02.06.15, 18:09

Kukiz odpowiada prof. Pawłowicz. Nieelegancko, jeśli nie po chamsku

"Pani Krystyno...
Sprawa jest przecież banalnie prosta: Kukiz to agent PO, który miał za zadanie odebranie PiS-owi elektoratu, rozanarchizowanie Państwa a następnie porzucenie tegoż elektoratu. W zamian za to Schetyna obiecał Kukizowi umorzenie kredytu (we frankach). Myślę, że w związku z tym powinna zostać powołana Komisja Śledcza pod przewodnictwem samego Antoniego. I skazać grajka na ... śpiewanie falsetem :)
A mówiąc poważnie - proszę przeczytać sobie to co w linku. Jeśli będzie miała Pani problem ze zrozumieniem to z całą pewnością znajdzie Pani nawet w swojej partii ludzi, którzy Pani wytłumaczą :)
I dziękuję Pani za ten list Pani do mnie. Pani "analiza" mojej wcześniejszej wypowiedzi jest bowiem przykładem na to, do czego prowadzi partiokracja i "jedynki" na listach przyznawane przez Wodza :)".

Wszystko Kukiz opatrzył linkiem do Wikipedi: http://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_Wyborcza_Solidarno%C5%9B%C4%87

Przypomnijmy, że prof. Krystyna Pawłowicz wezwała Pawła Kukiza, by nie rezygnował z prowadzenia poważnej polityki i zrobił wszystko, by razem z PiS zmienić Polskę. Wcześniej Kukiz zapewnił, że nie stworzy partii, ale ruch na wzór AWS, a gdy doprowadzi do realizacji swoich postulatów, wróci do muzyki. 

bjad

Komentarze

anonim2015.06.2 18:17
Paweł lubię Cię - bredzisz. Stworzysz AWS bis, który zostanie znowu przejęty przez służby...Od razu poszukaj drugiego Krzaklewskiego...
anonim2015.06.2 19:21
Wygląda na to (jeśli są to autentyczne słowa Kukiza zawarte w odpowiedzi), że Kukiz rozgrzebał sprawę.
anonim2015.06.2 19:25
A Fronda jak zwykle swoje - spór toczy się o lokalizację pomnika, nie o samo jego postawienie. Komitet odbudowy pomnika po prostu sobie miejsce wybrał i teraz chce na władzach miasta wymusić zgodę na upatrzoną lokalizację...
anonim2015.06.2 19:26
Przepraszam, pomyliłem artykuły. Komentarz oczywiście odnosi się do http://www.fronda.pl/a/poznan-bedzie-protest-przeciwko-wladzy-ktora-odrzuca-pomnik-chrystusa,52250.html
anonim2015.06.2 19:43
Niepoważna odpowiedź Kukiza na kulturalny apel pani profesor Krystyny Pawłowicz. Jeśli Kukiza patriotyzm nie jest na pokaz to dla dobra Polski powinien rozpatrzyć taką możliwość przedstawioną przez prof Pawłowicz i przestać się łudzić że sam jest wstanie coś zdziałać z JOW-ami.
anonim2015.06.2 19:44
Panta Rhei analiza którą sporządziłeś trafnie opisuje twe karczemne postępowanie.
anonim2015.06.2 19:49
No cóż. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Pani Pawłowicz znana jest z swoich chamskich wypowiedzi, więc pan Kukiz odpowiedział jej w takim samym języku :P
anonim2015.06.2 20:12
Sory, ale to raczej pawłowicz nagminnie wypowiada się nieelegancko, a najczęściej po prostu chamsko i prostacko. Odpowiedź Kukiza w porównaniu do jej "stylu" to szczyty kultury :)
anonim2015.06.2 20:51
Kukiz i tak odniósł się bardzo kulturalnie do kuriozalnej propozycji stania się częścią zeszmaconego układu sił jaki stanowią PiS i PO. Miejmy nadzieję, że wokół tego człowieka zbiorą się konkretni ludzie z pomysłami na naprawę Polski, bo na to wzajemne wyrywanie sobie władzy ze świńskich ryjów już patrzeć się nie da.
anonim2015.06.2 21:20
Kukiz umywa ręce nie chcąc wziąć odpowiedzialności za Polskę. ciekawe czy ma już stworzone struktury partyjne. ja tu chamstwa Pawłowicz nie widzę, Kukiza też nie specjalnie, chociaż jego odpowiedź mogła być bardziej kulturalna.
anonim2015.06.2 22:11
Weirdo ''może załatwić takie drobiazgi jak wyrzucenie religii ze szkół (PiS jest przeciw), związki partnerskie (PiS jest przeciw) czy opodatkowanie prostytucji ('' Tzn gość, który straszy PiSowców, czyli zdrajców Polski Bożym Sądem, za ww postulaty nie obawia się, że sam może zostać ciężko osądzony?? Mozna wiedzieć jakiego Boga ma na myśli pan Kukiz wydzierając się wnieboglosy na partyjniackich wiecach? ''Kukiz chce wprowadzić JOW (PiS jest przeciw'' I slusznie, slepe wtrynianie jakiegoś systemu w ludzkie srodowisko nigdy nikomu nie wyszlo na dobre. Można rozmawiać o ordynacji mieszanej, wiele lat temu proponowanej rzez PiS, ale nie z fanatykiem. Jak pan Kukiz nie wytrzezwieje do końca, nie widzę pola do porozumienia
anonim2015.06.2 22:19
Nekkro ''Miejmy nadzieję, że wokół tego człowieka zbiorą się konkretni ludzie '' O to rzecz pewna, w kryminalach Kukiz wziąl ponad 20% , więc ''konkretni ludzie'' na pewno się znajdą. Zwlaszcza, że ten co w drugiej turze wziąl 80% chyba jest na wylocie '\\na to wzajemne wyrywanie sobie władzy ze świńskich ryjów już patrzeć się nie da.'' Ychy.. I dlatego potrzeba dodatkowych kilkaset świńskich ryjów, wtedy wyrywanie sobie wladzy będzie już można oglądać z zaciekawieniem. Im więcej świńskich ryjów tym widowisko atrakcyjniejsze
anonim2015.06.3 3:58
Fronda łże jak zwykle. Może raczej trzeba było napisać ze Kukiz odpowiedział Pawłowicz bardzo elegancko na chamski atak ? Czemu nie zacytowaliscie wypowiedzi Pani ? "Nie wstydzi się Pan, nie boi, że będzie posądzony przez swój elektorat chcący SZEROKICH zmian, nie tylko jowów, że Pan ich OSZUKAŁ, a teraz jak słaba mimoza wycofuje się rakiem, 'do mamusi, do muzyki'?"
anonim2015.06.3 4:08
I to nie jest całość wypowiedzi Pawłowicz. Żenua. Nie dziwi to że w PO nie wiedzą czemu przegrali. Żałosne jest to ze PIS nie wie czemu wygrało. Duda (swoją drogą bardzo dobrze zapowiadający się) prezydentem antysystemowym ? Kaczyński przywódcą ugrupowania antysystemowego ? To już nie jest śmieszne... to jest żałosne. No ale czego można się po Pani poseł spodziewać?
anonim2015.06.3 6:05
jest tu jakiś administrator, czy wszystko "dzieje się automatycznie", jak w filmach Barei. Kasujcie trolli
anonim2015.06.3 6:32
Duda nie jest antysystemowy, tak samo jak PiS, oni są opozycją, ale pani Pawłowicz widać nie widzi różnicy, i to jej wytknął Kukiz. W sumie to dobrze, że PiS nie ma pojęcia o co chodzi, jest szansa że po jesiennych wyborach coś naprawdę się zmieni jeżeli chodzi o scenę polityczną.
anonim2015.06.3 6:33
W sumie to Duda i PiS są nie tyle opozycją, co są anty-PO.
anonim2015.06.3 8:45
A myślał Pawka Kukiz, że będzie trwało tabu zwiazane z jego platfusią działalnością finansowaną przez niewiadomokogo? Nie będzie. To człowiek platformy i zawsze nim był... zadanie wykonał, zobaczymy kiedy zacznie walić w PiS, żeby ratować rządy platfusów
anonim2015.06.3 12:58
Jest już po Kukizie.Chce on wyprowadzenia religii ze szkół,legalizacji prostytucji i bredzi coś o "obywatelskim papieżu" i "obywatelskim Kościele".Ponadto mówił o swoim "lewicowym sercu" i odmawia budowania partii polityczej z normalnymi stałymi strukturami-czyli zdradza nas.Kukiz obiecał,że nie zdradzi Polski,w Brzegu w bardzo emocjonalny sposób to przysiągł...a potem zamiast robić to,co trzeba opowiada o "ruchu proobywatelskim" czyli tak jakby dalej nie deklaruje swoich jasnych poglądów tylko chce iluś tam luźno związanych komitetów...jestem przeciwny Kukizowi przy bliższym przyjrzeniu się.
anonim2015.06.3 15:33
@Cheswaw2 Przecież mówił to od początku, nawet na frondzie jest artykuł o tym że Kukiz to szatan.
anonim2015.06.3 17:03
Nie widzę tu chamstwa. Raczej dobra riposta. Jeśli pani Pawłowicz decydowała się na nieudolny atak - musiała liczyć się z odpowiedzią. Nie wiem jak na prawdę wyglądał tekst Pawłowicz, dlatego polemizuję z niniejszym artykułem a nie z Pawłowicz. Tekst o błazenadzie - z pani Pawłowicz i wejściu w poważna politykę - trochę pachnie Niesiołowskim, Lisem i Michnikiem. Szkoda. Osłabianie Kukiza i jego wyborców - nie opłaca się nikomu oprócz PO. Jeśli pani mówi o poważnej polityce powinna zacząć od niekoniecznie poważnej, może nawet najprostszej matematyki.