26.03.20, 08:10

Ks. prof. Andrzej Kobyliński: 7 lat pontyfikatu papieża Franciszka

Jak zmienił się Kościół katolicki za pontyfikatu papieża Franciszka?

O tym na antenie Radia Szczecin mówili ks. prof. Andrzej Kobyliński z UKSW i dr Piotr Goniszewski z US.

Zapraszamy do posłuchania - TUTAJ

Komentarze

matis892020.03.26 12:20
7 lat masońskiego nierządu Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika. To czenie pachamamy i innych bożków, to zrównanie wszystkich religii i bożków z Jezusem i katolicyzmem, to schizma, celowy podział, decentralizacja dla lepszego wdrażania herezji, to herezje Bergoglio, wspieranie sodomii LZBTPN, to budowa masońskiej Religi Światowej, to bergogliańśkie multi kulti razem z terroryzmem i gwałtami za BErgoglio jest współodpowiedzialny z lewackimi politykami, to prześladowanie katolickich kapłanów wiernych Jezusowi i wstawianie za nich heretyków takich jak Bergoglio...... itd. itd.
Randki kamerki pokazy skype!2020.03.26 10:54
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.lexlale.eu -------- i wyszukaj mnie po niku: Kamka napisz do mnie i spotkajmy sie!
andy2020.03.26 10:49
Decentralizacja doktrynalna Franciszka czyli usankcjonowanie różnego nauczania Kościoła w różnych krajach jest w istocie osłabianiem a nawet stopniowym rozwalaniem Kościoła katolickiego. Taka decentralizacja to nic innego jak zaprzeczanie jedności Boskiego Objawienia. Te "reformy" sugerują, że Pan Bóg (jeśli w ogóle coś mówi) co innego mówi Niemcom, a co innego Amerykanom czy Polakom. Ponieważ ze strony Boga jest to niemożliwe - nie ma różnych wersji Objawienia, to franciszkowa decentralizacja prowadzi ostatecznie do ateizacji Kościoła katolickiego. Skoro ludzie (tu: biskupi) mogą wprowadzać różnego wersje nauczania rzekomo "Boskiego", to znaczy że prawdziwe Boskie Objawienie zostaje odrzucone a Bóg uciszony. Oczywiście nie na długo. Pan Bóg upomni się o swoje, a wtedy ci, którzy przekręcają Jego naukę poniosą karę.
poPO=kurw... i zlodzieje=tusku2020.03.26 9:35
to 7em żenujących lat , czlowieka niedorozwinietego osobowościowo, intelektualnie , duchowo z zaburzeniami osobowości zwyklego pozoranata Lewaka chłopobabiny z Argentyny!!!
Katolik2020.03.26 9:05
Schizma! Alleluja!
Stały czytelnik2020.03.26 9:01
Obrzydzenie mnie bierze, kiedy słucham tych peanów na cześć heretyka. Zakonotuję sobie w pamięci ks. prof. Kobylińskiego jako profranciszkowca.
katolik2020.03.26 10:21
POdobny do Kobylinskiego jest tez Terlikowski, w mojej opinii jeszcze bardziej niebezpieczny niż Kobylinski, poniewaz bardziej się maskuje i i lawiruje, udając często konserwatyste, ale w gruncie rzeczy to lewicujacy zwykly karierowicz i obłudnik.
Stały czytelnik2020.03.26 14:51
> lewicujacy Zgadzam się co do Terlika.