03.07.19, 09:30(fot.youtube)

Korwin-Mikke: Ostrzegałem od 30 lat. Kaczyński jest genialnym taktykiem

– Zbliżają się wybory. Poważna sprawa, bo te minione wybory do Parlamentu Europejskiego... nie ważne co się z nimi stało. Trochę honoru szkoda i pieniędzy, ale te wybory są ważne – stwierdził Janusz Korwin-Mikke.
 
Polityk podczas czatu z internautami zaznaczył, że PiS "przekupuje" obywateli.

 – Mamy do czynienia z niesamowitą sytuacją – powiedział

Jak dodawał, "przekupstwo działa znakomicie".

– Ostrzegałem od 30 lat, Kaczyński jest genialnym taktykiem. Wojny może nie wygra, strategiem nie jest, ale każdą bitwę potrafi wygrać – mówił Korwin-Mikke.

Według niego program 500 plus to klasyczny przykład korupcji. Jego zdaniem, Jarosław Kaczyński jest człowiekiem "absolutnie uczciwym". Jak zaznaczył, "inaczej jednak ma się sprawa stosunku Kaczyńskiego do własnej partii."

– Kaczyński dla siebie nie ukradłby nawet złotówki, natomiast dla partii oczywiście tak. Jeżeli wspomoże partię, to partia uratuje Polskę, walczy z układem itd. Dla partii można oczywiście kraść wszystko. To jest taka moralność – powiedział polityk

 

bz/dorzeczy.pl

Komentarze

Leszek2019.07.4 4:05
A Korwin-Mikke jest Ruski jak śmie się tu wypowiadać.
Wojciech Przytulski2019.07.3 23:22
Ja natomiast ostrzegam: Janusz Mikke od ponad 30-u lat podszywa się pod prawicowego,wolnościowego polityka. Ośmiesza on i parodiuje prawicę. Jego działalność skutecznie prowadzi do kanalizowania i wytracania głosów i energii wyborców zdroworozsądkowych, zwolenników wolności i normalności.
7772019.07.3 21:59
Jak rządzi PiS to Polska jest zadłużana. Jak rządzi PO-PSL, czy inne komuchy, zadłużanie nazywa się "inwestycjami" albo "niezbędnymi wydatkami". Różnica jest też taka, że PiS robi transfery społeczne skierowane do zwykłych ludzi, a PO dawało obłowić się tylko ludziom wybranym, oczywiście na koszt tych zwykłych
lon2019.07.3 17:45
cztery zony, dzieci moje twoje i nasze, komuna albo kibuc, ostania zona 44 lata młodsza. Dzieci z kłopotami z Policją i sądami, a do tego nóż w .......brzuchu. No i stała przepustka do ambasady Ruskiej, a kto wie czy i nie do Koreańskij .
taa....2019.07.3 17:06
W doopie mamy to wasze biadolenie, najbardziej zadłużone państwa świata to USA i Japonia, i z długów drą łacha, bo nikt ich nigdy nie spłaci, gdyz nie ma tyle szmalu na świecie. Długami będziemy sie martwić, jak się wzbogacimy, jak się nie wzbogacimy to i tak nas zajmą, jak lichwa i tak przejmuje wszystko mozliwe. JKM proponuje likwidacje podatków, ubezpieczeń, państwowej słuzby zdrowia, wojska i wszystkiego co daje choćby to minimalne poczucie bezpieczeństwa, dla niego przetrwać mają tylko ci co kombinują i potrafią o siebie zadbać, reszta pod most. Głosują na niego ludzie młodzi bo ma nośne hasełka, a w rzeczywistości te libertariańskie "cuda" to zwykła utopia, ktora dla młodych kończy się z chwilą gdy wkraczają w wiek dojrzały i zaczyna im w głowie kołatać myśl - "k...., miałem odkładać do skarpety na emeryturę, ale nic nie odłożyłem". 500 + nie uważam za łapówkę, tylko za sprawiedliwość społeczną, która zwykłym okradanym i wykorzystywanym przez dziesięciolecia ludziom przez "elity", najpierw komusze, a później postkomusze, należy się jak chłopu ziemia. I niech ten JKM z kumplami - nieustraszonymi łowcami wampirów, masonerii, tajnych 447, i rzekomej 20 tysięcznej rzeszy agentów Mosadu działających w Polsce, przestanie pierniczyć o tym "polin", bo bardziej obawiać nam się trzeba "polszy", nowego projektu chłopaków z RN ustalanego z przydoopasami wydelegowanymi na odcinek polski przez Długina i agenturę wpływu działającą na polskiej Prawicy/ Przypomnę, że Dmowski o przyjaźni z ruskimi pisał jeszcze przed Katyniem, a o pakcie Ribbentrop Mołotow nie miał zielonego pojęcia, bo se wcześniej wziął i umarł
Zych ze Zgorzelic2019.07.3 19:42
"W doopie mamy to wasze biadolenie"... Jacy wy? Przyklejeni do partyjnego korytka powiatowi działacze PiS wspierani przez czeredę filosemity Gowina? Pan Daniels, przyjaciel waszego prezesa, już się postara, żeby forsa się zgadzała :)
AB2019.07.3 16:49
A jaka jest moralność Janusza Mikke, lepiej nie mówić. Prywatna i publiczna. Całkowicie przegrany namiestnik putina mści się teraz i pluje na PiS. Wg niego polepszenie bytu Polaków to korupcja. Lepiej pieniądze ukraść lub pozwolić ukraść mafiom, wtedy to korupcja nie jest. Takie dyrdymały trafiają tylko do żółtodziobów, ale teraz na szczęście już coraz mniej.
lon2019.07.3 14:39
Jeszcze pokazujecie to niebywałe chamidło co konkuruje z Zimkiewiczem ---który zdola bardziej obrazić .
Jan2019.07.3 12:28
A ja podziwiam Korwina za to że w tym wieku jeszcze może......
lon2019.07.3 14:38
Jak zje ogon bobra , albo pare niebieskich to i może .
sjp2019.07.3 11:14
Panie Korwin jak się pisze o moralności to najlepiej o swojej bo tą zna się najlepiej.Z tego wniosek ,że czasami lepiej pomilczeć.
Konfederata2019.07.3 13:53
Konkretnie o co Ci chodzi z tą moralnością Korwina?
lon2019.07.3 14:41
cztery zony, dzieci moje twoje i nasze, komuna albo kibuc, ostania zona 44 lata młodsza. Dzieci z kłopotami z Policją i sądami, a do tego nóż w .......brzuchu. No i stała przepustka do ambasady Ruskiej, a kto wie czy i nie do Koreańskij .
Konfederata2019.07.3 16:12
Rozumiem. Ale czy żony się skarżyły na pana Janusza gdzieś? Albo dzieci? Czy je zaniedbuje? Co do kłopotów jednej z córek to znam sprawę, uciął temat, jest dorosła i niech odpowiada za siebie, tak powiedział. Jakiś wyrok dostała za posiadanie narkotyków. On przecież nikomu do łózka nie zagląda, więc dlaczego jemu zaglądają? Sprawa z nożem była wiele lat temu, pamiętam, ktoś z rodziny podobno go dźgnął. Sprawy nie zgłosił na policji, załatwili w kręgu rodziny, to przecież chyba dobrze? Nie wywleka prywatnych spraw. Nie wiem co z przepustkami, bo nie wiem jak to działa, ale chyba każdy może się do ambasad wybrać jeśli ma jakąś sprawę? Może właśnie ta koreańska jest wyjątkiem, tam może faktycznie jakieś specjalne uprawnienia. Nic szokującego nie napisałeś, ot sprawy prywatne pana Janusza.
anonim2019.07.3 20:46
Sprawy prywatne mają ci, którzy nie pchają się na świecznik, a osoby publiczne mogą być rozliczone z tego, co im nie przystoi jako tym, którzy mają świecić przykładem.
stefan2019.07.3 10:57
Od 30 lat ostrzegał, że Polska w końcu będzie polska. Cudak, który przejdzie do historii, bo chrapał na sesji w europarlamencie. To był jego "genialny" trick taktyczny.
edi2019.07.3 9:47
Jarosław Kaczyński to skromny GENIUSZ - DLA POLSKI WSZYSTKO !. To prawdziwy patriota i Mąż STANU, genialny strateg, ZAPISZE SIĘ W HISTORII ZŁOTYMI LITERAMI tak jak Józef Piłsudski.
Zych ze Zgorzelic2019.07.3 14:33
Stary, zainwestuj w wazelinę:) Przyjdzie pora na realizację 447 - przypomnij sobie wtedy te bzdury, które wypisywałeś. :(
taa....2019.07.3 17:04
zainwestuj na psychotropy, bo już masz obsesje z tym polin i 447. Jak chcesz to oddawaj, my nie oddamy zydom NIC
Zych ze Zgorzelic2019.07.3 19:30
Jacy wy? Przyklejeni do partyjnego korytka powiatowi działacze PiS wspierani przez czeredę filosemity Gowina? Pan Daniels, przyjaciel waszego prezesa, już się postara, żeby forsa się zgadzała :) ;
edi2019.07.3 9:45
A ja KOCHAM TVPis - i POLSKĘ Pis i 500Pis+ i Mieszkanie Pis + i dochodowe LOTPis, i Przynoszące WRESZCIE ZYSKI ORLEN Pis, KOPALNIE Pis, Stocznie Pis Rząd Pis, Beatę Szydło Pis, ITD ITD - a NIENAWIDZĘ AmbergoldPO, TVNiemieckiePO, Reprywatyzację PO, Aferę VAT - 250 Mld Zł PO, SchetynyPO, TuskaPO i innych z Platformy Oszustów
nikt2019.07.4 5:06
Będziesz inaczej kwiczał jak renty nie dostaniesz bo twoja renta pójdzie na plusy Kaczyńskiego.
Marcin2019.07.3 9:41
Korwin, jak byś umiał tak kłamać i lawirować jak Jaro zbaw Nas... to byś był u szczytu władzy Lecz Ty, zawsze mówiacy to co myslisz, i nie owijajacy goowna w jedwabie, zawsze bedziesz na rubieżach władzy, wzgardzony wyśmiany... bo bycie sobą, nie jest w cenie Chołota lubi kłamców i oszustów, lubi być okłamywana, nawet wtedy gdy statek tonie, a orkiestra gra ostaniego walca, szczególnie wtedy Nikt nie lubi być okłamywany, ale podświadomie zawsze się łapiemy na tym że może wszyscy umieraja, ale nam uda się oszukać śmierc, i bedziemy jedynymi, którzy jej uciekną w niesmiertelność... tak to działa tez w polityce, łapać się nadziei, chocby to było wbrew logice.... słabośc charakteru naszego gatunku Korwin, rób swoje :)
02019.07.3 10:20
jaka pewnosc ze to korwin mowi prawde a ktos inny klamie? skad ja masz?
Marcin2019.07.3 10:40
Zapewne wszystko co wiesz o Korwinie, to wyrwane z kontekstu krótkie wypowiedzi, nie odnoszące się w całości do problemów poruszanych przez polityka Prawda jest że nie raz ciężko Korwina się słucha, który ma problemy z dykcją, i często też zasysa powietrze jak parowozik ;) Jego słynne "kobiety troche sie gwałci" i tym podobne, juz do naszej kultury się przeniosły, nadając ton jego wypowiedziom, jako chamowi i kabotynowi Lecz trzeba miec po prostu trochę rozsadku by wiedzieć, że Korwin nie idzie w uszczęśliwianie tłumów, i wciskaniem głodnych bajek, ludziska lubia bajdy Jego brak w Polskim sejmie, jest tego dowodem, jak by chciał, zmieniłby swoja narrację, na tyle, że byłby bardziej "zjadliwy", dla wyborców... lecz oni chcą tylko słodkich kłamstw, i bycia kupowanymi za własne pieniądze... ludzie kochaja socjal, tylko nie wiedzą, jak wiele ich to samo kosztuje... a rachunek przyjdzie keidys zapłacić, co się odwlecze, to nie uciecze ;)
Roman2019.07.3 13:55
Korwin to jest showman ,polityk egzotyczny dlatego roznej masci wesolki garna sie do niego . Przeciez on gada wierutne glupoty na temat podatkow, dostepu do broni, narkotykow itp. Bron Boze aby taki doszedl do wladzy !!!
Konfederata2019.07.3 14:16
To że jesteś przyzwyczajony do opieki ze strony państwa nie znaczy że to co gada Korwin to są wierutne głupoty. Po prostu tego nie ogarniasz.
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.07.3 16:48
Kórwin jest nasz, to ja wm muwiem.