26.05.19, 15:00

Ks. Paweł Bortkiewicz apeluje do rodziców ws. naporu genderyzmu

"Rodzice powinni się orientować, co dzieje się w szkołach, w których uczą się ich dzieci. Mam na myśli przede wszystkim zajęcia pozalekcyjne. Powinni też posiadać zdolność krytycznego spojrzenia na sprawy, które mogą się podczas takich zajęć odbywać odbywać" - przestrzega ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr. Kapłan wystąpił w filmie "Zmierzch. Ofensywa ideologii gender". Jak informuje "RIRM", ksiądz profesor wskazywał między innymi na początki genderyzmu.

"W 1955 roku John Money prowadził swoje zajęcia, podczas których rozróżnił dwa rodzaje płci – biologiczną i kulturową. Twierdził, że nie jest istotne, jaką płeć biologiczną posiadamy, ale do jakiej płci kulturowej zostaniemy wychowani. W 1960 roku państwu Reimerom w Kanadzie urodziło się dwóch braci bliźniaków – Bruce i Brian. W wieku sześciu miesięcy byli poddani laserowemu obrzezaniu w wyniku czego jeden z nich miał zniszczonego penisa" - powiedział.

"Można wyobrazić sobie traumę rodziców, którzy jednak dowiadują się z amerykańskiej telewizji, że struktura biologiczna ich dziecka nie jest aż takim problemem, ponieważ można to dziecko przyuczyć do nowej płci kulturowej. Money podejmuje taki eksperyment. Bruce zostaje przemianowany na Brendę. Operacja usuwa mu szczątki narządów męskich, wytwarza atrapę żeńskich. Chłopiec jest ubierany w kolorowe sukienki i nakłaniany do zabawy z dziewczynkami. Oczywiście nie jest akceptowany, a traktowany jako odmieniec. Money posuwa się krok dalej – obu chłopców zaczyna edukować w zakresie seksualnym. Nakazuje im dokonywać analizy własnego ciała i porównywać tę analizę ze zdjęciami dorosłych osób. Doprowadza to do sytuacji, w której w wieku 12 lat Bruce/Brenda Reiner grozi rodzicom popełnieniem samobójstwa. Rodzice zmieniają wówczas terapeutę. Ten nakazuje przywrócenie pierwotnej tożsamości dziecka. Bruce/Brenda wybiera imię David, po czym przechodzi kolejną operację chirurgiczno-kosmetyczną. W wieku dojrzałym wchodzi w związek małżeński z kobietą, która miała swoje dzieci. Wydaje się, że sytuacja została ustabilizowana. Niemniej jednak w 2004 roku ten dorosły mężczyzna popełnia samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Jego brat bliźniak, który był zaniedbany przez rodziców przedawkował antydepresanty. Ta historia została zarchiwizowana" - wskazał dalej.

Jak powiedział kapłan, także w Polsce od szeregu lat wprowadza się ideologię gender do życia publicznego. Trzeba zwracać na to baczną uwagę. "Wszystkie te zajęcia muszą odbywać się za zgodą rodziców. Szkoła nie może organizować tego na własną rękę bez zgody rodziców" - przypomniał ks. Bortkiewicz.

bsw/RadioMaryja.pl

Komentarze

gośka2019.05.27 20:51
jeszcze trochę więcej tego poniewierania kobiet i przestanę chodzić do kościoła!
Moly2019.05.27 3:23
A ile samobojczych smierci w wyniku seksualnego wykorzystywanaia i gwaltow poplenionych przez ksiezy Kosciloa Katolickiego. Na przyklad: w Belgii RZADOWA komisja odkryla i udowonila ze bylo okolo 480 ofiar gwaltow ksiezy. 320: chlopcy; 160: dziewczynki. 13 ofiar odebralo sobie zycie.) 19 usilowalo). PS: niech mi ktos powie ze ten profesor nie ma tytulu z rozpoznanej uczelnii w Polsce...
KatechtęWylaćDyscyplinarnieZaPierdyOPłaskiejZiemi2019.05.26 16:02
Największym zagrożeniem dla polskich dzieci i młodzieży jest wpuszczenie do świeckich szkół 30.000 (trzydzieści tysięcy!) kato-seksedukatorów. Większość to kleruchacze, przebrani w babskie ciuchy, pasożytujący wygodnie na państwowym etacie przynależnym dyplomowanym nauczycielom. Ci są najgorsi, bo swobodnie weszli do szkół jak na pedofilskie łowiska. Reszta to bezdzietne, wyjałowione z macierzyńskich instynktów zakonne potworki płci żeńskiej. Dopełnieniem są świeccy, udający kleruchaczy, czyli ni pies, ni wydra. Sami mają rodziny, ale gloryfikują celibat. Wiedzą, że dzieci rodzą się jako efekt stosunku płciowego, ale muszą ogłupiać młodocianych bredniami o komicznym zajściu bozi za pomocą pambuka i jamioła. Wiedzą, że na chleb trzeba pracować, ale trzepią idiotyzmy o rozmnażaniu się pieczywa na jezuskowe życzenie.
Majestic2019.05.26 17:13
Za dużo treści z gazetki wyborczej, wyrzucasz z siebie to co uprzednio w gazetce wyborczej wyczytałeś, to ma się nijak do rzeczywistości i jest odznaką odrealnienie. Zupełnie straciłeś kontakt z rzeczywistością, gazeta wyborcza przesłania ci wszystko, jesteś wstanie aprobująca kiwać głową gdy ci powiedzą że gender to nauka, a homoseksualizm jest zdrowy. Zapanowali nad tobą, nie potrafisz już bez uprzedzenia wypowiedzieć się na temat który znasz tylko z łam gazety wyborczej, chłoniesz jad z michnika stajesz się bezwolna masa służącą czerskim przeciwnikom normalności.
Maciek Arczyński2019.05.26 17:19
Zanim przejdziesz do wielbienia chałtury p. Sekielskiego spróbuj obejrzeć to: "Demaskujemy zamysł filmu p. Sekielskiego: Tylko nikomu nie mów!!!" https://www.youtube.com/watch?v=8TORfub4Q8Q&bpctr=1558892812
Michał Pasierb2019.05.26 22:07
Dobrze, że wklejasz ten link, gdyż niestety większość ludzi,nie zdaje sobie sprawy,że ulega psychomanipulacji.Pod tym względem film braci S.to majstersztyk ;fakty podane w sposób,który ma wywołać określone reakcje u widzów. Naiwnie jest twierdzić,że twórcy nie mieli zamiaru włączyć się w nagonkę na KK.Ale my wierzymy, że i to PAN BÓG obróci na dobro i zamiary wrogów Kościoła spełzną na niczym.
szcze na PiS i rydzyka2019.05.26 15:57
Najwięcej ludzi typu LGBT jest wśród duchownych!
Majestic2019.05.26 17:08
doświadczyłeś tego na własnej d..., po filmie Sekielskiego możesz mieć takie wrażenie bo 3 z 4 zaprezentowanych było homoseksualistami. Nie jest to przeslanka za sprawa ktorej mozesz powiedziec ze wiekszosc Ksiezy jest nienormalnych bo nalezy do lgbt.
Maciek Arczyński2019.05.26 17:21
Ten też powinien obejrzeć to: "Demaskujemy zamysł filmu p. Sekielskiego: Tylko nikomu nie mów!!!" https://www.youtube.com/watch?v=8TORfub4Q8Q&bpctr=1558892812
2019.05.26 15:21
Homoseksualiści, pedofile i agenci SB w sutannach boja się genderyzmu?
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 15:10
Bortkiewicz jak widzę twoją mordę to od razu przypomina mi się Milczenie Owiec. Do twarzy byłoby ci w takiej masce :)
Majestic2019.05.26 17:01
organizatorom tęczowego piątku przydałaby się nie tylko maska ale i sądowy zakaz zbliżania się do dzieci, stanowicie dla nieletnich zagrożenie, homo ideologia bezpośrednie przyczyny pedofilii.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 15:08
Gra muzyczka szampan się chłodzi, Pysio szykuje kieliszki czekamy na 21:00 wielkie zwycięstwo normalności. Wszystko wskazuje na to, że PiSdzielce zostaną zmiażdżeni dzisiejszego wieczora: "Wymowny komentarz Piaseckiego o frekwencji. "Będzie rekord. Raczej oczywiste komu to sprzyja"" https://natemat.pl/273925,kto-wygra-wybory-do-pe-2019-wymowny-komentarz-piaseckiego-o-frekwencji Szykujcie się prawackie kuurwy na największą porażkę w waszych nudnych marnych żywotach. Polacy powiedzieli DOŚĆ.