24.03.20, 14:35Fot. via Pixabay - panos13121

Koronawius: Potwierdzono 25 nowych przypadków zakażenia

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 25 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce, które zostały potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 10 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. dolnośląskiego, 6 osób z woj. lubelskiego oraz 1 osoby z woj. kujawsko-pomorskiego”

- informuje resort.

Na koniec dodano:

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 799/9 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

kontrowersje-net2020.03.24 22:56
"Dążenie do utopijnego celu, jakim jest jak najmniejsza liczba zachorowań, powoduje konieczność zawieszenia normalnego życia wszystkich, co musi wkrótce oznaczać potworny kryzys ekonomiczny" - pisze Jędrzejewski."Pamiętajmy, że to co się dzieje, jest prawdziwe, ale nie mniej prawdziwa jest histeria, jakiej z dnia na dzień ulegamy coraz bardziej. Wielka medialna kula śnieżna - coraz większa i większa - która nas przytłacza. Przerażeni, nie pamiętamy, że wysoka śmiertelność jest w grupach _zagrożonych_. Najwyższa w grupie 80-latków. Absolutna większość chorych spoza tych grup przeżywa. Nie zapominajmy o tym! Większość PRZEŻYWA!" - czytamy na łamach salon24.pl. "Globalny kryzys ekonomiczny o bezprecedensowych rozmiarach to także wyrok śmierci dla milionów. Oby niewłaściwie dawkowane lekarstwo nie okazało się w ostatecznym rozliczeniu gorsze od choroby" - zauważa.
anonim2020.03.24 21:01
Koronowirus w Przemyślu? Wojciech Bakun: transport obywateli Ukrainy to skandal Prezydent Przemyśla Wojciech Bakun nie krył irytacji sytuacją. „Ambasada Ukrainy ironicznie przeprosiła prezydenta Przemyśla, że o ewakuacji nie poinformowała "z miesięcznym wyprzedzeniem" oraz że Ukraińcy "zachwycają się urokiem Przemyśla, który jest cudownym miastem". Ambasada zapewniła, że Ukraińcy nie gromadzą się w grupach większych niż 50 osób.” plus.nowiny24.pl/koronawirus-kilka-tysiecy-ukraincow-ewakuowanych-przez-przemysl-mieszkancy-obawiaja-sie-ze-obcokrajowcow-moze-byc-wiecej/ar/c1-14875187
Co tam Agnieszka ... Ersatz!2020.03.24 14:54
Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna. Może to być Dworzec Centralny, albo klopy pod Rondem Dmowskiego a także WC w Marriocie, Novotel. Na "numer" umawiam się tylko poprzez email: [email protected] Adresować na "Lesiu" i muzykę dodam. W kakałko nie biorę bo mam hemoroidy. Dyskrecja zapewniona.
Agnieszka2020.03.24 14:51
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - http://loveto.one/agnieszka97
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.24 14:50
będzie tego coraz więcej! ludzie ściągają z całego świata na tzw. święta! zakazać świąt i innych katolskich czarów czyli pogrzebów, mszy itp. hokus pokus sprawowanych przez facetów ubranych jak drag queen!
Adrian vel Długopis Duda2020.03.24 14:46
Adrian vel długopis Duda ogłosił sukces: Rodacy ! Właśnie w ramach akcji LOT do Domu ściągnęliśmy dla was 30 tys. rodaków zarażonych koronawirusem. Rodacy może i są przejściowe trudności z zapewnieniem skafandrów ochronnych słuzbie zdrowia, ale chciałem uroczyście was zapewnić - worków na ciała na pewno nie zabraknie. A jeśli zbraknie, to tu z tej mównicy obiecuję solennie, że podam się do dymisji (tu nastąpiło wszytko mówiące mrugnięcie okiem tak jak przy ogłaszaniu obietnicy ulżenia frankowiczom). Powiedzcie wreszcie Polakam prawdę o tym kogo żeście zwieźli i dlaczego skoro jest tyle ograniczeń nagle Szumowski spodziewa sie wzrostu zakażonych do co najmniej 10 tys.
bb2020.03.24 14:59
Biedactwo... jak mi cię żal