05.05.14, 09:26ks. Dariusz Oko (fot.Fronda Gliwice)

Ks. Oko o legalizacji pedofilii

Ks. Dariusz Oko w rozmowie z onet.pl stwierdził, że świat rządzony przez genderystów wyglądałby jak u Orwella.

Jak współczesna wersja Rewolucji Październikowej. Możemy to sobie łatwo wyobrazić poprzez ekstrapolację obecnych tendencji. Władza totalitarna nieznosząca żadnego sprzeciwu, niesamowicie gardząca ludźmi. Bo rzeczywiście trzeba wielkiej pogardy dla człowieka, żeby deptać jego wiarę, sumienie, deprawować jego dzieci. Za jedno zdanie krytyki gender czy homoideologii będzie więc wyrzucenie z pracy, dotkliwe kary finansowe albo więzienie. Kolejne prześladowanie chrześcijan, zamienienia budynków kościelnych na muzea genderyzmu albo magazyny. Nieograniczona, przestępcza seks-deprawacja dzieci i młodzieży. Z czasem zapewne legalizacja pedofilii bez określenia dolnej granicy wieku (jak przez lata zabiegali o to genderyści z Partii Zielonych w Niemczech). Bardzo dużo seksu i wszelkiej rozwiązłości, ale bardzo mało małżeństw i bardzo mało dzieci, demograficzna katastrofa, wielkie umieranie. W końcu załamanie kulturowe i koniec naszej cywilizacji. Europa jako dom bezbronnych starców, który bez wystrzału zostaje zajęty przez islamistów. Oni genderyzmowi się nie poddają i dlatego im nie zabraknie żołnierzy, żeby nas podbić. Oni podobnie chętnie przejmą Europę, jak Putin przejął Krym. Tylko czekają na odpowiednią okazję, podobnie jak on czekał” - scharakteryzował zamiary genderystów ks. Oko.

Genderyści to w istocie neomarksiści, podobnie myślący i podobnie zaślepieni jak ich protoplaści. Kolejne śmiertelne zagrożenie dla naszej cywilizacji. Kiedy osiągną władzę absolutną, to której tak zawzięcie dążą, będzie strasznie” - dodał.

Ab/onet.pl

Komentarze

anonim2014.05.5 9:49
@michalita Czy czytałeś ten raport?
anonim2014.05.5 10:01
Zgadzam się, wszystkie te lewackie rewolucje przynoszą mordy i terror. Ludzie są głupi, bo nie wyciągają odpowiednich wniosków z historii. Wystarczy zmienić hasła, zagrać na pysze, wyniosłości, nowoczesności i czują się wyróżnieni, lepsi od innych. Zrozumieją gdy już będzie za późno, podobnie jak mordowani ludzie w faszyzmie, w bolszewizmie czy Komunie Paryskiej.
anonim2014.05.5 10:10
@michalita Kościół jest wspólnotą ludzi, którzy ze swej natury są grzeszni, więc niemożliwe jest, by był idealny. Również duchowni ulegają pokusom i czasem schodzą na złą drogę. Nie jest to jednak powód, by uogólniać zjawisko pedofilii i każdemu księdzu przypinać łatkę gwałciciela dzieci. Niestety wielu wrogów Kościoła nie patrzy (i nie chce patrzeć) na temat pedofilii w sposób obiektywny. Uczynili oni sobie z tego zjawiska bicz na katolików i tak jak w tym przypadku próbują za jego pomocą zamknąć nam usta. Nieprawdą jest również stwierdzenie, że tylko papież Franciszek walczy z pedofilią. Już Jan Paweł II, a szczególnie Benedykt XVI byli prekursorami w rozwiązywaniu tego problemu, a papież Franciszek kontynuuje dzieło swych poprzedników.
anonim2014.05.5 10:56
@michalita Przypominam tym ze sklerozą, że w śród pedofilii 30% to homoseksualiści. Czytając wpisy piewcom ideologii gender, odnoszę wrażenie że mam do czynienia z przygłupa...
anonim2014.05.5 12:23
Ks. OKO jak zwykle - TRAFNIE i KONKRETNIE! BRAWO! DZIĘKI KSIĘŻE! Ci, którzy plują niech najpierw poczytają merytoryczne naukowe materiały i POMYŚLĄ z czym może być problem, bo jak się czyta same pierdoły typu Sosnowy dworek czy GW to z myśleniem będzie na pewno problem!
anonim2014.05.5 12:48
Groza przenika człowieka, gdy myśli o tych zagrożeniach. Trzeba zrobić absolutnie wszystko, aby powstrzymać świat przed tą cuchnąca lawiną, która chce nas pochłonąć!!! Komentarze przeciwników KK, świadczą o ich głupocie!! >Mówi głupi w sercu swoim - nie ma Boga< i hulaj dusza. (!?)
anonim2014.05.5 13:29
Brawo!
anonim2014.05.5 13:46
pedryle niech idą na swój pedalski portal zamiast wypisywać tutaj komentarze
anonim2014.05.5 17:55
Aż śmiać się chce jak Oko, Terlikowski i Fronda uciekają od pedofili w Kościele o której mówi Franciszek. Jużza późno na mydlenie oczu, a Fronda zamiast tworzyć anty gejowskie profile na fb o "ideologii gender" niech stworzy o pedofilach w Kościele.
anonim2014.05.5 18:14
I znów mamy na forum zabobonnych, ciemnych lewaków bez wyobraźni dążących do samounicestwienia i to tylko ideologicznie z ciemnoty, zacofania , nienawiści i zwykłej głupoty - a to ich najaktywniejsi przedstawiciele: 1) michalita, 2) arbiter, 3) Cz-kiP-ta (tego można zrozumieć - to pederasta, więc broni swoich dewiacyjnych upodobań, bo to jest jedynym celem jego życia), 4) _Xavier_, 5) pawel.nn, 6) Fascination (jak zwykle po ciemniacku i zabobonnie), 7) CHRIS4715 8) Kuciborski 9) Apologeta2 10) L.Twardowski 11) laqf Proszę oto lewaccy hejterzy na chwile gdy to piszę, a zważywszy, ze niektórzy zrobili wpisy po kilka razy to śmiało można przyjąć, że na 33 wpisy ponad połowę stanowią te od ciemnej, nienawistnej lewizny. Nadal się zastanawiam, co tę lewą hołotę tak przyciąga do chrześcijańskich portali, w tym do Frondy. Siedzieliby sobie w rożnych onetach , krytykach czy innych GW-nach, ale oni mają jakiś obsesyjny pęd do chrześcijańskich portali - z jednej strony lewizna prezentuje potworny strach i nienawiść oraz ciemnotę i zacofanie, z drugiej nie potrafią się powstrzymać, żeby to nie hejtować...
anonim2014.05.5 18:32
1) michalita, 2) arbiter, 3) Cz-kiP-ta (tego można zrozumieć - to pederasta, więc broni swoich dewiacyjnych upodobań, bo to jest jedynym celem jego życia), 4) _Xavier_, 5) pawel.nn, 6) Fascination (jak zwykle po ciemniacku i zabobonnie), 7) CHRIS4715 8) Kuciborski 9) Apologeta2 10) L.Twardowski 11) laqf Czekam tylko jak kostucha zajrzy Im w Oko, to zaczną inaczej piać. Już byli tacy, mocniejsi od w/w. Przepraszali i błagali o Księdza.... Czy zdążyli???????
anonim2014.05.5 19:02
Jak michalita tak bardzo będzie pragnął tego to spotka - tego kogo pragnie spotkać i ku jego uciesze zacznie z przerażeniem wrzeszczeć "przecież ciebie nie ma!" , "to halucynacje, znikaj..." itp
anonim2014.05.5 21:34
W świetle nakładów finansowych na promocję postaw lgtb nie dziwi jakoś obecność takich wypowiedzi jak @arbitra czy @michality. Przykładowo planned parenthood otrzymuje w prezencie od Amerykanów codziennie milion dolarów. Z budżetu. Poza swoimi potężnymi zarobkami. Szczególną opieką finansową otaczają oni Polskę, jako niepodbity rynek, przez ręce choćby pani Nowickiej i jej koleżanek, które z dobrze opłaconą przyjemnością piorą codziennie mózg Polakom. @arbitrowie i @michalici nawet nie zauważają jak dzięki wszechtolerancyjnych usłużnych mediów, dzięki wszechpoprawnym serialom i prasie opłacanej z tych samych pieniędzy, mają mózg oczyszczony od wszelkiego logicznego myślenia na ten temat. Myślenia można rzec podstawowego, bo przyczynowo skutkowego. By skojarzyć ilu księży miało do czynienia z podobnymi sytuacjami, ilu jest homoseksualistów zaanagażowanych i karanych (jeszcze wciąż karanych, bo w niektórych krajach patrz Kanada organizuje się już od kilku lat wstecz konferencje pedofilskie i wdraża się pogląd o pedofilii jako orientacji s.) w pedofilię. I wreszcie , kto ma największą, konkretną i wymierną, bo finansową korzyść w promowaniu lgtb i jak najwcześniejszej inicjacji seksualnej. Jak wygląda "rynek" aborcyjny w krajach, które wdrożyły wczesne "edukacje seksualne", a jak u nas, w -dzięki Bogu- zacofanym ciemnogrodzie. Każdy inwestor chce zwrotu inwestycji. Również gigantyczne koncerny związane z przemysłem aborcyjno- antykoncepcyjnym, które inwestują codziennie w Polsce ogromne pieniądze na "wyhodowanie" swojego rynku odbiorców.
anonim2014.05.5 23:22
Tomcat spóźnił się z wpisem i zmartwiony, że go wśród ciemnej lewizny nie wymieniono - no dobrze, żeby nie czuł się pominięty - Tomcat to też ciemny, zacofany i tępy lewy hejter - już dobrze Tomcatku? Będzie się spokojniej spało?
anonim2014.05.6 7:17
1) michalita, 2) arbiter, 3) Cz-kiP-ta (tego można zrozumieć - to pederasta, więc broni swoich dewiacyjnych upodobań, bo to jest jedynym celem jego życia), 4) _Xavier_, 5) pawel.nn, 6) Fascination (jak zwykle po ciemniacku i zabobonnie), 7) CHRIS4715 8) Kuciborski 9) Apologeta2 10) L.Twardowski 11) laqf Wystarczy pójść na "aleje zasłużonych" tam leżą Wasi idole i co, który z nich ma samą macewę, a którzy krzyże?......Jakoś żaden Dody nie wzywał .....
anonim2014.05.6 7:40
Ma rację, ale ludzie są zbyt krótkowzroczni by to dostrzec. Obudzą się z ręką w przysłowiowym nocniku. Hahaha
anonim2014.05.6 13:50
Tomcatek jednak chyba kiepsko spał i już przed południem coś zażył, co mu bardzo zaszkodziło (chyba, że to tylko lewa ciemnota Tomcatka daje znać o sobie) Tomcatku nie ćpaj tego świństwa,widzisz jak ci szkodzi i co wypisujesz? Wiem, wiem, przecież jesteś lewym ciemniakiem, nieukiem, nie wiesz o czym piszesz tylko wklejasz to co ci polecono, ale tak cię to nie usprawiedliwia...kłamać nie wolno, nawet jak ci to polecono i za to zapłacono...
anonim2014.05.6 16:13
@Tomcat… Twoje „lewckie” spojrzenie na świat mocno ci wykrzywiło spojrzenie obiektywne… Przypatrzmy się Twoim rewelacjom: Urlopy przez tysiąclecia ludzie nie musieli prosić nikogo o urlop, wypoczywali wtedy, gdy potrzebowali wypocząć. Pojęcie znanego nam dzisiaj urlopu wypoczynkowego powstało w gospodarce kapitalistycznej. Zarówno władza państwowa, jak i pracodawcy zrozumieli, że zrelaksowany pracownik jest wydajniejszy niż przemęczony. Stąd wprowadzanie ustawowych dni wolnych od pracy. Lewica nie miała z tym nic wspólnego. Postulatorami urlopów były głównie związki zawodowe, które z reguły nie były związane z lewicą w sensie współczesnym. Wolny weekend już Bóg w momencie stworzenia świata ustanowił siódmy dzień tygodnia dniem wolnym. Zdecydowanie lewakiem nie był. Emerytury W systemie kapitałowym były znane już od XVI wieku w różnego rodzaju cechach i stowarzyszeniach branżowych. W wielu krajach europejskich już od XVII wieku stosowano lokaty bankowe jako formę zabezpieczenia przyszłości niepełnoletnich dzieci lub osób w podeszłym wieku. „Lewica” wtedy jeszcze nie istniała. zakaz pracy dzieci W 1883 roku w Anglii wydano ustawę, która wprowadzała zakaz pracy dla dzieci poniżej 9 lat, oraz znaczne ograniczenie pracy dla młodzieży poniżej 18 lat do normy 12 godzin dziennie. Takie same ustawy zostały wydane w 1839 roku w Prusach, w 1841 roku we Francji, w 1882 roku w Rosji. W wyniku licznych ustaw częściowych oraz przepisów ustaliły się do końca wieku XIX w europejskich krajach oraz w USA wprowadzono zakaz zatrudniania dzieci do lat 9 albo 10 lat . Przepisy te dotyczyły jedynie pracy dzieci w fabrykach i kopalniach, czyli miejscach pracy powstałych poza wspólnota rodzinną, która prowadziła np. rzemiosło lub uprawę roli, a w której udział dzieci w prostych pracach były częścią ich nauki w przyszłym „przedsiębiorstwie” rodzinnym. Inaczej mówiąc – zakazy te nie miały na celu całkowitego zakazu pracy dzieci, ale zakazu ich wykorzystywania przy pracy ponad ich siły. powszechne prawo wyborcze Najstarsze panowało w Polsce, gdyż wieki temu cała polska szlachta wybierała posłów do Sejmu. Natomiast w 1573 roku podczas pierwszej wolnej elekcji, w wyborze króla mogła uczestniczyć cała szlachta, która stanowiła 8% całej ludności kraju. W ŻADNYM kraju ówczesnej Europy tak duża część społeczeństwa nie stanowiła o wyborze władz państwa. Ponieważ w XIX wieku zaczęły się rozwijać ustroje demokratyczne, więc w sposób naturalny coraz więcej grup społecznych zaczęło brać w nich udział. Na rzecz powszechnego prawa wyborczego pierwsi wypowiedzieli się w 1837 roku czartyści z Londyńskiego Stowarzyszenia Robotniczego, którzy nie byli „lewicowcami”, ale po prostu organizacją skupiająca robotników, tak jak cechy gromadziły rzemieślników. edukacja Zależy jaką masz na myśli, gdyż obok edukacji formalnej, czyli szkolnej, całe życie uczestniczymy w edukacji nieoficjalnej, nieformalnej i akcydentalnej. Jeśli chodzi o edukację szkolną, to jej początki sięgają V wieku p.n.e., kiedy to o lewicy nie miano najmniejszego pojęcia., tak samo jak w chwili powstania w Rzeczypospolitej Obojga Narodów w 1773 roku Komisji Edukacji Narodowej, która była pierwszą, zarówno w Polsce jak i w całej Europie, władzą oświatową o charakterze współczesnego ministerstwa oświaty publicznej.
anonim2014.05.6 16:28
@L.Twardowski ... "Mnie wywody Oka nie bolą. Ich zadaniem jest odwracanie uwagi katolickiej opinii publicznej od działań homolobby w kościele" Kompletna nieznajomość tematu i tym samym kompromitacja.
anonim2014.05.7 1:51
@Tomcat… Cieniuteńka jest Twoja odpowiedź :P Merytoryczności w niej tyle, co koteczek napłakał...
anonim2014.05.7 16:53
@Tomcat ... "ale nie jest idiotyczna." No cóż... grunt to dobre samopoczucie, nawet gdy się obiektywnie rozmijasz z prawdą...