziej. Wszyscy musimy pójść do urn wyborczych. Apeluję zwłaszcza do osób, które nie poszły, bo się obawiały czegoś - mówił 30 czerwca Morawiecki, podczas wiecu w Kraśniku przekonywał też, że w Polsce zachorowań na COVID-19 jest coraz mniej, choć nie potwierdzały tego oficjalne dane przekazywane wówczas przez Ministerstwo Zdrowia.
Nie drażnić suwerena. On wie lepiej.2020.08.6 12:53
O tym, że ludzie reagują agresją, gdy przypomina się im o obowiązku noszenia maseczek podczas epidemii koronawirusa, boleśnie przekonała się Anna Leder z łódzkiego NFZ. Internauta nazwał ją "szmalcownikiem kovidowym".https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,26184680,zrywke-sobie-zaloz-na-leb-debilko-hejt-na-rzeczniczke-nfz.html
Anonim2020.08.6 12:04
BOSKI GNIEW ZA BAŁWOCHWALSTWO NA SYNODZIE AMAZOŃSKIM .... "Wydaje się, że świat jest przeklęty z powodu jawnego bałwochwalstwa popieranego przez Rzym w tygodniach poprzedzających niesławny Synod Amazoński. Rzeczywiście, bezpośrednio po intronizacji groteskowego i małpiego posągu pogańskiej bogini Pachamamy w Wiecznym Mieście, seria nieszczęść spustoszyła ludzkość, co może być niczym innym jak boską karą za bluźnierstwo przywódców Kościoła." .... "Błagajmy więc biskupów i Papieża, aby prosili Boga o przebaczenie za to, co wydarzyło się w październiku ubiegłego roku. Być może, jeśli nasi ojcowie w wierze, członkowie Magisterium Kościoła, zbiorowo odzyskają zmysły, odwrócą bieg i publicznie wycofają się z zepsucia, które z dumą ogłoszono światu kilka miesięcy temu, świat - dzięki nieskończonej łaskawości Boga - może ujrzeć swoje udręki złagodzone. Ale co ważniejsze, czy nasi duchowi ojcowie okazali skruchę, tak jak ci, którzy kochają Boga, opłakują Go, gdy jest obrażany." ....... źródło: https://www.churchmilitant.com/news/article/divine-wrath-for-amazon-synod-idolatry
jarek2020.08.6 12:33
Bóg pokazał swoją nieskuteczność i bierność
Anonim2020.08.6 12:39
Jesteś tępy. Bóg nie zbawia człowieka wbrew człowiekowi. Skoro ludzie popierają Fałszywego Proroka to i mają to co mają. Herezja nienazwana i niezwalczana rozwija się i umacnia. Proponuję przeczytać sobie proroctwo św. Franciszka z Asyżu i zastanowić się dlaczego św. Franciszek powiedział: "Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, — dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela" (za: ... https://gloria.tv/post/B8SEWtXKiPeB3v9vopLiNVPFt )
BieS2020.08.6 15:07
Bóg ma za ciebie wszystko robić abyś mógł Jego opluwać?
Jan Radziszewski2020.08.7 2:32
wkrótc zabłyśniesz na firmamencie piekła O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie.
Jan Radziszewski2020.08.7 2:50
Pan Bóg już rozpoczął Sąd - bo dopuścił działanie opętanych nienawiścią żydów
Anonim2020.08.6 12:35
Wiesz gdzie już zaczęło się bałwochwalstwo? W odrzuceniu Benedykta XVI i wyborze Fałszywego Proroka Bergoglio. I Ty piszesz o nim per papież. Przestań rżnąć głupa. Te Twoje ubolewania nad wiarołomstwem w Kościele to tak jakbyś chciał zlikwidować smród wybijającego szamba przy pomocy dezodorantów. Dopóki nie ogłosi się nieważności abdykacji - procedura podobna do procedury stwierdzenia nieważności zawarcia sakramentu małżeństwa - Benedykta XVI, będzie tylko gorzej.
A gdzie "Brawo Polska" ?2020.08.6 11:46
Mateusz Morawiecki: "Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory"
Man of stagra2020.08.6 12:34
Premier posłuchał eksperta Strzemeckiego, tego od wypłaszczeń.
Anonim2020.08.6 12:46
A co z I turą? Rozumiem, że żadnych wesel i innych zgromadzeń nie było? Poza tym proponuję zapoznać się z ówczesnymi wypowiedziami lekarzy z Polski i z zagranicy.
OOOO JAKA CISZA PRAWICZKÓW UMYSŁOWYCH...2020.08.6 11:40
halooooo pisiurkiiiii.. CO TAM??? mam nadizieje ze mimo wszystko ufamy Mariuszkowi?? ;] biedne pisiurki. nawet ich wladza ich nie szanuje.....
BieS2020.08.6 15:15
Ty z tych przegranych? No cóż współczuję.
Albert2020.08.6 11:34
Bardzo dobrze. Niech wytłucze to katoprawactwo do cna. Więcej mszy, pielgrzymek, wesel, gibania z różańcami na kolanach, spędów oazowych i innych debilizmów. Wincyj. Wincyj!
Anonim2020.08.6 11:46
A nie sądzisz, że odchodzą Ubecy, SBecy i ich rodzinki?
Albert2020.08.6 11:55
Ci już dawno odeszli. Albo pełnią zaszczytne rolę w wierchuszce PIS-u.
Jan Radziszewski2020.08.7 2:40
za moment tj nawet w tym roku Sąd Boży a co wtedy mądry jakoby żydzie ? czy nie PIEKŁU się pokłonisz!! wraz z min Szumowskim i reż. Sekielskim ++ A Piekło gore i czeka na was !! + Sąd Boży - BARDZO BLISKO +++ musisz wiedzieć - za niedługo a nawet może i w tym roku Prześwietlenie sumień tj Sąd Ducha św ++"Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie. - a piekło czeka i gore! + Bowiem Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu ++ stąd pytanie +++ a gdzie mogą jedynie trafić mordercy,sodomici i prześladowcy KK - tylko mogą do PIEKŁA + bowiem wieczne są tylko NIEBO i PIEKŁO (nie czyściec ) powstałe tj stworzone dla Lucyfera i jego zwolenników w tym potępionych l
Jonasz Koran-Mekka2020.08.6 11:29
Brakuje tylko "BRAWO POLSKA" To jest sukces na miarę naszych możliwości, już dzisiaj zachód nam zazdrości.
nic sie nie stalo!! Polacy nie sie nie stalo!!!2020.08.6 11:21
troche was na powiatach ubedzie!!!! ALE TO JEST POSWIECENIE NA JAKIE JESTESMY GOTOWI!!!!!!! brawo pisiurki!!!! juz po epidemii jak wspominał Mariuszek!!! łon nigdy nie kłamał ;D