29.10.13, 11:30Janusz Korwin-Mikke (fot. Wikipedia)

Korwin-Mikke dla Fronda.pl: W odróżnieniu od tych złodziei z PO, PiS, SLD i innych nam poparcie ciągle rośnie

Portal Fronda.pl: Z opublikowanego przez TVP w niedzielę sondażu wynikało, że poparcie dla Kongresu Nowej Prawicy wynosi 3 proc. Zaś według wczorajszego sondażu KNP ma już poparcie na poziomie 5 proc., a więc wchodzi do Sejmu.

Janusz Korwin-Mikke: Od około czterech miesięcy Kongres Nowej Prawicy ma poparcie w granicach 4 – 4,5 proc. Sondaże pokazują czasem poparcie nawet na poziomie 5,9 proc., ale czasem niższe, 3 proc. Są to jednak losowe wahania, bo poparcie dla KNP jest stabilne, a w dodatku wzrasta. Najciekawszy jest sondaż, który pokazuje, że gdyby pojawiła się partia pana Jarosława Gowina, to zabiera nam ona 0,9 proc., czyli stosunkowo niewiele, bo więcej zabiera Platformie i PiS. Według tego sondażu, my mielibyśmy 5,4 proc., zaś partia Gowina 3,6 proc. Myślę jednak, że te sondaże są palcem na wodzie pisane, pokazują różnice w graniach 1 czy 2 proc., co przecież może być efektem choćby jednego artykułu w prasie czy materiału w telewizji. Pewne jest to, że od kilku miesięcy mamy poparcie, które rośnie i waha się na poziomie 4 – 4,5 proc.

Czy takie poparcie dla KNP może się utrzymać do wyborów parlamentarnych?

Nie! Ono z całą pewnością wzrośnie. W odróżnieniu od poparcia dla tej bandy złodziei z PO, PiS, SLD i innych Solidarnych – Socjalnych – Polsk etc., nam ono ciągle rośnie. Powoli, stopniowo pniemy się do góry. Bardzo pomaga nam publikacja takich sondaży, bo ludzie mówili do tej pory, że mamy rację, ale głosowanie na nas byłoby straconym głosem, a teraz jest szansa, że wejdziemy do Sejmu. Może do wyborów osiągniemy poziom 6 czy nawet 7 proc.

Wcześniej będą jeszcze wybory do Parlamentu Europejskiego.

W tych wyborach osiągniemy znacznie lepszy wynik, co najmniej 7 – 8 proc. W tych wyborach będziemy właściwie jedyną partią eurosceptyczną. Tutaj sondaże dają nam bardzo dobre wyniki do Parlamentu Europejskiego.

Not. MBW

Komentarze

anonim2013.10.29 12:09
Ech... Korwin i jego zaczarowany świat. Tak po ludzku, to lubię faceta. Wprowadza odrobinę bajkowego elementu do naszego szarej rzeczywistości.
anonim2013.10.29 13:37
i dwóch głupków jest...:(
anonim2013.10.29 14:49
Życzę mu powodzenia. W przypadku wygranej PiS dobry partner do koalicji.
anonim2013.10.29 14:54
Korwinowi wyrosła spora konkurencja! >>> Partia Libertariańska, Gowin, Wipler, UPR, a nawet PJN (Migalski coraz częsciej wyraża postulaty zbliżone do Korwina). Jedyne nad czym trzeba się zastanowić to to, czy katolikowi jednak nie jest bliżej do Gowina i Wiplera (u nich pobrzmiewa silne echo starej dobrej nauki katolickiej o gospodarce). Na pewno jednak katolikowi bliżej do tych wszystkich partii, niż do partii socjalistycznych (PIS, PO, SLD). Katolik może też śmiało angażowac się działalność takich organizacji jak: - Stowarzyszenie Koliber - Instytut Misesa - Kluby Austriackiej Szkoły Ekonomii Które to głoszą konserwatywną nauke i konserwatywne wartości.
anonim2013.10.29 14:56
W lokalnych sondażach zdarza się nawet, że Korwin zdobywa 11% do 15%. W wielu sondażach wyprzedza PSL, SLD, goni Palikota, w wyborach prezydenckich miał 3 miejsce - co jednak nie przeszkadza złym ludziom wciąż nazywać go "planktonem politycznym".
anonim2013.10.29 14:57
Tak, a za chwilę powie publicznie co myśli o polityce podatkowej Generalnego Gubernatorstwa albo o tańcach ludzi na wózkach inwalidzkich. "Krulowi" w ogóle nie zależy na wejściu do Sejmu, jemu zależy na popularności i ny tym by jego książki i felietony (z których sam się utrzymuje) miały wzięcie. Jeżeli odbiera Wam się polowe dochodu, wzrasta bezrobocie, a własna działalność gospodarcza jest samobójstwem, to tym lepiej dla niego.
anonim2013.10.29 14:58
Speaker napisał: "Korwin miał mój głos gdy nie zaczął zajmować się propagandowym biciem piany - homosie to, kobiety tamto. Ja potrzebuje kogoś kto zrobi porządek z gospodarką - a nie kolejnego ideologa." Skoro najwazniejsza jest dla ciebie gospodarka, to takie wstawki jak coś o homosisach cyz kobietach nie powinny cię zniechęcić do Korwina! W poglądach gospdoarczych jest stały i niezmienny. Jeśli przestajesz na niego głosować z powodu kilku obyczajowych wypowiedzi to świadczy... że ważniejsze są dla ciebie kwestie obyczajowe niż gospodarka! W ten oto sposób sam w jednym zdaniu zaprzeczyłeś sobie.
anonim2013.10.29 15:00
arbiter: "Taa, panie Korwin, a potem się pan obudzisz i zobaczysz wyniki wyborów i będzie ok 1% jak zwykle. A, i jeszcze jedno jak się określa kogoś złodziejem trzeba mieć dowody. Masz pan, czy bijesz pan populistyczną pianę jak zwykle?!" Jak jakaś partia zabiera mi co miesiąc 70% mojego dochodu (wraz z ZUS i VAT) to to jest dowód na złodziejstwo! Na złodziejstwo w biały dzień! Rozbój!
anonim2013.10.29 15:49
tylko agent Korwin jak zwykle chlapnie jakoś głupotę
anonim2013.10.29 16:02
Niestety koles dla mnie się skończył kiedy powiedział że "większą głupotą niż powstanie styczniowe było powstanie warszawskie". I przestańcie go w końcu cytować bo przestanę czytać wasz portal.
anonim2013.10.29 16:29
jakby nie kombinować to KNP ma najlepszy program wolę Korwina bo przynajmniej jest szczery
anonim2013.10.29 17:13
grund ''W tych wyborach osiągniemy znacznie lepszy wynik, co najmniej 7 – 8 proc. W tych wyborach będziemy właściwie jedyną partią eurosceptyczną. Tutaj sondaże dają nam bardzo dobre wyniki do Parlamentu Europejskiego.'' Tak jest eurosceptyczny ,ze az w wyborach do PE ma najwyzsze sondaze Korwin to zlodziej niezwykle arogancki
anonim2013.10.29 17:17
Myślę że JKM ma szansę skorzystać z tej części elektoratu która wprowadziła do sejmu najpierw Leppera a później Palikota. To jest ok. 10% wyborców którzy głosują - można powiedzieć - "dla jaj". Oni nie mają sprecyzowanych poglądów i lubią popierać partie antysystemowe.
anonim2013.10.29 17:23
Januszowi rośnie już od dziesięciu lat. I tyle narosło, że ani razu nie wszedł do parlamentu. On tego nie chce, Jego zadanie to kanalizować młode gorące głowy. A tuż przed wyborami trzepnąć coś o odbieraniu praw wyborczych kobietom lub o homosiach. Młodzi, którzy utożsamiają się z poglądami ekonomicznymi i tak nie zagłosują na PiS/PO (co jest na rękę nomenklaturze PO/SLD/RP/SP/PJN) - zadanie wykonane!
anonim2013.10.29 18:14
Lemingi pieją, jaki to Korwin niepoważny, jaki pajac. I głosują na tych poważnych, różnego odcienia czerwonych, co to każdemu nowonarodzonemu Polakowi dają wyprawkę w wysokości ok. 100 000 zł. Do spłaty oczywiście. Przecież to takie normalne, takie łodpowiedzialne jak mówią...
anonim2013.10.29 20:02
Mirmil KOrwin opowiada jak będzie strzelal do tych niezadowolonych więc splata z tego punktu widzenia jest zawsze lepsza niż eliminacja.Nie dopuszczenie Korwina do wladzy jest takim samym obowiązkiem każdego Polaka jak nie dopuszczenie Palikota.Przecież mogą obaj wyemigrować tam gdzie ćpanie jest dozwolone i nikt nie klepie o patriotyzmie
anonim2013.10.29 20:27
snaut - Nie sądziłem, że to napiszę..... Jednak muszę się z tobą zgodzić w 100%. Polski brydż poniósł niepowetowaną stratę gdy Korwin zaangażował się politycznie. Patrząc na jego polityczne dokonania to bardzo szkoda, że nie wybrał on kariery zawodowego brydżysty i/lub dziennikarza brydżowego. Byłoby to z ogromną korzyścią i dla polityki i dla brydża. Teraz już jest niestety za późno. Pozdrawiam cię. Masz u mnie plusa za dostrzeżenie wątku brydżowego.
anonim2013.10.29 21:12
cassiodorus Nie bój, nie bój, może jakoś przeżyjesz
anonim2013.10.29 21:24
Mirmil Daj spokój,to są bajdurzenia Korwina dla potrzeb publicystyczno-zarobkowych ,niestety młodziez, zwlaszcza gimnazjalna postrzega to co biale jako biale a czarne jako czarne
anonim2013.10.29 21:55
E tam, mnie bardziej martwi, że gimnazjaliści wierzą, że seks to nowa dyscyplina sportowa.