03.06.19, 10:40screenshot Youtube

Ks. Piotr Glas: PRAWDZIWE znaki działania Ducha św. w duszy

Trzeba dziś otwierać się na działanie Ducha Świętego bardziej niż kiedyś - przypomina ks. Piotr Glas. - Potrzeba jednak rozwagi i umiejętności odróżniania Bożego Ducha od duchów zwodzicielów. Oddanie swojego życia duchowego Maryi gwarantuje prawidłową ścieżkę duchowego rozwoju. Ks. Piotr Glas uczy także, po czym rozpoznać, że Duch Święty owocnie w nas działa oraz przypomina, że działanie Ducha Świętego to nie tylko uzdrowienie i fajerwerki, ale wezwanie do oczyszczenia, realnego kroczenia za Jezusem Ukrzyżowanym. Zapis konferencji wygłoszonej na Forum Charyzmatycznym w Szczecinie, 12 maja 2018 roku.
 

Komentarze

bea2019.06.6 15:28
FRONDO dlczego mieszasz i dajesz falszywe oswiadczenia? kim jest wasz przelozony??? ze dopuszczacie niesprawdzone informacje czynicie wiele zla wierzacym i ksiedzu
edi2019.06.5 8:40
LEWACKIE DEMONY ATAKUJĄ na tym forum również - NIE WYPUSZCZAJMY Z RĄK RÓŻAŃCÓW - TO MODLITWA EGZORCYSTYCZNA !
anonim2019.06.4 11:07
Oświadczenie Informacja jakoby Episkopat Polski zajął stanowisko ws. ks. Piotra Glasa jest nieprawdziwa. W związku z napływającymi pytaniami o ks. Piotra Glasa, na prośbę Rady Stałej KEP, bp Artur Miziński, Sekretarz Generalny KEP w dn. 1 grudnia 2017 r. przesłał księżom biskupom pismo ks. prał. Stefana Wylężka, który jest rektorem Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii. Ks. prał. Stefan Wylężek przytacza w piśmie różne opinie nt. działalności ks. Piotra Glasa, zaznaczając, że obecna praca duszpasterska ks. Glasa w Diecezji Portsmouth w Wielkiej Brytanii nie podlega jego ocenie, ponieważ - pracując w parafii angielskiej - jest on księdzem należącym do tej diecezji. Trzeba podkreślić, iż bp Artur Miziński, Sekretarz Generalny KEP w swoim piśmie skierowanym do biskupów w żaden sposób nie zajmował stanowiska ws. działalności ks. Piotra Glasa. Ks. dr Paweł Rytel-Andrianik Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski Warszawa, 12 grudnia 2017 r.
Dobi2019.06.4 6:59
https://www.gotquestions.org/Polski/krolowa-niebios.html Artykuł o fałszywym kulcie królowej nieba, zwanym dziś kultem maryjnym.
Kinga2019.06.4 14:45
Dobi! Odpisz mi na jedno pytanie! ? Widać tu, aż kipi że ty i twoi stronnicy bardzo zwalczacie Boga i Maryję-Królowę Nieba I Ziemi! Piszecie, że nie ma Boga, Maryja to fałsz!! MOJE PYTANIE ??? JEŻELI NIE MA BOGA i MARYI WIĘC DLACZEGO TAK GO ZWALCZACIE ! DLACZEGO WALCZYSZ Z KIMŚ, KOGO NIE MA!?? JAK TO WYTŁUMACZYSZ?? JESTEM CIEKAWA , CZY MASZ ODWAGĘ NAPISAĆ! OBROŃ SIĘ!
anonim2019.06.5 12:44
Jeśli Mahometa nie ma, to dlaczego go tak zwalczacie?
bea2019.06.6 15:24
mahomet byl falszywy prorok budda tez byl zwiedzony Tylko Jezus Syn Boga Zywego jest Prawdziwym Mesjaszem i Zbawicielem islam zwalcza chrzescjan a nie na odwrot
Matylda Kol. 2019.06.4 0:12
MATEUSZ ! Piszesz, że nie ma dowodów na istnienie "duszy" i Boga! KOŚCIÓŁ JEST SIŁĄ, O JAKIEJ CI SIĘ NIE ŚNIŁO! Ktoś napisał, czytałam, że Boga szuka nieudacznik! Uważam, że Boga szuka mądry, myślący człowiek! Nieudacznik siedzi w domu w depresji, nie ma przyjaciól, znajomych! A ja jestem pogodnym, spełnionym człowiekiem! Mam szczęśliwą rodzinę, wykształcone, wierzące dzieci ! Nie straciliśmy przecież wierząc w Boga! JEZELI BÓG JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU, TO WSZYSTKO POZOSTAŁE JEST NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU! Mateusz, piszesz, że nie ma Boga, bo GO nie widziałeś! A przecież P. JEZUS istnieje, jako Postać Historyczna! Nie zaprzeczysz ! Jest Synem Bożym ! Jest przecież Drugą Osobą Trójcy Przenajświętszej! WIĘC ANALOGICZNIE DO TWOJEGO PYTANIA ZAPYTAM CIĘ! CZY TY MASZ ROZUM?, CZY MASZ MÓZG ? STWIERDZAM ,ŻE NIE MASZ , BO GO NIE WIDZIAŁAM! CZY ODDYCHASZ POWIETRZEM? TAK, ALE GO NIE WIDZISZ! PAN JEZUS POWIEDZIAŁ DO LUDZI: "...BŁOGOSŁAWIENI, KTÓRZY NIE WIDZIELI, A UWIERZYLI..." .,".. KTOKOLWIEK ZAPRZE SIĘ MNIE PRZED LUDŹMI, TEGO JA SIĘ ZAPRĘ PRZED MOIM OJCEM, KTÓRY JEST W NIEBIE.." Ps.A Jeżeli w/g ciebie Boga nie ma, to powiedz: , dlaczego tak bardzo obrażacie i walczycie z kimś kogo nie ma! Macie po prostu na tym tle obsesje! Prawda? Polecam przeczytaj: Dialog Einsteina na temat wiar / krótki/, wbij sobie też: " 10 niereligijnych sposobów na udowodnienie istnienia Boga , oraz 7 Dowodów na istnienie Boga., jest też wiele innych. Pozdrawiam.
Hala2019.06.3 22:16
Widać gołym okiem, że ks. Glas głosi Prawdę, dowodem jest ten jad nienawiści wobec niego. szatan nie śpi. biedni jesteście wy, którzy nie dostrzegacie miłości Bożej. Króluj nam Chryste.
7772019.06.3 20:38
przeczytałem kilka 'wypróżnień' kretynów z zespołem odium fidei, którzy tak szkalują tego księdza, zaglądnąłem na jutub i znalazłem że jego prelekcji i kazań jest tam setki. I tak oto, z przekory, dzięki pogańskim "tolerancyjnym" szubrawcom, odkryłem ks. Glasa którego wiedza i świadectwa (jak czytam) nawróciły już nie jednego grzesznika. Dzięki wam, debile - lewusy
HAHAHA2019.06.3 17:50
Ale was ks.Glas boli.Aż żal mi was.
Paula2019.06.3 14:28
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej stronie mogłabym sporo takich osób znaleźć. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) Link do ankiety: https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
ja2019.06.3 21:35
To nie ankieta a indoktrynacja
andrzejhahn32019.06.3 13:46
znaki to ty masz glass na czole.......kretynizmu
bea2019.06.6 15:20
nastepny nawiedzony w kolejce do egzorcyzmu
Mateusz2019.06.3 12:08
Nie ma dowodów na coś co nazywacie ''duszą'', tym bardziej na istnienie waszego boga. Dziękuję, życzę miłego dnia.
padre2019.06.3 19:49
nie ma dowodu na istnienie rozumu, zbadać można tylko mózg - czyli skoro czegoś nie widać, tego po prostu nie ma - gratuluję "logiki"
Mateusz2019.06.3 21:56
Proste, skoro umiesz korzystać z komputera, to używasz czegoś co nazywamy rozumem, w przeciwieństwie do twojego bożka efekty działania rozumu widać gołym okiem. Inaczej nie byłbyś w stanie napisać tego komentarza. Jest różnica między działaniem mózgu, a wymyślaniem sobie ''twórców'' wszechświata. Zabawne jest to, że właśnie żaden z was począwszy od muzułmanów skończywszy na chrześcijanach, i katolikach nie potrafią w logiczny sposób udowodnić istnienie boga osobowego, który jednocześnie stworzył człowieka na swoją podobiznę, oraz jest nieomylny, i nieskończenie dobry. Ludzie niestety w dzisiejszym świecie są.. Cóż troszeczkę odbiegający od ''podobizny'' nieskończenie dobrego boga. Wiem co chcesz powiedzieć, argument z wolną wolą, to najzwyklejsza wymówka, muszę jednocześnie przyznać, że bardzo wygodna.
anonim2019.06.3 21:17
https://www.youtube.com/watch?v=tee7r2dbuks&t=39s
Matylda Kol. 2019.06.4 0:17
Mateusz, poniżej obszernie odpisałam na to twoje pytanie. Pan Bóg jest Bogiem wszystkich ludzi i pomimo wszystko nas wszystkich kocha, ciebie też ! Pozdrawiam i życzę miłego czytania.
ZwodzicielBrzęczyŁańcuchemZTombaku2019.06.3 11:22
Ten to jest dopiero miglanc... Obwieszony biżuterią klero-obwieś mami, tumani, czaruje kato-ciemnotę na efekciarskich sesjach. Brzęknie bransoletą i beknie pierdem o duchach-zwodzicielach, a oazówki i chłopięta dostają wypieków. Jak on pobiera forsę za te bzdety, może ktoś wyjaśnić?
bea2019.06.6 15:19
to jest super ksiadz wielu nieczystych go nie lubi bo boja sie jego egzorcyzmow zobacz film demony seksu mocny
bezlitosny internauta2019.06.3 10:52
Na prośbę ks. biskupa Artura G. Mizińskiego, Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski przekazujemy informację dotycząca ks. Piotra Glasa. Ten były członek Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej, a obecnie pracujący w diecezji Portsmouth w Wielkiej Brytanii, w ostatnim czasie prowadzący w Polsce wiele sesji rekolekcyjnych, dni skupień oraz warsztatów - nie posiada formalnej zgody na pełnienie posługi egzorcysty. Ponadto, podając się za egzorcystę, dopuszcza się on praktyk, których nie wolno stosować. Płock, dnia 7 grudnia 2017 r. Ks. Piotr Grzywaczewski, Kanclerz Kurii
Nik2019.06.3 11:16
ks. Glas nie podaje się za egzorcystę tylko za Byłego egzorcystę. Z Panem Bogiem
Iwona2019.06.3 11:18
Stachu Ks.Piotr Glas od kilku lat nie jest egzorcystą.
Marek2019.06.3 19:38
Wściekły atak na Glasa ponieważ jest on maryjny.
Karolina C.2019.06.3 23:01
STACHU, DLACZEGO KŁAMIESZ! ks.GLAS JEST BYŁYM EGZORCYSTĄ ! JUZ KILKA LAT NIM NIE JEST! WIEM, TY MUSIAŁEŚ SOBIE ULŻYĆ I OBSMAROWAĆ KSIĘDZA, PRAWDA? JEŻELI POMYLIŁEŚ SIĘ, TO PRZEPROŚ, ALE NIE ZROBISZ TEGO! DO TEGO TRZEBA MIEĆ tzw. "JAJA" ! ALE TY ICH NIE MASZ ! Jesteś żenujący, nie można tobie za grosz wierzyć! Piszesz, tak , jak ci wygodnie, aby nasza Wiarę ośmieszyć ! A widzisz że jest odwrotnie i tu was boli ! Nawet ze zła , zostało dobro wyprowadzone! Jeden z nas szukał artykułow o ks, Glasie i dzięki tobie znalazł i cieszy się z tego ! Wiele zrozumiał! Super, tak dalej popisujcie sie. Wychodzi wam na odwrót! Huraaa !
anonim2019.06.5 12:43
Obok "Karoliny C." w życiu nawet nie stałeś, błędny rycerzu.
M2019.06.4 6:28
Przytoczona informacja jest nieprawdziwa... https://www.deon.pl/137/art,32655,episkopat-polski-wyjasnia-kwestie-pisma-dotyczacego-ks-piotra-glasa.html