02.01.12, 11:51

Korwin-Mikke: Zamiast euro-socjalizmu Węgrzy wprowadzają narodowy socjalizm NA jutro do dopisania

- Trzeba więc – z drugiej strony - pamietać, że zamiast euro-socjalizmu Węgrzy wprowadzają narodowy socjalizm. Efekt prosty: już zwrócili się o pomoc do... Międzynarodowego Funduszu Walutowego! - pisze na swoim blogu Janusz Korwin-Mikke. 

 

Polityk wyraża też swoje stanowisko w kwestii reform chińskich, które jego zdaniem poszły dużo dalej więc i wyniki są "daleko lepsze". Ale przestrzega również, by nie przesadzać z pochwałami, "bo od wolno-rynkowego ideału jeszcze daleko... . I wcale nie wiadomo, czy pójdą w tę stronę. Rosjan za drugiej kadencji p.Włodzimierza W. Putina zawróciła... . " 

 

- Jak podaje Wikipedia, podatek dochodowy w Chinach wynosi od 3% do 45% (i tak zdecydowanie za dużo, oczywiście!). Co do własności ziemi: sam widzialem zdjęcia chałupy, której właściciel nie zgodził się na wywłaszczenie: w efekcie został sam nad biegnącymi obok wykopami... W każdym razie: nie wysłano na niego buldożerów... - pisze Korwin-Mikke. - A rezultaty są widoczne. Liczby mówią same za siebie - konstatuje. 

 

eMBe/Korwin-mikke.pl/blog