14.10.20, 10:30Screenshot Youtube - PCh24

Ks. prof. Dariusz Oko: Lawendowa mafia w Kościele jak mafia sycylijska

Celowo mówi się o pedofilii w Kościele, by przemilczeć to, że największych zbrodni dokonują homoseksualiści” – powiedział ks. prof. Dariusz Oko.

W rozmowie na temat kryzysu w Kościele oraz działania w nim „lawendowej mafii” na antenie Radia Wnet.fm ks. Oko zaznaczył że konieczne jest nazywanie patologicznych zjawisk w Kościele po imieniu. Przywołał przykładu hierarchów, którzy promowali księży-homoseksualistów, umożliwiając im robienie „kariery” w Kościele. Wskazał też, że:

[…] Coraz częściej słyszymy o klerykach uciekających z homoseksualnych seminariów”.

Zdaniem księdza, sprawa byłego kardynała McCarricka nie jest przypadkiem, ale ledwie wierzchołkiem góry lodowej. Wskazał również na działania kard. Henryka Gulbinowicza, który podejrzany był o molestowanie kleryków czy ochronę przebywających tam homoseksualistów.

Wskazał również, że jego zdaniem w episkopacie USA połowa duchownych to homoseksualiści. Przyrównał też problem „lawendowej magii” do mafii sycylijskiej. Ocenił, że interweniowanie w Watykanie nie pomoże, bo to tak jakby w sprawie mafii sycylijskiej interweniować w Palermo.

Cała rozmowa dostępna poniżej:

dam/wnet.fm,Fronda.pl

Komentarze

Moshe Cvel jedno Jajo2020.10.30 20:04
Brakuje takich katolików jak de Gaspari , Adenauer ,Schuman to oni stworzyli idee Unii Europejskiej tyle tylko ,że obecnie ta unia przejęta została przez neo judeo-komunę któr astawia pomniki Marxowi , Roży Luxemburg i innych judeo-komuchom. to już jest sofkibuc z kiblem na wschodzie.
Lawendowa mafia2020.10.29 11:08
i czekoladowe Oko
A Bóg2020.10.20 8:14
jest mężczyzną czy kobietą?
Jan Radziszewski2020.10.16 15:26
niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
miki2020.10.21 20:25
Pyrrusowym-od Pyrrusa
Jasiu,2020.10.29 11:16
podobno na biegunkę słowną stoperan też pomaga. Spróbuj.
Moly2020.10.16 3:29
Ale nic nie dorowna mafii jajowatych polglowkow
KakaoweOkoZawszeMaUstaPełneGejów2020.10.15 22:19
Ze względu na odrażająco paskudną gębę, ten Oko nie ma wzięcia nawet w najbardziej zaplutych spelunach gejowskich. Nawet jeżeli próbuje poderwać niewidomego pedała, to zawsze znajdują się uczynni geje, którzy ostrzegają niewidomego. Dlatego Oko jest równie samotny, co bezzębny kryptopedał z Żoliborza.
Dam2020.10.15 17:44
Według ks. Oko wszyscy pedofile w Kościele to homoseksualiści nawet jeśli gwałcą dziewczynki.
Dam2020.10.16 7:54
Ja wiem, że podszywanie się to najszczersza forma pochlebstwa, ale znajdź sobie swój nick.
rebeliant2020.10.14 20:53
Na obraz tego kryzysu mogą oczywiście składać się złe uczynki poszczególnych ludzi tworzących "wspólnotę". Natomiast prawda, która wylazła... nie do końca na wierzch nie jest składową kryzysu.
leszczyna2020.10.14 19:58
Księża nie należą do LGBT. Księża to sodomici, gomoryci i pedofile.
leszczyna2020.10.26 22:37
Popatrz, co wyżej napisał internauta @Dam: "Ja wiem, że podszywanie się to najszczersza forma pochlebstwa, ale znajdź sobie swój nick."
ZERRO2020.10.14 19:46
Oni, Wlewaki wyprodukowali tego Koronawirusa i LGBT by niszczyć Kościół.
Ben2020.10.14 19:00
Ks. Oko znowu opluwa Kościół.
Styki2020.10.14 18:33
Zeby zrozumiec co sie dzieje w Watykanie trzeba przeczytac to:https://forumdlazycia.wordpress.com/2012/01/21/fatima-aktualnosc-przeslania-i-konsekwencje-niesubordynacji-lech-maziakowski/----- dlugie ,ale warto!
Natalja Siwiec2020.10.14 17:38
Ks. Oko sam nosi znamiona kryptogeja owładniętego jakąś manią. Sam pewnie jest gejem i usiłuje to w sobie zwalczać.
Tam dziewki tańczą gołe2020.10.14 16:25
Tam żyje wielki świat…
Beata Anna Maria2020.10.14 16:12
Lawendowej homoseksualnej mafii ,,kapłanów,, w Kościele wydaje się i jest przekonana ,że wszystko ma pod kontrolą i ogarnęła swoim panowaniem, a BOGA w TRÓJCY JEDYNEGO sobą NIE ogarnęła i nie jest w stanie zmusić do posłuszeństwa wobec jej ,,kapłanów,, Lawendowi mafijni ,,kapłani,, sprawują nieważne pozbawione przeistoczenia eucharystie i udzielają nieważnych sakramentów . BÓG w TRÓJCY JEDYNY to NIE jest chłopiec na posyłki , który po wypowiedzeniu wszystkich słów przez ,,kapłana,, robi to co zostało wypowiedziane.
Anonim2020.10.14 16:05
Kolejny artykuł o tym jak to WY jesteście IDEALNI a MY jesteśmy po to żeby WAS ZNISZCZYĆ XD #jprdl
prawda boli2020.10.14 16:21
Zniszczyć, masz anonimie rację, ale nie was tylko przez was Kościół , demon też się posługuje swoimi kapłanami
Skąd ta mafia sie wzieła...2020.10.14 15:00
,W okresie międzywojennym Antonio Gramsci – marksistowski filozof i współzałożyciel Włoskiej Partii Komunistycznej – wymyślił strategię „długiego marszu przez instytucje”. Jego zdaniem najpoważniejszym przeciwnikiem, który nie pozwala zapanować komunizmowi nad światem, jest chrześcijaństwo....Gramsci doszedł do wniosku, że zwycięstwo marksizmu będzie możliwe tylko dzięki hegemonii kulturowej. Żeby ją osiągnąć, trzeba wybrać strategię „długiego marszu przez instytucje”: przejmować i przekształcać szkoły, uczelnie , teatr, kino, sztukę. Należy opanować ośrodki opiniotwórcze, by zmienić dominującą kulturę, a przede wszystkim wyrugować z niej wpływy chrześcijaństwa. Trzeba kształtować odpowiednio poglądy, trendy, mody, zwyczaje, sympatie, fascynacje. Uformowany w ten sposób nowy człowiek przyszłości sam, bez przymusu państwa, przyjmie komunistyczne postulaty za własne. Dziś przedstawiciele lewicy na Zachodzie nie ukrywają, że idee gramscizmu z powodzeniem wcielone zostały w życie. Teorie Gramsciego rozwinął później były włoski ksiądz katolicki, ekskomunikowany za szerzenie herezji – Ernesto Buonaiuti. Jego zdaniem prawdziwym zwieńczeniem „długiego marszu przez instytucje” będzie dopiero „wrogie przejęcie” Kościoła katolickiego. Chodzi o to, aby tak zainfekować Kościół od środka, by sam przyjął jako swoje idee, które w rzeczywistości są przeciwne jego istocie. Marszowy krok legionów postępu słychać dziś jednak również w katolickich świątyniach. Świadectwem tego mogą być wydarzenia, do których doszło ostatnio w katedrze św. Szczepana (Stephansdom) w Wiedniu. Gospodarz tego miejsca kardynał Christoph Schönborn z okazji Światowego Dnia AIDS zorganizował nabożeństwo modlitewne z udziałem homoseksualistów. Sam przywitał w drzwiach kościoła i zaprowadził w stronę ołtarza znanego aktywistę gejowskiego Gery’ego Keszlera. Po to, by licznie zgromadzeni w katedrze homoseksualiści nie czuli się obco, zadbano, by ściany i podłogi świątyni przyozdobione zostały banerami oraz iluminacjami z symboliką gejowską'.. wiecej..https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/372236-ostatecznym-zwyciestwem-dlugiego-marszu-przez-instytucje-bedzie-wrogie-przejecie-kosciola-katolickiego-wideo https://www.churchmilitant.com/video/episode/vortex-the-church-has-been-infiltrated
Felek2020.10.22 15:09
Jak narazie to w Polsce mafia watykanska przejeła wszystkie instytucje i odebrała ludziom rozumy. Jak narazie w szkołach jest relgia, dopiero jak człowiek pójdzie na studia to zaczyna się uczyc samodzielnego myślenia.
Jan2020.10.14 14:44
Tak, to prawda, homoseksualiści Księża w Diec. Koszalińsko- Kołobrzeskiej są dalej faworyzowani
Total Mayhem2020.10.14 14:31
Oczywiście, świadczy to, zdaniem Oki, że gej ma większe niż heteryk predyspozycje do molestowania dzieci. Nic tu nie świadczy natomiast, przynajmniej wg Oki, że gej (pytanie o przyczyny) prędzej niż heteryk zostanie księdzem.
Jarek2020.10.14 14:13
Ja się pytam, co w takim razie zrobił w tej sprawie: JPII, Benedykt XVI? Papież Franciszek nie ma posłuchu, bo to jest tak zakorzenione w KK. Mam nadzieję, że ludzie zmądrzeją i przestaną dawać kasę na tą mafię i uczęszczać do takich kościołów.
imię róży2020.10.14 14:01
„[…] Coraz częściej słyszymy o klerykach uciekających z homoseksualnych seminariów”. Kilkudziesięciu facetów żyjących razem, bez kobiet, w izolacji od świata, to nie jest naturalna sytuacja.
Anonim2020.10.14 14:08
tia!
gumowa kaczka2020.10.14 13:35
parada kretynów trwa
west2020.10.14 12:40
Jest jeszcze jedna kościelna mafia, ta z Sankt Gallen.
gonienie zajączka2020.10.14 12:37
przydała by się komisja śledzcza w tv ale jej nie będzie bo zmiotła by i koscioł i lewaków z lgbt .. kosciol bez gejow to jak czlowiek bez reki
matis892020.10.14 12:26
Problem w tym że na czele mafi lawendowej stoi Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik. Wspierający LZPKNTB i sodomitów z czym głównie jest związana pedofilia. Sodomska mafia jest pod ochroną Bergoglio i ma od niego wsparcie.
Jacek i Placek2020.10.14 17:18
Zauważ, że większość tych pedofilskich afer miała miejsce za poprzednich papieży. To tak historycznie patrząc.
NaziBarbi2020.10.14 12:09
Ks. Oko jest prawdziwym mężczyzną. Szkoda, że dla Boga a nie dla girls or woman.
Jerzy2020.10.14 11:53
Ksiadz Oko moze sobie stworzyc nowy kosciol chrystusowy ze strefami wolnymi od homoseksualistow i teczowej zarazy. Bedzie mial za to duzo pedofilow, z ktorymi po cichu wraz ze swymi przelozonymi doskonale sie dogaduje i zyje w gleboko religijnej symbiozie.
Anonim2020.10.14 11:57
Kościół bez gejów to jak Rosja bez alkoholu.
2020.10.14 11:51
Taka ona lawendowa jak Skowrona czarna krowa.
verizanus2020.10.14 11:30
No i co z tego wynika?? Nawet gdyby napisał sto książek wszystko będzie działać po staremu ;)
Klejnot Nilu2020.10.14 11:12
Kościół zamiast uderzyć się w pierś, przeprosić i zrobić w końcu coś z pedofilią w swoich szeregach, zamiata wszystko pod dywan i wymyśla sobie "lawendową mafię", żeby mieć na kogo zwalić winę. Trochę żałosne.
Anonim2020.10.14 11:14
Nadal ukrywasz prawdę, że 60 do 80% sprawców to homoseksualiści?
nie epatuj procentami2020.10.14 11:17
https://www.fronda.pl/forum/gwalt-na-17-latce-to-wg-arcybiskupa-milostka,102752.html
Gość2020.10.14 11:18
100% sprawców pedofilii to pedofile. Ty swoje twierdzenie o rzekomym homoseksualizmie opierasz na tym, że zdecydowana większość ofiar to chłopcy. Hm, no pomyślmy, może dlatego, że 100% ministrantów to chłopcy? Kurczę, gdyby jakoś dało się połączyć te dwie kwestie...
zmęczenie materiału2020.10.14 11:43
Tak — ministranci to chłopcy. Acz zdarzało się molestowanie dziewczynek na wycieczkach parafialnych.
Gość2020.10.14 11:48
Oczywiście, że się zdarzało. Co nie zmienia jednak faktu, że znakomita większość ofiar to młodzi klerycy, uczniowie seminariów, lub ministranci, bo to ich księża mają przy sobie. A takie osoby jak Anonim, z uporem maniaka odwracają skutek z przyczyną, wmawiając wszystkim, że gdyby pedofile mieli taki sam dostęp do chłopców i do dziewczynek, i tak wybrali by chłopców. Co jest prawdopodobnie wierutną bzdurą.
Anonim2020.10.14 11:57
Pedofile nie dobierają się do "młodych kleryków, uczniów seminariów, lub ministrantów" tylko do DZIECI, przy czym podstawową, fundamentalna kwestią jest brak oznak dojrzewania płciowego, a 100% "kleryków" ma ten etap "niedojrzałości" dawno za sobą. Jak widać, przestępstwa pedofilne popełniają w 80% nie "pedofile" tylko homoseksualiści.
Dam2020.10.14 12:01
Może dlatego, że jak już ci powiedziano, ministranci to chłopcy? Albo że wciąż bardziej podejrzane jest, jak dorosły chce się spotkać w jakimkolwiek z dziewczynką niż z chłopcem. Ale ty pedofilii w KK będziesz bronił bardziej niż niepodległości.
Anonim2020.10.14 12:04
Atakowani ministranci w 90% nie są "dziećmi" w sensie pedofilskim. Są dorastającymi "mężczyznami" w sensie pederastycznym.
Gość2020.10.14 12:06
ALE CO TO DEBILU ZMIENIA, SKORO KSIĄDZ MA MOŻLIWOŚĆ MOLESTOWANIA TYLKO CHŁOPCÓW? Jakby cię zamknąć w klatce jak małpę, i dawać żreć tylko sałatę, też byś twierdził, że jesteś weganinem?
Anonim2020.10.14 12:09
Księży nikt nie więzi, Kościół jest otwartym gejowskim haremem z nieletnimi.
Anonim2020.10.14 12:12
Aby molestować "chłopców" trzeba być homoseksualistą. Pedofile z definicji nie interesują się chłopcami u których zaczyna się dojrzewanie płciowe, a tacy własnie padają ofiarami tych homopedofilów. Poza tym, jeszcze 30-20 lat temu, gdy ludzie byli bardziej szczerzy, geje w USA jawnie pisali o swoich fascynacjach młodocianymi i nawet założyli organizację NAMBLA - North American Man/Boy Love Association
prawo karmy2020.10.14 12:17
Dlaczego wśród homo jest proporcjonalnie kilkadziesiąt razy więcej pedofilów? 1bo są chorzy psychicznie-e 2bo bardzo często sami w dzieciństwie byli molestowani 3bo ich zboczenie w dużej mierze jest rzeczą wyuczoną 4bo jak sami mówią gardzą prostactwem (prostacy i zboczeńcy to nie ad persona) 5bo jak sami twierdzą wyjaśniając czemu kopulowali często z kobietami że muszą zbadać, sprawdzić, doświadczyć..
Jerzy2020.10.14 12:17
W sensie faktycznym to pederasci, ale w sensie prawnym nazywani sa pedofilami, jesli atakuja osoby nieletnie.
Gość2020.10.14 12:02
Dobra, jesteś idiotą i nie warto z tobą rozmawiać, ani nic ci tłumaczyć. Próbowałem, poległem. Spierd*laj.
Anonim2020.10.14 12:07
A teraz dodaj do tego informację, że "wiek preferowany" partnera, w przypadku hetero to partnerka młodsza o 0-5 lat, ale u homo młodszy o 5-15 lat. W oczywisty sposób, wśród homo odsetek osób skłonnych do sięgania po "partnerów" przed 15 r.ż. musi być wielokrotnie wyższy.
Anonim2020.10.14 12:11
Gość się wkurza bo dzięki jego mało przekonującej tęczowej propagandzie księża, nauczyciele, ochroniarze itd wyruchają mniej dzieci
Anonim2020.10.14 12:24
Jeden ochraniarz pedał chciał mnie kiedyś zwgałcić a teczowe ścierwo nazywa samoobronę przed groźnymi dewiacjami homofobią. cała ideologia lgbt opiera sie na kłamstwie - fobia to paniczny strach a homofobia istnieje tak samo jak nieistnieje gejowska pedofiliia OSZUSCI BANDYCI MORDERCY
Anonim2020.10.14 11:48
lobby LGBT ukrywa pedofilie jak biskupi. Pedofile sami identyfikują sie jako homo, bihomo i hetero? Duda ułaskawil pedofilia orientacji pedofilskiej?
Anonim2020.10.14 11:54
Nieprawda. Pedofile w sensie klinicznym to kilka % sprawców. Pozostali sprawcy atakują w pełnej zgodzie z "orientacją". Seksuolodzy w tym zakresie mają pełną rację - czym innym jest pedofilia, czym innym przestępstwo pedofilne. Sprawcy atakują nie "dzieci" tylko "efebów", chłopców 10-12-15 lat. Podczas 15 urodzin, w magiczny sposób, "dziecko" przeobraża się w "dorosłego mężczyznę", jak twierdzą tzw Geje.
Sorry, Mallory2020.10.14 12:00
Nie geje tak twierdzą, lecz 15 r.ż. to wiek zgody wg prawa polskiego. Z tym, że zmuszanie kogoś do czynności seksualnych wbrew jego woli jest przestępstwem bez względu na wiek.
Gość2020.10.14 12:01
No dobrze, a czego to dowodzi? Bo to, że ksiądz mający dostęp w 90% do nieletnich płci męskiej, będzie molestował chłopca, nie sprawia że staje się on homoseksualistą. Jest pedofilem, który swoje rządze rozładowuje na tym, co ma akurat pod ręką. Znieście sobie celibat, dajcie księżom zakładać rodziny, a problem pedofilii w KK wyparuje.
Anonim2020.10.14 12:15
Teczowy bandyto, niczym się nie różnisz od biskupów co ukrywają pedofilię. Czytałem artykuł gdzie wyraźnie było napisane że pedofile sami mówia że czuję sie gejami, hetero albo bigejami.
Anonim2020.10.14 12:16
Nic nie "wyparuje", ponieważ: pedofile pozostaną pedofilami, nawet jeśli się ożenią, homoseksualiści pozostaną homoseksualistami, i wcale nie będą chcieli się żenić. Pedofilia lub homoseksualizm nie powstaje na skutek celibatu. Ogólnie - odsetek przestępców pedofilnych jest taki sam wśród księży jak i wśród ogółu mężczyzn, którym nikt niczego nie zabrania.
Anonim2020.10.14 12:18
Dlaczego wśród homo jest proporcjonalnie kilkadziesiąt razy więcej pedofilów? 1bo są chorzy psychicznie 2bo bardzo często sami w dzieciństwie byli molestowani 3bo ich zboczenie w dużej mierze jest rzeczą wyuczoną 4bo jak sami mówią gardzą prostactwem (prostacy i zboczeńcy to nie ad persona) 5bo jak sami twierdzą wyjaśniając czemu kopulowali często z kobietami że muszą zbadać, sprawdzić, doświadczyć..
Ja, Szatan2020.10.14 10:51
ANEKS DO INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, czcicieli trupa Lenina, wyznawców masonów i brukselskich neomarksistów, którzy w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu” i wielu innych z tej samej szajki ***** Doceniam waszą aktywność, poświęcony (stracony?) czas, wasze nędzne wypociny, pretendujące do śmiesznych a w istocie głupkowate komentarze na forum Frondy. Niestety, nie zauważyłem, by ktokolwiek się tym przejmował. Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło stoi otworem. Do zobaczenia! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!
ladychapel2020.10.14 10:50
Proszę wspomnieć o tym katolickim księdzu z USA, który w kościele, na ołtarzy uprawiał seks z dwiema kobitkami: Ksiądz aresztowany za seks grupowy z dominami na ołtarzu. ŹRÓDLO: https://www.tvp.info/50293902/ksiadz-aresztowany-za-seks-grupowy-z-dominami-na-oltarzu
Anonim2020.10.14 11:08
Jeden post-hippis ma przeważyć tysiące gejowatych? To tak jakby zanegować zbrodnie hitlerowskie, BO jakiś Żyd zabił Niemca w celu rabunkowym.
Anonim2020.10.14 19:14
Tak robią sataniści - to ich rytuał. Czy to znaczy, że satanista podszywał sie pod katolickiego księdza?
Po 11 ...2020.10.14 10:45
To przezabawne. W organizacji, takiej, noooo "trochę niechętnej" LGBT, połowa to homoseksualiści (episkopat USA). Ten pan Oko, też jakoś dziwnie monotematyczny ...
Gość2020.10.14 10:55
To przecież logiczne, że osoby LGBT na siłę pchają się do organizacji, która otwarcie ich nienawidzi i nimi gardzi. Czego nie rozumiesz? (iks de)
Po 11...2020.10.14 11:06
Napisałem, że to śmieszne, a nie, że nie rozumiem. Taka scena: dwóch księży robi sobie dobrze, potem idą do kościoła i wygłaszają tyrady o walce z ideologią LGBT, a potem sączą browce i kulają się ze śmiechu z głupoty owieczek. Dla mnie to zabawne :))
Gość2020.10.14 11:08
Sorki, chyba za mało zaznaczyłem ironię. Dla mnie to też śmieszne, i uwielbiam to tłumaczenie "To nie był prawdziwy ksiądz, to był homoseksualista".
verizanus2020.10.14 11:45
Ale to powiedzenie wiele wyjaśnia ;).
full HD TP2020.10.14 11:51
Nie ma jak cudowne wartości Hiv Dewastacje Terror Pedofilia - tęczowy obraz codziennego dnia.
Anonim2020.10.14 12:28
Nic śmiesznego. Poza tym, to lewacy i aktywiści LGBT gromko pokrzykują, że większość tzw Gejów to Homofoby (analogicznie - najgorsi antysemici to żydzi). Może jest i tak, że gej-homofob, wierzący, zostaje czasem seminarzystą i wcale mu rzekoma homofobia Kościoła nie wadzi a wręcz przeciwnie.
Gość2020.10.14 12:40
Nie "większość gejów to homofoby", a "większość homofobów to kryptogeje, którzy boją się do tego przyznać". Jak masz cokolwiek rozumieć, jak wszystko mieszasz już u samych podstaw?
Anonim2020.10.14 12:45
Większosc gejów to ciężko chorzy psychicznie. Nie tylko Biedroń woli pornole z kobietami niż pedałami
psychoza zwana orientacją2020.10.14 12:46
Biedroń nie wyklucza, że w przyszłości może jeszcze będzie heteroseksualny. "Może się to zmieni. Mam czasami takie marzenia erotyczne" - wyznawał. Jakie? "Na przykład nie oglądam homoseksualnych filmów pornograficznych, tylko hetero, bardziej mnie podniecają... Wydaje mi się, że takie łatki homo, hetero to mogą być jakieś 'nalepki', które dajemy, a które wcale nie muszą się zawsze sprawdzać, natura seksualności może być dość płynna" - mówił. Biedroń wyjawił, że próbował wiele razy "leczyć się" z homoseksualizmu dziewczynami. Te próby skomentował krótko: "Fuj!". I zaraz dodawał: "Kiedy próbowałem, musiałem się najpierw porządnie upić, a następnego dnia czułem straszny niesmak, pewnie taki niesmak czułbyś, gdybyś próbował robić to z facetem. Czułem takie obrzydzenie, taką niechęć, bo próbowałem wiele razy". Od jednej z tych kobiet usłyszał kiedyś: "Jesteś dobry w łóżku". "To chyba najbardziej oryginalny komplement, który mogłem usłyszeć w moim przypadku!" - śmiał się w rozmowie z jednym z portali.
Anonim2020.10.14 12:50
Spójrz w lustro gościu i zobaczysz judasza. Masz zero argumentów i służysz groźnym psycholom. Z premedytacją. Masz krew na rękach.
Gość2020.10.14 12:53
No tak, argument w stylu "homoseksualizm to zboczenie bo ja tak uważam" jest taki silny i merytoryczny.
Anonim2020.10.14 13:06
Homoseksualność wykazuje wszelkie znamiona choroby - zależnie od przypadku - mutacja, zaburzenia hormonalne, psychopatia pourazowa i najczęstsze obecnie choroby psychiczne indukowane w wieku dziecięcym. Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg argumentów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są NIEPODWAŻALNYM dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, czy kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych ............ Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek......Gdyby dewiacje były rzeczą jedynie wrodzoną to była by ich taka sama ilość w każdym państwie, każdej aglomeracji, grupie społecznej, przedziale wiekowym, płci i każdego roku. Wszyscy wiedzą że to bzdura
lgbt tylko bije i gwałci2020.10.14 13:07
GBT to wspólcześni wyznawcy płaskiej ziemii. Są ludźmi co obalają definicje medyczne I wciskają nam ciemnote bez dowodów, logiki, konsekwencji. W świecie nauki redefinicje robi się kompleksowo, a nie poprzez tworzenie wyjątków. Dowodem na płaskość ziemi nie może być samo zdjęcie ale wyjaśnienie wschodów, zachodów, pór roku, stref klimatycznych itd. LGBT nie wyjaśniają nic poza pitoleniem o wrodzonej orientacji. Nieuleczalna, niewątpliwie genetyczna schizofrenia to tez normalna orientacja? Homoterroryści obalają definicje medyczne tak samo jak na zachodzie obalają pomniki. LGBT ma tylko argument pięści,,,,,
Anonim2020.10.14 19:17
Jak zwykle, kłamca. Szatan od dawna czeka na Ciebie z utęsknieniem.
Anonim2020.10.14 11:11
To przecież logiczne, że jeśli jakaś organizacja, banda, mafia chce zniszczyć wroga, wysyła na niego swoich ludzi, aby go zniszczyli od środka. To się nazywa INFILTRACJA. Poza tym, kościół nie "gardzi" zboczeńcami (to tylko wasza nienawistna mowa nienawiści, zawsze opluwacie tak swoich przeciwników) ani ich nie "nienawidzi".
Gość2020.10.14 11:15
Kościół nie jest wrogiem homoseksualistów, dopóki nie nazywa ich "zboczeńcami" i "wynaturzeniami". A że jest, jak jest, to efekty widać w postaci tzw. "profanacji". Ale nikt zdrowy na umyśle nie poświęcał by tyle wysiłku i energii, żeby próbować rozwalać kościół od środka, przecież to co piszesz jest śmieszne.
Anonim2020.10.14 11:59
Nazwanie kogoś zgodnie z prawdą zboczeńcem lub wynaturzeniem nie oznacza wrogości, tylko uczciwość intelektualną. Analogicznie, jeśli nazwę psychopatę - ty psychopato - mówię mu prawdę a nie atakuję go.
Anonim2020.10.14 12:03
Czyli jak nazwę ciebie przygłupem, to będzie uczciwość intelektualna?
Anonim2020.10.14 12:21
Nie. ponieważ "przygłup" oznacza osobę o IQ niższym od dolnego zakresu normy, czyli od 90 pkt. IQ.
Anonim2020.10.14 12:42
Czyli będzie to uczciwość.
Anonim2020.10.14 12:02
Środowiska zrzeszające Człowieków LGBT nie gromadzą osób zdrowych na umyśle, tylko ostro zwichrowanych "aktywistów". Poświęcają oni całą swoją energię i mnóstwo wysiłku, aby dopiąć swego.
Anonim2020.10.14 11:45
Nie ma nic dziwnego bo LGBT są chorzy psychicznie i to oni najczęściej nawet seryjnie mordują innych pedałów. Mało to Fajbusiewicz poświęcil im programów?
Anonim2020.10.14 10:41
Uwielbiam to odwracanie kota ogonem.
Anonim2020.10.14 11:13
Dlaczego ujawnianie prawdy o dewiantach homoseksualnych nazywasz "odwracaniem kota ogonem"?
Anonim2020.10.14 11:23
Bo znalezienie mitycznego "homoseksualnego" wewnętrznego wroga jest bardzo wygodną wymówką.
Anonim2020.10.14 12:32
Niestety wróg nie jest mityczny. Powiedz to molestowanym nastolatkom płci męskiej.