25.08.20, 10:10Fot. via Pixabay - Myriams-Fotos / Chickenonline

Kraków: Akcja modlitewna w intencji nawrócenia grzeszników z grzechu sodomii. PRZYJDŹ!

29 sierpnia w sobotę o godzinie 17:00 na krakowskim Rynku środowiska LGBT organizują kolejną paradę tak zwanej równości. Można się spodziewać kolejnego spektaklu nienawiści wobec katolików i naszych odwiecznych wartości” – piszą organizatorzy akcji „Murem za Arcybiskupem”, która związana jest właśnie ze wspomnianymi akcjami zwolenników ideologii LGBT.

O akcji modlitewnej katolików informuje portal pch24.pl. Autorzy zaapelowali:

Przyjdźmy na Rynek i otoczmy ich Żywym Różańcem. Działajmy zgodnie z przesłaniem błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki: Zło dobrem zwyciężaj”.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:45 przed Bazyliką Mariacką. Odmawiany będzie Różaniec:

[…] w intencji nawrócenia grzeszników z grzechu sodomii i tych, których uwiodła ideologia LGBT”.

Co więcej, w krakowskich kościołach w tym czasie odprawiane będą Msze święte o nawrócenie ludzi dotkniętych grzechem sodomii i tych, których uwiodła ideologia LGBT.

dam/pch24.pl,Fronda.pl

Komentarze

Jan Radziszewski2020.08.25 15:39
niedługo lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). < Pan Jezus uśmiechnął się tu do mojej myśli, niestosownej, bo pomyślałem w jakimś szybkim przebłysku, że jest coś takiego jak nekrofilia >. ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) 24 VIII 2020 " (..) rocznica przekazu „ Do urzędników i inteligencji Krakowa”, we wrześniu"/ Zbliża się dla was ciężki czas. Zło widząc nawrócenie Polaków przypuści na was szturm/ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ Czyli tylko do tego czasu. ++ A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie
Anonim2020.08.25 15:32
Katoliccy sodomici jak chcą walczyć z grzechem bałwochwalczej sodomii to nie przestaną ją uprawiać i spalą wszystkie figurki świętych, krzyże, madonny i pozostałe sodomskie totemy - czy to na prawdę takie skomplikowane? Zamiast się modlić przestańcie grzeszyć!
Anonim2020.08.25 22:02
Spalisz się ty ,ze wstydu jak staniesz przed Bogiem za to co tu wypisujesz .
Darek2020.08.25 15:30
Czy nie lepiej zamiast katolicy się modlić o zaprzestanie grzechu sodomskiego po prostu sami go zaprzestali i zaczęli w końcu przestrzegać Dekalogu?
Anonim2020.08.25 19:04
A ty przestrzegasz Dekalogu ? Z twoich komentarzy widać ,że nie to może zacznij od siebie.
ile gwiazdek na wers?2020.08.25 15:16
********************************************************************************************* ********************************************************************************************* ********************************************************************************************* ********************************************************************************************* ********************************************************************************************* ********************************************************************************************* ********************************************************************************************* *********************************************************************************************
ile gwiazdek na wers?2020.08.25 14:39
*****************************************************************************************************************************************************************************
Anonim2020.08.25 14:37
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie)
dlaczego kłamie? czy wszyscy pisowcy to kłamcy?2020.08.25 14:38
He?
Anonim2020.08.25 14:36
Jakie są 3 główne ośrodki mózgowe kształtujące procesy psychiczne? Układ pobudzenia, nagrody. poznawczy. Duch Trójjedyny. Jakie są główne układy kształtujące najistotniejsze procesy fizjologiczne? Układ trawienny, rozrodczy, wydalniczy... Czym jest jedzenie kupy? Naprzemiennością funkcji układu trawiennego z wydalniczym. Czym jest homo? Naprzemiennością funkcji układu wydalniczego z rozrodczym. Czyli prawie jak jedzenie kupy. Niewątpliwie wynik zaburzenia procesów psychicznych. Czym się różni choroba od perwersji hetero? To pierwsze ma charakter stały , trwały, czysto nieprokreacyjny. Grzechem w rozumieniu KK nie jest też gra wstępna bo nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. Dlaczego wśród homo jest proporcjonalnie kilkadziesiąt razy więcej pedofilów? 1bo są chorzy psychicznie-nikotynizm też może mieć wpływ na rozwój dodatkowych uzależnień co dowiedziono naukowo 2bo bardzo często sami w dzieciństwie byli molestowani 3bo ich zboczenie w dużej mierze jest rzeczą wyuczoną 4bo jak sami mówią gardzą prostactwem (prostacy i zboczeńcy to nie ad persona) 5bo jak sami twierdzą wyjaśniając czemu kopulowali często z kobietami że muszą zbadać, sprawdzić, doświadczyć..
ile płacą pisowskim trolom za komentarze?2020.08.25 14:37
He?
Andersen2020.08.25 14:45
tęczowy krul jest nagi jak na paradach
Trupia Voń Prezesa2020.08.25 15:09
:-D
Ben2020.08.25 13:31
Kolejna zaczepna prowokacja pod adresem LGBT.
o tym nie dowiesz się z Frondy2020.08.25 13:05
Za dwoma homofobicznymi napaściami na terenie Wałcza stoi ten sam 28-letni mężczyzna, którego wytropiono dzięki portretowi pamięciowemu. Podczas przesłuchania przyznał, że bił nastolatków, bo wziął ich za homosekualistów. (...) 17-letni chłopak, jego 10-letnia siostra i 15-letnia koleżanka byli tam w piątek na spacerze. Zaczepił ich mężczyzna, który siedział na ławce w towarzystwie młodej kobiety. Byli z psem. Mężczyźnie nie spodobały się kolorowe włosy 17-latka. Krzyczał do niego „Ty pedale!", a potem, że „tylko pedały farbują włosy”. W ordynarny sposób zaproponował seks oralny jednej z dziewczynek. Był bardzo agresywny. Po chwili przeszedł do rękoczynów. Bił 17-latka rękoma i walił po głowie metalowym narzędziem, które zdaniem świadków wyglądało jak pistolet. Nikt nie chciał pomóc zaatakowanym Dziesięciolatka wzywała pomocy, ale nikt nie zareagował. Jak wynika z relacji w lokalnym portalu extrawałcz.pl, „przechodzący obok starszy mężczyzna z psem powiedział tylko, żeby się nie szarpali, bo zadzwoni po policję". Pomocy miał odmówić także mężczyzna, który był z dziećmi na pobliskim placu zabaw. Dziewczynka pobiegła do domu i zawiadomiła rodziców. Kiedy pojawili się na miejscu, napastnika już nie było. Zakrwawiony 17-latek z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. – Początkowo nie udało nam się ująć sprawcy – mówi asp. Beata Budzyń. – Dysponowaliśmy jednak bardzo dokładnym rysopisem, więc odnaleźliśmy go. Był już wcześniej notowany. Wcześniej Piotr Ż. pobił innego nastolatka Okazało się, że ten sam 28-letni Piotr Ż. ma na koncie inne wcześniejsze pobicie na homofobicznym tle, o którym wie policja. Na ulicy Kilińszczaków w Wałczu uderzył innego nastolatka w twarz, niszcząc mu okulary. – Do napaści doszło 2 sierpnia. Ofiarą pobicia był również niepełnoletni chłopak, a powodem jego kolorowe włosy – mówi asp. Beata Budzyń. W związku z dwoma napaściami, Prokuratura Rejonowa w Wałczu przedstawiła Piotrowi Ż. zarzuty pobicia i uszkodzenia mienia. Chociaż sprawca podczas przesłuchania przyznał, że bił, bo uznał chłopaków za homoseksualistów, nie przedstawiono mu zarzutów przestępstwa z nienawiści. https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,26238768,zaatakowal-dzieci-bo-tylko-pedaly-farbuja-wlosy-bil-nastolatka.html
Wojtek Polak2020.08.25 13:12
Ano, Frondełe nic nie napisze o oszołomach, którzy chodzą po ulicach i biją ludzi, bo nie podoba im się czyjś kolor włosów albo wielobarwna czapka.
Jahu יה (Wj 20:4-6)2020.08.25 12:28
Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.
Darek2020.08.25 14:25
No i właśnie między innymi za ten ciężki grzech sodomski, czyli czczenie świętych figur i świętych obrazów Bóg zniszczył miasta Sodomę i Gomorę. Kolejnym, grzechem Sodomy była ksenofobia. Za sam kult obrazów Bóg na ogół zsyłał na czcicieli co najwyżej homoseksualizm, jak do tego jeszcze dochodziła ksenofobia to niszczył całe miasta.
Anonim2020.08.25 19:27
Czy ty w ogóle masz pojęcie o czym piszesz?. Czemu Boga obrażasz człowieku ,uwaszasz się za mądrale ,a czytać nie umiesz. , Niech Bóg da ci łaskę nawrócenia .
Anonim2020.08.25 22:50
Dzięki za ten cytat z Pisma Świętego . Nie wiedziałem ,że sodomici według was czczą gwiazdy ,czy może jakieś ptaki ,bo co na niebie można czcić może księżyc czy słońce ,a podziemią może krety ,w morzu jakieś ryby ,nie słyszałem ,żeby to czcili ,ale doczytam ,może coś znajdę . A tak swoją drogą to nie macie żadych obrazów w domach ? Jak macie to też można powiedzieć ,że czcicie ,nie macie zdjęć swoich bliskich też to bałwochwalstwo według waszego toku myślenia . Nie robicie zdjęć swoim zwierzętom ? Jesus żył na ziemi ,objawił się ludziom ,był widziany ,czy jakby to było dzisiaj nie zrobiłbyś Mu zdjęcia ,czyli podobizny ? Katolicy nie czczą obrazów czczą Boga ,bo tylko Bóg jest jest godzien czci ,a Matka Boża i święci o tym przypominają .Życzę wam ,żebyście to zrozumieli i nawrócili się .
EXi2020.08.25 12:24
Czyli wspólna modlitwa modlitwa o nawrócenie się katolików z grzechu bałwochwalstwa, modlenia się do obrazków i krzyży? Bo tym był grzech sodomski.
Anonim2020.08.25 17:47
No i wisz jak nie znasz katolików i nie wiesz do kogo się modlą ,bo na pewno nie modlą się do obrazów ani do krzyża tylko do Boga ,nie wiesz i kłamiesz .
info2020.08.25 12:17
Przeciwko emancypacyjnym ruchom społeczności LGBT zamierza protestować też Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy. Te dwie nacjonalistyczne organizacje razem z fundacją Pro-Prawo do życia w najbliższą środę zamierzają zebrać się na Rynku przeciwko „tęczowemu uciskowi” i w obronie „ofiar ruchu LGBT”. Jak wynika z opisu wydarzenia, owymi ofiarami miałaby być ... ciężarówka fundacji głosząca nieprawdziwe hasła zrównujące homoseksualistów z pedofilami.
Marsz Równości KRK2020.08.25 12:14
https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26213119,marsz-rownosci-w-krakowie-zamiast-przejscia-ulicami-miasta.html
Żeby tylko ci co żarliwiej modlący się2020.08.25 11:57
o nawrócenie sodomitów, sami nie okazali się sodomitami. Bo wicie rozumicie - trawa po tamtej stronie zawsze jest bardziej zielona.
frondziarze są zabawni2020.08.25 11:55
„kolejną paradę tak zwanej równości” — nie tak zwanej. Po prostu marsz równości.
Natalja Siwiec2020.08.25 11:30
Jeśli jesteście w stanie zapewnić kawkę i herbatniki to się pojawię.
Zawisza biały2020.08.25 11:20
Tu należy oprócz modlitw ogłosić nowa konkretną krucjatę i z wici ruszyć po Polsce.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.25 11:14
Właśnie tacy katolscy prowokatorzy, którzy najpierw opluwają, obrażają, nazywają normalność "grzechem", a ludzi "ideologią", zakładają maskę ofiary krzycząc jaka to im się krzywda zdarzyła, że powieszono tęczową flagę na pomniku. Jakbyście katole nie prowokowali to nikt nie musiałby się bronić przed waszą nienawiścią.
Anonim2020.08.25 11:23
Odstosunkuj sie od katoli-obrzezany mózgowo onanisto!idź se kónia pobić-to ci ulży.
Anonim2020.08.25 11:31
Biedny człowieku przypomnij sobie kto zaczął prowokować w tamtym roku na swoich marszach .
Luc Le Blanc2020.08.25 12:04
W Lublinie prowokowali ogoleni z ONR-u i nazi-skini.
Anonim2020.08.25 21:52
A czemu na marszu profanowali wizerunek Matki Bożej ,a później płakali ,że oberwali ,sami się prosili ,nie jestem za przemocą i nie pochwalam tego ,ale prowokujecie i to pierwsi zaczęliście,obserwowałem to i doskonale pamiętam jak to było.Mam nagrania .
Sticky Notes2020.08.25 16:22
Prowokatorzy ? A zobaczmy chociażby dzisiejsze WASZE wpisy. Artykuł: Niesamowite działanie Boga. Ekstazy i stygmaty św. ,,Małej Arabki''. Żadnej polityki, a WASZE komentarze ? Wchodzicie na katolicki portal, artykuły dotykające naszej wiary i JAWNIE prowokujecie (smok LGBT). Boicie się tych tekstów ? To jest ta WASZA tolerancja. To my dziękujemy.
Jerzy2020.08.25 10:50
Z 80% biskupow powinno sie nawrocic i dac dobry przyklad swoim owcom. Ale oni tego nie zrobia, bo wiedza, ze to lipa. Apel jest skierowany do naiwnych prostaczkow, a nie do swiatlych hierarchow. Oni sami nie wiedza, czy jeszcze wierza.
Anonim2020.08.25 11:33
Masz rację Jerzy ,tak powinno być ,ale teraz przyszedł czas ,by świeccy nawracali biskupów i im dali przykład .
Anonim2020.08.25 10:45
Brawo. Tylko z Różańcem Św. i Matką Boską na złego.
Do boju2020.08.25 11:08
Tylko różaniec trzeba mieć odpowiedni, najlepiej z koralików ze zbrojonego betonu połączonych tytanowym łańcuchem.
Anonim2020.08.25 11:35
Nie ,różaniec nie ma znaczenia z czego jest ,ważne jest wiara z jaką się modlimy .
babajaga2020.08.25 11:36
a może taśma do ckm?
KTOŚ2020.08.25 10:36
MAM dosyć tego miasta.
leszczyna2020.08.25 10:34
Będą się modlić za biskupa Edwarda Janiaka by powrócił do swojej diecezji.
Benek2020.08.25 10:34
Do kkp ty jesteś pomyłką swoich Rodziców. Nikt ci o tym nie powiedział?
gość2020.08.25 10:30
Proszę o rzetelne badania potwierdzające skuteczność modlitwy w leczeniu homoseksualizmu. Bo jeśli na przykład modlitwa leczy jedynie 10% lekkich przypadków, nie opłaca mi się jechać do Krakowa.
mk2020.08.25 10:35
Kościół nikomu nie obiecuje wyleczenia z homoseksualizmu. Modli się, aby takie osoby doceniły wartość życia w czystości.
Jaśkowiak odchodzsz w niepamięć.2020.08.25 10:30
Gdzie Figura Chrystusa Króla w Poznaniu? Wotum zaufania za Niepodległość!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.25 10:25
lepiej zróbcie akcję modlitewną w intencji nawrócenia klechów z grzechu pedofilii i pazerności na dobra doczesne, yebani zakłamani katolscy hipokryci!
katolik2020.08.25 10:25
Poparcie, powinno tak też być w innych miastach
Anonim2020.08.25 11:41
Myślę ,że będzie i inne miasta się dolączą niedługo .
Covid2020.08.25 10:24
Ostatni dzwonek!