05.05.19, 08:25screenshot Youtube - Telewizja Republika / Fot. EU2017EE Estonian Presidency via Flickr, CC BY 2.0

Krzysztof Wyszkowski: Tusk jest agentem niemieckich służb. To zawodowy oszust

Donald Tusk jest Wąłęsą bis. […] Jest podobnie jak Wałęsa agentem, ale niemieckich służb, wysforowanym na wybitnego polityka” - stwierdził wczoraj były opozycjonista w okresie PRL Krzysztof Wyszkowski.

W rozmowie na antenie TVP Info stwierdził też, że Tusk jest „zawodowym oszustem”, człowiekiem, który „karierę zrobił za pieniądze SB i BND”.

Odniósł się również do skandalicznego przemówienia Leszka Jażdżewskiego, który wystąpił przed byłym premierem na Uniwersytecie Warszawskim.

To wypowiedź szaleńca albo prowokatora. W moim odczuciu ten człowiek zrobił to na polecenie Donalda Tuska”

- powiedział Wyszkowski.

Stwierdził też, że Tusk nie będzie kandydował na prezydenta Polski, ponieważ jego jedynym celem jest zniszczenie polskiego życia publicznego.

dam/TVP Info,Fronda.pl

Komentarze

Edward2019.06.6 11:45
Polscy politycy powinni mieć: 1.-tylko jedną Ojczyznę Polskę i tylko jej jedynej służyć, 2.-"niekombinowane" nazwiska i czyste serce, 3.-od wielu pokoleń polskie korzenie, 4.-koniec farbowanym lisom! 5.-dobrze znać historię, by nie powtarzać błędów historycznych ale z nich wyciągać wnioski! Koniecznie korzystać z tej mądrości ludowej: "Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci!"
czytelnik2019.06.3 23:01
malo sie otym mowi publicznie ale to szczera prawda trzeba tylko jeszcze drodzy czytelnicy przeczytac ksiazke WOJCIECHA SUMINSKIEGO ;NIEBEZPIECZNE ZWIAZKI DONALDA TUSKA; ORAZ NIEBEZPIECZNE ZWIAZKI BRONISLAWAKOMOROWSKIEGO -cala prawda o polskich zbrodniarzach
janek2019.05.5 23:31
Temu panu z wybitnych Polaków został tylko Jan Paweł II który był za wejściem Polaków do Unii. Czekamy aż ogłosi że i on był agentem ( o ile wcześniej nie wyląduje w szpitalu psychiatrycznym)
Foster2019.05.5 21:32
Co on bredzi - agent niemiecki byłby Prezydentem UE i Kaczyński na to pozwolił ?
Toni2019.05.5 21:31
Od dawna wiadomo że działał jako OSCAR Tusk to targowica i zdrajca.
Maxx772019.05.5 18:05
POPIERAM PANA WYSZKOWSKIEGO!!!! Uwaga na ruskich TROLLI napastliwie atakujących broniących niemieckiego agenta.
tez agent2019.05.5 17:27
Nie wiem czy nie za późno..ale błagam natychmiast psychiatra dla tego pana
Jarek2019.05.5 17:10
dziadek w Wehrmachcie, ojciec z NRD. Nie zdradził Małgosi i Kasi, lecz wierny Angeli i Stasi.
Reytan2019.05.5 17:09
Wszyscy komunisci i agenci przepadaja za Tuskiem,jak widac.
Reytan2019.05.5 17:07
Krol jest nagi. Brawo Wyszkowski,nareszcie jeden odwazny !
Danuta2019.05.5 16:03
https://10przykazan.wordpress.com/agenci-sb/
Zygfryd2019.05.5 15:51
Prawda o Tusku jest wlasnie taka to Niemiec żadej Polak nie mówiąc o jakim patriotyźmie najpierw chciał sprzedać polski przemysł niemcom a potem zrobic z polaków zwykłych parobków do pracy u dobrze płacacego Niemca co z tego jak Polacy by byli w niewoli a potem i czas na naszą ziemię by przyszedł
Danuta2019.05.5 16:07
No i dlatego tysiące ludzie jadą do Niemiec na stałe albo do pracy sezonowej do dobrze płacącego Niemca bo Polska może im zaproponować jedynie wyzysk i płace za którą nie da się wyżyć.
Edward2019.05.5 15:19
No nareszcie ktoś to powiedział otwarcie choć było to jasne od nocnej zmiany że to obcy agent ten donaldzik.
Foster2019.05.5 14:53
Kto to jest ten Wyszkowski ?
Maciek Arczyński2019.05.5 15:06
Na pewno nie Twoim kolegą. I na szczęście.
Foster2019.05.5 16:51
Rzeczywiście - żaden Wyszkowski nie jest moim kolegą, a ten który oczernia jednego z największych Polaków, na pewno nie zostanie. To kolejne "mniej niż zero".
Reytan2019.05.5 17:04
Tusk to wyjatkowy podla niemiecki zdrajca,i zwyczajna swinia.
Foster2019.05.5 17:09
Nie boisz się odpowiedzialności karnej za przestępstwo zniesławiania i podżegania do nienawiści ?
Mathilda2019.05.6 8:22
Największy z Polaków ? Przecież to on Sołnyszko lubimoje katoryje skazało szto: polskość to rozpacz i beznadzieja i szarzyzna etc 😳 a potem u Angeli się czołgało... Największy? ... czyżby ? w skali Richtera i Buforta ... w zwalczaniu Polskości ...
Pat2019.05.5 14:51
Przecież to od lat oczywiste.
Agnieszka2019.05.5 14:44
Do tych, co to niby dowodów by chcieli i chcą wmówić panu Wyszkowskiemu, że sobie coś wymyślił oderwanego od rzeczywistości jakby nie był naocznym świadkiem wydarzeń, które uprawniają go do wygłaszania takich twierdzeń. Chcecie szukać prawdy, to zacznijcie od przeczytania książki o Tusku pana Sumlińskiego. Tam m.in. jest o tym, co wspominał pan Wyszkowski, ale czego z powodu braku czasu i "zagłuszaczy" w studio nie do końca pozwolono mu wyjaśnić. Jest też o tym jak różne dokumenty na temat agentury niemieckiej powiązanej m.in. z Tuskiem znikały nawet z Instytutu Gaucka, który to rzekomo jest wzorem lustracji i jawności, oczyszczenia po komunizmie, ale jak się okazuje nie w przypadku wciąż aktywnych agentów niemieckich przewerbowanych ze służb dawnego NRD na obecne lub tych, co na taką aktywną siatkę mogliby kogoś naprowadzić używanymi kiedyś kontaktami. Mimo jawnego zacierania śladów, gdyby była wola polityczna, to podejrzewam, że z łatwością dałoby się tą sprawę wyjaśnić, ale woli politycznej w takich kwestiach nigdy nie ma, co jawnie pokazuje, że "dobra zmiana" jest pozoranctwem, bo rządzą ci sami i tylko płaszczyki przy pomocy okłamanego elektoratu sobie zmieniają.
AB2019.05.5 16:59
Zaczynasz dobrze, ale kończysz prymitywnie. W Polsce sa ważniejsze sprawy niż ściganie tuska. Obnizono wiek emerytalny, uratowano sześciolatków, dano 500+, pogoniono mafie vatowskie, sprowadzono do Polski żołnierzy NATO i Amerykanów i wiele innych rzeczy. Trzeba być ślepym, żeby mówić, że to ta sama ekipa.
Agnieszka2019.05.5 18:01
Jeżeli pociągnięto do odpowiedzialności to płotki, które może i poprzedniemu "płaszczykowi" podpadły np.nielojalnością albo miały robić za kozły ofiarne na wypadek rozliczeń, które trzeba zrobić czasem, gdy już o przekrętach obce służby huczą - bo Polaków wiadomo, że przy naszych mediach nikt nawet nie poinformuje, gdzie i jak są okradani a jak ktoś w niszy medialnej wspomni, to oszołom, wariat albo martwy, bo się "zapił", "zabił" , itp. A mechanizmów, struktur i decydentów na górze nie ruszyli i z łatwością stary płaszcz wróci, żeby wszystko odtworzyć. 500+ bardzo dobre, ale przecież dopuszczono do tego, bo skorzystali na tym także obcy skoro Polaków wreszcie stać na większe zakupy w zagranicznych supermarketach i galeriach (No i Ukraińców trzeba wspomóc, co nas tu najechali w sporej liczbie i mniejsza, że bez dzieci). Czy nałożono na te sklepy podatki lub chociaż wprowadzono tam wszystkie wolne niedziele jak w Niemczech albo uratowano frankowiczów i innych oskubanych przez zagraniczne banki? Nie będę się posuwała do teorii spiskowych, ale i z sześciolatkami i emerytami, to da się zrobić ustawkę, żeby zmiany uwiarygadniające upozorować. Przecież już zanim PiS w wyborach wygrał, to ktoś wiedział, że tak będzie i prowokacje z Trybunałem Konstytucyjnym przygotowano, żeby KOD mógł na ulicy szaleć. Proszę zobaczyć, co zostało z oczekiwań elektoratu prawicowego w różnych kwestiach - klasyczne wyprowadzenie w pole a niektórzy politycy władzy nawet cynicznych uśmiechów nie potrafili ukryć, że się dobrze nami bawią. Do tego cała masa spraw wokół, których zrobiono szum, wojnę, wielki krzyk, że się reformuje - jak sądownictwo - żeby najpierw zagłuszyć konkretne postulaty osób skrzywdzonych przez sądy i przekierować uwagę społeczną z ich propozycji i problemów na inne a potem wycofano się i z tego, co ruszone. No ale trzy lata nie można było o niczym wspomnieć innym, bo krzyk, że wrogowie i prowokatorzy władzę się chcą zniszczyć otwarciem nowego frontu, gdy tu niby taka walka o sądownictwo ważna i ciężka. Tylko, że drugiej takiej szansy nie będzie już znów przez dziesięciolecia.
Agnieszka2019.05.5 18:32
I nie chodzi o jakieś prymitywne zemsty na kimkolwiek czy nawet kwestie fundamentalnej sprawiedliwości i uczciwości w szanującym się państwie. Nawet gdyby nie było konkretnej świadomej współpracy za pieniądze i kariery zrobionej rękami niemieckimi, to działania szkodliwe dla Polski na rzecz interesów niemieckich już powinny taką osobę wykluczać z życia politycznego. Nie chodzi o czepianie się jakiś zaprzeszłych historii, ale o fundamentalną dla istnienia polskiego państwa obronę przed obcymi wpływami, które mogą nas niszczyć nawet jeśli są tzw. sojusznicze. Człowiek działający na rzecz obcych interesów jest w normalnym państwie wydalany poza jego granice albo wsadzany do więzienia, by ograniczyć jego wpływy a u nas takim ludziom gotowi jesteśmy oddać najważniejsze stanowiska w państwie i jeszcze traktujemy te jego "wpływowe plecy" nie jako zagrożenie zdradą czy zdradę, ale jako atut, tłumacząc że ma ważne kontakty, jest szanowany na świecie/w Europie", itp.
izydor2019.05.5 14:34
Wszyscy zdrowo myślący Polacy to wiedzą że Tusk to niemiecki agent . Problem w tym że nie jedyny w polskiej polityce.
AnalfabetaWyszkowskiAmbasadoremWDorzeczuAmazonki2019.05.5 14:14
Wyszkowski Krzysztof ukończył kilka klas wieczorowej podstawówki, a potem kurs smarowania suwnicy szmatą na kiju. Dlatego sprawdza się jako intelektualny autorytet dla władz PiSowskich i kato-ciemnoty z bagien Podlasia i podhalańców z Goralenvolku.
Maciek Arczyński2019.05.5 15:05
Tak, tak... no już nie płacz. "Prof." Bartoszewski se ne wrati...
Maciek Arczyński2019.05.5 15:08
Ps. No jeszcze jest mc. mgr. Kwaśniewski, ale pewnie kuruje "chorobę filipińską".
Grizzly2019.05.5 14:11
Dlatego Schetyna może obiecywać głupcom, co żywnie mu się podoba! Zrobione zaś będzie tak jak Szwaby mu każą! Wiek emerytalny od 70-tki, odebrane 500+, płaca minimalna, wprowadzone EURO, GENDER i wiele innych pomysłów z Niemiec!
JPIII2019.05.5 13:41
Katotalbów prawda boli, bardzo boli.
Laura2019.05.5 12:34
To ze Tusk jest człowiekiem Niemiec to wiadomo od dawna.Sam Tusk się z tym specjalnie nie kryje.Przyzwyczaja ludzi ze jak wygra wybory to bedzie n edznym ryzym kundlem makreli.
pantalon2019.05.5 12:51
Dlatego będę ns niego głosował
Karol2019.05.5 13:23
Lewactwo to choroba, niestety nieuleczalna. Jak Niemcy staną się republiką islamską to tym lewakom, którzy ich teraz bronią pierwszym poderżną gardła.
pantalon2019.05.5 14:26
Was ubija pierwszych, zaczniecie się wstydzić jezusa
Mirek2019.05.5 12:34
RYŻY to wredny niemiecki knecht . Za jego rządów Polska straciła 500 miliardów złotych które rozkradziono a dużą część wyprowadzono za granicę głównie do Niemiec . I za to właśnie Ryży był tak bardzo w Niemczech nagradzany i medalowany . A gdy zaczął mu się palić grunt to Merklowa przerzuciła go do Brukseli na wysoko płatną fuchę ....nic nie robienia . Dlaczego Ryży mógł rozkraść taką furę pieniędzy ?!! . Ano dlatego że Ryży jest bardzo kreatywno- destruktywnym osobnikiem . Aby dokonać tak zuchwałego złodziejstwa Ryży zamienił znaczenie słów : ZŁODZIEJSTWO nazwał UCZCIWOŚCIĄ a ŁGARSTWO .......PRAWDĄ !!! . I to wystarczyło ponieważ trafiło na tzw grunt magdalenkowy z którego większość to złodzieje i oszuści . Reszty dokonała telewizja i środki przekazu które wówczas mieli prawie wszystkie w swoich złodziejskich łapach .
anonim2019.05.5 12:37
Jeden pisze 3000 mld, ty piszesz 500. A ja mówię, ze bilion
Wacek pink2019.05.5 12:05
Andrzej Lepper mówił dokładnie to samo. I wkrótce po tym zmarł.
Wacek pink2019.05.5 12:04
Lepper Andrzej mówił równie otwarcie prawdę o Tusku i wkrótce po tym umarł. Dlatego uważałbym na słowa.
zenon2019.05.28 15:43
Właśnie, POdobno ma on jeszcze telefon do "seryjnego samobójcy"...
Tomek 3.202019.05.5 12:00
Niestety, ten człowiek zawsze dbał o interes Niemców tak jak mu kazała Angela.
Naczelny2019.05.5 11:53
Nigdy nie głosowałem na Tuska, ale uwielbiam jak was frondokatole bolą dupska ;D
eryk2019.05.5 11:46
Powiedział głośno o Tusku to, co wielu się domyśla. Odważny facet. A co do Jażdżewskiego trafione. Ten nygus dostał ten tekst do przeczytania.
Grizzly2019.05.5 11:33
No, szwabski kundel!
AB2019.05.5 10:55
Tusk przyjechał na polecenie niemców popsuć Polakom święto narodowe. Odciągnąć uwagę od defilady i sukcesów rządu. Myślę, że jażdżewski to też ustawka; wszedł w buty palikota.
K.A.2019.05.5 10:53
Drodzy Internauci, kilka dni temu widziałem fragment wystąpienia Tuska. Niczym mnie nie zaskoczył. Tusk to Tusk. Prawdopodobnie przeszedłbym do porządku nad tym, gdyby nie to, że w TV obejrzałem fragment archiwalnego nagrania z wystąpienia Ignacego Jana Paderewskiego. Namawiam wszystkich do obejrzenia jednego i drugiego materiału. Sami porównajcie. Zobaczycie Tuska. Sprzedajnego człowieka który za parę euro sprzedał rodaków. (czyim on jest rodakiem? Kto to wie?.) i patriotę Ignacego Jana Paderewskiego. Patrząc na polską scenę polityczną nasuwa się pytanie kto na kogo głosuje. Kto na totalną opozycję, a kto na pisio-rów ?. Może to idioci kontra ludzie światli, a może jednak to szuje przeciw ludziom uczciwym ?. Czyż by Hitlerowi i Stalinowi udało się zniszczyć w tak wielkim stopniu to co było najwartościowsze w Narodzie ?. Gdzie Bóg, Honor, Ojczyzna ?. Patriotyzmy to puste słowo ? Liczy się tylko koryto ?. Czyż by w Polsce było tak wielu potomków hitlerowskich hord i sotni kozackich?. Rozejrzyjcie się dookoła i sami sobie odpowiedzcie.
Alfred2019.05.5 11:13
Też b. często zadaję sobie to samo pytanie! Każdy przeciętny człowiek potrafiący wyciągać proste logiczne wnioski w żaden sposób nie będzie głosował na PO, PSL czy komunistów! Chyba że ...
Karol2019.05.5 10:51
Wyszkowski powiedział prawdę i tylko prawdę.Tusk to twór służb PRL i STASI. Dokładnie opisuje to książka pana Sumlińskiego.
Naczelny2019.05.5 11:52
Buahha, nie ma to jak sie na plagiatora powoływać ;DD
Danuta2019.05.5 15:51
Cos sie tak Tuska czepił. Czep się księzy i biskupów. Przynajmniej polowa z nich to byli agenci na usługach SB. Czemu ich sie nie czepiasz?
kalinka2019.05.5 10:48
kolejny odlot, potem będzie przegrany proces i skomlenie do podobnie sobie nawiedzonych aby złożyli się na jego grzywnę bo on nie ma, dowodów na agenturalność Tuska nigdy nie zobaczymy (żeby nie było ale Tusk nie jest z mojej bajki)
max2019.05.5 11:50
Chyba nie wiesz kto to jest Wyszkowski. Obrażasz człowieka ruska cioto, chlapiąc jęzorem przy każdej okazji.
kalinka2019.05.5 12:40
w takim razie pisowski pajacu przedstaw wiarygodne weryfikowalne dowody - kolejny wyszkowskopodobny?
Jozin z Bazin2019.05.5 13:01
posłuchaj tego pajacu! a jeśli on źle mówi, udowodnij i zaskarż go do sądu! i wszystkich, którzy powołują się na Sumlińskiego, gdyby to było kłamstwo thusk-niemiecki agent dawno by go oskarżył, logika się kłania!!! https://www.youtube.com/watch?v=zYYPDy0t8oQ
kalinka2019.05.5 13:34
jak to powiedział na jednym z wykładów red. Michalkiewicz "rozmowa z pisowcami jest NIEMOŻLIWA", przypadkiem ma zakaz bycia zapraszanym wraz z Warzechą, Gadowskim, Rolą i innymi do tvPIS
Jozin z Bazin2019.05.5 15:53
to nie pisowcy są winni, ale "prawda" która was boli i nie macie argumentów by to logicznie uzasadnić co wam się podaje, a jak nie umiecie bo brak argumentów, to co się robi? stara metoda żydowska, ironia i zapomnienie, jesteście lewaki jak świnie, którym pluje się w oczy a one mówią, że deszcz pada, zdrowia życzę! tego psychicznego :) idź do mamusi na obiad!
Mathilda2019.05.6 8:09
Widocznie, znasz skład sędziowski, kiedy a priori twe wnioski.. Znasz może? tą śpiewkę: oj,Kalinka, Kalinka maja ... - kiedy tańcząc śpiewa zgraja ..
Polak2019.05.5 10:41
Wyszkowski potwierdza fakty każdy kto coś kuma wie ,że Donek likwidował wszystko co polskie
Witek2019.05.5 10:33
Pan Wyszkowski powiedział głośno i wyraźnie co myśli o Tusku . Obawiam się , że ma rację .
kalinka2019.05.5 10:49
niech przedstawi dowody - zobaczymy jej na św. Nigdy
Witek2019.05.5 12:59
Jego praca jako premiera .
wacula2019.05.5 9:56
Wyszkowski A najbardziej zjadliwy ZAZDROSNY podstępny fałszywy człowiek OPLUWA LEPSZYCH LUDZI od siebie miernoty politycznej.
Mathilda2019.05.6 7:59
Cha, cha, cha ... jak z opowieści z zielonego lasu o „lepszych ludziach” roznoszone przez srokę z POdbitym, po libacji, okiem... Ale wzory i kryształowe eminencje sobieś wybrał lub wybrała ... POgratulować weryfikacyjnych umiejętności ko-misji, w której zasiadasz. Czy w twoim ręku już kopia 10 przykazań z „komputera najnowszej generacji”, jakie zamierza stworzyć pan ex-prezydent dla ... złotego cielca? ... a może ? masz przy tym informację, co zrobił z Maryją wpiętą w klapę marynary .. gdy uchylił herezji swej opary - a się palił, by Pana Boga poprawiać ...
zawodowy oszust? 2019.05.5 9:29
Wyszkowski ty nie zmyślaj. Niedawno zbierałeś forsę na przegraną sprawę z Wałęsą, czy aż tyle uzbierałeś, że starczy ci na kolejną sprawę?
Andrzej2019.05.5 9:49
Wyszkowski tylko cytuje Sumlińskiego z jego książki opartej na sprawdzalnych faktach. Poczytaj i nie zaklinaj prawdy. Masz innych za debili.
JR2019.05.5 10:20
Nie tylko Sumliński pisze prawdę. Można zajrzeć do Żebrowskiego, H. Pająka. Jak widać ludzie są za mało oświeceni i piszą coś na zasadzie bełkotu.
ed2019.05.5 11:56
Tu nie o oświecenie chodzi, a o to, że to są wtyki.
JR2019.05.6 7:25
Zgoda, nie dopisałem ale jestem świadomy, że tak jest.
zawodowy oszust? 2019.05.5 12:01
Na sprawdzalnych faktach? Andrzej, A skąd ty jesteś taki pewien, że to co wyczytałeś jest prawdą? Sam sprawdzałeś te „fakty”? Nie bądź śmieszny. Ludzie wierzą w różne rzeczy i mają prawo różne rzeczy pisać o osobach publicznych, ale to nie znaczy, że to jest prawda. Na temat osób publicznych takich jak Wałęsa, Tusk i wielu innych jest wiele książek i to, że ty zdecydowałeś się kibicować jednemu autorowi a nie innemu to to nie jest mój, a raczej twój problem.
max2019.05.5 11:54
Przegrał z Wałęsą w "polskim" sądzie. Znasz historię tego "procesu"?
Waldi2019.05.5 17:17
Jesteś taki pewny bo jeszcze działają OTUA sądy, anty-polskie, wspierające KOD, postkomunę i przestępców. Jednak przyjdzie już wkrótce czas, kiedy posowiecka resztka pójdzie w niepamięć.
Angelus2019.05.5 9:24
To jeszcze mieści się w ramach opinii czy już paszkwilu?
Moja Faja.2019.05.5 10:23
To się kwalifikuje na sprawę karną.- Ale czy biegli potwierdzą poczytalność Wyszkowskiego?? Jesli nie, to i winy nie będzie można będzie przypisać.
ed2019.05.5 11:58
W jakim sądzie, niemieckim?
AB2019.05.5 10:52
To jest prawda. "Koń jaki jest,każdy widzi".
Sprytny ninja2019.05.5 8:59
Pierwszy mówca daje podstawy programowe - Pedofile z K., Kościół to świnia, ... Drugi mówca wchodząc na scenę przyjacielsko klepie pierwszego po ramieniu,... wykłada. Na sali sami swoi, cieszą się, wreszcie są razem, to ich świat. Tylko czy Ty też chcesz go współtworzyć? Jeśli tak, to jako kto? Wyznawca świni? Wiecznie aspirujący do Elit? Chcesz być jak oni - oświeceni? I kto tu się ześwinia, aby być wśród onych i żreć ze złotego koryta.
AB2019.05.5 10:50
I przy tym wszystkim profesorowie i rektor UW oklaskujący tuska, a może i niektórzy jażdżewskiego. Mdli, kiedy się patrzy na taka "elitę" intelektualną.
anonim2019.05.5 12:36
A jak patrzysz na bezzębnego kulawego kaczyńskiego to jesteś w siódmym niebie? Ludzie mają różne upodobania, ale żeby aż takim być masochistą.
Sprytny ninja2019.05.5 13:25
AB - opisał co czuje widząc poziom intelektualny Elit 5.5.19 - opisał co czuje widząc człowieka z zewnątrz, to dużo wyjaśnia, zapraszam do Elit.
Edward2019.05.5 12:00
Pozdrawiam myślącego Polaka.
Tomek2019.05.5 8:43
To żadne odkrycie - to widać, słychać i czuć!
polak2019.05.5 18:53
antypolskość dziedziczy po dziadku a przeszkalali go niemieccy potomkowie morderców ,dali mu nawet kasę by zorganizował partie niby polską, ale cały czas ta partia ma okradać polaków--- i to musi czynić jako sprzedawczyk lub zdrajca
szcze na PiS2019.05.5 8:42
buhaha... ta... JPII byl kosmitą a Kaczyński to nieślubne dziecko Stalina! Wyszkowski! stuknij się idioto w ten pusty głupi czerep!
anonim2019.05.5 10:15
Jak zwykle pieprzysz głupoty tępaku. Mało ci tych epitetów, które metodycznie i konsekwentnie otrzymujesz? Tylko idiota może to wytrzymywać! Pan Wyszkowski nie będzie na pewno polemizował z takim złośliwym debilem!!!!
Jozin z Bazin2019.05.5 12:54
ten polia coś tam to warchoł, szkoda mu odpisywać, jest jak dumy edzio, zgłoszony do prokuratury, trochę czasu, wszystko ma początek i ten warchoł też ma koniec :) jego każda wypowiedź jest skanowana, umieściłbym e-maila do osoby odpowiedzialnej w frondzie za te wpisy ale muszę uszanować prywatność i rodo :) wystarczy, że problem jest zgłoszony, fachowcy dokonają reszty :)
anonim2019.05.5 14:12
Dzięki za informację. Może wreszcie się ktoś z nim rozliczy.
Piotr2019.05.5 10:47
to ty człowieku przejrzyj na oczy. Piskorski osobiście powiedział że KLD było finansowane przez niemców. Sądzisz że dali pieniądze bo nas lubią?
polak2019.05.5 13:30
polin-- to zdrajca cham i sprzedawczyk taki sam folkzdojcz lub żydokomunista jak ten ryży czopek merkel
Waldi2019.05.5 17:12
"Polia..." nu ty walnij siebia w łepetynu, tak może szczątki rozumu poruszysz, a u was w Petersburgie maroz ???
zibi2019.05.17 21:29
Twoje IQ to poziom meduzy bez obrazy dla parzydełkowców !!!
Dyskusje Z Emocjami 2019.05.28 22:18
A ty czerwonym gumofilcem :)